Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#82701) Devid_81 válasza stratova (#82700) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez biztos fajna nekik:D

(#82699) snecy20 ez a kategoria ugy sem az atlag usernek keszult :N

[ Szerkesztve ]

...

(#82702) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szerintetek angol nyelvu windows 10-et lehet ugy magyarositani, hogy "gond nelkul" tudjak majd otthon hasznalni?
Marmint ertem ez alatt, hogy letoltenem hozza a magyar nyelvu csomagot a frissiteseken belul.
Vagy inkabb dobjak a gepre egy magyar nyelvu win10-et es felejtsem el a szivast? :F

...

(#82703) Devid_81


Devid_81
nagyúr

KFA2 GeForce GTX 1060 6 GB GDDR5X Review

Teljesen tokeletes, pont ekkora sebessegnovekedest vartam en is, koszonjuk nVidia! :DDD

...

(#82704) snecy20 válasza Devid_81 (#82703) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ez nem túl sok. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82705) Devid_81 válasza snecy20 (#82704) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem igazan, pedig arrol volt szo ez majd az RX 590 ellen megy.
Mondjuk fogyasztas/alacsony homerseklet mellette szol, semmi mas :N

...

(#82706) snecy20 válasza Devid_81 (#82705) üzenetére


snecy20
veterán

Azt gondoltam hogy azért egy min. 5% előnyt hoz a GDDR5X, de hogy semmit. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82707) akoska07 válasza Devid_81 (#82703) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azért csak jó hogy ilyen is van. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82708) snecy20 válasza akoska07 (#82707) üzenetére


snecy20
veterán

Jaja, a 3GB-os GTX 1050 is úgy kellett mint falat kenyér. Meg a DDR4-es 1030. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82709) RazoR válasza Devid_81 (#82702) üzenetére


RazoR
veterán

Ha fent van az angol nyelvű, akkor én csak letölteném a nyelvi csomagot, gyorsabb mint újrahúzni az egészet!

(#82710) Devid_81 válasza RazoR (#82709) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mukodik rendesen?
Mintha regebben valaki mondta volna, hogy itt ott angol marad a win.
Annyit kiprobalok, ha masnem akkor a gep uj gazdaja megoldja :)

...

(#82711) TTomax


TTomax
nagyúr

Waoo,nemrég még egy 1050ti került ennyibe [link],söt két játék is jár hozzá.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82712) keIdor válasza TTomax (#82711) üzenetére


keIdor
titán

Access Denied nálam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82713) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Red Dead Redemption 2 Coming to PC, Early Build Filmed?
[link]

Remelem is, hogy jon! :K

...

(#82714) Devid_81 válasza keIdor (#82712) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az ebuyer oldal valamiert regio korlatos vagy mi szosz, nem tudom miert jo ez nekik amugy. :U

...

(#82715) snecy20 válasza Devid_81 (#82713) üzenetére


snecy20
veterán

Kihagyott ziccer lenne, ha nem jönne PC-re. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82716) Devid_81 válasza snecy20 (#82715) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nagy piaca lenne, csak ugy mint a GTA 5 is volt. :K
A mai napig felkerul a havi steam top10-es eladasi listaba.
Annyi penzt csinaltak mar belole, hogy lassan ossze sem tudjak szamolni osszes platformra nezve ;)
Ugyan ez var a Red Dead R. 2-re is :K

...

(#82717) VTom válasza snecy20 (#82715) üzenetére


VTom
veterán

Egyetértek.
Az eddig látottak alapján talán az egyetlen játék, amiért kifizetném a teljes vételárat is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82718) Puma K válasza VTom (#82717) üzenetére


Puma K
veterán

Én az Assassin's Creed Odyssey-vel vagyok úgy, hogy jó az alap játék és ha lenne benne online rész is továbbá jönnének ingyenes újabb tartalmak mint a GTA V-Online-nál is volt/van, akkor azonnal megvenném Steam-en 60 euróért... mert annyit simán megér.

