Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#92001) keIdor


keIdor
titán

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92002) Devid_81 válasza keIdor (#92001) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az a kemeny :DDD

...

(#92003) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ryzen 4000 rumors: Allegedly can offer an up-to 20 percent extra perf over Ryzen 3000

Kivancsi leszek en erre, hogy ebbol mennyi igaz.
Mindenesetre jol hangzik egy ujabb adag fejlodes.

...

(#92004) proci985 válasza Devid_81 (#91996) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

cardio akkor segit, ha az asszonnyal kb 15-25 perces meneteket mentek max ami utan van ido pihenni es neked visszaall annyi ido alatt alapallapotba a szivveresed. egy harom oras monstre VR menet lehet nem annyira intenziv, mint mondjuk lemenni crosscagere vagy sprintre, de kaloriafelhasznalasra egesz jol kozelit egy 10K futast.

beat sabert en ket ora utan masnap ugy ereztem a fenekemben, hogy elotte par hettel egy felmaratont lefutottam megallas nelkul.

a sunshine arizonat meg ne problad meg egy menetben vegigtolni :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92005) Devid_81 válasza proci985 (#92004) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sunshine Arizona meg nincs meg, szoval az egyenlore kimarad :DDD
Most az akcios Moss-al szemezek, meg majd a PistolWhip...bar a SuperHot-nal is rezeg a lec :D
Csak ugye meg lettem kerve, hogy esszel vasaroljak jatekokat, mert amik vannak azok jok es majd ha megunjuk...
Nah igen de a Moss az tenyleg olcso most, nehez dontes :D

...

(#92006) proci985 válasza Devid_81 (#92005) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Sunshine Arizona eppen 14 eur, annyiert kapsz egy legalabb 6-7 oras sztori modot ami remekul ujrajatszhato. Superhot szinten 13 eur es az is hatalmas.

ja meg 10 euro a Gorn, azt mar nezted? csak ahhoz legyen helyed es az tenyleg cardio ami intenziven tolva kozeliteni fog mondjuk egy Les Mills Body Attackot. ha valaha nezted a Conan a barbart vagy a Berserket csillogo szemekkel, hogy en is ilyen ketkezes pallossal akarok kettecsapni mindent, akkor az a jatek pontosan az :DDD

Robo Recallod van mar, ugye?

ja es ha van kormanyod, akkor Dirt Rally (1 is jo!) vagy Project Cars 2 :DDD

szerintem mondtam, hogy vedd az olcsobb questet es a maradek 100 eurot rakd felre jatekra :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92007) Devid_81 válasza proci985 (#92006) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Arizona Sunshine az most itt £29.99, azert lelenne rugva a fejem :D
SuperHot £18.99
RoboRecall £19.54 akciosan

Valami competitive jatek kellene meg, az nagyon megy az asszonynak, imad versenyezni, foleg nyerni :D ;]
Beat Saber-ben elpitsazott mar mindenkit aki valaha a Quest-ehez ert... :D
En ugy latszik oreg vagyok, amig csak normal modot tolok addig nincs baj, de nehany hard fokozatnal amikor felvaltott kezzel kell vagdosni es egyiket fentrol le masikat lentrol fel egy idoben...nah ezekre en keptelen vagyok meg :DDD
Majd gyakorolni kell meg, de sztem nem sok eselyem van arra, hogy elso legyek helyette :N

[ Szerkesztve ]

...

(#92008) Raymond válasza Devid_81 (#92007) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor ideje beloni a SideQuest-et es a Beat Saber mod-okat custom szamokkal :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92009) Devid_81 válasza Raymond (#92008) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most nezem mennyi zene van fenn?! :Y
Ooh bakker, meg nekem is kell ezekbol...egesz hetvegen csapolni fogunk mar elore latom... :DDD
Raadasul atjonnek haverok hozzank ottalvos bulira, mar elore felek :D

[ Szerkesztve ]

...

