Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) DevKiller válasza #72445440 (#60500) üzenetére


DevKiller
senior tag

:R

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#60502) MadMancs válasza DevKiller (#60499) üzenetére


MadMancs
veterán

ish4d0w leírta már a lényeget.
De sokra nem megy vele az ember míg szinte mindenhol csak B20 van, vagy B3+B20, de amerre én járok egyik se túl acélos. Ezért is lettem volna kíváncsi 5G mit tud. De ez se jött össze :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60504) Diák66 válasza #72445440 (#60503) üzenetére


Diák66
őstag

Persze, hogy nyaralj itthon lesz, különben [link] a VIP emberek hogyan mennének, miből...az Adriára?

Amúgy szerintem a marketing fog csak dominálni, szóval kapunk sok-sok plakátot, szórólapot és általánosságban véve 700 MHz-es 5G-t. Elvétve frekventáltabb helyen esetleg magasabb frekvencián.

Itthon 4G esetében szerintem csak a 3CA lehet reális elvárás, talán 4CA idővel, de több nem valószínű.

(#60505) DevKiller válasza Diák66 (#60504) üzenetére


DevKiller
senior tag

Eleve milyen frekvencián.
800,900,1800,2100,2600 -as frekit használhatnak a hazai szolgáltatók itthon 4G-re.
Tudjuk, hogy ebből vannak olyanok, amiket csak végszükséglet esetén vetnek be, egyébként meg nem használják.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#60507) Diák66 válasza #72445440 (#60506) üzenetére


Diák66
őstag

Ilyen Telenor kitelepülős torony állítási kérelmet nem egyet láttam már a neten, csak sajnos az Önkormányzatok sorra utasították el, mondván, ha oda teszik ideiglenesen, az végül örökre ott marad és ha egy szolgáltatónak megengedik, jönni fog a többi. Más szolgáltatóknál nem volt jellemző, vagy csak a papírok nem nyilvánosak.

A Balatonon szerintem a meglévő 4G frekvenciákon lesz a bővítés. Tehát beteszi a 700 MHz-et és ráteszi még egy meglévő 4G-s frekvenciára DSS-el ... egyszerűen, parasztosan megfogalmazva. Így kis beruházással megoldotta a gondot. "Igazi tiszta" 5G hálóra még úgyse nagy az igény.

A kérdés az, hogyan ossza el az 5G és 4G forgalmat. Mert az lenne az igazi, ha a felhasználókat tudnák "dobálni" a két hálózat között. Feltételezem ha nem 3500/3600 MHz-es celláról van szó, sebességben nem nyújtana többet az 5G megjelenése azonos frekvencián. Emiatt viszont az 5G-s telefonokat érdemes lenne inkább 5G-n tartani. De a korábbi hozzászólások nem ezt tükrözik, plusz ugye arra mentek rá, hogy a "sokpénzes" ügyfelek kapják meg csak az 5G-t.

(#60508) Stonerice válasza MadMancs (#60494) üzenetére


Stonerice
őstag

Szia. Lehet megválaszolták már. Ugyanúgy működik mint routerek esetében.. Bandwith minnél nagyobb annál gyorsabb. Vagyis a 10-20 mhz számít előrelépésnek a 4g+ felé.
Nekem egész jó itthon a B20.. elérek vele 60 megabitet is. B3 túl gyengécske jelben ezér talig tud 5 megabitet.
Azthiszem 10mhz a bandwith 2x2 mimoval(ez biztos) ez nem rossz mobillal.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#60509) z67


z67
őstag

Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni, Vodától elhordozott feltöltőkártyás szám egyenlege jóváíratható valahogyan?

Köszönöm szépen!

z

(#60511) z67 válasza #72445440 (#60510) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen a válaszod!

Megyei matricát akartam venni, de nem talaltam módot az idei megvételre :(

Igy ragadt be a pénz, nem tragédia, 5000 Ft, amiből 3000 amúgy is reklamáció miatt jött.

(#60512) Caranita válasza z67 (#60511) üzenetére


Caranita
aktív tag

Telekom Mobilvásárlás appon belül ott van a lehetőség:

"matrica elővétel a 2021. évre"

[ Szerkesztve ]

(#60513) Caranita válasza Caranita (#60512) üzenetére


Caranita
aktív tag

Uhh ezt elnéztem, rossz topic :B

(#60514) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Készülékfüggetlenítés magánszemélyek részére.

