Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60452) hunluigi válasza #72445440 (#60451) üzenetére


hunluigi
senior tag

Nem kell már az 5g apn :N

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#60454) MadMancs válasza #72445440 (#60451) üzenetére


MadMancs
veterán

S20+ 5G a teló csomag pedig Red Max, VoLTE az volt mindig is, lehet rosszul emlékszem hogy múltkor VoLTE se ment 5G APN el.
Azért próbálgattam mert pár hete ugyanez a teló + csomag internet.vodafone.net APN el nem mászott fel 5G re lefedett területen se. Utána hívtam voda hogy mi van. Ő mondta (meg itt olvastam) hogy 5G hez 5G APN kell ami csak 5G lefedett területen működik.
Végülis annyira nem lényeg csak kíváncsi vagyok milyen ;]
Most csak azért próbáltam 5G APN mert nagyon felemás az infó mindenhol. Van ahol azt írják 5G APN mindenhol működik csak értelem szerűen 2/3/4G hálón, van ahol azt 5G sima APN el is megy, van ahol azt hogy 5G APN csak 5G és csak lefedett területen (ezt mondta voda és még ez van honlapon is).
Na majd hétvégén megyek Pest déli pu - nyugati pu és a közte lévő út, elvileg lefedett, azt kiderül mi az igazság.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60455) martonl válasza Masato (#60430) üzenetére


martonl
senior tag

Környező országokban gondolom még van 700-on DVB-T, bár ahhoz Gyömrő meg messze van, hogy ott befogjad.

(#60456) Masato válasza martonl (#60455) üzenetére


Masato
tag

Gyömrőn tetőzött a jel, ahogy haladtunk az autóval a településen át. Péteri után már csak halványan látszott. Az 5G lefedettségi térképnek megfelelően alakult a jelszint.

(#60457) tibor23 válasza Masato (#60456) üzenetére


tibor23
senior tag

Kábel TV is kiszórhat ezen a frekin, elég egy házilag elbarmolt kötés hozzá, de azért több 100m-nél nagyobb távon ez nem fogható.

(#60458) csacsi67 válasza MadMancs (#60454) üzenetére


csacsi67
addikt

Iphone mininb nem kell az apnnel variálni internet.vodafone.net beállitás plussz 5G auto ahol van 5G ott 5 g van ha nincs simán le vált 4g vagy 3 g re.

[ Szerkesztve ]

(#60460) MadMancs válasza csacsi67 (#60458) üzenetére


MadMancs
veterán

Ennek örülök. Akkor voda ülsz le van maradva.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60461) csacsi67 válasza MadMancs (#60460) üzenetére


csacsi67
addikt

Volte kapcsolo nincs.

(#60463) csacsi67 válasza #72445440 (#60462) üzenetére


csacsi67
addikt

Szép lenne ha 12 mini elavult lenne .

(#60465) MadMancs válasza csacsi67 (#60461) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem is mondtam hogy van. Mondjuk A50 en (XEH rom) volt vodához is. S20+ (VDH rom) már nincs. Ettől függetlenül működik.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60466) csacsi67 válasza MadMancs (#60465) üzenetére


csacsi67
addikt

A51 van már VDH-ra is. Most néztem meg pont.

(#60467) simpley


simpley
őstag

Másnak sem OK a jódolgok? Most akarnám beaktiválni a karácsonyi korlátlanságot de az istenért sem akar betölteni.. Ja, Kellemes Ünnepeket Nektek! :B

signed by simpley.

(#60468) Landsmann válasza simpley (#60467) üzenetére


Landsmann
addikt

Nekem azt írta reggel, hogy jelenleg nincs ajánlat a számomra. :) Az ajándék neteket kihasználtam.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#60469) snooze válasza simpley (#60467) üzenetére


snooze
veterán

azt irja,hogy nincs személyre szabott jo dolog..

GO Gunners!!!

(#60470) MadMancs válasza simpley (#60467) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálunk betölt. De nincs ajánlat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60471) simpley válasza snooze (#60469) üzenetére


simpley
őstag

Nekem mostmár azt írja, "rendszereink jelenleg nem elérhetőek." Köszi Nektek! :B

signed by simpley.