(#92010) Raymond válasza Devid_81 (#92009) üzenetére


Raymond
félisten

Egy dolgot meg megjegyezenek - ha veletlen viragboltra szannal idot akkor ne tedd, bannoljak a fiokodat eleg hamar es veszik minden amit megvettel.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92011) proci985 válasza Devid_81 (#92007) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

steamet nezted? erdemes ott venni ahol olcsobb am :DDD, en az ottani arakat neztem. arizona nem lesz ennel olcsobb.

oculus storet meg nem neztem. koltozesben vagyok es a dolgozoszobaban meg all par doboz, a lampa meg nem vegleges (ertsd belog 2.10ig kb), szoval a rift osszerakasa kb a prioritasi lista vegen van, valahol a kepek / festmenyek vegleges athelyezese kornyeken.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92012) RazoR válasza Devid_81 (#92007) üzenetére


RazoR
veterán

Superhot 3 napja ingyenes volt Epic store-on.... :U

(#92013) Raymond válasza RazoR (#92012) üzenetére


Raymond
félisten

A sima Superhot es a Superhot VR let kulon jatek.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92014) Devid_81 válasza Raymond (#92010) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azok a zenek akkor amik fenn vannak a beatsaver oldalon az mind illegalis cucc lenne? :F
Marmint azokert mar banolhatnak ha azokbol a zeznekbol toltok le?
Mert akkor felejtos, nem akarom, hogy banoljak az accountot, mar igy is vettem ra par jatekot szoval nagyon nem erne meg :(

...

(#92015) Devid_81 válasza proci985 (#92011) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ja' hogy lehet hozza venni steamen is cuccot? :F
En azt hittem csak az Oculus app-bol lehet :B

Amugy meg kitartas a koltozeshez, nekunk kb 3 honapig tartott mire minden a helyere kerult, foleg, hogy rapeta levakaras es festes is volt.
Es meg mennyi mindennel nem vagyunk keszen, de legalabb mar neha tudunk pihenni is, eddig ez sem volt :N

...

(#92016) Raymond válasza Devid_81 (#92014) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, az a jatekok viragboltos valtozatara ertendo mert ez is van, de az Oculus bannolja a fiokod es a Quest-et is ha jol emlekszek ugyanugy ahogy a Sony vagy az MS teszi a PS es XB-vel. A Beat Saber mod az mukodik. Az eredeti mod a beatOn volt de amikor bejott a valtozas a v9-es OS-el hogy aktivan figyelik a dolgokat a fejleszto abbahagyta mert nem akart meg veletlen se diskuralni a zeneiparral a birosagon. Ezutan lett a BMBF amit a SideQuest-ben talasz.

"Ja' hogy lehet hozza venni steamen is cuccot?"

Nem lehet, a Quest-es jatekokat csak a Quest-es Store-ban vehetsz. A Steam-en a PCVR jatekokat veszed amik vagy a Link-en keresztul vagy az ALVR es Virtual Desktop programokkal streamelhetok a Quest-re.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92017) proci985 válasza Devid_81 (#92015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi, azt aterzem :). jo, ha tudtok pihenni.

mi hardcore modban toltuk, decemberben atkoltoztunk ket komplett haztartast (testveremeke a masik), mellette lassan ki van mindket korabbi hely takaritva. a honapban volt nap, amikor 6500 korul volt a kaloriaegetesem, de a napi atlagom is 4200 korul. ja es persze szabit nem vettem ki, mert minek.

tapetazni en akartam, aztan ugy dontottem, hogy annyira nem veszes a helyzet, szoval tavaszig meg meglatom, hogy mit akarok. meg ugye sok is lett volna. festes szinten, eloszor kb latni akarom milyen. a fedett teraszon a padlo cseres, de azt kb egy nap alatt rendbe rakjuk csaladtaggal majd a tavasszal, igy fagypont kornyeken az nem palya. meg ugyis leesik a ho aztan hiaba fedett a terasz egy resze, lesz vagy ket fok bent is.

