Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#30001) keIdor válasza ÁdiBá (#29964) üzenetére


keIdor
titán

Sagrada Familia, alles zusammen a belváros. Tengerpart.
Sok éve voltam már, de voltam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30002) kovsol válasza cyberkind (#29995) üzenetére


kovsol
titán

Nem értem. :F

May the Force be with you!

(#30003) cyberkind válasza kovsol (#30002) üzenetére


cyberkind
félisten

"Nemzeti konzultációval" hogy állsz?
Én így. :)

(#30000) norb55
Az egész jobb oldalt meg a szavazóit széttépném. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30004) MiklosSaS válasza hszilard666 (#29999) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tabletben imadom...az AirPad 2 az egyik ha nem a legjobb tabletjuk. De telefonban nalam a BlackBerry a nyero.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#30005) norb55 válasza cyberkind (#30003) üzenetére


norb55
senior tag

Én mindet oda állítanám a tömeg sír elé és bele lőném őket, de a bal oldalt is . ;)

(#30006) WaterWawe válasza hszilard666 (#29999) üzenetére


WaterWawe
őstag

Engem nem, ha hoznak egy értelmesen kinéző telefont akkor megyek is vissza, de sajnos idén még nem mert 6S-t hoznak valószínűleg. :(

(#30007) h1mpi válasza WaterWawe (#30006) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem nem érdekel a design csak az, hogy IOS legyen :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#30008) WaterWawe válasza h1mpi (#30007) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nem izgatna ha csúnyább lenne valamivel az 5-nél de ez szörnyű lett. Majd a 7, addig kibírja remélem a oneplus.

Ki nézi a BL-t, ki kinek szurkol?

(#30009) daveoff


daveoff
veterán

Egy szar ez az NV Gameworks..... :DDD ;]
Batman: Arkham Knight NVIDIA GameWorks Video

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#30010) h1mpi válasza WaterWawe (#30008) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én :) Barcának :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#30011) TTomax válasza daveoff (#30009) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ó a következő botrány témája a VS topicban... ;]

(#29993) norb55
Minden bizonnyal úgy gondolják a mai telefon design tervezők,hogy édesanyámat az ufók ejtették teherbe és nem okoz problémát egy 5-5.5"-os kijelző egy kezes használata.Ha te esetleg ezzel másképpen vagy örülj neki,de mindenképpen keress fel egy orvost,mert az nem normális állapot.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30012) daveoff válasza TTomax (#30011) üzenetére


daveoff
veterán

Má benyomtam oda is...... ;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#30013) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ha esetleg valaki rendelkezik/rendelkezni fog vele, 980Ti-t keresek, mindössze cikk/teszt erejéig. Akár fizetek (ésszerű határokon belül) :R

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#30014) norb55 válasza TTomax (#30011) üzenetére


norb55
senior tag

Ki kérte a nagy kijelzőket? Hát persze hogy a nép . Van 1-2 olyan ember akinek nem jön be, az vesz magának compactot. Tény hogy nőgyógyász ujjak kellenek a nagy kijelzőhöz. :D

(#30015) TTomax válasza norb55 (#30014) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem, a nép nem azt kérte hogy ezután már csak relatív nagy kijelzős telefonokba pakoljanak normális technikát.
A gond nem azzal van,hogy nagy kijelzős telefonok készülnek.A gond a választék... nem arra gondolok amit karamellás pistike a fején hord,hanem arra amit a carphonewarehouse kiállitóstandján látok... meg arra a bamba arckifejezésre az eladó arcán amikor közlöm vele,hogy egy 4.7"-os telefon keresek 3 napot bíró akkuval,HD közeli kijelzővel,értelmes kamerával,megfizethető áron.Ezzel van itt gond,nem a nagy kijelzövel.
Hazavittem a telefont,a sogrom holnap cseréli le az S5-ét egy ilyenre,de az asszonynak is vennem kell egy ilyet mert beleszerettek,le se rakták vagy két óra hosszán keresztül... pedig mindenki kinézte magának már az S6 edget,érdekes dolgok ezek pedig ez a teló még csak nem is hozza azt amit felsoroltam...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30016) norb55 válasza TTomax (#30015) üzenetére


norb55
senior tag

S6 méregdrága telefon,egy normális ember nem ad ki annyi pénzt egy eldobható elektronikai hulladékért . Izlések és pofonok kinek mi jön be, az a baj neked túl nagyok az elvárásaid. :D Ne várd azt hogy a kamerája felér egy profi fényképezőgépével . Neked a Nokia 3310 való mert az elfér a tenyeredbe, viszonylag sokáig birja. :D

