Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#83651) Devid_81 válasza keIdor (#83649) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Privatban is johet...senkinek nem mutatom meg igerem...legalabbis az asszonynak tutira nem... ;] :D

...

(#83652) TTomax válasza keIdor (#83647) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meseszép trainerek vannak a grind elkerülésére....egy single player játéknál zokszó nélkül bevethető,persze csak ésszel hogy ne vágja agyon a játékot.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83653) TTomax


TTomax
nagyúr

Hahhh ö

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83654) Raymond válasza TTomax (#83653) üzenetére


Raymond
félisten

"Behind Phone Box"

Nem lehet valami nagy uzlet...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83655) TTomax válasza Raymond (#83654) üzenetére


TTomax
nagyúr

Föutról megnéztem,nem mentem be mert az út pont elöttük féloldalasan zárva volt...egy kis viskó az egész,nem egy EA games az biztos.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83656) Puma K válasza TTomax (#83642) üzenetére


Puma K
veterán

Így van. Eléggé lazára vették a lopakodós témát a korábbi AC címekhez képest.

Plusz amin néztem egyet azaz, hogy leugrasz a magasból egy szénakazalba, és NEM marad benne a karakter! :Y :(((
Rögtön magától kiugrik... anno addig sunnyogtál benne ameddig csak jól esett.

Ha már múlt vs jelen:

GTA IV multi vs GTA V multi
2009 vs 2019

Lézerfegyverek amiknek olyan a hangjuk lövés közben, hogy automatikusan elkezd rajta röhögni az ember amint meghallja

...
......
.........

"A szivárogtatások szerint ez lesz a következő amit beletesznek a GTA Online-ba":

Persze ez nem így van, de amilyen kiegészítőket hoznak a játékhoz simán kitelik tőlük, hogy lassan eljutnak ide is... :DDD

Vannak egyéb ötletek is a játékosok részéről: [link], [link] :DD

+1

GTA VI Szlovákiában: [link] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83657) keIdor


keIdor
titán

Pff...[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83658) Erdei88 válasza keIdor (#83657) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez a link szerintem rossz

(#83659) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel Possibly Readying Core i9-9990XE Processor – Rocks 14 Cores, Up To 5.0 GHz Frequency at 255W TDP
[link]

Koszi intel, ez pont hianyzott meg :DDD

...

(#83660) snecy20 válasza keIdor (#83657) üzenetére


snecy20
veterán

Rossz a link sztem.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83661) akoska07 válasza Erdei88 (#83658) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezt önnek nem ajánlom. :D

#83659 Devid_81 :

Jó ideje vicc amit Intel csinál.

Remélem amd jól tökön rugja őket.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83662) Erdei88 válasza akoska07 (#83661) üzenetére


Erdei88
veterán

:DDD :DDD

(#83663) Raymond válasza Devid_81 (#83659) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor meg van lehetoseg egy Core i9-9999XE-re kesobb :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83664) Erdei88 válasza Raymond (#83663) üzenetére


Erdei88
veterán

XXX Edition nem lesz? Players biztos vevő lenne :DDD

(#83665) proci985 válasza Devid_81 (#83659) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

figyelembe veve a TDP vs valos TDPt, ez az a pont, ahova 420/480as radi kene csak a procira. bar talan egy epitett 360 is eleg lenne.

legen ez eselytelen.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83666) Raymond válasza proci985 (#83665) üzenetére


Raymond
félisten

Itt csak a RADIkalis megoldas segit - 360 noscope! :D :B

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83667) Devid_81 válasza akoska07 (#83661) üzenetére


Devid_81
nagyúr

5 GHz az 5...Intel mindenbol kitapossa ha birja a cucc ha nem :DDD
Ez prime alatt lesz 350w is am...eleg keves vizhutes fog majd ennek orulni, leggel felejtos :U

Szerk: proci985 megeloztel:D
Jaha ehhez mar kell valami combosabb cucc...gondolom benne lesz a dobozban a huto, ahogy mindig is volt Intelektol ;] :D

[ Szerkesztve ]

...

(#83668) akoska07 válasza Devid_81 (#83667) üzenetére


akoska07
nagyúr

A gond csupán annyi az egésszel,hogy semmi értelme. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83669) Raymond válasza Devid_81 (#83667) üzenetére


Raymond
félisten

"5 GHz az 5...Intel mindenbol kitapossa ha birja a cucc ha nem"

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83670) Devid_81 válasza Raymond (#83669) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ennyi...tolni kell neki :D

Amugy meg:

:D

...

(#83671) proci985 válasza Devid_81 (#83667) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem hinnem.

360x45os radi se nagyon fer mar be minden hazba, azon felul meg mar kb nagyitoval kell keresni a megoldasokat. meg ugye eleve csak kilepo oldali radi jatszik.

okolszabalykent 100Wonkent egy 120x120as radit szoktunk mondani, ettol lehetnek elteresek extrem magasra engedett vizhofoknal vagy 2000rpmes ventikkel, ld a corsiar jatekvizek a 2800as (gyakorlatilag ipari) ventikkel.

