Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#82801) Habugi válasza keIdor (#82798) üzenetére


Habugi
addikt

Meglep h tényleg meglépted de grat! :K :R

A magam részéről továbbra is csak szerencsétlenkedek.., nemrég ráugrottam az ingyenes Subnauticára, beszívott és annak rendje és módja szerint már ebben IS olyan CPU limitem van a 6600K-val mint a huzat! :D :O

~10 nap alatt kétszer is elkapott az ideg, megnézegettem a 9700K / 9900K / 2700X árakat, aztán lenyugtattam magam h a januári CES-re ígérnek valamit a Zen2-esekről, azt még ha fél lábbal is de megvárom. Nem akarod tudni mióta játszom már ezt a "még várok kicsit" játékot.. :N :W

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#82802) keIdor válasza Habugi (#82801) üzenetére


keIdor
titán

Meg, de itt meghúztam a határt, cakk-pakk az egészre 800€ környékét szánok... már jó pár hónapja tervezgetem. Végül megléptem, remélem használni is lesz alkalom és nem csak "games as a service" féle online játékok jönnek csak.:(

Nézegettem én az i9-9900K-t, csak nincs szüksége a játékoknak a 16 szálra és a HT hatékonysága is rosszabb lett az új Meltdown és Spectre patch-el. Meg drága, amennyire én használom a gépet arra luxus kidobni 600€-t CPU-ra.

Gondolkoztam, hogy megvárjam-e a Zen 2-t, remélem, hogy jó lesz, de szerintem nagyjából csak behozzák az Intel mostani CPU-it vele, én csodát nem várok, a 16 magos 5,1GHz-es CPU túl szép, hogy igaz legyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82803) snecy20


snecy20
veterán

5 perctől válik érdekessé. Meg nem értett művészgrind és post-absztrakt performasz keveréke.

This is no art , this is no music, it’s an epileptic attack :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82804) Puma K válasza snecy20 (#82803) üzenetére


Puma K
veterán

Úh.
Ezek a vegyes felvágott létformák.

0:37-nél ami bejön az ajtón az vajon minek érzi magát...? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82805) snecy20 válasza Puma K (#82804) üzenetére


snecy20
veterán

Az rossz performanszra jött. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82806) Gyula84 válasza snecy20 (#82803) üzenetére


Gyula84
veterán

van ott baj :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#82807) proci985 válasza snecy20 (#82803) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

dj scotch egg @ boilerroom

alapbol a boiler room ugye az egyik meghatarozo elektronikus zenei stream ahol volt egy este (otto von schirach es anklepants jatszott meg aznap scotch egg mellett), amikor kb meghalt a mainstream elektronika. (ez pl egy normal set sven väthel.

anklepantsot nem merem linkelni az arc maszkja miatt. es ezzel szerintem mindent el is mondtam.

u aztan ott volt a merzbow live, de az noise. marmint konkretan zorej.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82808) ÁdiBá válasza keIdor (#82800) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Legyen hozzá sok szerencséd! :)
Nem szokott azokkal baj lenni.

ÁdiBá

(#82809) Habugi válasza keIdor (#82802) üzenetére


Habugi
addikt

Asszem besokalltam.., tegnap délután haver megdumált h húzzam be Division után a Wildlanset is, na kérlek, a játékmenet ~95%-ában ezt látom:

Olyanokat akad fél percenként h öröm nézni.. :DDD ;]

Finiiiitóó.., rendelek, ha fél éven belül kijön a Zen2 akkor így jártam, nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#82810) Raymond válasza Habugi (#82809) üzenetére


Raymond
félisten

Tul jo a kartyad. Egy GF1070-el meg malmozik a CPU.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82811) cyberkind válasza Raymond (#82810) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az i7 nem egyszer közel volt a végéhez.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#82812) ÁdiBá válasza Habugi (#82809) üzenetére