(#60472) Diák66 válasza MadMancs (#60470) üzenetére


Diák66
őstag

Nincs ajánlat... ehh pedig Én is most szerettem volna aktiválni. Talán holnap, úgy szilveszterig kitart legalább....

(#60473) MadMancs válasza Diák66 (#60472) üzenetére


MadMancs
veterán

Egyebként milyen korlátlanságról lenne szó? Erről lemaradtam. Nekem mondjuk minden korlátlan, de asszonynak jó lenne valami korlátlan net míg elutazunk (WiFi mentes övezetbe).

Életre kelt. De a korlátlantól elég messze van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60474) snooze válasza MadMancs (#60473) üzenetére


snooze
veterán

link 😀😀

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#60475) MadMancs válasza snooze (#60474) üzenetére


MadMancs
veterán

Kihagyhatatlan ajánlat. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60476) simpley válasza MadMancs (#60473) üzenetére


simpley
őstag

100gb ünnepi ajánlat 7napra Ingyen, nekem sikerült!

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#60477) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok! Esztergom város szélén lakom és itt a B20 dominál. Szerencsére nem vagyok messze az adótól!
Rootolt telefonnal tudtam vizsgálni mit tud B3-an is.
B20 al 30-50megabitet tud lefelé és 20-25 megabitet felfelé.
Xiaomi Mi8 telefonnal.. próbáltam.
B3 ra erőltetve már eléggé keresni kell a jelet itthon de 7-10 megabitig feltud menni. Ping ilyen 20-25 körül van.

Telenor ünnepi akcióban ki tuttam próbálni azt is. A ping olyan 30+ és letöltés 10-18 megabit Feltöltés kb 9 megabit
Viszont wifi hotspottal nem igazán akar menni a telenoros. Nem tudom gépre megosztani. Szinte alig tölt be valami sokadik próbálkozásra.. Telefonon zavartalanul megy ahhoz képest.
B3 szerintem közös tornyon lehet a vodával.
Gondolkozom valami antennás routerben vagy modem+ mimo antenna vásárlásán. Vajon mind a 2 opció jobb lehet mint telefonnal?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#60478) baloghgabor


baloghgabor
aktív tag


Pár napja süket a jó dolgok, semmit sem ajánl fel . 😕
A GPS nyakörv, vagy akármi pedig azóta is üzemel, hol meg nem, így pár gondolat és szakértőktől kérdésem lenne : reggel 8-9h között többször produkálta, hogy offline módba lett a berendezés. Múlt vasárnap éppen kerestem is volna a Cicát, akinek a nyakán volt és az utolsó hely alapján meg is lett (nem messze onnan), de nyilván csörgetni nem tudtam (be akarom nekik tanítani ha csörög a nyakukban ez a vacak akkor irány haza és kapnak finomat, Pavlov macskái 😁). De rendszeresen előfordul hogy délelőtt egyszerűen nincs a berendezés. Vagy az elmúlt nap időugrást végzett a macska, egy ~ 10km arrébb bukkant fel. Kolléga még viccelődött is, hogy biztosan egy sas kapta fel. (nekem nem volt ennyire vicces), majd hirtelen otthon volt a jel ismét és normálisan működött utána. Kérdés ❓ létezik hogy a közelben lévő egy, kettő torony most állt rá csak üzemszerűen a berendezésre? Nekem is sokszor a telefon torony közelébe rak, de háromszögelni nem tud mert csak ez a kettő torony van a közelben (egyik csak 2g tud, másik a 4g képes). Vagy valami adatforgalmazás folyik ebben az időben és a torony nem látja, vagy nem megy annyi adat nálam olyankor? Mindenesetre nagyon vegyes így az egész hozzáállásom, mert egyrészt megbízhatatlan az egész így, és ha éppen szükség lenne rá, akkor nem működik akkor nem sokat ér az egész így. Még a 14 napon belül vagyok így lehet vissza is küldöm a Vodafone-nak, használják egészséggel!
Pláne a legújabb húzásuk után, amit műveltek, még magukat is alul sikerült múlniuk (külön posztban írom).

