Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#82601) akoska07 válasza Devid_81 (#82600) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én sem akarok belemenni.

Csak azt gondoltam aki otthon van azt érdekli.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82602) Devid_81 válasza akoska07 (#82601) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Engem meg innen is, csak kommentalni nem merem :B :K

...

(#82603) snecy20 válasza akoska07 (#82599) üzenetére


snecy20
veterán

Messze vagyok nagyon a tüntetéstől, illetve a munkáim, munkahelyeim révén nem is érint, de itt ez már többről szól.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82604) FollowTheORI válasza akoska07 (#82587) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semmiség... ez molyfing a 2006-oshoz képest. :)

Pedig olyan kéne megint... több hétig tartó káosz meg zavargás. :B

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82605) proci985 válasza FollowTheORI (#82604) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem fel barati kor anno kint volt (nekem ott volt eleg mas bajom), az is valahogy igy indult.

ott volt a tvszekhaz, de boven tortentek dolgok a koruton is. volt olyan, akit tobbszor is megkergettek a rendorok mikozben csak haza akart jutni a Martosbol egy sorozes utan. hala egnek en a masik iranyba laktam es a budai oldalon nyugi volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82606) akoska07 válasza FollowTheORI (#82604) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az lehet.

Ide puccs kellene es/vagy marciusi ifjak'.

Eleg nehez amugy elhinni,hogy ilyenkor nem jon elo a kemeny mag aki kiabalas helyett tenni is mer.

Az egyik vonulo sok szaz fos csoportban folyamatosan orban beszedebol ideztek.
Vmi ilyesmi:
A nepnek joga van elzavarni a kormanyt meg a demokraciaban is ha az a kormany a nep ellen tesz...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82607) FollowTheORI válasza akoska07 (#82606) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem azok a csoportok le vannak kenyerezve a fidesz által... nekem az a prekoncepcióm, hogy anno is a fidesz állt a zavargások mögött. Nyilván nem direktben. :)

Nem véletlen hogy azóta ezek eltűntek.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82608) RazoR


RazoR
veterán

Az megvan, hogy miközben a 48 órás munkahéten hőbörög nép, csöndben megcsinálták a kormány által felügyelt bíróságot? [link]

(#82609) Devid_81 válasza RazoR (#82608) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vagy, hogy a Nemeteknel kozben meg elfogadtak a 28 oras munka hetet? :P
Szerintem az Angol helyett nekem Nemetet kellett volna tanuljak...bar eleg angolosan dolgozok igy is... :D

...

(#82610) Raymond válasza Devid_81 (#82609) üzenetére


Raymond
félisten

Azert nem ilyen egyszeru a dolog :) Csak egy szakszervezet (igaz a legnagyobb - IG Metall) egy tartomanyban (Baden-Wuerttemberg) az ahol ez mukodik.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82611) VTom válasza RazoR (#82608) üzenetére


VTom
veterán

Ügyesen elterelték a figyelmet a kényesebb törvényről ismét. Gondolom ezért vigyorogtak a parlamentben.
Aztán magyarázza meg valaki ezek után, hogy a választás nem lett elcsalva.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82612) #59036672 válasza RazoR (#82608) üzenetére


#59036672
törölt tag

FIDESZ az isten földön párja nincsen. :DDD

A fityfasz ellenzék szépen púzón lett vágva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82613) Devid_81 válasza Raymond (#82610) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Persze tudom hogy ez nem mindenkire ervenyes. :)
Viszont legalabb valakinek van ilyen hivatalosan.
De a Nemetek amugy sem viszik tulzasba, ha jol tudom a 35 oras munka het eleg sok helyen jelen van, nem?
Haver epitkezesen dolgozik mar par eve odakinn, de eddig akarhanyszor melozott hetvegen vagy Pentek delutan mindig csak a kulfoldiek voltak akik ezt bevallaltak vele, a Nemet meg mar szinte otthon ebedelt Penteken (is)

...

(#82614) RazoR válasza VTom (#82611) üzenetére


RazoR
veterán

Mindig ez van, betolnak valamit amin lehet csámcsogni és közben csendben a háttérben történik valami sokkal nagyobb jelentőségű dolog amiről elterelik a figyelmet. És a sok buta paraszt nem lát a dolgok mögé sajnos.
Ha nem abban a helyzetben lennék amiben vagyok tipliznék az országból....