ÁdiBá
addikt

:D De hüsi a CPU-d. ;]
Nálam vizezve, 4 radiátorral simán megy 60 fokot kupaktalanitva, nem gyári kupakkal.
Nem tudom az Intel hol volt a tervezésénél, de tényleg rendesen fel kell készülni a hűtésére.
Igaz nálam 10 mag megy 4,6 - on.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82813) Raymond válasza cyberkind (#82811) üzenetére


Raymond
félisten

Nalam ilyen nincs i7-6700K-val (alapon). Kemeny GPU limit a GF1070-el pedig csak 1080p es 1.2 Render Scale persze zomeben Ultra beallitasok mellett (van par idegesito effekt amit kikapcsolok de a teljesitmenyre ezek nemigen vannak hatassa).

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82814) ScomComputer válasza keIdor (#82798) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hali...tényleg nem rossz a gigabyte,én is féltem tőle nagyon,volt nálam egy Z390 master 2 napig és akkor néztem meg,nem volt rossz a cpu sokkal kevesebbel is ment mint az asus lapban,a bios-al sincs semmi gond,én is óckodtam tőle,de most van egy Z390 Pro lapom és nagyon bejön, a proci 1.296-t kér a stabil 5Ghz-hez az asus lapban ez 1.320 volt.....szóval én most kellemesen csalódtam a gigában...

Boldog karácsonyi így utólag is mindenkinek! :R
De nálam az ünnepek melóval telnek el.... :B

(#82815) Devid_81 válasza Habugi (#82809) üzenetére


Devid_81
nagyúr

8700k-val is teker 70-80%-on altalaban.
En a helyedben csak a CES-t varnam meg legalabb Januar masodik heteben.
Tudom mindig csak a varakozas...de Intel/AMD/nVidia, mindenki ott akar egy nagyot villantani...meg jonnek majd a durva paper launch-ok...nah de, legalabb meglatod mi merre :DDD
Amugy meg 9700k, egyertelmuen, ha a tobbi csak fenyevekre lesz Januartol:K
Meg azon en is gondolkodom, hogy atugrom a 8 magosra, annyit meg talan a lapom is birna :)

[ Szerkesztve ]

...

(#82816) keIdor válasza Habugi (#82809) üzenetére


keIdor
titán

Csere.:)[link]
Bár nézve a videót ez is szaggat, lehet a játékkal van valami?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82817) Devid_81


Devid_81
nagyúr

NVIDIA Rolls Out Holiday Gift for Pascal Cards Owners – OC Scanner Now Available in MSI Afterburner

Azt hittem ez mar Pascalon megy egy ideje :F
Mindenesetre javaslom mindenkinek, mert atrendezi a gyari gorbet, meg ha nem is akartok mindenkeppen tuningolni is megeri kiprobalni :K
100% tdp mellett is turheto gorbet csinal, de maxra kitolt TDP mellett Turing-bol egeszen aggressziven kitapossa akartyabol amit lehet, jah es kopp-kopp stabil :K

Azert megneznek most egy jo GTX 1080 Ti-t 150% TDP mellett mit lehetne kihozni belole ;]

...

(#82818) Raymond válasza keIdor (#82816) üzenetére


Raymond
félisten

Meg az osszes screenshot-on 70FPS+ van, lehet egy (adaptive) vsync is megoldana a problemat.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82819) Habugi válasza Raymond (#82810) üzenetére


Habugi
addikt

Már arra is gondoltam egyébként, miszerint az UW-QHD-nek is köze lehet ahhoz h ennyire elolvad a húzott i5 a 1080Ti mellett.., ugye nagyobb a látótér kvázi az abba eső számolnivaló is több vagy a fene tudja. :U

(#82812) ÁdiBá:

Hűs jah, kb ez az egyetlen előnye (jól sikerült a trutymója), szegény iszonyat girhes az első pillanattól fogva, 4.7-en kopp, azt is 1.42V-al nyomja, mondjuk becsületére legyen mondva h a rémhíresztelésekkel ellentétben 3éve zokszó nélkül viseli ezt a feszt pedig perma kapja, minden energiatakarékos hikomat sz@r ki van kapcsolva.

