Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#61001) RazoR válasza cyberkind (#60997) üzenetére


RazoR
veterán

Azért mert az ország nagy rész buta mint a föld és mindent elhisznek amit ezek össze-vissza hazudnak és ígérgetnek és rájuk szavaznak, miközben a falatot kilopják a szájukból! :(((

(#61002) cyberkind válasza RazoR (#61001) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, nagyrészük nyugdíjas aki rájuk szavaz (mert IQ a vákuum) de szintén sok az is akik megdolgoztak a nyugdíjukért és ez a drága rendszer csak huss és pöcc módon bezsepelte a MANYUP-ot, szóval ha csak magamból indulok ki és egy segg van az agyam helyén a pénzemért amiért szoptam egy keveset szinte bármit megtennék, hogy ne nyúlják le még ha tehetetlen is vagyok, tehát ezen sehogy se tudok továbbmenni, hogy simán elfelejtették, kb sokaknak megírták, hogy öreg leszel és mész az utcára, de ez csak egy az ezerből.

Viszont sajnos itt nem szabad ezt tolnunk, hiába jobb a légkör mint a helyén.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#61003) RazoR válasza cyberkind (#61002) üzenetére


RazoR
veterán

De hát megmondták, hogy ez milyen jó lesz így mindenkinek, ők meg el is hitték.....arról nem is beszélve hogy szépen, módszeresen mindenkit megvezetve tovább rombolják a nemlétező oktatási, egészségügyi, stb rendszert, szétlopják az országot de a sok stadion az kell csilliárdokért meg kisvasút... :W Kár hogy az EU-nak nincs beleszólása a belügyekbe! :(((
De hagyjuk inkább tényleg mert a végén még banán lesz ha belelendülök! :DDD

(#61004) cyberkind válasza RazoR (#61003) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább megyek egy kis meccset lesni párhuzamosan. :((( :D

Paranormal Cocktivity

(#61005) Puma K válasza RazoR (#61003) üzenetére


Puma K
veterán

Kb itt az eredménye 2 elvesztett világháborúnak és 1 szintén elvesztett forradalom és szabadságharcnak.

Az ezekben az időkben születő, felnövő vagy már élő (és még most is élő) emberek meg az aktuális világgal nincsenek képben, mert az otthonuk és a munkahelyük között ingáznak egész életükben és nem utaznak látnak világot és informálódnak máshol hogy is élnek az emberek és hogyan működnek más országok.

Inkább a 2 rossz közül x-elnek valamelyikre... ami meg kb lényegtelen mert míg valós megújulás nem történik a régi szálakat elvágva addig nem lesz új erő ami vezesse az országot, csak a mocsárból kinyúló szutykos kezek amik irányítgatnak...

Azért lopnak mert a mának élnek, és nem gondolnak a holnapra (lényegében)...

Rendszerváltás...? Aha... persze...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61006) stratova válasza Puma K (#61005) üzenetére


stratova
veterán

Rossz látni, hogy működést tekintve bevallottan milyen országokat tekint példának. Kína, Oroszország, Törökország.

(#61007) Puma K


Puma K
veterán

Tipikus AMD-s ferdítés: [link] :U :N ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61008) VTom válasza Puma K (#61007) üzenetére


VTom
veterán

Jézus Mária... :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#61009) h1mpi válasza Puma K (#61007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos Ő is az AMD marketing részlegén dolgozik és hazahozta a munkát :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#61010) RazoR


RazoR
veterán

Ez most megint mi?

(#61011) h1mpi válasza RazoR (#61010) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ott írja:

Update:

We just got word in, this teaser is not about a product announcement but it merely anteaser for a Southern Europe event slash gathering. And judging from the naming, I'd say chances are fairly high that it is in collaboration with ASUS.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#61012) akoska07 válasza Puma K (#61007) üzenetére


akoska07
nagyúr

Úristen!

----------

Ilyen alapon...
Ha akarom az egy darab GTX 750Ti kártyám simán kenterbe veri a 480 8-way CF-t is. :DDD

Nagy az isten állat kertje... amit még el is viselnénk,de az alacsony kerítést azt nem. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#61013) stratova válasza Puma K (#61007) üzenetére


stratova
veterán

Egy felhasználóból azért ne általánosítsunk, ettől még szomorú...

[ Szerkesztve ]

(#61014) Erdei88 válasza cyberkind (#60995) üzenetére


Erdei88
veterán

Tegnap épp a Deákon voltam, amikor olvasom, hogy indulnak a Hősök teréről. Megvártam őket, én semmi gyűlölködő, mocskolódó szöveget nem hallottam, csak annyit " aki dudál velünk van" Dudáltak is :D
Öröm volt látni, ahogy összefognak az emberek egy közös célért és békés eszközökkel akarják azt elérni

(#61015) cyberkind válasza Erdei88 (#61014) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj ezzel a békés eszközökkel, hogy direkt erre mennek és tudják, hogy úgyse lesz bajuk, pont mint a raboknál amikor x vagy y kegyelmet kap, esetleg halálbüntetés helyett "csak" életfogytiglant és vígan élhet, pedig egyik se érdemelne már semmi jót.