(#30017) Asbee válasza norb55 (#30016) üzenetére


Asbee
veterán

:DDD

(#30018) TTomax válasza norb55 (#30016) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ja hát persze,szerintem rád meg egy kényszerzubbony való. ;]
Méreg drága az S6 mi? Mennyi is volt as Z2?550-600font?Na jól van ne fárassz. :N

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30019) keIdor válasza Asbee (#30017) üzenetére


keIdor
titán

Megint kezdodik, honapok utan a semmibol egyszer csak...:S

TTomax: gratu a telohoz, Maszki is az 5S-ben talalta meg a szamara tokeletes telefont, nekem is volt jo masfel evet. Az Edge nem valami jo am, en is sima S6-ot kertem inkabb. Eleg instabilan lehet fogni a vekony keret miatt, meg semmi haszna annak a kijelzonek. Ilyet is tudnak gyartani, piacra dobtak es amig egyedi addig eladjak, de szerintem a Galaxy S8-nal mar nem lesz ra igeny.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30020) TTomax válasza keIdor (#30019) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm! :) Nem azt mondom,hogy ez most egy tökélete telefon,de ennyiért szerintem nagyon rendben van,szerencsére sikerült kifognom egy tűrhető darabot,karcmentes látszik hogy vigyáztak rá.Nekem fontos volt az egy kezes kezelés,mert az élet mindig úgy adja,hogy a másik kezében épen egy kocsikilincs,vagy egy bevásárló szatyor van éppen.No meg nagyon sokszor jártam úgy,hogy a telefon a mérete miatt kicsúszott zsebeböl és jobb esetben az autó padlólemezén landolt,rosszabb esetben a padlón valahol.Az ember hoz persze kompromisszumokat,de nem akkor amikor 300K-t ad egy telefonra,az edge egy rendkívül szép telefon,és érezni rajta hogy nem akármilyen vas van benne.Csakhogy ez egy használati eszköz,és mint ilyen elég fontos az ergonómia,nálam sajnos ez a méret nem fér már bele.Nem kényelmes se fogni,se hordani.Egyébként volt még két versenyző még az egyik a Z3 volt a másik meg Samsung Galaxy Alpha.Ez az 5s nem is tudom hogyan jött a semmiből,de nem baj legalább mélyebben is megismerem az IOS-t. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30021) cyberkind válasza TTomax (#30020) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt ha megismerted igazából, más telefonra se fogsz vágyni. :)

--------------

Amúgy ennyit a Gigabájtról, már most nyikorog a bal klikk az egéren, azt nincs 3 hónapos se az egér, lehet hogy 2 se, soha többé nem veszek semmit se ettől a hulladékgyártótól. :o

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#30022) keIdor válasza cyberkind (#30021) üzenetére


keIdor
titán

Én az iPhone 6S-re leszek kíváncsi. A 6-ot már biztos kihagyom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30023) h1mpi válasza TTomax (#30020) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet majd én is vissza sírom :)) most 1.5 éves és hibátlan

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#30024) Asbee


Asbee
veterán

Players, kedden jön 980 Classy. Ilyen áron nem tudtam ott hagyni. :D Apró ár + alku. :D

[ Szerkesztve ]

(#30025) ÁdiBá válasza norb55 (#30016) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Akkor én is normáltalan ember vagyok hogy egy S6 edge vásárolok mert az tetszik és két évig megint nem cserélek készüléket.... Mondja ezt aki 200 ezeré vásárolt Z2. Norbi bórt prédikálsz és vizet iszol szindróma jut eszembe.

ÁdiBá

(#30026) SzlobiG válasza keIdor (#30019) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig már azt hittük nyugi lesz. ;]

(#30027) Asbee válasza keIdor (#30019) üzenetére


Asbee
veterán

Nem mondok inkább semmit, hiába érdekes felfogás. :)

(#30028) bombibmw


bombibmw
veterán

Szasztok Urak!
Szerintetek elég FHD-ra egy gtx960,vagy azért kéne egy 970(vagy 280X Vapor-X :B ) ?
Unom már a használt piacot nézegetni és lehet,hogy inkább veszek újonnan. :)

(#30029) kovsol válasza Asbee (#30024) üzenetére


kovsol
titán

Ez már valami betegség nálad szerintem. :D

May the Force be with you!

(#30030) Asbee válasza kovsol (#30029) üzenetére


Asbee
veterán

Mindenkinek kell egy hobbi.

(#30031) kovsol válasza Asbee (#30030) üzenetére


kovsol
titán

Így is lehet hívni. :DDD

May the Force be with you!