(#82815) Devid_81 & (#82816) Keldor papa:

Meguntam tényleg, ez most zsinórban a 3. játék amiben elég sűrűn kijön a játékmeneten, hogy elfogy a gyiii5.
Jön Zen2 amikor jön.., majd ha annyival jobb lesz akkor cserélem, a levedlett alkatrészeimnek mindig van hová mennie a baráti körömben, ennek a lap & cpu párosnak is megvan már a kövi gazdája cirka szeptember óta aki azóta is csak váááár. :D

Megrendeltem, amúgy is szerettem volna még pár cuccot..

(#82818) Raymond:

3440x1440, VeryHigh & Ultra (ahol engedte) mix, DoF & MB vannak kilőve, Temporal AA helyett SMAA mert előbbi maszatol/ronda és az árnyékokból vettem le 2 szintet mert egyrészt minden játékban faszán lehet nyerni rajta, másrészt azért mert a max árnyék részletességektől amúgy is kivagyok, amikor minden falevél árnyéka totál élesen látszik a földön. Nem életszerű és feleslegesen zabálja az erőforrást.

Egyébként driveres Gsync + Vsync, RTSS framelimit, játékban Vsync off, kvázi a szokásos.
Lefolyik a képernyőről amikor éppen nem 100%-on izzadnak a magok.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#82820) Raymond válasza Habugi (#82819) üzenetére


Raymond
félisten

Hat akkor csere marad csak :) Nalam is hasonlok egyebkent a beallitasok.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82821) TTomax válasza Habugi (#82819) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én a helyedben nem kapkodnék,inkább egy 6700Kt néznék egy kis ráfizetéssel.Most nagyon nincs jó áron semmi,és ha pár hónapon belül kijön a PCI-E 4.0át támogató új lapok az új ryzen alá akkor bánni fogod.Deszkát lapot,ha jól veszed 5évig bírnia kell.Én most egy 3770Kval igen vigan elvagyok egy 1080 mellett. 4.6Ghzen megy és nem nagyon van problémám FHD-n.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82822) TTomax válasza Devid_81 (#82817) üzenetére


TTomax
nagyúr

Amig az AMD kinyirja az összes third party programot addig az nV nem.Akkor most ki is van a gamerekért?Egyébként nagyon jó kis curveot csinált,habár nem lett magasabb az órajelem de a curve sokkal egyenletesebb. Kb 15perc alatt meg is van egy egyszerű embernek nem is kell ennél több.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82823) keIdor válasza TTomax (#82821) üzenetére


keIdor
titán

Két dolgot azért hozzátennék, máris készül a PCI-E 5.0, sokkal hamarabb váltva lesz a 4.0, amihez egyébként videókártya meg SSD is kell. Előbbi ki tudja mikor jön, kell-e egyáltalán annak akkora sávszél? Mindig van mire várni, olcsó meg az se lesz.

i7-6700K: akkor már órajele legyen és i7-7700K, de a HT te is tudod, hogy nem valami hatékony, most abból is vesztett. Ha a játék használ 8 szálat akkor is egy kb 5 magos proci teljesítményét hozná, de ez pre-patch esetében, post-patch esetén ennyi se.

Várni akkor már inkább a Zen 2 miatt érdemes, nem a fentiek miatt, CES-en kétlem, hogy architektúra bemutatón kívül más lesz. Olyanra számítok, mint az nVidia Turing bemutatója, ami után plusz egy hónapot kellett várni a kártyák bemutatására is. Nem ugyanaz a kettő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82824) proci985 válasza Habugi (#82819) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Már arra is gondoltam egyébként, miszerint az UW-QHD-nek is köze lehet ahhoz h ennyire elolvad a húzott i5 a 1080Ti mellett.., ugye nagyobb a látótér kvázi az abba eső számolnivaló is több vagy a fene tudja.
Ez igy igaz, ld nekem a tapasztalataim a 48:9el, hogy par jatekban teljesen mashol van a gpu es a cpu limit, mint 16:9en.

ha pl a fuvet korbe szamolja a jatek es a latoter sokkal nagyobb, az siman megindokolja, hogy mi eszi meg a negy szalad.

