Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49801) szemesi69


szemesi69
addikt

Somogy Kaposvár szintén, semmi hálózat

Xiaomi redmi note 12 pro

(#49802) wolf13 válasza Timyyy (#49798) üzenetére


wolf13
őstag

7.30 körül már nem volt. Hívtam őket vezetékesen, esélytelen.

És mire ezt megírtam, már van szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#49803) pjen válasza bucihost (#49800) üzenetére


pjen
félisten

Vagyis benne van a biztosítás az előfizu árában.Vagy lemondhatod a biztosítást és akkor olcsóbb a RED?

(#49804) Villa7


Villa7
tag

Pápa újra jó a szolgáltatás

(#49805) bucihost válasza pjen (#49803) üzenetére


bucihost
senior tag

Benne van díjmentesen az ALAP biztosítás a 7990 Ft-os red (S) kivételével az összesben ( M, L, Infinity+) Lemondani nem tudod, mivel DÍJMENTES alap szolgáltatása a rednek :R

(#49806) pjen válasza bucihost (#49805) üzenetére


pjen
félisten

NEM díjmentes!A biztosítással ennyi a csomag ára. :((

(#49807) Bozek válasza California1 (#49790) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem feltétlenül. Korábban írtam olyanokat is, amelyek olcsóbbak voltak akkor: [link]. A linkek már lehet, hogy mást mutatnak.

(#49800) bucihost: Mivel általában Sony telefont veszek, így engem ez a rész kevésbé érint. Ott az Xperia Care, az ~1 hét alatt megvan, futár viszi és hozza is vissz. Ismerős múltkor 4 nap alatt visszakapta a telefonját kijavítva, nekem is csak azért tartott tovább, mert volt benne egy hétvége is.

(#49808) bucihost válasza pjen (#49806) üzenetére


bucihost
senior tag

De! Díjmentesen tartalmazza az alap biztosítást... hívd fel az ÜFSZ-t és kérdezz rá. :U 1 Ft-os készülékkel is ugyan annyi a RED mint a 400e Ft-ossal. Pedig teljesen más biztosítási kategóriába tartoznak :K

(#49807) Bozek: Ok, de Sonyn kívül van még jó pár gyártó :R

(#49809) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Egy vodafonos számot,hogy tudok tiltani,h ne tudjon se hivni,se sms t küldeni ?androidos telefon

[ Szerkesztve ]

(#49810) 4Grider válasza Remekelek28 (#49809) üzenetére


4Grider
nagyúr

Androidnak a híváskezelő részben van tiltás funkciója.

(#49811) Beniii06 válasza Remekelek28 (#49809) üzenetére


Beniii06
őstag

Telefonfüggő, nekem miui alól:
tárcsázó -> beállítások -> tiltólista

"Got any other secret weapons?"

(#49812) California1 válasza bucihost (#49800) üzenetére


California1
őstag

Műszaki cikkek esetében is 30nap a maximum a fogyasztóvédelmi törvény szerint ha jól emlékszem. Tehát a 1,5hónap már aggályos rájuk nézve.

(#49813) 4Grider válasza California1 (#49812) üzenetére


4Grider
nagyúr

A 30 napos törvényi kötelezettség 2004-ben szűnt meg.
Ami most van: Törekedni kell a 15 napon belüli javításra. Ez azt jelenti, hogy ha igazolják, hogy bevizsgálták és megrendelték az alkatrészt, és ez utóbbira várnak, akkor a javítás lehet akár másfél hónap is.

(#49814) asdf_ válasza California1 (#49812) üzenetére


asdf_
veterán

Nope, torekedni kell a 15 napra cimu gumiszabaly van csak.

[ Szerkesztve ]

(#49815) Remekelek28 válasza 4Grider (#49810) üzenetére


Remekelek28
őstag

köszi,meglett :R

(#49816) gabor9991 válasza 4Grider (#49813) üzenetére


gabor9991
őstag

Lehet annak, aki hagyja... :D
Edigital szervize a telefonomat nem tudta javítani a 30. napon megkaptam a csereutalványt.
Egy plusz emailbe került mindez.