nekem a pihenes kritikus, szoval a halo kesz volt az atkoltozes estejere, a nappali a konyha es a halo kiegeszitese ket napon belul (beleertve a hifit ami nalam par ora szoszmotoles a kabelezessel), a dolgozoszoba ugy 72 oran belul (kb, ott meg vannak dobozok de azokat lassan kipakolom).

most hetvegen vegzunk az elozo lakas kitakaritasaval, meg kipakolom a maradek kb 8 dobozt es utana mar csak lokalisan kell kitalalni mi hol all kezre pl a konyhaban, meg a nagyszobaban meg mozgatom ilyen metereket a cuccokat. a kepeket is kb oda raktam ahol van szog, ez is meg alakul.

Raymond: koszi, jo hogy kiegeszitesz, questtel annyira nem vagyok kepben. azt hittem ott is ugyanugy mukodik az interoperacio, mint a riftnel, avagy a steam siman az oculus apijet hasznalja.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92018) Raymond válasza proci985 (#92017) üzenetére


Raymond
félisten

Rift es csak SteamVR/OpenVR-t tamogato jateknal:
Steam -> SteamVR/OVR -> Oculus Runtime/Drivers -> Rift

Rift es Oculus SDK-t tamogato jateknal:
Steam -> Oculus Runtime/Drivers -> Rift
Oculus Home -> Oculus Runtime/Drivers -> Rift

Quest-el ugyanigy mukodik nagyjabol, de ott valahogy ki kell kuldeni a Quest-re a kepet. A lehetoseg ALVR vagy Virtual Desktop wifi-n keresztul vagy az Oculus hazi megoldas ami a Link es USB kabel kell hozza. Mindegyik a GPU hadveres encoder-et hasznalja a kep tomoritesere es kikuldesere igy a ket utolso lepes kozott van meg egy - a tomorites.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92019) Puma K válasza FLATRONW (#91995) üzenetére


Puma K
veterán

Tudtommal a helyszíneléskor segítség a rendőrség-helyszínelők számára az esetek tisztázására és a felelős-felelősök megtalálására adott helyzetnél.

Az hogy mikor akad ki a számláló az nem mindig tükrözheti a valóságot, de közel állhat hozzá.

Ajánlott megnézni mindenki számára:

Ezért történnek tragédiák az utakon - Totalcar Mesterkurzus

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92020) akoska07 válasza Devid_81 (#92003) üzenetére


akoska07
nagyúr

Kivancsi leszek en erre, hogy ebbol mennyi igaz.

Semmi.
Tick-Tock játszik amd is.
8-10% dobnak rá.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92021) ÁdiBá válasza akoska07 (#92020) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Mindenféle szélsöséges körülmények között kitudnak mérni 8-10%. Átlag felhasználónak meg marad az 1%...
De ismerős ez valahonnan... jajj hát az Intel csinálta ugyan ezt.

ÁdiBá

(#92022) snecy20 válasza ÁdiBá (#92021) üzenetére


snecy20
veterán

Csak mellette az Intel bebetonozta a 4 magot 2007 és 2017 között. AMD egyébként egész szignifikánsan lépeget előre, pl. a 2xxx és 3xxx Ryzenek között 1 év alatt volt akkora előrelépés, mint mondjuk Intel oldalon Ivy Bridge/Haswell és Kaby Lake között 3-4 év alatt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92023) ÁdiBá válasza snecy20 (#92022) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Jól csinálta, sok értelme amúgy sem volt a 6-8 magnak akkoriban...
Minek eröltette volna...
Most kapsz már 32 magos AMD is... azt mire jó?
Igen, munkaállomás.

ÁdiBá

(#92024) snecy20 válasza ÁdiBá (#92023) üzenetére


snecy20
veterán

De emellett évekig láthattál ilyeneket mint a lenti képeken, ami még nagyobb baj mint a magok számának befagyasztása, csak ugye mivel az AMD olyan jó ~12 évig volt inkompetens / impotens, ezért nem tűnt olyan drámainak a helyzet, plusz átlag gamer / asztali vonalon a 4 mag, vagy 4 mag 8 szál egészen a közelmúltig elég volt.