MBt es DoFot akkor kilotted, jolvan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82825) TTomax válasza keIdor (#82823) üzenetére


TTomax
nagyúr

PCI-E 5.0 még igen messze,az egy dolog hogy megvan-e már a szabvány.A 4.0 is régóta megvan még sincs egy lap se rá még.Hááát ha a 7700K belemegy a mostani lapjába akkor persze jobb választás ha nem akkor nem igazán.Mert ha lapot is kell cserélni akkor elveszik az hogy "pici" pénzből.Na meg azért az "5" mag mégiscsak több mint a 4,van ahol pont annyi kell.A hangsúly azon van,hogy olcsón megússza,hiszen átmeneti állapot.Persze bele is szórhat 800eurot,aztán rá két évre ismét 800at,mert úgy is lesz valami ami kelleni fog a jövő ficsörlistájából.Vagy most csak 100at költ és elvan Zen2ig.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82826) keIdor válasza TTomax (#82825) üzenetére


keIdor
titán

Z170, Z270: Skylake, Kaby Lake
Z370, Z390: Coffee Lake

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82827) Milka 78 válasza keIdor (#82823) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Erre a HT mizériára van hivatalos teszt/cikk (pls ne a ph-st idézzük), mert kb ez számomra olyan mint a "Kálámbó" felesége...Eddig ETS2/ATS/GTA5-el néztem (másról sajna nem volt ilyen jellegű mentésem) a 1803 vs 1809-es verziót azonos driver környezetben, de zéró visszaesésem volt. Mondjuk ugye én nem vagyok reprezentatív teszt és tudatos spectre előtti bios-t használok (már is bonyolult/egyedi a környezet), meg persze bele is hibázhattam a kivételes játékokba.
Tényleg kíváncsi lennék valami hivatalos anyagra:K

(#82828) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ime egy kis összehasonlító teszt.......
:R

(#82829) proci985 válasza Milka 78 (#82827) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en ezt neznem meg. BSc diplomamunka tehat ez nem peer reviewelt kutatasi cikk, viszont szerverkornyezetben elegge sokat mert es a metodikaja ahogy nezem rendben van (tehat ilyen szempontbol biztosan jobb, mint hello guys whatsup pistike a youtubeon). A "fulltext"en van a teljes diplomamunka.

Ilyenre gondoltal?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82830) keIdor válasza Milka 78 (#82827) üzenetére


keIdor
titán

Ha nem PH, akkor: [link]

Ezért is lett HT nélküli az i7, i9 egy opció azoknak, akiket nem érdekel. Én csak szimplán sokallom annak az árát. Otthoni környezetben, játékokkal nem tudom mennyire lehet kimérni, gondolom sok órás meló. Otthoni környezetben amúgy sosem volt könnyű kihasználni a HT-t. Azért vettünk ilyen procikat, mert csak így volt meg a 8 szál. Nagyon sokáig semmi különbség nem volt az i5 és i7 között, most meg már 8, jövőre 10 magnál nagyon szükség sincs rá.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82831) keIdor válasza proci985 (#82829) üzenetére


keIdor
titán

Inkább ilyenre gondolt: [link]
Viszont ilyen pre/post-patched valóban nincs. De HT on/off -ból (9700K vs 9900K) látható játékra nem kell.
De tavalyi 8600K, 8700K teszt is jó. Azt csinált a DigitalFoundry is, ők meg profik és nem diagram van náluk, hanem aktív fps mérő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82832) proci985 válasza keIdor (#82830) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Otthoni környezetben, játékokkal nem tudom mennyire lehet kimérni, gondolom sok órás meló