Eddig 24 órát tettem bele, úgy hogy nem igazán haladtam előre a történettel, mert leginkább az adott területeken elérhető mellékküldetéseket csinálom és felfedezek-nézelődök-vadászok-tengeren csatázom-búvárkodom... vagy engem próbálnak a bounty hunter-ek és a vadállatok leszedni... :D

De ahogy nézem, ami nekem kellene az a Ultimate Edition az meg 115 euró... ennyit meg nem ér főleg azután hogy látom egy hasonló játéknál a GTA V/Online-ban mit kaptam elővételben a pénzemért:

- alapból jó játék online-offline egyaránt
- kezdőpénz minden új játék esetén Franklin-nél: $500.000
- egyszeri online-multi pénz: $1.000.000
- később kiderült meglepetés: ingyenes DLC-k

Remélem a RDR2-nél nem szoknak rá a Season Pass-os okosságra...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82719) VTom válasza Puma K (#82718) üzenetére


VTom
veterán

Reméljük nem.
A GTA V-ből is látszik, hogy a befektetett munka mindig megtérül. És még mindig veszik a játékot, rengetegen. Az a sajnálatos, hogy ez mégsem jó példa a többi kiadónak, pedig a R* csak röhög rajtuk.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82720) Anubris válasza Puma K (#82718) üzenetére


Anubris
őstag

Most 50% akció van az ultimate meg a többire is.

Illetve lehet még tudsz olcsóbban is kuponnal venni.

Viszont állítólag rengeteg microtranzakció van a játékban. :(((

(#82721) keIdor válasza Puma K (#82718) üzenetére


keIdor
titán

Ne... nem kell bele online, annyi online játék van már, foglalkozzanak az SP-vel. Az RDR2 sem az online miatt népszerű. Amíg csak Story mód volt, akkor is oda volt tőle mindenki.

Az online játékokkal érkezett mikrotranzakciókkal, lootboxokkal tönkreteszik az AAA játszást lassan.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82722) proci985 válasza TTomax (#82711) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, ez ennyiert mar kezd jo vetel lenni.

van 160ert 5804gb is

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82723) Devid_81


Devid_81
nagyúr

8GB ram vs 16GB vs 32GB

Bar ezt valahol sejtettuk, hogy a 8GB helyett mar a 16GB elonyosebb, viszont a 32GB meg mindig nem kell szerencsere. :)

...

(#82724) proci985 válasza Devid_81 (#82723) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

azt mondjuk nem latom a tesztbol, mi van ha kifogy a memoria es az engine nem tudja lekezelni.

tippre a just cause 3 crashek joresze ebbol volt anno.

nekem fejlesztoi kornyezet anno kiette magat 2014ben is a 16GB memoriabol :). 8al meg nyogvenyelos volt, hala egnek a desktopban volt eleg memoria.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82725) Devid_81 válasza proci985 (#82724) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hsz-ek kozott valaki irta, hogy crash van altalaban a jatekban amikor beleszalad a memoria hatarba.
Gondolom nem feltetlenul minden esetben, de eleg az is amikor jon a micro lag...ami sokszor tovabb is tart mint amit a nevebol varnank... :D :W

...

(#82726) proci985 válasza Devid_81 (#82725) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, de ez egy gyors GPU tesztbol nem fog kiderulni, ha nem szimulalja azt a helyzetet amikor a harmadik teruletet fetcheli be a program.

just cause 3 konkretan a mai napig laggol a teruletek hatarain aterve egyebkent, tehat lehet latni hol fetchel a program kemenyen. mindezt SSDvel es egy 16 szalas procival alatta :D.

vagy ott volt a heroes of might and magic 7, egyik baratom nem bir tovabbmenni egy palyan mert minden alkalommal osszeomlik, valoszinuleg szinten amiatt mert csak 8GB memoriaja van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82727) snecy20


snecy20
veterán

Szerintetek egy 11-én kézhez kapott terméknél, ami webshopból lett rendelve, lehet-e bonyodalom a következő miatt? Ma jeleztem az elállási szándékomat, holnap visszaviszi a futár, de a bolt legközelebb már csak 27-én lesz nyitva. :U Vannak kételyeim....

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82728) Devid_81 válasza snecy20 (#82727) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Elvileg attol a naptol, hogy megkaptad ketyeg az ora addig a pillanatig amikor hivatalosan felveszed a kapcsolatot a kiskerrel. E ketto kozott kell elteljen a 7-14-31 nap, akarmi.
Az, hogy mar Ok nincsenek nyitva, vagy a postazas hosszu ido es amiatt tul csuszik, mar nem kellene, hogy gond legyen. :N

...