(#49817) California1 válasza asdf_ (#49814) üzenetére


California1
őstag

Thx a választ.
Ha megkérlek dobnál egy linket. Átolvasnám. Köszi előre is.

(#49818) Onderon válasza mukibuci (#49751) üzenetére


Onderon
senior tag

valamint (#49753) szabogabor10

hűha, azért ennyire nem fogalmaztam bonyolultan szerintem. A lényeg, hogy függetleníteni szeretném a telefont, nem az, hogy mire akarom használni, de egyedül a nyomoronc Vodafone kér érte 10.000 Ft-ot (többi szolgáltatónál ingyenes) annyit meg nem ér az egész.

[ Szerkesztve ]

(#49819) Bozek válasza Onderon (#49818) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Menj be a Vodafone-ba és kérdezd meg ott is, hátha tudnak segíteni. Fura lenne, ha nem tudnák, hogy kinek a nevén van, hiszen valahogy csak meg kell állapítaniuk, hogy az eredeti tulaj kérte-e a függetlenítést.
2. Ahhoz, hogy be tudd kapcsolni a telefont, nem kell benne kártyának lenni. Innentől fogva meg tudod használni a Spotify-t, igaz, csak WiFi-vel. De az gondolom van, ha dokkolóba akarod tenni.

(#49816) gabor9991: Azért a két eset egészen más. Ha nem tudja javítani, akkor azt 3 hónap múlva se tudja, szóval mindegy, hogy van törvényileg rá 30 napja vagy nincs.

(#49820) viktorhu válasza Bozek (#49819) üzenetére


viktorhu
veterán

Csak az ügyfélnek csinálják meg ingyen. Egyedül a telekomnál van lehetőség arra, hogy neten keresztül bármit függetleníts.

(#49821) Bozek válasza viktorhu (#49820) üzenetére


Bozek
nagyúr

És írtam én olyant, hogy nem?

(#49822) bucihost válasza Bozek (#49819) üzenetére


bucihost
senior tag

+1.

Ha normálisan áll hozzá az ügyfél is, akkor még a gari papírt is kinyomtatják.
Nevet nem fognak kiadni, gdpr miatt... Viszont ha barkóbázol a nevekkel, akkor serényen bólogatnak majd. :R

(#49823) Joker88


Joker88
őstag

már lejárt hűségidejű előfizetést át lehet rakatni feltöltőkártyássá a telefonszám megtartásával ?
gondolom üzletbe tudják intézni..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#49824) 4Grider válasza Joker88 (#49823) üzenetére


4Grider
nagyúr

Természetesen.

(#49825) Onderon válasza Bozek (#49819) üzenetére


Onderon
senior tag

Hogyan tudom? Aktiválódni szeretne és simkártyát kér. Resetelve kaptam meg. A telefonos ugyfelszolgalat azt mondta nem fognak tudni segiteni, mert csak a garanciajegyet talaltam meg. Es bar azon van szerzodes szam, azt mondta szinten hogy az nem eleg. Mindegy majd bemegyek, hatha.

[ Szerkesztve ]

(#49826) Bozek válasza Onderon (#49825) üzenetére


Bozek
nagyúr

Talán így. Sose volt iPhone-om, nem is szeretem. Android esetében biztos nem kell SIM-kártya.

(#49827) mukibuci válasza Onderon (#49825) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ingyen/500ft-ért veszel bele egy feltoltos simet, vagy valakitől elkered arra 2 percre, amíg aktivalod a telot

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49828) Onderon válasza Bozek (#49826) üzenetére


Onderon
senior tag

nem működik, de azért kösz!

(#49827) mukibuci: az lesz, csak gondoltam hátha megy enélkül is. (nem tudod, működik inaktivált simmel is?)