Tippre ez tobb het, rendesen merni ugy, hogy ertelme is legyen pedig nehez, mert a metodikanak stimmelnie kell. Egy rendes benchmarkot osszerakni eleg sok energia.

kieg: ja, ezert mutattam ezt, mert ez viszont egyertelmuen pre-post pure CPUlimites helyzetben. viszont otthon gondolom Ti se hypervisorral es postgresql szerverrel jatszotok.

viszont ez egy 30kredites diplomamunka volt, szoval tippre legalabb 3-5 hetig csak mert es elotte hetekig tervezte a setupot.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82833) Milka 78 válasza keIdor (#82830) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már olvasom is, köszönöm :R

(#82834) TTomax válasza keIdor (#82830) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehet neked akárhány magos cpud,ha ilyen játékok jönnek.
1 szál 95%+on másik kettő 50körül a negyedik meg épp csak mocorog a maradék 4szál meg füvet nyír. :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82835) akoska07 válasza TTomax (#82834) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezmiez ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82836) TTomax válasza akoska07 (#82835) üzenetére


TTomax
nagyúr

Frostpunk. :) Hangulatos,grafika is elég jó de a tartalom még nem sok.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82837) TTomax válasza Habugi (#82809) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most letöltöm én is és megnézem 3770Kval mit csinál.Amugy egy igazi optimalizálatlan f@s,amikor jött a betat Akossal toltuk kicsit,a látvány jó volt de már akkor is látszott több négyzetméter I7 kell hozzá.Akost nem győzte meg,ö kihagyta én megvettem de, egyszer kitoltam állat módjára azóta elő se vettem.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82838) TTomax


TTomax
nagyúr

Most nézem AC Odyseey 95font a deluxe???Mi történt,most már 100font egy teljes játék?60már nem is elég?Ok hogy 50% off van,de azért nahh kicsit elröppentek az árak.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82839) snecy20 válasza TTomax (#82834) üzenetére


snecy20
veterán

4 szál már nagyon hamar eltömődik, a modern játékoknál már 4K-ban is.
Éppen ezért már nem gondolom a 8600K/9600K-t sem a legideálisabb gamer prociknak. Legfeljebb ha használtan 50-55K-ért jutott valaki hozzá, mint még a nyár elején. Asszem' 54-ért kelt el az én 8600K-m is júniusban.
1 év és a 6 magosokat is durván utoléri ez a probléma.
Pl. ha különböző felbontásokkal tesztelgetek, azt tapasztalom, hogy bizonyos játékokban az egyre nagyobb felbontás nemhogy levenné a CPU válláról a terhet, hanem fordítva, megugrik a kihasználtság. Ez egy ellentéte s trend azzal, amit az elmúlt években láthattunk.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82840) Milka 78 válasza proci985 (#82829) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Olyanra gondoltam mint ami Keldor második, yt-s linkjén található. Ez célzottan egy termékre vonatkozóan (ami akár lehet az említett 8700k,de lehet 7700k-is), azonos hardver/szoftver környezetben egy 1803 vs 1809-es eredmény sorozat összehasonlításában nyilvánulna meg.
Perpill az oldalon olyan említések vannak, hogy" irgalmatlanul kinyírta az HT-t a 1809-es frissítés, lassabb lett az i5 vagy teszem az a Ryzen 2600x-től is akkora a teljesítmény vesztés, mind meg fogunk halni..." kategória.
Én ezekre keresek bizonyítékot és hatalálok el is fogadom, de az eddig bemutatott tesztek és a saját tapasztalatom nem ezt mutatja, legalább is eddig nem találkoztam a fent említett, drasztikus teljesítmény vesztéssel mint itt volt szó egyes ki jött/még ki se jött tesztekkel kapcsolatosan, vagy éppen a vs topicban. :N
Ha már a fenti yt videó...a ht halálával olyan szinten kellene kikapnia a 8700k és a 9900k-nak kb mindentől,hogy ihajj, de pl ennek nem nagyon látom nyomát sem (1080p). A 8700k szinte mérési határon belül a 9700k-tól, míg a 9900k nem lassabb tőle, pedig az állítólagos frissítéstől be kellene nyeklenie.
Én eddig úgy látom, hogy a HT olyan amilyen, de nem lett sem jobb, sem rosszabb mint a 1803-as verzió alatt mutatott teljesítménye, legalább is az eddigi bizonyítékok fényében, de mint mondtam meggyőzhető vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#82841) proci985 válasza TTomax (#82836) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jo cucc?