350Wra en egy 420-480as radit mondanek, ugye 50 fokos viz mellett meg ha zsenialis a blokk se marad 65 fok alatt a proci nagyon.

masik para az az, hogy oda mar nem art nemi hotehetetlenseg meg egy jol szabalyozott rendszer, 250-300Wos ugrasokat kezelni komponens szinten gyorsan nem feltetlenul egyszeru.

ez pl biztos elbirna :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83672) akoska07


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83673) Devid_81


Devid_81
nagyúr

RTX ON, next please ;] :DDD

...

(#83674) Abu85 válasza Devid_81 (#83673) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Rosszul töltötték bele a Space Invaderst. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83675) Devid_81 válasza Abu85 (#83674) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ah, szerintem meg olyan jol, hogy mar boot elott el is indult ;] :DDD

Abu, ha mar itt vagy, ugye ez csak amolyan wccftech fele click bait?
Valoban bukos lenne meg 699-ert is arulni ezt a Vegat? :F :Y
Meg ez a kevesebb mint 5000 db...meg nem varhato mas csak referencia... :U
Meg 64 ROP stb stb...

[ Szerkesztve ]

...

(#83676) Abu85 válasza Devid_81 (#83675) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

TweakTown... Miattuk még mindig a kriptobányász architektúrát várom az NV-től, amit beharangoztak 2018 tavaszán. :DDD

699-ért simán megéri. Drágák az új VGA-k, de nem annyira, hogy ennyi pénzért ne lehessen eladni. A valós költséget nehéz kideríteni, mert a TUL fogja gyártani, és ilyenkor az AMD a hivatalos megrendelő. Ez nem számít egyedi dolognak, de gyakorlatilag senki sem tud semmit a gyártási mennyiségről, illetve az előállítási költségről sem, mert a szerződés, ami ezeket tartalmazza a TUL és az AMD között jön létre, a partnerek kvázi megveszik a legyártott hardvereket.

Egyébként lehet majd custom modellt készíteni. A különbség annyi, hogy az AMD megszabott bizonyos komponenseket, amelyeket használhatnak a partnerek. Emiatt nincs igazán értelme a custom modellnek, mert maximum a PCB változna, aminek HBM-mel túl nagy jelentősége sincs, a komponensek tekintetében viszont kőbe vannak vésve, hogy miket lehet rendelni. Az nem tiszta, hogy ez miért van így, vannak arról pletykák, hogy több VGA-gyártó is igen megkérdőjelezhető minőségű, de olcsó komponenseket rendelt be magának az utóbbi időben, amelyek jelentősen megnövelték a VGA-kra vonatkozó meghibásodásokat. Állítólag az AMD nem akarja, hogy ezeket a Radeon VII-re használják fel. Rakják rá más kártyákra, bánják is ők, csak a Radeon VII-et hagyják ki ebből.

A specifikáció olvasható a hírünkben. Az nem újdonság.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#83677) keIdor válasza Erdei88 (#83658) üzenetére


keIdor
titán

Javított: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83678) Gyula84 válasza Devid_81 (#83673) üzenetére


Gyula84
veterán

hát ez komoly :W :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83679) Devid_81 válasza Abu85 (#83676) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah hogy jah?
Akkor a tevedes jogat itt meg boven fenntartjak :DDD
A specifikacios PH-s cikkrol lemaradtam, bevallom lovagiasan :B

...

(#83680) keIdor válasza proci985 (#83665) üzenetére


keIdor
titán

MORA 3-at csak rá!:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83681) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ebbe már el lehet férni azért... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83682) TTomax


TTomax
nagyúr

Ahogy nézem elég pozitív visszhangja van,hogy az nV engedi a freesyncet,még akkor is ha van akinek bugos... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#83683) akoska07


akoska07
nagyúr

@OnLeaks

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83684) cyberkind válasza akoska07 (#83683) üzenetére


cyberkind
félisten

Undorító ha ezt így megcsinálják.

Paranormal Cocktivity

(#83685) proci985 válasza FollowTheORI (#83681) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

899 USD

es szerelmes vagyok

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83686) Devid_81 válasza akoska07 (#83683) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az a nagy kocka odafosv@ hejjj...az mi :D
Ilyen design-t reszegen csinalok azoknak a cameraknak...

...

(#83687) snecy20 válasza proci985 (#83685) üzenetére


snecy20
veterán

Ilyenkor még a szívem sem tud megfájdulni, 250USD körül már meghúztam a lélektani határt. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83688) proci985 válasza snecy20 (#83687) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

anno a varosban volt egy elado makulatlan S-frame 1.0 250 euroert. ott hala egnek nyert a jobbik eszem, a porvedelem hianya, meg hogy nincs eleg felulet radiatoroknak, meg a szamitogepet nem kene modern szoborkent is hasznalni.

asszem analogiaval az In-Win nekem az Aleskam, szep-szep, de otthonra nem kene.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83689) Puma K


Puma K
veterán

Hátha tudtok segíteni nekem:

Jelen felállás szerint 9db PWM-es ventilátort vezérlek egyszerre 1db vezérlővel.