(#82615) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ezert mondjuk lehet kapok...nah mindegy majd jovok jovore ujra! :DDD

...

(#82616) Raymond válasza Devid_81 (#82613) üzenetére


Raymond
félisten

Ugyanugy van ez mint mashol - a komoly szakszervezeti hatterel rendelkezo munkahelyeknel az orak, tulorak es bonuszok komolyan vannak veve mert nincs mas valasztasa a cegeknek. A tobbinel pedig megszivatnak ugyanugy mint mas orszagokban. A pentek delutan szabad pedig inkabb egy irodai munkakorbe tartozo dolog, de ott is a legtobbszor az van hogy hetfo-csutortok ledolgozzak a plusz egy orat es a pentek delutan azert szabad.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#82617) FollowTheORI válasza RazoR (#82608) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez a tipikus "internetadó szindróma"... odavetik a csontot a népnek, közben a fű alatt meg átcsúsznak a komoly dolgok.

Olvastam szalagcímben amúgy... de még elképzelni sem tudom ebből mi lesz.
Kíváncsi leszek mire merik majd használni...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82618) snecy20


snecy20
veterán

Egyébként egyszerű, amelyik munkahely él ezzel a törvénnyel, és nem az adott hónapban rendezi a túlórapénzt, ott szépen fel kell mondani a *csába.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82619) VTom válasza FollowTheORI (#82617) üzenetére


VTom
veterán

A kormány nem fogja semmire használni, a cégek használják ki, ha akarják.

Egyébként én annyira nem látom tragikusnak a helyzetet, emlékszem, mikor nálunk egy termék felfuttatásánál fél évig 12 óráztak az emberek, örültek is neki, és sokan önként jöttek szombaton, ha lehetett.

Az más kérdés, hogy kb. két hét után semmi hatása nem volt a kihozatalra a 12 órának, ugyanannyit dolgoztak az emberek, mint 8 órában.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82620) Devid_81 válasza VTom (#82619) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Es hany evre ra lettek kifizetve erte? :P

...

(#82621) snecy20 válasza VTom (#82619) üzenetére


snecy20
veterán

Csak nem látod majd magad előtt, hogy a túlórapénzed mikorra fog realizálódni.
Úgy meg a tököm se túlórázna, hogy "majd egyszer" kézhezkapom.
Ha addig mondjuk nem alakul át a cég, vagy megy csődbe stb.,,,, van ennek buktatója.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82622) Puma K válasza VTom (#82619) üzenetére


Puma K
veterán

Ez az, hogy a túlórának akkor van értelme ha a 8 óra alatt előállított értéken felül a plusz 4 vagy x órával még több értéket lehet előállítani.

Ha viszont azért kell bent lenni, mert a 8 óra alatt nem lehetett elvégezni azt a munkát amit túlórával lehet majd-esetleg-talán elvégezni, akkor ott nem hatékony a munkavégzés.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82623) FollowTheORI válasza VTom (#82619) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pont ez a baj vele hogy kihasználja, kizsákmányolja az embereket...
Abban igaza van a fideszeseknek hogy a több pénz reményében sokan élni fognak vele...
De nagy ára lesz máshol majd... :)

Nagy gyárakban ezt nevetve ki fogják fizetni.

Akik rosszul járnak, azok a rendőrök, tüzoltók, egészségügyisek... ők szerintem még fel sem fogták mit kaptak.
És az állam viszont nem fog fizetni.

Ismerve a szolgalelkű magyarokat, többség szerintem nem fog nemet mondani erre.
Vagy nem fog tudni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82624) snecy20 válasza FollowTheORI (#82623) üzenetére


snecy20
veterán

Hát igen, ott szar világ jön, ahol már eleve divatja van ennek az átcsúsztatósdinak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82625) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Figyu, ti is azért mentetek külföldre mert ott sokat lehet túlórázni....

;]

Amugy milyen iskolát kell végeznem hogy képviselő lehessek? :D
Mert ezek úgy hülyék ahogy vannak....

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#82626) proci985 válasza RazoR (#82608) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

es a nem EUban elo magyarok is szavazhatnak az EU parlamentbe, minuszos hirkent.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82627) stratova válasza Devid_81 (#82615) üzenetére


stratova
veterán

S amíg nem kapod meg, nem tudod használni vagy forgatni, ellentétben a munkaadóval.