strategiakat imadom, iden eloszor piheneskepp kitoltam a heroes3 armageddons bladet.

Milka 78 : ezzel egyetertek, azaz eloszor legyen meres es aztan mondjuk velemenyt. szerver kornyezetben tudom, hogy kb 10%os load novekedesrol beszeltek ugyanolyan HW mellett, de ez feladattol is fugg.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82842) TTomax válasza proci985 (#82841) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jó,de nem az az unlimited játék... azért egy körbe bele lehet rakni egy 8-10órát,de ha már kiismerted nem sok kihívást tartalmaz sajnos.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82843) TTomax válasza snecy20 (#82839) üzenetére


TTomax
nagyúr

Multiban már régóta kijött hogy 4szál kevés,már a BF3óta így van az pedig nem most volt.Mostanra érett meg az a váltás ami anno a 2 vs 4magnál volt.Amugy jahh,én ha vennék akkor 8mag+HT.Igen,kell a HT de nem az intel féle elavult megoldás,az AMD ebben bizony jobb.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82844) proci985 válasza TTomax (#82842) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, ez lett a bajom vele, hogy mai szemmel nincs rendesen kiegyensulyozva. a homm7 ilyen szempontbol jobb, de ott meg meghalt a community.

meg a supreme commander volt a masik, de az meg kb semmin nem fut rendesen a mai napig.

frostpunkot barati korben ajanlgatjak, de meg nem szantam magam ra, hogy megvegyem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82845) TTomax válasza proci985 (#82844) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ne szánj rá sokat egy 10-15eurot ér többet nem.Az ötlet nagyon jó,de ha kiismered nem veszed többet elő,mert nincsenek random dolgok,max a mapgenerálásnál hogy milyen nyersi hol és éppen mennyi van.Nincs benne se multi se coop,olyan levezetésnek jó a jelenlegi formájában mert ez a tartalom kevés. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82846) keIdor válasza TTomax (#82838) üzenetére


keIdor
titán

A Deluxe tartalma ér annyi pluszt? Hirtelen azt se tudom amúgy mi van benne, ha DLC', akkor hagyd, majd ha kivitted és kell akkor megveszed. Szerintem... vedd a simát, azt kapsz fele annyiért. Origins meg az Odyssey jók lettek egyébként, bár engem főleg Egyiptom fogott meg még tavaly.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82847) proci985 válasza TTomax (#82845) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi :R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82848) keIdor válasza proci985 (#82841) üzenetére


keIdor
titán

Stellaris-t ajánlom, bár az új 2.2-ben van még mit javítani. Összes kieggel, igaz úgy nem olcsó, de pár száz óra szórakozás vár.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82849) TTomax válasza keIdor (#82846) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az a baj hogy ezzel szívom meg mindig,mert a DLC már nem szokott jó áras lenni.Illetve mire jó áras,már a francot se érdekli. :DDD Amugy a Digital deluxe,meg a DLC van benne,de hogy mi az a digital deluxe meg se kérdezd,gondolom skinek.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82850) keIdor válasza TTomax (#82849) üzenetére


keIdor
titán

Origins? Olcsóbb és kint van rá minden már. Ha tetszett mész utána görögbe.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.