Ha ebből se lesz semmi akkor ezeket valami/valaki nagyon szeretheti mint anno O.J.-t is.

Paranormal Cocktivity

(#61016) VTom válasza cyberkind (#61015) üzenetére


VTom
veterán

Nem ilyen egyszerű a helyzet szerintem.
A baloldalon általában az értelmiség van, ők nem fognak macskaköveket dobálni meg gyújtogatni, csak ha már nagyon-nagyon bepipulnak. Plusz nincsenek közöttük fizetett futball huligánok hogy feszültséget szítsanak. Emlékszel, mekkora botrányt cisnáltak, amikor 2006-ban közéjük lőttek gumilövedékkel, még a rendőröket is meghurcolták miatta, most aki ugyanúgy kivonul az utcára, mint akkor ők, az az állam nemzet ellensége, és esetleg kopogtatnak nála a rendőrök másnap...
A kormány mindent a belpolitikai érdekeinek rendel alá, mindennel szembemennek, ha kell, lsd. Heineken vagy akár ez a CEU-s téma.
Ebből viszont ki fognak hátrálni, mert ki kell hátrálniuk, nem tetszik az embereknek, nem tetszik a világnak, nem lesz más választásuk. Sokkal nagyobb veszély viszont a most porondra kerülő civil törvény, ami miatt akár figyelemelterelésnek is használhatták a CEU-t. Kinézem belőlük.
A legnagyobb probléma viszont az, hogy nincs más alternatíva, mert az egyetlen komoly ellenfelük már leszerepelt, és ki is csinálták, a kisebb pártoknak meg nincs akkora szavazóbázisa, hogy bármit is elérjenek. Kíváncsian várom mi lesz jövőre.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#61017) #35434496 válasza RazoR (#61003) üzenetére


#35434496
törölt tag

Alakul RazoR alakul! :DDD

(#61018) Habugi válasza VTom (#61016) üzenetére


Habugi
addikt

Anélkül h érdemben belefolynék a beszélgetésbe (mert szívesen megtenném, néhol elég jókat írtok és könnyű azonosulni..), pusztán csak annyit mondok, ez az ország és a kedves lakossága..

_KIZÁRÓLAG_

..azt kapja, amit megérdemel, se többet, se kevesebbet! ;) :N

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61019) RazoR válasza #35434496 (#61017) üzenetére


RazoR
veterán

Csak nem... :DDD

(#61020) RazoR válasza Habugi (#61018) üzenetére


RazoR
veterán

Abban egyetértünk, hogy saját magának köszönheti azt ahol tart, mivel mi választjuk a "vezetőinket"... :U

(#61021) stratova válasza Habugi (#61018) üzenetére


stratova
veterán

Részemről ezzel zártam, kell a fenének a magas vérnyomás.

(#61022) Habugi válasza RazoR (#61020) üzenetére


Habugi
addikt

A peremlények megválasztása is egy dolog igen, a rendszerváltás/"átkos" (lol.. ;] :C ) óta eltelt időszak pedig egy másik.., de mondom nem szeretnék jobban belemenni. :B

(#61021) stratova:

Nem lesz magas vérnyomásod sárkányUram, neked már volt részed abban amikor a témát érintően kiszaladt belőlem egy-egy, pár A4-es oldalnyit foglaló gondolat. Semmi olyat nem tudnék írni amit ne tettem volna meg korábban, ez pedig a korábbiakhoz képest egy zéró nudliberger shemmishég volt. :) :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61023) VTom válasza Habugi (#61018) üzenetére


VTom
veterán

Ebben teljes mértékben egyetértek Veled.
Kíváncsian várjuk mi lesz :)

Van esetleg közületek valaki, aki Asus Z170i Pro gaming lappal használ nvme ssd-t? Nem találok semmit arról, hogy támogatná-e a lap.. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#61024) stratova válasza Habugi (#61022) üzenetére


stratova
veterán

Prof. Hablaty tudja kend is, hogy nem egy-egy A4-es pro-hab kommenten húznám fel magam hanem azon milyen méreteket ölt az emberi hülyeség. :N

(#61025) akoska07


akoska07
nagyúr

Boarding Pass :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#61026) Puma K


Puma K
veterán

Srácok... ha benchmarkoltok bármivel akkor légyszi legyetek tekintettel a 2GB VRAM-mal rendelkező kártya tulajokra és ne legyetek virtuális faxméregetők! :(

Minderről részlet itt, linkeltem tól-ig az beszélgetést: virtuális faxméregetésnek befellegzett 2017 a 2GB VRAM éve!

Továbbá... nem tudom tudtátok-e de olyan technológiákat fog kapni az RX 580 amire minden radeon tulaj vár és SÍRNAK is!!! :Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61027) keIdor válasza Puma K (#61026) üzenetére


keIdor
titán

Jó ég... egyik rosszabb, mint a másik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61028) VTom válasza Puma K (#61026) üzenetére


VTom
veterán

Sírnak, de veszik! :DD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#61029) keIdor válasza VTom (#61028) üzenetére


keIdor
titán

A valóságban meg 290X=390X=480=580.