Hogy működik most a Voda-nál? Adott egy iPhone 11 Pro Max, előfizetésre vásárolt, DE már teljes egészében letörlesztett, kifizetett készülék. Semmiféle tartozás (tarifahűség sincs) fennállóság nincs rajta.

Ilyen esetben lehet kérvényezni a függetlenítést?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#60515) 4Grider válasza runner 125 (#60514) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha előfizetésre vásároltad, akkor a díjcsomagnak megfelelően van rajta készülékkedvezmény. Ha ezt nem akarod kifizetni, akkor meg kell várnod a hűség végét.

(#60516) eami válasza runner 125 (#60514) üzenetére


eami
addikt

1270-en tudod kérni. Ha minden úgy van ahogy írtad, akkor ingyen van. e-mailben küldik majd a feloldó kódot meg az instrukciót.

(#60518) runner 125


runner 125
nagyúr

Köszi mindenkinek, akkor intézem személyesen, csak abban nem voltam biztos, h mint magánszemély egyáltalán kérvényezhetem-e a függetlenítést, mert google alapján a Voda oldalán ide vezet.
Itt pedig azt írják rögtön az elején, h "A lenti információk kizárólag nagyvállalati előfizetőinkre érvényesek!"
Na, mondom mint magánszemély meg is szpom, nem is igényelhetek függetlenítést, de akkor ok.
Köszi még egyszer!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#60520) scream


scream
veterán

Hali!

Adott egy 3-4 éve Vodafone-nál vásárolt, Voda-s mobilnethez Huawei B315 4G router, szerintetek függő? Hogyan lehetne kideríteni (csak Voda-s SIM van elérhető távolságban)? :F

(#60521) Diák66 válasza scream (#60520) üzenetére


Diák66
őstag

Igen, szerintem fúggő lesz, de beleteszel egy másik szolgáltatós SIM-et és kiderül. Másként nehéz kitalálni, de ha Vodafone firmware felületet látsz, alighanem nem kérdés.

(#60523) Caranita válasza scream (#60520) üzenetére


Caranita
aktív tag

Szedd le a HiLink appot, azon belül ha aktív az unlock menü akkor függő. (meg ha jól emlékszem írja is mellette a státuszt)

[ Szerkesztve ]

(#60524) headhunter


headhunter
addikt

Vodafone üzletben, lehet időpontot foglalni?

(#60525) KRoli92


KRoli92
tag

Sziasztok!

Valaki tudna abban segíteni, hogy valóban a Simplepaynál lehet hiba?
Valamiért nem tudok befizetni, sikertelen befizetés, azt írja ki. Vodafone telefonos ügyfélszolgálaton azt mondták, Simplepaynál van a hiba, pár napon belül helyre áll. Létezik, vagy valamiért a bankkártyámat nem akarja elfogadni? Régebben is tapasztaltam internetes fizetésnél, de akkor végül K&H oldalán keresztül sikerült. Most váltottam előfizetésre, ez lenne az első befizetésem. E-pack miatt mindenképp így kellene befizetnem a havidíj kedvezmény miatt.

(#60526) zzola válasza KRoli92 (#60525) üzenetére


zzola
félisten

2 faktoros hitelesítés be lett állítva a kártyádhoz? Én (is) most szenvedtem vele, webkártyához is be kellett állítani...

(#60527) MadMancs válasza KRoli92 (#60525) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha voda üzletben KÁRTYÁVAL fizeted be akkor se bukod epack.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60528) KRoli92 válasza zzola (#60526) üzenetére


KRoli92
tag

Rendes bankkártyám van, fogalmam sincs. Magnet banknál vagyok. De utána nézek. Netbankban ezt meg tudok nézni, a két faktoros hitelesítést? De K&H online fizetésnél nem szokott gond lenne, de régebben is Simplepaynál tapasztaltam ilyet, hogy nem sikerült.

MadMancs:Értem, köszi. De ez biztos, hogy ha kártyával fizetem, akkor nem bukom? Mert kérdeztem az ügyintézőtől a voda üzletet, de ő annyit mondott, hogy úgy automatikusan elveszik az epack, nem mondta, hogy ha kártyával fizetem akkor nem.