[ Szerkesztve ]

(#49829) mukibuci válasza Onderon (#49828) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Persze, nem kell hozza hálózat

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49830) dawez


dawez
tag

Sziasztok telefon fuggetlenitese telefonon keresztul is lebonyolithato a vodanal vagy feltetlen be kell mennem szemelyesen?

(#49831) petati94 válasza dawez (#49830) üzenetére


petati94
tag

Sajnos, csak személyesen.

https://petranyidev.hu/

(#49832) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok!
jelenleg a vodánál hogy működik az új telefon függetlenitése ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#49833) bul07 válasza dawez (#49830) üzenetére


bul07
nagyúr

Én úgy tudom hogy megy telefonon keresztül

Ha nekem pár hónapja már a Mifi router is megtudták csinálni akkor telefont miért ne

Kell a telefon imei száma meg azonosítani kell magát az embernek ahogy szokás

Itt írtam róla részletesebben

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49834) xylevi


xylevi
tag

sziasztok, rovid kerdes: Lengyelorszagba utazom hamarosan, feltoltokartyas vagyok, kapok minden feltoltes utan 500 mega netet, ebbol a keretbol siman netezhetek kulfoldon az uj roaming bevezetes ota vagy azt kulon szamlazza majd belfoldi adatforgalmi dijkent? koszi a valaszt elore is!

(#49835) #08205312 válasza xylevi (#49834) üzenetére


#08205312
törölt tag

A "vodafone net+" bónusza csak Magyarországi adatforgalmazásra használható.

(#49836) 4Grider válasza xylevi (#49834) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha kérdésed van, nem árt megírni a használt díjcsomagot.
A leírás alapján ez talán a Vodafone Net+ lesz. Ott a 3000 Ft feltöltésre adott 500 MB net bónusz az ÁSZF szerint belföldi adatforgalomra használható. Fizess elő megújuló mobilnetre (amit ne felejts el lemondani 30 nap múlva) az most kétszeres adatforgalmat ad (nyári akció).
Ja és felejtsd el ezt a díjcsomagot. Ha a 3000 Ft-ot minden hónapban leforgalmazod, akkor az 500 MB net mellé volt 61 sms-ed vagy perced. Míg ha váltasz tutira, akkor havi 3000 Ft-ért 1245 Ft-ért veszel 1 GB netet és marad 92 percre vagy sms-re elég egyenleged havonta...

[ Szerkesztve ]

(#49837) xylevi válasza #08205312 (#49835) üzenetére


xylevi
tag

hu, koszi, es mi a legjobb konstrukcio, hogy kulfoldon is netezzek? van valami ilyen par napos adatvasarlasi lehetoseg vagy csak siman netezzek es 1MB-onkent szamlazzak (mennyi 1MB?)?

4Grider, ezer eve ez az opciom van, nem tudom mi a neve oszinten szolva, feltoltes utan jon az SMS, hogy mennyi netem es percem van, hozzaadja az elozo havi maradekhoz, tehat gorgeti...most mondjuk 5000el toltottem fel es 1 gigat kaptam...de akkor ezt nem tudom hasznalni kulfoldon :( utana nezek annak, amit irtal...azt lehet hasznalni kulfoldon is?

[ Szerkesztve ]

(#49838) 4Grider válasza xylevi (#49837) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint írtam, válts tutira, és válassz havi 1 GB EU-ban is használható megújuló netet...

(#49839) xylevi válasza 4Grider (#49838) üzenetére


xylevi
tag

koszi a tippet! errol van szo ugye? itt van olyan, hogy Egyszeri meg Ismetlodo...ha egyszerit valaszt az ember, akkor dragabb...ezt a logikat kovetve ha beallitom az ismetlodot es lemondom majd 30 nap mulva, akkor azzal ki lehet trukkozni az Egyszeri felarat? es az Ismetlodonel ott van, hogy 1+1 giga, az Egyszerinel csak siman 1 giga...ja es meg egy kerdes, ez ugye nem csapja felul a masik net opciomat, ami eddig volt? mert ott gorgettem 2 Giga netet es sok 100 percet, azt nem szivesen nullaznam...