Repkedtek a +3, meg +6%-ok évről évre, aminek a felét ráadásul szimplán csak az elérhető 100-200Mhz-cel magasabb órajelek jelentették. Szerintem pont emiatt megszólni nincs értelme az AMD-t, nyilván egy-egy refresh alkalmával 1 év alatt földcsuszamlást okozó fejlődést nem fognak ők sem felmutatni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92025) Raymond válasza snecy20 (#92024) üzenetére


Raymond
félisten

Architekturalis elorelepes a desktop vonalon Intelnel nem volt a 2015-is Skylake ota. Csak orajel (Kaby Lake), plusz 2 mag (Coffee Lake) es meg plusz 2 mag (CL Refresh) volt kis orajel emelesekkel egyutt. Na es hivatalosan gyorsabb RAM-ok tamogatasa. De ez mind csak korites es pakolgatas, meg mindig ugyanaz a CPU architektura. Az utobbi majdnem 9 evben csak harom arch volt az Inteltol desktop vonalon:

1. Sandy Bridge / Ivy Bridge
2. Haswell / Broadwell
3. Skylake / Kaby Lake / Coffee Lake / Coffe Lake Refresh

A kovetkezo ugras Inel-nel majd akkor lesz desktop vonalon amikor az Ice Lake-ben latott arch vegre megjelenik az asztali prociknal is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92026) keIdor válasza ÁdiBá (#92021) üzenetére


keIdor
titán

Átlag felhasználó azért sokkal többet észrevesz a 2700X és 3700X között, mint 1%. Lemaradt minimum egy nulla.

Raymond: Ha megnézed, ezek az órajelek már a Kaby Lake óta megvannak. A 7700K ugyanennyi fesszel vitte az 5GHz-et átlagban, mint a 8700K, 9900K. Az sem változott, gyanítom a 10900K-nál sem fog már feljebb menni.
Itt lesz az architektúra és a 14nm vége. Ugyanúgy, ahogy a NetBurst sem ment tovább, csak az Intel most képtelen hozni mást, annyira kihegyezték már ezt a 14nm-t, hogy a 10nm órajele most már nem elég. Annak is kéne 4 év csiszolgatás.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92027) Raymond válasza keIdor (#92026) üzenetére


Raymond
félisten

A hivatalosan tamogatott OOB orajelek es az OC (orajel/fesz) is javult picit a 7-es, 8-as es 9-es szeriaval az elozohoz kepest. A Silicon Lottery alapjan szoktam ezeket nezegetni mert ott van eleg minta.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92028) Devid_81


Devid_81
nagyúr

(#92029) keIdor válasza Devid_81 (#92028) üzenetére


keIdor
titán

A Te 9900K-d se érte meg jobban. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92030) Raymond válasza Devid_81 (#92028) üzenetére


Raymond
félisten

Ezeknel az arak lesznek a fontosak mert mas ujitas nemigen van bennuk, a Skylake 5-ik verzioja :) Mondjuk az arazas is inkabb az alacsonyabb szinteken fontos mert 12-16 magos meg mindig nem lesz a 8c/16t i7-ek pedig ugyanugy 300-400EUR kozott lesznek mint eddig es ahol az AMD 8c/16t termekei is tanyaznak. Tehat pl. olyannak mint nekem aki majd egy 8/16-ra valtana sok mindent nem hoz ezeknek a piacra kerulese, ugyanannyiba kerul majd a valtas mint amennyibe most kerulne es gyakorlatilag ugyanaz a termekek csak az Intel-nel mas neve lesz :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92031) keIdor válasza Raymond (#92030) üzenetére


keIdor
titán

Talán a Rocket Lake már lecseréli egyébként a Skylake magokat, hiába marad 14nm még az is.
Ugyanez a foglalat, csak kérdés a kompatibilitás megmarad-e a Z490-el majd.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92032) ÁdiBá válasza keIdor (#92026) üzenetére


ÁdiBá
addikt

3700X meg a 4700X re gondoltam.
2700X az azért nem mai darab már.
Nem hiszem hogy lényeges különbség lesz a 3700X és a 4700X között...