[ Szerkesztve ]

bégé

(#60479) baloghgabor


baloghgabor
aktív tag

Nos, legalább annyira boldog karácsonyt a Vodafone Hungary - nak mint amit ők okoztak a kedves levelükkel! Közel másfél évtizede vagyok az előfizetőjük, több számlásként. Egyik elofizetésemet októberben kártyásra cseréltem, akkor kifizettem a kb. 20ezer forintos elmaradást (nem én használtam, elvileg nem is én fizettem, ezért is tettem meg ezt a lépést), de így korrekt, lezártuk, és ezen az úton elbúcsúztunk. Ma kapom a sima levelet, amit csakis karácsonyi üdvözletnek gondoltam, hiszen minden mást elektronikusan intézek velük. Nem, csak egy utolsó (!) felszólítás, mielőtt a behajtó cégnek átadnák a 3.590.- Ft követelésüket (?!). Nézem az applikációban, ahol a beígért jódolgokat sem mutatja pár napja, de tartozás, mint olyan sem látszik. Nos, van az 1750, bahajtáskezelési csoport, hívhatom őket. Végig megyek a menün saját telefonom, adataim, mert fogalmam sincsen mi is lehet ez. Majd a sikeres beazonosítást követően közli hogy boldog karácsonyt, ők most nem dolgoznak, visszhall és és ennyi! 😕 Na akkor van egy órám hívom az ügyfélszolgálatot, mert a vérnyomásom az években már ekkor. Egy nagyon kedves és aranyos ügyintéző próbál segíteni, de nem talál semmi elmaradást ő sem. Majd mondom hogy igaz nem az az osztály, de a levél alapján nem lehetne megkeresni, mi is ez?! De megpróbálja, és valóban az a kettő hónapja megszüntetett számlás előfizetésem maradványa. De hogy hogy, azt ő sem nagyon érti. Azt sem, hogy miért ezzel a fenyegető levéllel találtak csak még hiszen ő is látja az összes elérhetőségemet, amin kereshettek volna. Aranyos, kedves, segítőkész volt, így megköszöntem neki és kölcsönösen boldog karácsonyt kívánunk majd letettem a telefont. Azon gondolkoztam hogy ha nem fizetem be és bíróságra megyünk, akkor mennyi ideig és hogyan huzódhatna el az egész? Nyilván lenne egy jogász náluk akinek úgyis ez a dolga, én meg állok ott egyedül és védem az igazamat? Így inkább befizettem azonnal és gondoltam szépet erről a csodálatos (sic!) cégről! 😡
(Vodafone Hungary Facebook oldalára is ugyanezt kitettem, meg nyilván írok is nekik, de nyilván a szegény ügyintéző, aki majd olvassa sokat nem tud tenni) 😊

bégé

(#60480) snooze válasza baloghgabor (#60478) üzenetére


snooze
veterán

dehogynem..fizetös jo dolgokat..😀😀

GO Gunners!!!

(#60481) baloghgabor válasza snooze (#60480) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Hurrrrrrrá megérkezett!!! 😂

bégé

(#60482) MadMancs válasza baloghgabor (#60479) üzenetére


MadMancs
veterán

Szép történet. Bíróságra csak hosszú évek múlva jutnál el. Jópár hónapig voda próbálja behajtani, majd eladja egy követeléskezelőnek (sigma, alpha, mkk, intrum stb) ők is fenyegetnek mindennel, majd megunják és ők is eladják egy másik követelés kezelőnek sok sok hónapig ugyanez a tortúra és vagy eladják ők is vagy mokk (Magyar Országos Közjegyzői Kamara). Na ez utóbbi aki ténylegesen be tudja hajtani (többi nem, csak fenyeget meg embereit küldi nyakadra de nem tud semmit csinálni), amiről írásban az ÁLLANDÓ lakcímedre fogsz levelet kapni. Ezt vagy elfogadod vagy ellentmondasz (célszerű) akkor megy bíróságra az ügy. Felkérik vodát nyújtsák be a bizonyítékaikat, ha nem tudják nyertél. Ha elévülésre hivatkozol mindenképp nyertél de kezdhetik idővel elölről.
Telekom és Voda is végigmentem velük 2013 (voda) és 2015 (telekom) mindkettő túlszámlázás nem kicsi. Voda 2019, Telekom 2020 ban zárult le.