(#82729) snecy20 válasza Devid_81 (#82728) üzenetére


snecy20
veterán

Értem. Tehát jelen esetben a 14 nap olyan értelemben érdekes, hogy addig kell jelezni az elállási szándékot? Ez megtörtént dokumentáltan.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82730) VTom válasza snecy20 (#82729) üzenetére


VTom
veterán

Akkor kejne pánik.
Nem attól számít elállásnak, amikor a bolt tudomásul veszi, különben egyik sem venné tudomásul a szándékot.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82731) Devid_81 válasza snecy20 (#82729) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Elvileg ugy szamoljak, hogy amikor Te jelzed a szandekodat onnan a hivatalos.
Nekem igy adta vissza az Amazon a teljes vetelarat a legutolso Giga 1080 Ti Xtreme-nek, szoltam pont egy even belul, de mire eljutott hozzajuk a cucc mar boven 1 ev felett jartam.
Szerintem ez vmi jogszabaly lehet, ha a boltokon mulna akkor tutter kikotnek ahhoz amikor Ok megkapjak...es inkabb nem vennek at a csomagot a postastol/futartol, csak hogy kiszaladj az idobol ;] :DDD

...

(#82732) Raymond


Raymond
félisten

Steam Sale - 4,19EUR a 3DMark ha valakinek nincs kedve a demot nezegetni minden teszt elott.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82733) snecy20 válasza Devid_81 (#82731) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ja, de az email-es válasz alapján a bolt szerencsére együttműködő. Mondjuk tanulság, hogy monitort többé úgy nem veszek, hogy azt az adott példányt tüzetesebben szemügyre ne vegyem élőben. 15 év alatt szerintem a 7. vagy 8. LCD monitorom taposom, és határozottan úgy érzem hogy az évek alatt egyre szarabbat kapni egyre drágábban, 10 éve egy 40.000ft-os monitor különb minőségellenőrzésen ment át, mint ma a 220.000ft-os.....

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82734) Devid_81 válasza Raymond (#82732) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg is vettem! :R
Ennyit meger, hogy ne kelljen a demot nezni az elejen mindig :K

Meg majd a sysinfo-t kell frissitsem vmikor, mert vegtelen loop-ba megy sokszor...de ahogy neztem nalam sokkal regebbi verzio van fenn mint masoknal, lehet az a baj. :F

...

(#82736) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ugy latszik az next gen nVidia elnevezesben mindenkinek igaza volt, annak aki 2XXX szeriarol beszelt es annak is aki csak siman matematikailag a 11XX-re tette a voksat.

De majd meglatjuk heteken belul ;)

Are GeForce GTX 11 series happening after all?
GeForce RTX 20 vs GeForce GTX 11

[ Szerkesztve ]

...

(#82737) keIdor válasza Devid_81 (#82736) üzenetére


keIdor
titán

Rossz az RTX hírneve, csomóan fikázzák amúgy, nincs RT játék, pl. hol a Tomb Raider patch? Ezt elszúrta nagyon az nVidia, árazás miatt is, elhalálozások miatt is...

Pascal GP106 sok lehet még, hát jön egy átnevezés. Fanok már megszültek egy nevet év elején, használják azt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82738) VTom válasza keIdor (#82737) üzenetére


VTom
veterán

Ezt akkor tudnám elképzelni, ha az nvidiának volt/lett egy B terve a pocsékul fogyó RTX szériára.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82739) Devid_81 válasza keIdor (#82737) üzenetére


Devid_81
nagyúr

GP106 es foleg GP104 lesz az, en is arra gondolok! :K
Lesz ezekbol minden ami nem RTX, az osszes 1060 GDDR5X, 1070 GDDR5X, majd 1160, 1170 es ki tudja meg lehet 1180 is a vegen, majd valamit betrukkoznek, kap gyorsabb GDDR5X-et a regi GTX 1080-hoz kepest es kesz, megy is kifele piacra. :K
Az RTX-ek ugy nez ki megallnak majd RTX 2060-nal, ami alatta lesz az mar nem RTX lesz, hanem "minden ami GP 106-ra epulhet. :K

Azert az ido lassan de biztosan elarulta, hogy GP104-bol gyartottak le millio darabot feleslegesen a banyalaz alatt... ;]

[ Szerkesztve ]

...

(#82740) Puma K válasza VTom (#82719) üzenetére


Puma K
veterán

Szerencsénkre a Rockstar címtől függően, de alapvetően sokáig fejleszti a játékait, amely procedúra végén egy minőségi terméket kapunk.

Aztán az évek során kiderült lehúzási lehetőségekkel meg finoman bánnak.