ÁdiBá

(#92033) Raymond válasza keIdor (#92031) üzenetére


Raymond
félisten

Okom igazabol nincs a cserere csak most van megint az hogy a RAM-ok olcsok igy talan lenne ertelme egy CPU/alaplap cserenek es betarazni 32GB 3200 vagy 3600 RAM-bol. Csak ahhoz megint inkabb olyasmit vennek amiben van egy kis plusz, tehat X570-es es mATX nem sok van ezekbol, de 180EUR korul meg az ara se nagyon tulzas. Ahhoz egy 3800X es mar ott vagyok 540-550EUR-nal plusz 150EUR a 32GB 3600 CL16 RAM. Es azert 700EUR plusz ido plusz munka olyasmiert ami nem igazan kell csak birizgal hogy regi a gep alapja azert nem nagyon csabito. s meg ott van az is hogy az AMD-s USB vezerlonel gondolom sirna rendesen a Rift es a harom szenzor mar ha menne egyaltalan, legalabbis ugy nez ki az AMD hasznalt Asmedia meg mindig problemas ilyen szempontbol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92034) keIdor


keIdor
titán

Nagyon megy az idő... :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92035) proci985 válasza ÁdiBá (#92032) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

egyebkent a 2700X hibahataron belul volt az 1800Xhez kepest. csak az elso szerias ryzennek es az x370nek annyira rossz volt a sajtoja, hogy az x370 mikrokod upgradejet egy ponton elneveztek X470nek, persze hala egnek kompatibilisek maradtak. en ugye 18 januarjaban 10 honappal a start utan raktam ossze es bar meg mindig haklis volt a ramra, alapvetoen egy korai X99hez tervezet tuningramot (ertsd tul kene feszelni) hasznalok ami kb istenkisertes volt az elso honapok alapjan.

az elso es a masodik szeria kozott volt egy IPC ugras, de az foleg a kisebb modelleknel (2600 pl) jott elo, az 1800X mellett a 2700X sidestep volt inkabb. a Threadripper egy mas historia, de ott is foleg magszamot emeltek. a harmadik szerianal az IPC ugras mar az egesz lineupon megvolt.

egyebkent arra amire hasznalom az 1800X jo, aztan ha kinovom megkapja hugom vagy beviszem irodaba szamoltatos workstationnek ha arra visszuk a kutatasi iranyt, hogy nem akarom ket napig benthagyni a laptomot tanittatni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92036) Devid_81 válasza keIdor (#92029) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az eleve szar vetel volt ;] , a proci maga "olcso" volt mert kb £60 kulonbseg volt a 9700K es a 9900K kozott cserenel...de hogy azota mar rakoltoltottem vizhutore+rez kupak+egyeb sz@rokra +£200-at alsohangon, nah azzal egyutt aztan marhara nem erte meg :D :N

...

(#92037) Puma K válasza Devid_81 (#92036) üzenetére


Puma K
veterán

Kell a procim...? :DDD ;]

snecy20 már bele nyúlt a tutiba én meg csak megvettem tőle azt a procit ami silicon lottery szerint a top 2%-ban van benne :U :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92038) keIdor


keIdor
titán

Most olcsó a memória, gondolkodom rajta, hogy 32GB-ra váltanék akkor én is.
Maradhat a 3200MHz, mert úgyse venni észre a gyorsabbat.
RGB-től jobban melegszik a memória? Jó volna a sima is, csak amit kinéztem RGB-s és a simát nem is találom...

Konkrétan ez: [link] 160€
A CL15-ös 240€, nem éri meg...

