Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#82751) Devid_81 válasza keIdor (#82750) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mert az is ;] :DDD
Es eros is :K

...

(#82752) keIdor válasza Devid_81 (#82751) üzenetére


keIdor
titán

wattafak?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82753) Raymond válasza keIdor (#82750) üzenetére


Raymond
félisten

Csak akkor ha azt a harom golyot is megkapod hozza.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82754) Gyula84 válasza keIdor (#82750) üzenetére


Gyula84
veterán

akciós vagy mi? :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#82755) keIdor


keIdor
titán

Ez szánalmas: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82756) proci985 válasza keIdor (#82750) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez tipikusan az a kategoria, ami ceges szinten semmire se jo (deep learningre egyszeruen nincs eleg szamitasi teljesitmenye), consumernek felesleges, halonak mutogatni meg talan jo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82757) cyberkind válasza keIdor (#82755) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyre közelebb a full üres több ezer $-os dobozhoz. :DD

Paranormal Cocktivity

(#82758) Puma K


Puma K
veterán

AC: Odyssey

4790K: fix/fix 4,4GHz/1,115v
DDR3: 32GB 2400MHz CL10 12-12-31-2T (XMP)
1080 Ti : 2GHz/11,52GHz "Maximális teljesítmény előnyben részesítése" + maximum ~65°C a GPU + G-Sync
OS: Win10 1803 / EVO 860
AC:Odyssey: WD Blue HDD

nvslimmer + driver 411.63 + ultra high + 1440p

nvslimmer + driver 417.22 + ultra high + 1440p

nvslimmer + driver 417.22 + saját grafikai beállítás + 1440p

nvslimmer + driver 417.22 + saját grafikai beállítás + 2160p

nvslimmer + driver 417.22 + saját grafikai beállítás + 2880p

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82759) snecy20


snecy20
veterán

Ezen percekig nyüszítettem. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82760) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez talan nem annyira rossz ar erte,egy olcso vizet neki, es erdemes megnezni nem volt-e regizve a Zotacnal, ha nem akkor 5 ev gari szerintem kitrukkozheto ;)

Google szerint: 206,539.51 Hungarian Forint

...

(#82761) proci985 válasza Devid_81 (#82760) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

holnaputan indul a ket unnep kozotti arvagas ahol a kereskedok toljak ki a karacsony elott eladatlan keszletet. lesz ez meg jobb is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82762) Devid_81 válasza proci985 (#82761) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tuti, hogy lesz meg lejjebb is! :K
Oszinten a kartya ennyit sem er, vagyis de, kb ennyiert kellene menjen a bontatlan uj 2080...csak hat ugye az arak most elegge elcseszettek, ahhoz kepest mar ez is "jonak" szamit. :U

By the way, vettel mar nvme SSD-t? :F :)
Bar jovore meg allitolag azok is mennek meg lejjebb arban, aminek en nagyon orulnek, bar lassan mar nincs mibe rakjak SSD-t :B

[ Szerkesztve ]

...

(#82763) proci985 válasza Devid_81 (#82762) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:DDD

a, csaladtag elettarsa kapott egy szep teras 860at igy fekete penteken 170 euroert bezsakolva. neztem a 960akat is, de igy 140 euroert 512 elegge meh volt. aztan van a "legszebb karacsonyi ajandek, amit magamnak adok", de az azt hiszem az idei oszi londoni tura volt.

nalad mi a helyzet?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82764) ScomComputer


ScomComputer
veterán





:DDD

(#82765) Raymond válasza proci985 (#82763) üzenetére


Raymond
félisten

A BF/CW alatt vett 1TB 970 EVO meg mindig itt van a polcon mellettem. Arrol a geprol irok most is amibe bele kene tennem :D

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82766) keIdor válasza ScomComputer (#82764) üzenetére


keIdor
titán

Larrabee 2.0

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82767) proci985 válasza Raymond (#82765) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nalad is ket munkanap berakni a cuccot, vagy csak majd holnap? :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82768) Devid_81 válasza proci985 (#82763) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Par napja epp volt Samu 970/500GB £95 korul amazonon...de ki kellett birjam, mert a novemberi honapom eleg huzos lett anyagilag :B
Tesom meg a parja kapott egy packot tolem, 2 VGA kartya, SSD-k stb...plusz a felesegemnek is megvettem az ajandekot, teljes csod :D
Jo mondjuk tesomek majd visszaadjak, de kb csak jovo Majus korul amikor jonnek latogatoba.