+/- néhány százalék van persze, de egy zárt gépházban nem mondanád meg, hogy melyik kártya van a gépben játék közben. De nem baj, ennek örülni kell, mert hát AMD és meg van magyarázva, hogy ez az irány ez bizony jó. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61030) TTomax válasza Puma K (#61026) üzenetére


TTomax
nagyúr

Láttam őket,akkor röhögtem fel a legjobban amikor azt olvastam,hogy még 480 tulaj is lesz aki 580ra vált.... :DDD Hát biztosan lesz ilyen,az AMD erre építhet nyugodtan.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#61031) cyberkind válasza TTomax (#61030) üzenetére


cyberkind
félisten

Titan XP SLI tulaj is lesz aki 580-ra vált. :))

Paranormal Cocktivity

(#61032) akoska07 válasza Puma K (#61026) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nagy az isten állatkertje ... nahh :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#61033) RazoR válasza Puma K (#61026) üzenetére


RazoR
veterán

Na el is adom a 1080-at és veszek egy atiradeonvega290x390x480580xyz-t! ;]

(#61034) VTom


VTom
veterán

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#61035) VTom


VTom
veterán

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#61036) keIdor


keIdor
titán


¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61037) cyberkind válasza keIdor (#61036) üzenetére


cyberkind
félisten

De a csütörtök ellenére van egy király dolog ebben, végre moziban a 8. rész ahol a fizikát és realitást (még azt a keveset is) már teljesen kihagyták, sőt, lassan az űrbe mennek, ez mondjuk nekem is felmerült még azelőtt, hogy az író(k) mondták volna. :D

Paranormal Cocktivity

(#61038) keIdor válasza cyberkind (#61037) üzenetére


keIdor
titán

Tudom miről van szó, nekem/nekünk kimarad.
Majd májusban inkább a Covenant.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61039) cyberkind válasza keIdor (#61038) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt én se hagyom ki, aztán nyárig szerintem nem is jön más ami izgat csak a Majmok Bolygója 3, imádom az új szériát is.

Kicsit érdekes lesz ez az új Alien mert számtalan kérdést feldobott már 79-ben az első rész amit sajna a Prometheus-ban se magyaráztak el pedig az indította meg ezt a vonalat, és pont ezért félek ettől a filmtől is de legalább az már több mint biztos, hogy Alien lesz ahogy anno a Prometheus is indult és lett ez a valami ami ellenére jó film csak nem ezt kommunikálták.

Paranormal Cocktivity

(#61040) Habugi válasza keIdor (#61029) üzenetére


Habugi
addikt

Ezt annyiból egészíteném csak ki, hogy azért észrevennéd.., mégpedig a hőtermelésen. :D

Szeretem a 390X-et, anno nagyon jó vásár volt a 980 ellenében olcsóbban de azért nem árt mellé a Raven3, ami révén az asztal alatt van érzem mit tol ki magából.., és "azt" nem a 6600K állítja elő.. :N ;]

(#61024) stratova:

Tudja urashágod az az igazság h arról már Mr. e=mc2 is megállapította h végtelen.. :D
Inkább azért zárkózom el csak el a témától mert a valóságot olyan formában és perspektívából szoktam tálalni ami sokak esetében gyakran többet árt sem mint használ, hiába a szándék..

Ezeket a srácokat pedig közel sem ismerem annyira mint a másikban, nem tudom mivel ártok és mivel nem.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#61041) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez elég aktuális mostanában... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#61042) TTomax


TTomax
nagyúr

Hm...leültem játszani andromedat... hopp reggel 6ra vettem magam észre... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#61043) RazoR válasza TTomax (#61042) üzenetére


RazoR
veterán

Pöppet addiktív igen! :K

(#61044) #35434496 válasza TTomax (#61042) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ilyen jó? Lehet megveszem én is. :K

(#61045) VTom válasza TTomax (#61042) üzenetére


VTom
veterán

Jaja, ez ilyen :)
Én azóta nem játszottam mással mióa elkezdtem :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#61046) RazoR válasza #35434496 (#61044) üzenetére


RazoR
veterán

Eléggé jó igen, persze ha szereted a szerepjátékokat!

(#61047) proci985 válasza Habugi (#61040) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, de a 290X/390X ilyen szempontból extrém volt. főleg a 290X, szinte az összes gyártó alulméretezte a hűtését. legutoljára amikor néztem a topikjában háromféle ember volt:
- vaporX / lgt/ trix tulaj -> elégedett
- vizes -> nagyon elégedett
- egyéb -> nem feltétlenül elégedett / kókányol / nagyon hamar eladja

580 felezett fogyasztással viszont pl egy htpcbe még jó lehet csendben. más kérdés, hogy lassan az 1080nak se ártana ellenfelet állítani.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#61048) TTomax válasza #35434496 (#61044) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy perc alatt behuzott a hangulata meg a grafika,pedig az elözö részek is megvannak de azok mind félbe maradtak egy pár óra játék után.Nekem nagyon bejön.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#61049) keIdor válasza TTomax (#61048) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is bejön a sok negatív kritika ellenére.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61050) TTomax válasza keIdor (#61049) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most nézem ebben van valami multi is?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.