Szerk.: Ilyen is jó volna, csak ezt nem találom [link] a mostaniak is így néznek ki.
Egy pirosan világító ROG logó, meg egy piros venti jól néz ki, de nem kell mindenre világítás, annyira nem vagyok a híve...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92039) Puma K válasza keIdor (#92038) üzenetére


Puma K
veterán

Pontosan nem tudom mennyi LED van ebben a modulban, de valamennyit fűtenek. Viszont nem annyit mint egy Gamers Nexus-os tesztben lévő SSD, aminek a látható részét -ha az emlékezetem nem csal- 56db LED-el pakolták tele. Viszont ha azok világítottak akkor a beállított színtől függően szét melegítették az SSD házát ami által az SSD sebessége meg csökkent.

Tuningnál is valamennyivel több feszt kér a RAM az RGB-k miatt...

Annyiért bőven jó vétel.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92040) Puma K


Puma K
veterán

Szerintem rossz a hőátadás a szilícium és a kupak között... hiába tekerem fel a ventilátorokat R15-nél már elhasal 5,4 GHz mellett 1,375 - 1,335 és 1,325v mellett is.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92041) Raymond válasza Puma K (#92040) üzenetére


Raymond
félisten

Ha mar 5.4Ghz-nel elhasal akkor az nem er semmit, szerintem add el vagy csak siman dobd ki nehogy mad szenvedjen vele a vegen :DDD

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92042) Puma K válasza Raymond (#92041) üzenetére


Puma K
veterán

Hát... :O bennem is valami hasonlók fogalmazódtak meg... :U :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92043) RazoR


RazoR
veterán

Végre elkészült egy régi tervem: :)
[link]
[link]

(#92044) Gyula84 válasza RazoR (#92043) üzenetére


Gyula84
veterán

jó lett :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#92045) ScomComputer válasza RazoR (#92043) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez tényleg nagyon jó.... :C

(#92046) proci985 válasza Devid_81 (#92036) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vizet egyszer kell megvenni

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92047) Devid_81 válasza proci985 (#92046) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Amugy nagyon nem bantam meg, iszonyat jol teszi a dolgat, ezzel kellett volna kezdenem mar anno a Corsair jatekviz utan.
Mar azon vagyok a VGA-nak is kellene az a full blokk :K
Csak nem tudom eleg lenne-e a szivattyu a rendszerhez :B

...

(#92048) ÁdiBá válasza Devid_81 (#92047) üzenetére


ÁdiBá
addikt

:K Nekem két D5 van a rendszeremben. Nem volt olyan körülmény ahol 80% fölött kellett járatni őket...
Az áramlás jelző szabályosan elrepülne... :D
Eszméletlen potencia van bennük, annyira kellett figyelnem csak, hogy egyszerre vezéreljem a kettőt.

Amúgy milyen pumpád van?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#92049) Devid_81 válasza ÁdiBá (#92048) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Laing DDC310-es van, ez egy kisebb teljesitmenyu (10W 200l/h) pumpa, a procihiz boven eleg egy 30x360mm radival, de ha a VGA-t is bekotnem akkor mindenkeppen raknek be elore egy 45x360mm radit+VGA blokk, nah ehhez mar lehet keves lenne a cucc :)
Vagy ha masnem rakok be en is egy masik pumpat a korbe.
Igazsag szerint jo lenne talan megvarjam a kovetkezo VGA generaciot a jelenlegi rendszerrel es majd VGA cserenel lenne jo atepiteni az egeszet, de a gonosz e'nem meg azt mondja, ha mar a proci is kapott akkor a VGA-nak is jarna a custom loop-bol :D

...

(#92050) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel Could Split 10th-Gen Comet Lake CPUs Into Two Different Sockets

Nyilvan ez csak pletyka, de ha igaz lenne akkor ezzel eleg sok uj vasarlot bukhatnanak.
Remelem nem lesz egyszerre 2 uj tokozas ugyan arra a CPU csaladra :U

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.