A ventilátorok fordulatszámát a CPU hőmérséklete határozza meg, hogy mennyin forogjanak.

2db ventilátor a CPU hűtőjén van, a maradék 7db a számítógépházban van elszórva:

- 2db elől
- 2db alul
- 2db felül
- 1db hátul

Ezek felelnek a ház szellőzéséért.

Van-e esetleg szoftveres lehetőség arra, hogy a CPU ventilátorcsatlakozóra kötött 9 db ventilátor a szabályzón keresztül, ne csak és kizárólag a CPU hőmérsékletét vegye figyelembe hanem ha a VGA hőmérséklete is meghatározza a ventilátorok fordulatát?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83690) akoska07 válasza Devid_81 (#83686) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez van. :D

---

Far Cry: New Dawn

Ajánlott gépigény (4K, 60 FPS, Ultra beállítás):

Windows 10 (64bit)
Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz vagy AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz
16 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 1080 SLI (8GB) vagy AMD RX Vega 56 CFX (8GB)
30 GB tárhely

Ismét multi gpu ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#83691) Devid_81 válasza Puma K (#83689) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerintem nem tudod megoldani csakis akkor ha a VGA-d pwm csatlakozojarol is vezerelsz ventilatorokat. :K
En is ezzel vagyok gondban, jo lenne megszabaduljak a VGA-rol valo ventilator szabalyzasnak es teljesen beken hagyni a VGA-t.
Foleg, hogy most 4db 140mm ventivel fogom huteni a 280-as radit a VGA-n.
De szerintem annyit tudok tenni, hogy a procinak allitok be biosbol egy agressziv venti vezerlest es azt dobom szet 4 fele az elosztommal es azzal hutom a VGA radiatort.
Ha a proci picit melegebben jar akkor a VGA is jobban kapja majd a hutest, valahol a ketto ugyis osszefuggesben van addig a pillanatig amig az ember nem prime95-ozik orrba-szajba. :)

...

(#83692) Puma K válasza Devid_81 (#83691) üzenetére


Puma K
veterán

Az a gond, hogy a CPU-t már igen csak delidelni kellene.

Mert 1,2v-al is képes az #0 avagy az 1. mag belenyalni olyan hőmérsékletbe ami miatt a hővédelem bekapcsol... a maradék 2 mag még nem annyira melegszik az utolsó avagy a 4. meg akár 18°C-al is hűvösebb terhelés közben mint az 1. mag.

Visszatértem 1,115v-ra 4,4GHz mellett a korábbi 1,2v 4,6Ghz helyett, de így meg nem melegszik annyira.

A SpeedFan sem képes ilyesmire mint ami nekem kellene?
Azért kérdem mert még sosem használtam.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#83693) proci985 válasza akoska07 (#83690) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a dunia engine a Far Cry 2 ota a nagykonyv szerint skalazodik. nem ismet, hanem (hala egnek) meg mindig.

egyebkent a 290X CF 5760x1080ban tud 60 fpst high/very highon, ez alapjan a Vega56 realis.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#83694) Devid_81 válasza Puma K (#83692) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Oh akkor nalad a CPU temp mint vezerles kilove.
A Delid-et javaslom ha van hozza eszkoz, sokat segitene foleg egy 18 fokos elteresen a magok kozott.
Viszont akkor a vezerlest tenyleg valami mas altal kellene megoldani, korbenezek neked nincs e valami hardware-es megoldas egy temp sensor-al a vegen amit odalehetne logatni a VGA kore valahogy :)
Ez meg engem is erdekel am...jok a software-es dolgok is de nem eletbiztositas az sem :)

...

(#83695) Devid_81


Devid_81
nagyúr

About to upgrade your PC’s RAM? Hold fire, as prices could soon drop by 20%

SSD arak is csokkenoben, ram arakra mar nagyon regen rafert volna a pits@nrugas :K
Es mar csak a szokasos story, varni kell...mindig valamire :D

...

(#83696) snecy20 válasza Devid_81 (#83695) üzenetére


snecy20
veterán

Nekem jól jönne nagyon, mert már vagy fél éve nézegetek 2X16GB DDR4-t, de csak a nevetséges, röhejes és vérlázító ajánlatok közül tudok válogatni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#83697) keIdor


keIdor
titán

Resident Evil 2 Remake Demo: Xbox/X/PS4/Pro/PC - All Versions Tested! - DigitalFoundry

A régi gépek nem jeleskednek... (itt sem)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#83698) Devid_81 válasza snecy20 (#83696) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En is majd talan nyaron ugrom at 32GB-ramra 16GB-rol de meg varok vele, most meg eleg ami van :)

...

(#83699) Raymond válasza keIdor (#83697) üzenetére


Raymond
félisten

Hat, az RX580-al es a GF1060-al legmagasabb beallitasokkal megvan a 60FPS 1440p-ben (a 40-50+ 1620p-bol itelve) es a 2160p is elmegy 30-al. Ez azert nem rossz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83700) keIdor válasza Raymond (#83699) üzenetére


keIdor
titán

Xbox One meg PS4-re gondoltam, régi gépek alatt.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.