Ha kell szivesen osszeirok neked egy par jobb dolgot amit erdemes megnezni Londonban, legfokeppen az ingyenes de jo dolgok :)
Ezenkivul ha London korul jarsz es epp lesz rengeteg szabadidod, akkor szivesen beugrom en is akar egy uditore (alkohol+vezetes az nalam nem jarja :D )
De tudom ezek a kirandulasok nem mindig arrol szolnak, hogy az embernek van akar 1 extra oraja barmire is :)

...

(#82769) Devid_81 válasza keIdor (#82752) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah termeszetesen csak ironia volt...egy nagy adag :B
Viszont a videot megnezve az egyik mintha magyarul beszelne ezekbol a karomkodos madarak kozul :DDD

...

(#82770) Raymond válasza proci985 (#82767) üzenetére


Raymond
félisten

Meg meg se kerestem a hozzavalo csavart. De jo eselye van hogy meg se fogom es holnap reggel atmegyek a barkacsuzletbe egy M2x3-at nezni a kereses helyet. Igaz egyet nem fognak adni igy a minimum ar miatt ebbol a meretbol tuti hogy kell vennem 10-20-at :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82771) proci985 válasza Devid_81 (#82768) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja karacsony itt is megvolt :).

koszi, ezt anno novemberben letudtuk :R de koszi a felajanlast! :K

igazabol elmenyek miatt mentunk, tehat:
- korbeneztunk: british museum / camden market (cyberdog!) / regents park / business district / tower bridge
- voltunk bulizni: dnb (soho @ soul in motion) / house (fabric) / reagge (camden factory) / UK synthpop (camden roundhouse)
- ittunk sort es vegigprobaltuk a fontosabb angol fozdeket: brew by numbers, bottle shop, world's end, brewdog camden; sorbol vermont, tempest, buxton, kernel, brew by numbers, magic numbers, world's end, camden brewery, brewdog (paradox), usabol jester king es founders; plusz persze gin+tonic
- ettunk jokat: pie a temze mellett (the oyster), full english breakfast, fish and chips, fel kilo marha @ hawskmoor, valami csirkes indiai cucc
mindezt ugy, hogy 90 orat voltunk ott es az utolso kb 3 oraban annyira nem volt eronk, hogy ultunk a repteren es tetriseztunk egymas ellen:DDD

volt az a pillanat, amikor kb 36 oraja voltunk Londonban es ultunk egy uveg meregeros magic numbers mexican imperial stout folott, majd kozoltuk az angol arccal aki leult mellenk, hogy mi most itt lazitunk, de ugy 2-3 oran belul irany haza furdeni, aztan megyunk a Fabricba Steve Lawlerre. igy ahogy nyult az arca, hogy ti nem vagytok normalisak :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82772) TTomax


TTomax
nagyúr

Hm megvan az első olyan játék amivel az MSI Afterburner összeakad...Frostpunk.... brutális fps laggokat csinál,1-144fps között lagolva fut.Ha kilövöm azonnal kisimul.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82773) FLATRONW válasza TTomax (#82772) üzenetére


FLATRONW
őstag

Kipróbáltad úgy, hogy csak az RTSS-ben kikapcsolod az OSD-t ennél a játéknál? Általában azzal szoktak néha összeakadni a játékok.

(#82774) keIdor


keIdor
titán

Ez mi komoly már![link] :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82775) Gyula84 válasza keIdor (#82774) üzenetére


Gyula84
veterán

mögötte nem lehetett vicces :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#82776) TTomax válasza FLATRONW (#82773) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez volt az első, sajnos nem segített.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82777) Anubris válasza keIdor (#82774) üzenetére


Anubris
őstag

Én a telefonoson röhögtem. :D

(#82779) keIdor


keIdor
titán

Érdekes téma, egyre tőbbet beszélnek róla. Lesz-e AAA játékfronton egy hatalmas bukás, csőd? Valaki szerint már folyamatban van.[link]

Hogy őszinte legyek, ha az EA, Activision tönkremegy, még röhögni is fogok. De szerintem nem fognak, de a részvények ott is estek. Az embereknek nem ment el az eszük, sokaknak nem tetszik ez az always online, mikrotranzakciós, lootboxos, game as a service modell amit pár éve erőteljesen nyomnak... nézem a gameplayt erről az Anthemről is... ez az EA Destinyje, koppintás. Attól a stúdiótól, amelyik mindig is egyszemélyes, történetben gazdag játékairól volt híres... bukta szaga is van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82780) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...