(#30032) bombibmw válasza bombibmw (#30028) üzenetére


bombibmw
veterán

Ezt néztem ki.

(#30033) Asbee válasza bombibmw (#30032) üzenetére


Asbee
veterán

Én 960-at nem vennék. Ref 780 van 75 ért épp, csapj le rá. Szerintem valakit megkérsz innen, elutalod neki a pénzt még meg is veszi neked és feladja postán. Ha csak személyes.

[ Szerkesztve ]

(#30034) bombibmw válasza Asbee (#30033) üzenetére


bombibmw
veterán

Az a baj,hogy a 780-hoz már nem mindenhol lenne elég a 4670 és a táp is fullon menne,ráadásul a ref. nagyon nem tetszik,szinte semmilyen szempontból. :B
Nem akarok már HC gémerkedni,elviselem,ha lejjebb kell vennem a beállításokat,de azért szeretem,ha jól néz ki a játék,ha játszok néha.
Ilyen elvárásokhoz elég lehet a 960?
Az ára sem olyan vészes és ahogyan olvasgattam a teszteket,kb. 280X és 770 teljesítményét kínálja,3 év garanciával és még a játékot is el lehet passzolni egy 6-7k-ért,valamint a driver támogatása is jobb lehet( :F ).
A Paul's Hardware szerint elmegy a GTA V fullon 40-50fps-sel,amiből,ha leveszek egy kicsit,akkor meglehet a 60fps.

[ Szerkesztve ]

(#30035) akoska07 válasza bombibmw (#30034) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ment privi...---->

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#30036) Asbee válasza bombibmw (#30034) üzenetére


Asbee
veterán

Arra szerintem elég.

(#30037) bombibmw válasza akoska07 (#30035) üzenetére


bombibmw
veterán

Vissza is. :)

Asbee:
Köszi a válaszokat! :R

(#30038) TTomax válasza bombibmw (#30034) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most adtam le a cexbe egy Gainward 770 Phantomot 4GB-os volt...120fontért,ha hamarabb írsz ...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30039) bombibmw válasza TTomax (#30038) üzenetére


bombibmw
veterán

Áhh! :(((
Vedd vissza és add el nekem! :D

(#30040) TTomax válasza bombibmw (#30039) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát sajnos bakker az már elment. :( Hozzám ugy került az a vga,hogy beszámoltam egy százasért a 290X lightningba.Szóval az elöélete sötét volt,mert nálam egy percet sem ment.A cex vizsgálaton átment,valószínű nem volt baja.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30041) norb55 válasza TTomax (#30018) üzenetére


norb55
senior tag

140K volt 2év hűségidővel kp-be. :D Azért a 300 K-tól én messze vagyok.

(#30042) bombibmw válasza TTomax (#30040) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem baj,nem sokára lesz majd választék,úgy néz ki. :)
Addig meg kibírom az IGP-vel,volt már ilyen sajnos. :D

(#30043) Asbee:
Csak számomra tűnik megtévesztőnek ez a hirdetés?
Jaa,nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#30043) Asbee válasza bombibmw (#30042) üzenetére


Asbee
veterán

Ha van eszed ezt azonnal elviszed: [link] Bár szerintem kicsit többet kínálj mert csak eladó lehet.

;]

[ Szerkesztve ]

(#30044) Neoteric válasza Asbee (#30043) üzenetére


Neoteric
addikt

Aki titan x-et akar az csak nem olyan balkuki, h nem veszi észre h ez csak sima titan. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#30045) hszilard666 válasza Asbee (#30043) üzenetére


hszilard666
veterán

Mit akar a srác ilyen árral? :W 165 ért van titan black :U Mennyit ér most egy titan? 90-100K?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#30046) #35434496 válasza Asbee (#30024) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szuper kàrtya. :C

(#30047) Asbee


Asbee
veterán

[link]
[link]

Nem újrareg ugye? :D (2 napos 5 hsz, kapásból ilyen stílus)

(#30044) Neoteric: Szerintem az eladó is csúnyán benézte, csak 4-e óta nem volt belépve. :)

(#30045) iszilard: Na igen, bár a Titan Black sem ér 165k-t...

(#30046) players111: Remélem jól fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#30048) cyberkind válasza Asbee (#30047) üzenetére


cyberkind
félisten

Visszatérhetne már a Möster is. :D

Paranormal Cocktivity

(#30049) Asbee


Asbee
veterán

Inkább csak link. :D
[link]

;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#30050) cyberkind válasza Asbee (#30049) üzenetére


cyberkind
félisten

Ekkora segget. :o

Megkapod te is mindjárt. :)

Le is fotóztam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.