(#82628) Puma K válasza ÁdiBá (#82625) üzenetére


Puma K
veterán

Ilyen egy bicskanyitogató szöveget beköhögni kár volt...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#82629) RazoR válasza proci985 (#82626) üzenetére


RazoR
veterán

Arról nem is beszélve, hogy a határon túli magyarok is szavazhatnak olyan kérdésekben aminek a hatása rájuk egyáltalán nem vonatkozik, csak az országban élők szívják meg....WTF????

(#82630) cyberkind válasza Puma K (#82628) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem ő találta ki, ő csak idézi, ez a gond szerintem.

Paranormal Cocktivity

(#82631) VTom válasza snecy20 (#82621) üzenetére


VTom
veterán

Eddig a munkáltató szabadon, egyoldalúan határozta meg a munkaidőkeretet, ha jól emlékszem, és asszem max. 4 hónap lehetett. A 3 év valóban durva, de a nagy cégek nem fognak ezzel problémázni, senki sem fogja ezt 3 évre előre beépíteni a pénzügyi tervbe.
A nagyobb cégeknél is egy évre előre kell megadni a részletes pénzügyi tervet.

Akik igazit sz*pnak ezzel, azok a közalkalmazottak, rendőrök, kórházi alkalmazottak, stb.

(#82622) Puma K Az emberek többet akarnak keresni, de nem akarnak érte többet dolgozni. A fenti esetben a túlóra azért volt szükséges, mert a normál 8 órás munkanapokon nem tudták lehozni az előírt darabszámokat. Aztán a végén az emberek ugyanannyit dolgoztak több pénzért.

Azért az is hozzátartozik ehhez a törvényhez, hogy a cégek a túlórát a hátuk közepére sem kívánják, mivel az mindig egy nem tervezett plusz költség. Ha ki kell fizetni, akkor azért, ha ki kell adni, akkor meg azért, mert nem termel bevételt a dolgozó. Tehát azért azt sem kell elhinni, hogy most aztán minden cég orrba-szájba túlóráztatja majd a szerencsétlen dolgozókat. A kórházi alkalmazottakat viszont pl. simán megszivathatja az állam, és meg is fogja.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82632) akoska07 válasza VTom (#82631) üzenetére


akoska07
nagyúr

Akkor azt is mondd el légyszi,ha minden cég olyan f@sza csávó (lesz),akkor miért volt erre szükség. :DDD

Aztán a végén az emberek ugyanannyit dolgoztak több pénzért.

Meg tudhatnám mi gond ezzel ?

Vagy neked teljesen a fordítottja jön be ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82633) keIdor válasza ÁdiBá (#82625) üzenetére


keIdor
titán

Nyelviskolát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82634) VTom válasza akoska07 (#82632) üzenetére


VTom
veterán

Aztán a végén az emberek ugyanannyit dolgoztak több pénzért. Ezzel konkrétan az volt a gondom, hogy az emberek mindig szeretik éreztetni, hogy nekik mi jár, de azt hajlamosak elfelejteni, hogy azért ami jár, mit kellene nyújtaniuk. Ebben az esetben pl. a 12 órából 4-ben biztosan semmit sem csináltak, és mivel a 8 órára előírt darabszám sem lett meg, ezért valószínűleg a maradék 8-ból 3-4 órában sem.

Nem tudom egyébként, hogy miért volt szükség erre, és ne érts félre, nem értek egyet a törvénymódosítással.

De hát egy maffiaállamban ez már csak így megy. A népnek meg ez kell, mert még mindig pont az az osztáy hisz vakon A Vezetőben, akiket a legjobban fog súlytani ez a törvénymódosítás.

(#82633) Keldor papa :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82635) keIdor válasza VTom (#82634) üzenetére


keIdor
titán

Biztos van ilyen hely is, ahol nincs meg a darabszám és valóban rossz a termelékenység. De.
Én dolgoztam több évet a győri Audiban, meg a pozsonyi VW-ben.
A termelékenység magasabb, mint a németországi gyárakban.

Magasabb a darabszám, kevesebb a selejt, ha jól emlékszem a győri Audiban volt a legkevesebb selejt valamelyik évben, talán 2015, 2016 volt. Az egész konszernen belül. A németországi autógyárakban jobb, erősebb a szakszervezet, eleve több a szünetidőd, lassabb a munkafolyamat is, mert mint említettem kisebb a darabszám is. Ez igaz Ingolstadt, Neckarsulm és Chemnitz-re is (VW).