(#82781) Habugi


Habugi
addikt

Boldog Karácsonyt topic!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#82782) cyberkind válasza keIdor (#82779) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet nincsenek csúcson a részvények, de ezek a cégek bőven sokszorosát érik most, mint mondjuk a 2010-es év körül, ami csak a szolgáltatások miatt van, másrészt ahogy írtam túl sokan jártszanak már ma, én semmi jót nem nézek ki ebből, kéne valami hasonlóan nagy szar mint a 80-as években az E.T.-vel, de lehet már az is kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#82783) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Boldog, békés karácsonyt mindenkinek! :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82784) snecy20 válasza proci985 (#82783) üzenetére


snecy20
veterán

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82785) keIdor válasza cyberkind (#82782) üzenetére


keIdor
titán

Az biztos, de azért ez csak fáj valahol nekik. (fáj hát)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82786) cyberkind válasza keIdor (#82785) üzenetére


cyberkind
félisten

Érzik-érzik, max leváltják a górét és ennyi, aztán ha akkor sincs javulás ezen a téren, talán jöhet valami számunkra értelmes változás, de nem hiszem ezt.

Paranormal Cocktivity

(#82787) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Boldog Karacsonyt mindenkinek!

...

(#82788) Puma K


Puma K
veterán

Boldog kapitalista ünnepet, amely keretén belül tűzön-vízen át muszáj minden szeretett és kevésbé kedvelt rokonnal-ismerőssel felvenni a kapcsolatot, mert azt úgy illik és kötelező! :D

Mindjárt végig is zaklatom mind a 751 ismerősömet facebook-on plusz a többit telefonon és személyesen aki nem ismerősöm FB-n, hogy most aztán kellemes ünnepeket!! :K

Teeeleee vagyok ünnepi hangulattal :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82789) togvau


togvau
senior tag

Tudja valaki mi a legjobb minőségű nvenc beállítás OBS-ben streamelni youtube-ra 1080p 30/60 fps-ben?

Akárhogy állítom be, mindig "feldolgozza" VP9-é H264-ben streamelt videot.

Eddig 9 mbites állítottam be high quality minőségben. Ha frissen van feltöltve, akkor h264, aztán VP9 lesz miután feldolgozza.

(A geforce experience streamelésre egy megbízhatatlan bugos fos, és állandóan be kell vele lépni a google accounttal.)

hitler, sztálin, micro usb

(#82790) keIdor válasza Puma K (#82788) üzenetére


keIdor
titán

Hát igen...[link] :(

Ettől még BK-t kívánok mindenkinek!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82791) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Vásároltam kb 1 hónapja egy olcsó 10Gigabites ASUS hálokártyát, képzeljétek el, meglehetősen olcsón mert csak 31-32 ezer ft körül volt.
Aki ismert a témában az tudja, hogy ez a belépőszint, tehát egy normálisabb lan adapter 100 rongy is lehet.
Ennyit birt fiúk...
Mehet vissza garanciába... ;]

ÁdiBá

(#82792) Gyula84 válasza ÁdiBá (#82791) üzenetére


Gyula84
veterán

mégis csak a drágábbat kellett volna :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#82793) ÁdiBá válasza Gyula84 (#82792) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem tudom...
Szomorú vagyok miatta....

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82794) snecy20 válasza ÁdiBá (#82791) üzenetére


snecy20
veterán

Az Asrock Fatal1ty Z370-re integrált 10Gb-s LAN jól muzsikál. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82795) Puma K válasza snecy20 (#82794) üzenetére


Puma K
veterán

Hát LGA 2066 mellett sokra megy vele, hogy egy LGA 1151 lapon mi van.