Nálam több mint 100ezerről volt szó, így persze végig vittem procedúrákat. De nálad érdemes lenne befizetni, nem ér annyit. Meg mire a végére érnél minimum 20x os összeg lenne.

Egyenként mindkét cég tudhatta hogy nem én voltam a hibás mert egyik se tudott bíróság által elfogadható bizonyítékot benyújtani, így az eljárás végén lekerültem távközlési khr listáról így 2020 óta mindkettőnek újra ügyfele vagyok, csak már okosan, mindkettőtől tételes számlamellékletet kérek és archiválom, befizetésekkel (banki kivonat) együtt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60483) baloghgabor válasza MadMancs (#60482) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Köszi valami hasonlóra gondoltam én is. Az ügyintéző pedig annyira kedves volt, hogy gondoltam nem bonyolítim és még panaszra sem vetettem fel, utaltam nekik és legyenek boldogok vele. Csak maga az eljárás bosszant, hogy lehetnek ennyire világtalanok? Pedig ott villog a piros náluk ha megjelenek! Évekkel ezelőtt volt egy nagy ügyem velük. Rendesen meg akarta a NHH mázsálni őket amikoris megegyeztem velük, hogy vonjam vissza a bejelentésemet, ami akár sokmilliós bírság lett volna nekik. 😮 Lehet kár volt azt is.
Hasonlóan jártam a Pannnon GSM-el anno. Ott egy Extremedigitalos tablet meg hozzá egy, akkor azt hiszem 500 Ft-os havidíj miatt lett sokezet Ft tartozás. Pedig írtam, kértem, meg is szűnt a hatalmas 1Gb havi csomag, de szerintük mégis élt még vagy egy évig. Mire elkezdett írogatni egy cég, de már bőven egy éven túl. Se kedvem, se energiám nem volt, hogy pár ezer forintért pereskedjek így befizettem. Ki akartam próbálni a korlátlan TELENOR netet pár éve, de neten nem hagyta, el lettem utasítva. A szegedi kirendeltségen személyesen derült ki, hogy megvan még a tartozásom így rossz ügyfél vagyok. Igaz átadták már anno és ki is fizettem, de így nem kaphatok semmit sem tőlük. Szerencsére! 😁

bégé

(#60484) Landsmann válasza baloghgabor (#60478) üzenetére


Landsmann
addikt

Engem a múltkor a hely előzményekben a craiovai Lidl-be tett. ami légvonalban is 370 km. Most meg Oroszországba, Volgográdtól délkeletre, hozzám 2000 km-re a Volgán túl. Pedig istenemre mondom, nem jártam ott, még a környékén sem. :D

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#60485) MadMancs válasza Landsmann (#60484) üzenetére


MadMancs
veterán

Most nem.lehet utazni, ezért ezzel kárpótólnak , virtuális utazás. :C

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60486) Landsmann válasza MadMancs (#60485) üzenetére


Landsmann
addikt

Az inkább büntetés lehet, mert a kietlen pusztaságba tesz. Nincs semmi, 50 km a legözelebbi település. :)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#60487) baloghgabor válasza Landsmann (#60484) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Az meg jó, mert létezel legalább. Itt fekszem az ágyon, a macskám mellettem és offline a macska, vagyis a csoda ketyere a nyakában, és ha hívom, akkor a hívott előfizető nem kapcsolható. 😂 Khm szóval nna : [Srödinger macskája ] 😊

bégé

(#60488) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Múltkor sikerült upc-s kérdéssel idejönnöm, de most újból megteszem! :D
(Mivel mobilos kérdés, talán jobban tudjátok.)

Az ex upc csomagomban van egy 31-es mobil sim. Használaton kívül.

Kéne egy olyan távirányítós tv okosító (szerű) eszköz, ami fogadná ezt a kártyát, és Youtube videókat lehetne lejátszani vele.
86 éves édesanyámnak szeretnék egy minél egyszerűbben kezelhető megoldást. Kábeles net nála nincs, hdmi-s, sim-es tablet már túl bonyolult....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#60489) Diák66 válasza szab.tam (#60488) üzenetére


Diák66
őstag

Az Androidos TV okosító boxokban előfordul, hogy van wifi, a SIM kártyának meg kell egy mobilnet megosztó. Olcsónak nem lesz olcsó (már az igényekhez képest), de működhet. Egyszerűen kezelhető-e? Ilyen szép korban már nehéz megítélni........