(#49840) 4Grider válasza xylevi (#49839) üzenetére


4Grider
nagyúr

Valami nem stimmel. Net+ tarifával nem lehet görgetni netet (30 napra szól a bónusz), percet meg pláne nem.

(#49841) #08205312 válasza xylevi (#49839) üzenetére


#08205312
törölt tag

Akkor "perc+net" csomagod van.
Ha többet beszélsz vodás számokra, mint egyéb irányba, akkor NE válts "tuti" csomagra!
Vegyél indulás előtt 1GB megújulót, aztán a 29. napon lemondod....

(#49842) #08205312 válasza 4Grider (#49840) üzenetére


#08205312
törölt tag

Amennyiben 30 naponta tölt, úgy görgeti a fel nem használt bónuszt. A netet 2GB-ig halmozhatja, a perc most nem ugrik be....

(#49843) xylevi válasza #08205312 (#49841) üzenetére


xylevi
tag

oszinten szolva eleg keveset telefonalok, de azt minden iranyba kb. ugyanolyan mennyisegben...tehat akkor 1 giga ismetlodot es lemondom majd...de nem ertem, akkor miert van ilyen, hogy egyszeri net ennel, ami dragabb? nem az van, hogy ezt az ismetlodot igy X honapig nem tudom lemondani?

ja es akkor megmarad a net+perc gorgetett dolgaim tutira? koszi!

8, ja, toltom 30 naponta...es most hogy mondod, tenyleg nem ment sosem 2 giga fole :)

[ Szerkesztve ]

(#49844) Djuree


Djuree
félisten

hali!

szeretnék a mobilomon netezni, mert a saját simem céges és azon nincs net.
olyan létezik-e, hogy csak egy sim, amire nem fizetek semmit, csak a netet havonta? nem akarok vele telefonálni meg semmit, csak netre kellene az a sim. mondjuk ha nem netezek éppen az adott hónapban akkor ne kelljen fizetnem, vagy csak egy nagyon minimális pízet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49845) 4Grider válasza Djuree (#49844) üzenetére


4Grider
nagyúr

Rendelj 990 Ft-ért egy Domino sim-et, azon ennyi pénzért van 1 GB egy évig felhasználható net. További hasonló netet Maraton néven tudsz rá rendelni. A többieknél nincs kártya rendelkezésre állási idejéig felhasználható egyszer kifizetett net.

(#49846) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Errol mit tudni? Se ar se semmi nincs kiirva az alkalmazasnal nala.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49847) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Egy használt vodafone függő telefont (iPhone SE) szeretnék függetleníteni. Nem én vagyok az első tulajdonos és nem írtunk adásvételit sem. Kérdésem, hogy ha nincs tartozás a telefonon, akkor ha beviszem a vodához függetlenítik nekem? (IMEI alapján be tudják azonosítani a készüléket)

-

(#49848) Kicsirics77 válasza koma106 (#49847) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem függetlenítik,vagy kell a számla vagy az eredeti tulaj kérje a függetlenítést,de nem tartom azt sem kizártnak,hogy ha a kezedben van a számla akkor nem fognak még kérni egy meghatalmazást is.

egyébként telefonon keresztül is lehet intézni az eredeti tulajnak ezt is és be sem kell menni.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#49849) mukibuci válasza koma106 (#49847) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

10 db mátyásért fogják függetleníteni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49850) koma106 válasza mukibuci (#49849) üzenetére


koma106
senior tag

Az eredeti tulajdonossal mennék be egy vodafone boltba. A tulajnak nincs már meg a szerződése de személyazonosságát igazolja és nálunk lesz a készülék. Nincs tartozás, a készülék ki van fizetve. Így elindítható a függetlenítés? Így is 10k lesz?

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.