(#60529) zzola válasza KRoli92 (#60528) üzenetére


zzola
félisten

(#60530) Landsmann válasza KRoli92 (#60528) üzenetére


Landsmann
addikt

OTP ATM-nél nem lehet befizetni? Telenor számlát lehet fizetni automatánál.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#60532) MadMancs válasza KRoli92 (#60528) üzenetére


MadMancs
veterán

Biztos.
Apósékat rendszeresen megvágták mert lapkernél fizettek. Októberben voltam velük üzletben más okból, akkor mondta a csaj. Azóta úgy fizetik és rendben van nekik epack. Lényeges hogy kártyával kell, kp esetén ugyanúgy nem teljesül epack.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60533) Diák66 válasza KRoli92 (#60528) üzenetére


Diák66
őstag

Régen utalással fizettem nekik a számlát, az jól működött, epack is rendben van vele. A megjegyzés rovatba kell az azonosítót írni, annyi a kényelmetlensége. Legutóbb már a weblapjukon fizettem, de az egyszer meghiusult. Most a simple appal fogok majd fizetni, ha sikerül. Majd kiderül.

(#60534) MadMancs válasza Diák66 (#60533) üzenetére


MadMancs
veterán

Én voda gyorsfizetéssel szoktam. Ez az opció megmaradt most?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60535) KRoli92 válasza zzola (#60529) üzenetére


KRoli92
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Akkor itt lesz a hiba. Csak sajnos nem tudom, hogy mi. Magnet banknál elméletileg kódot küldenének sms-ben,amivel meg kell erősíteni a vásárlást. Nekem be van állítva az sms szolgáltatás, meg minden belépésnél is kódszót küldenek, de amikor próbáltam befizetni a vodafone számlám nem kaptam semmit, automatikusan sikertelen befizetés... Írtam a banknak, hátha tudnak segíteni, ha nem akkor marad a bankautomata vagy a Vodafone üzlet.

(#60536) Daffni2 válasza KRoli92 (#60535) üzenetére


Daffni2
addikt

A küldött kód mellé szükséges a telekód is amit a banknál kell megkérni.Az mindig állandó.
Fizetésnél kapod a kódot, amit be kell írni,és a telekódot is a megfelelő helyre.

Ez a mi naptól minden online kártyás vásárlásra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#60537) KRoli92 válasza Daffni2 (#60536) üzenetére


KRoli92
tag

Értem, köszönöm az infót. Jövőhéten bemegyek a bankba.

(#60538) Kbali válasza KRoli92 (#60537) üzenetére


Kbali
nagyúr

Adj meg csoportos beszedést, problem solved forever.

(#60540) MadMancs válasza Kbali (#60538) üzenetére


MadMancs
veterán

Csak annyi a különbség hogy amíg a kártyás fizetés ingyenes addig a csoportos beszedés (túlnyomó többségben) fizetős lehetőség.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60542) Landsmann


Landsmann
addikt

A jó dolgok megint el vannak tűnve. Pedig jó lenne egy kis potya net. :)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#60543) pjen válasza Landsmann (#60542) üzenetére


pjen
félisten

Egy órája kaptam 500 megát.

(#60544) MadMancs válasza #72445440 (#60541) üzenetére


MadMancs
veterán

Persze, nem az az 50Ft vágna engem se földhöz, csak azért tettem hozzá, mert van akinek számít, akár elvből is. Van hitelkártyám is, de azzal is 49Ft/tranzakció. Amit az említett jóvaírás miatt használok (ez van gyorsfizetésre is beallítva). Mindent azzal fizetek, gyűjtögetem a visszatérítést, 1-2 hetente meg visszatöltöm egyenleget így még kamatmentes is a dolog. De ez már offban is off :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#60546) llax


llax
senior tag

A Tuti+ -tól eltérő feltöltőkártyás csomagokhoz nem kínálnak megújuló adatopciót, vagy csak én nem találom? Ami eddig volt, azt megszüntették...

[ Szerkesztve ]

(#60547) Diák66


Diák66
őstag

Ránéztem a Vodára, hátha lenne értelme visszamenni, de semmi sem változott, sőt csak rosszabb lett úgy tűnik. :( Semmi fejlesztés a környezetünkben. Bár Telekom mozgolódik 700 MHz-en úgy tűnik, bár igen távoli jelet látok.

Amíg nem lesz legalább ilyen, marad ez:

[ Szerkesztve ]

(#60548) vilmose33 válasza pjen (#60543) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszi az infot :R

A jövő most van

(#60549) Killing


Killing
addikt

A készülékbiztosítást le lehet mondani neten/appban vagy csak telefonon?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#60550) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Nem tudok belépni se neten,se appról a Vodába,nálatok jó?
Már lassan egy hete,rendszerhíbát ír,és próbáljam később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.