Bár az igaz, hogy ha a kisebb foglalatra képes volt a Seggszikla rátenni a gyorsabb sebességű hálózati csatlakozót, akkor a nagyságos Ánusz miért nem volt képes erre...?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82796) snecy20 válasza Puma K (#82795) üzenetére


snecy20
veterán

Nem tudom, de valószínűleg hamarosan a mainstream középkategóriában is alapfelszereltség lesz a 10Gbit.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82797) ÁdiBá válasza snecy20 (#82794) üzenetére


ÁdiBá
addikt

:) Ennek örülök...
De igazából internet miatt vásároltam, mint kiderült feleslegesen mert a portok a modemen 1Gbit/s igy hiába van nekem 10Gbit hálókártyám nem tudom kihasználni a 2000 netet.
De belegondolva durva hogy simán töltök fel 100Megabyte/s és 120 pedig le.

Azért elmesélem a hiba jelenséget, mert nem egyszerű...
1. Overwatch + ALT/TAB fekete kép, kábel nincs bedugva, újracsatlakozna a hálokártya nem lát semmit
2. Shadow of TombRaider nem tölt be, órákig áll a töltés előtt (kideritettem hogy a hálozati kapcsolat meghalt)
3. Overwatch játék, kékhalál ujra indult a gép
Itt már arra gondoltam hogy b@zdmeg tönkre ment az RTX...
4. Újratelepitést mindent kipróbáltam, megoldás nem történt, alapórajelen is probáltam a procit, szintén fagyott... mondom nincs.

Ami az érdekes hogy akkor is zavarja a gépet a hálózati kártya ha csak benne van a rendszerbe és nincs használva, csontra kifagyasztott...
Ahogy kivettem a gépből minden visszatért az eredeti kerékvágásba.
Onnan kezdett gyanus lenne az adapter hogy menet közbe olyat csinál, nincs hálozati egység a gépben, üzenet fogadott.
Az utolsó stádiumban már annyit irt a Windows, hogy ismeretlen eszköz...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82798) keIdor


keIdor
titán

Na ha minden jól megy pénteken, itt magyarba meg is kapom az i7-9700K-t.:) Elég jó áron találtam, nem hagyom itt. Bontatlan dobozos lesz.

Aztán nézhetek alá alaplapot és kap egy új AiO-t is a gép, mert a Corsair H110i GT három éves lesz.
Ez a kombó is meglesz szerintem három évig, de kettő minimum.
Z170+i7-6700K is 2016. február-március eleje óta van meg. Memória marad.

Még azt kell megszüljem, hogy milyen alaplap legyen alá. Figyelembe veszem az eladhatóságot, úgyhogy meg kell várjam a Maximus XI Apex-et, ez 2-3 év múlva is egy eladható alaplap lesz reményeim szerint. Mert ritka az Apex, a tuningosok meg szeretik.
Az Asus oldalán már fent van: [link]

Nagyon nyomják még a Gigabyte-ot, de őszintén megmondom, nem nagyon szeretnék ennyi évig Gigabyte BIOS-t nézegetni, nem szeretem. Az MSI-től ami meg tetszik drága...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82799) ÁdiBá válasza keIdor (#82798) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Az már forrasztott processzor amúgy?
Az i7 9700K ?

ÁdiBá

(#82800) keIdor válasza ÁdiBá (#82799) üzenetére


keIdor
titán

Mindegyik 9. szériás az.:) De annyira nem lényeges, nincs tervben tuning, alulfeszelés lesz helyette, ilyen 1,2V 24/7. Egyelőre, de ha ne adjisten jön olyan cím aminek nagyon kell az órajel valami miatt, akkor legyen ott a lehetőség feljebb menni, a Ryzen 3000 miatt szeretném, hogy ott legyen a lehetőség, mert ki tudja mi lesz.

Az Apex is azért kell, hogy majd ha eljön az idő, feldobom német-osztrák-magyar hármas használt hardver oldalra valamelyikére, akkor pikk-pakk elvigyék. Reményeim szerint 2-3 év múlva egy Apex lap marad kelendő.
Kihasználni nem fogom tudni, mivel amúgy eredetileg rekorddöntögetésre kitalált lap. Viszont ilyen 400-500€ körül voltak az elődei, tehát nem az a megfizettethetetlen kategória még.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.