Úgy, hogy a magyar állítja elő Európában a legtöbb autót/nap (csak Audi gyárakra gondolok most), a legkisebb selejt aránnyal, úgy kapja csak harmadát, negyedét a németnek. Prémium szintén ennyivel kevesebb. A szünetidő is itt a legkevesebb, mert nincs elég ember, már két éve se volt. Én már 2016-ban hallottam, hogy amikor elindul az Audi Q3 Győrben, jön a szombati munkanap. Már akkor mondtam, hogy nem várom meg, pedig nem volt rossz helyem. Csak engem sok minden zavart. No lám és itt a Q3, itt egy rabszolgatörvény is, milyen meglepő, biztos semmi köze a négy karikás gyarmatosítóknak ehhez... meg most bővít a Mercedes, jön a BMW is. Ezek miatt van az egész, meg a beszállítók miatt. Nincs már elég ember... persze látom, hogy mi történik a háttérben, figyelemelterelésnek is kiváló egyébként, de egyébként is jött volna ilyen, nem véletlenül üdvözölték a multik ezt a törvényt.

Ezek kő keményen gyarmattartóként vannak itt, kizsigerelni a népet, az utolsó csepp vért is kiszívni mindenből és mindenkiből amiből/akiből lehet. Én beszélek nyelveket, van egyéb végzettségem is, csak arra is ráuntam már, a magyar mentalitás miatt megutáltam. Így leléptem, nézzék hülyének azt aki hagyja. Tapasztalatnak remek volt mindenesetre. Az ember azt gondolná jó autógyárban dolgozni. Valahol biztos, Magyarországon felejtsd el...

A másik, nekem nincs bajom a németekkel, osztrákokkal, hiszen köztük mozgok, sok a jó fej köztük (is).
De engem személy szerint mélységesen felháborít, hogy ezek kirobbantanak két világháborút, elvesztik és ott tartunk, hogy ezeknek kell kinyalni a seggét, ezeknek (is) kell törvényt módosítani ahhoz, hogy még jobban megszedjék magukat. De egész Európa ezeknek fekszik le, ezek diktálnak. Vicc, nevetséges.

Amit én láttam otthon, hogy mindenre, tényleg mindenre van pénz, csak az emberek fizetésemelésére nincs. Nem 12 órázgatni kell, meg szombatozni, 8 órában kéne annyit keresni, hogy abból normálisan meg lehessen élni.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#82636) VTom válasza keIdor (#82635) üzenetére


VTom
veterán

Autóiparról nem tudok nyilatkozni, mert ott nem dolgoztam, de azt nem is rejtették véka alá, hogy ezzel a módosítással az automotív cégeknek kívánnak kedvezni. Szomorú.

Én is képzem magam, B tervet készítek, amivel mobilisabb is lehetek. Szeretnék itt maradni, családom van, midnen ide köt, de ha a gyerekem érdekeit nézem, akkor a legjobb lenne letiplizni innen.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#82637) Devid_81


Devid_81
nagyúr

(#82638) ÁdiBá válasza keIdor (#82633) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Most miért mondod ezt?!
Ennyire én is tudok nyelvet.. [link]
:D

ÁdiBá

(#82639) proci985 válasza Devid_81 (#82637) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

au

egyebkent ne is mond, nyaron kaptam egy kavicsot a klimakompresszorba, harom honapja levelezunk a biztositoval, hogy kaptam egy 1500 euros ajanlatot, akkor mi legyen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82640) ScomComputer


ScomComputer
veterán

:R

[ Szerkesztve ]

(#82641) Devid_81 válasza proci985 (#82639) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A biztositok itt is never ending story... :W
Nekem a cegessel volt egy kis 'ziccerem' kb 2 lassan 3 honapja megtoltam egy satufekest a korforgoban... :D
A birka rossz helyen akart kimenni korforgobol...majd satufek, mogotte a Honda Civic satufekkel 2 cm-re allt meg...en meg -2re a Hondastol :D
Azota is megy a nyomozas, hogy ki volt a hibas...
Mar a legelejen elkuldtem minden fenykepet + dashcam felvetelt ami raadasul 720p@60fps szoval minden lathato ami kell.
Majd egyszer... :K

...