Pl.: Xiaomi Mi Box S

SIM kártyát fogadó eszközt szerintem nem találsz, sőt olyat se, ami kezeli a mobilnet sticket.

[ Szerkesztve ]

(#60490) szab.tam válasza Diák66 (#60489) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hotspot már ne....
akkor még egy sim-es, hdmi-s tablet egyszerűbb. 3-4 éve kaptam egyet egyet a vodától a red hűség n+1*-i megújításért, csak eladtam, mert nem volt rá szükségem.
Csak tényleg valami rém egyszerűen kezelhető, sim-es megoldás kéne.
Szomszéd wifi-n is gondolkodtam, de nem szeretném túlbonyolítani.
Habár pont megtettem! :DDD :DDD :DDD

Pl.: Xiaomi Mi Box S
megnézem.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#60491) Somatom válasza szab.tam (#60490) üzenetére


Somatom
veterán

A Mi Box -ban nincs Sim slot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#60492) hunluigi válasza szab.tam (#60490) üzenetére


hunluigi
senior tag

Mifi router és chromecast kombo

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#60493) bociusz válasza Diák66 (#60439) üzenetére


bociusz
aktív tag

Újabb négy B28-as torony bukkant fel, ezek a térkép szerint 5G-képesek is: 1146 (Csepel-Háros), 1253 (Dunaharaszti), 1341 (Gyömrő), 2301 (Dunavarsány)

[ Szerkesztve ]

(#60494) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Nem tudom ide illik e, de itt több szaki van.
Nem mintha lenne jelentősége, de mitől függ hogy 4G vagy 4G+ a kijelzés?
Voda: B20 10Mhz+B3 10Mhz CA, 4G kijelzés
Telekom: B3 20Mhz+B20 20Mhz CA, 4G+ kijelzés

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60495) Diák66 válasza MadMancs (#60494) üzenetére


Diák66
őstag

Hát ez nagyon jó kérdés. :D Az Én telefonom sima B20-ra is hajlamos 4G+-ot írni. Talán az adótorony a kérdésedre a válasz. De Győrben olyan is van, ha nincs adatforgalom, levált 1 frekvenciasávra és csak 4G ikon van. De olyan helyen, ahol tudom, csak B20 van (ellenőriztem is) szegényke 4G+-t ír.

(#60496) MadMancs válasza Diák66 (#60495) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor elég hektikus akkor. Mondjuk nekem mindegy + e vagy sem, működjön. :DDD

Viszont 5G, valami nem kerek. 5G csomag (voda szerint is aktív 5G) és 5G képes teló. Tegnapi Pesti tartózkodásom alatt ( Déli PU ról M2 vel Széll Kálmán Tér onnan 4/6 Villamossal Nyugati PU) sehol nem futottam össze 5G hálóval. Térkép szerint Széll Kálmán lefedett és Nyugati is. :F Hiba van a Mátrixban :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60497) Diák66 válasza MadMancs (#60496) üzenetére


Diák66
őstag

Csak 5G-re meg gondolom a telefonod nem tud csatlakozni. Furcsa még nekem ez a Vodafone 5G dolog..... kicsit olyan érzésem van, hogy hol működik a hálózat, hol pedig nem és ez szándékos lehet náluk.

(#60498) MadMancs válasza Diák66 (#60497) üzenetére


MadMancs
veterán

Lehet telefon nem. De S20+ 5G nek illene csatlakozni ha minden feltétel adott. Tehát vagy a teló, vagy a hálózat, vagy mindkettő hibádzik.
5G Band 1, 3, 5, 7, 8, 28, 40, 77, 78 SA/NSA/Sub6/mmWave amit támogat
HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (7CA) Cat20 2000/200 Mbps; 5G (5+ Gbps DL) sebességgel :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60499) DevKiller válasza MadMancs (#60498) üzenetére


DevKiller
senior tag

Mennyi CA? :Y
Ez most azt jelenti, hogy 7 frekvenciasávot képes összefogni????

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.