Mert pl a GTA V 50-60 euró volt elővételben, de kaptad az ingyen tartalmakat. Igaz csak az online-multi részéhez a játéknak. Az offline-single valahogy elfelejtődött... pedig érdekes mert a GTA IV multija is pörgött, de ahhoz jött 2 kisebb játék-DLC: The Lost and Damned és The Ballad of Gay Tony

Az V-nél online-multi esetén játék közben, a türelmetlen és mohó emberek vehettek valós pénzért játékbeli pénzt shark card formájában. Érdembeli előnyre nem tettek szert, mert csak időspórolás volt. Bár nem volt nehéz rövid időn belül gazdaggá válni a játékon belül.

Viszont a tartalom egy idő után elfogyott - amíg nem jött egy újabb DLC - és maradt a másik 29 játékossal való random deathmatch egyedül vagy csapatban ;]

(#82720) Anubris

Köszi szépen, de tudtam hogy érdemes várnom:

Elindult a téli leárazás Steam-en.

27% áfa... oof

Múltkor mutattak itt PH!-n egy számlát 2db 9800 GTX vásárlásáról amin az áfa még 20% volt :U

(#82721) Keldor papa

Egy játék viszont úgy tud tovább élni ha játszanak vele.
Játszani meg úgy fognak sokan és sokáig ha van miért, és itt inkább a sokáig részen van a hangsúly. Plusz még pénzt is költetnének az adott címre szintén sokáig.

Az online meg egy ilyen típus, ami életben tartja az adott címet és még pénzt is tudnak szerezni a készítők-kiadók. Csak egészséges tartalom kell és némi kontroll az agyhalottak és csalók miatt.

A világ változik és alapvetően semmi sem állandó.

Szóval a multi azaz én szemszögemből jó dolog.

Viszont tény, hogy vannak játékok amik felépítésükből-mechanikájukból adódóan nem ültethetőek át egynél több játékosmódba.

(#82732) Raymond

Köszi! Be is szereztem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82741) keIdor válasza ÁdiBá (#82735) üzenetére


keIdor
titán

Ez gyakorlatilag 100%-ig igazolja, hogy igen, lesz PC verzió.
Örülök, mert újra megveszem és újra kijátszom. Ez a játék egy mestermű.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82742) cyberkind válasza keIdor (#82741) üzenetére


cyberkind
félisten

4 év után lesz egy abszolút system seller cím PC-re, ideje volt. :DDD Mondjuk nekem jön a Sekiro is tavasszal, de jövőre még TLoU 2 és társai. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#82743) keIdor válasza cyberkind (#82742) üzenetére


keIdor
titán

Igen, sajnos ezt leszámítva borzasztó kevés a jó játék PC-re, számomra. Single Player orientált embereknek ha nem volna a PS4 igen nagy volna a baj...

Egyébként a videó nem szivárgás, ezer százalékra szándékos.:) Egy nem hivatalos utalás.
Egyre jobb kamerák vannak a telefonokon is, ez megint homályos, micsoda véletlen...
Ez egy hint a Rockstartól.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82744) Anubris válasza Puma K (#82740) üzenetére


Anubris
őstag

47-ért is megvehetted volna, Uplayen 100 credittel még 20% további akciót adnak az 50% mellé, meg asszem a Voiodun is.

(#82745) akoska07 válasza Devid_81 (#82736) üzenetére


akoska07
nagyúr

No comment...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82746) menyus11


menyus11
tag

Sziasztok!
Szeretném kiprobalni az sli t. Van itthon pár 1070 em + egy 4k tv. Gondoltam az ünnepekre bedobok sli ben 2 kártyát kicsit szórakozni. Az alaplap hoz ( https://www.asrock.com/MB/Intel/Fatal1ty%20Z370%20Gaming%20K6/ ) kaptam egy összekötő hidat. Arra lennék kíváncsi, hogy ez jó lesz osszekotni a 2 kártyát?

(#82747) Puma K válasza Anubris (#82744) üzenetére


Puma K
veterán

Igen tudom, de Steam az elsődleges platform, amit használok a többi csak kényszerből van fent...

Az Origin az Alice: Madness Returns miatt került fel először... a Uplay pedig a Far Cry 3 miatt... amúgy egyiket sem raktam volna fel magamtól.

A vásárlásokat is inkább csak Steam-en bonyolítom.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82748) TTomax


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82749) Puma K


Puma K
veterán

Ez valami rohadt jó :D

Killing Floor 2 - Twisted Christmas: Season's Beatings Launch Trailer

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82750) keIdor


keIdor
titán

Kifejezetten olcsónak találom...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.