(#82642) TTomax


TTomax
nagyúr

AMD RYZEN THREADRIPPER 1900X 8-Core Processor - £235

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82643) proci985 válasza TTomax (#82642) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

320 fontert 12/24es 1920x is van

nem rossz, iden ev elejen a nagyonfoldbeakciozott 1800X volt ennyi.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82644) TTomax válasza proci985 (#82643) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak a lap drága hozzá kissé.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82645) snecy20 válasza proci985 (#82643) üzenetére


snecy20
veterán

Mire 2021 körül leváltom a mostani cuccot, addigra azt hiszem elég élénk lesz már a piac - gyanítom hogy a mostani 6 magról 16 vagy jobb esetben 24/32 magra fogok tudni váltani, és nem is annyira drágán....

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#82646) proci985 válasza TTomax (#82644) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az, de nezd meg, hogy a legolcsobb MSI x399 sli plus is korbefutja featurelistre is a mainstream lapokat. 4pciE slot, 3 m2 ssd, 8 sata port, led, kiskutyafule, es akkor ez itt a beleposzint alja. jobban fel van szerelve, mint az x370 titanium ami a mainstream csucsa.

jo, mondjuk meg igy is lesz 700 euro amire meg jon a ram felkonfig szinten, viszont ezen lesz eleg savszel ha valaki bovitokartya-fetisiszta.

snecy20: ja, vegre van valami valtozas.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82647) TTomax válasza proci985 (#82646) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak nem mindenkinek van rá szüksége,pl egy gamernek nem igazán.Oda elég egy x16 PCI-E is,söt még az m2 port hiánya miatt se vágnék eret, 8 sata is minek egy ilyen gépbe.Dolgozni más...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#82648) proci985 válasza TTomax (#82647) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ugy is lehet nezni, hogy 9900k egy belepo lappal vs 1920x minden foldi joval felszerelve. arban kb ugyanannyibol jon ki a ketto. vagy tovabbmenve egy 9800x arabol kijon egy 1920x lappal-mindennel egyutt, csak az 1920Xnek masfelszer annyi szamoloja van.

egyebkent ja, en is visszajottem HEDTrol mainstreamra.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#82649) akoska07 válasza VTom (#82634) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezzel konkrétan az volt a gondom, hogy az emberek mindig szeretik éreztetni, hogy nekik mi jár, de azt hajlamosak elfelejteni, hogy azért ami jár, mit kellene nyújtaniuk. Ebben az esetben pl. a 12 órából 4-ben biztosan semmit sem csináltak, és mivel a 8 órára előírt darabszám sem lett meg, ezért valószínűleg a maradék 8-ból 3-4 órában sem.

Téged aztán alaposan beneveltek meló helyen. :DDD

Egy vmit kell megtanulni.

Senki sem dolgozni jár be !
Hanem azért,mert fizetik.
Ha nem fizetnék nem menne a környékre sem,nem hogy oda be.

Talán ezért nem próbáltam olyan helyeken dolgozni,hogy darabszám meg norma.
Ott rohadjon meg mind a kettő. :DDD

A népnek meg ez kell, mert még mindig pont az az osztáy hisz vakon A Vezetőben, akiket a legjobban fog súlytani ez a törvénymódosítás

Őszintén sajnálom ami otthon megy.
Már nem tudnék otthon élni.

Mondjuk nekem ez is volt a fő ok amiért ott hagytam az országot. Már nem bírtam elviselni amit a néppel csináltak és lopták a rengeteg adómat amit befizettem.
Azt mondtam én ehhez nem asszisztálok
Dolgoztam meg volt mindenünk nem panaszkodtam.
De mégis elkergettek Mo.-ról.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#82650) VTom válasza akoska07 (#82649) üzenetére


VTom
veterán

Senki sem dolgozni jár be !
Hanem azért,mert fizetik.
Ha nem fizetnék nem menne a környékre sem,nem hogy oda be.

Azt is meg kellene tanulni, hogy nincs ingyen ebéd.
Magyarországon azért óriási gond van a fejekben is, mert mindenki nyerni akar, de megdolgozni senki sem akar érte.

Persze ez nem a 400 órás túlórakeretre vonatkozik, csak a saját példámra, amit felhoztam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.