Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87501) 4Grider válasza szaboi6512 (#87500) üzenetére


4Grider
nagyúr

TV Plus Pro csomagtól fölfelé kérheted a kódot a telefonos ügyfélszolgálattól.

(#87502) Viktor0610 válasza szaboi6512 (#87500) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs még róla infó. (A mindigTV linkjén kívül a másik kettő nem is kattintható.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#87503) Viktor0610 válasza 4Grider (#87501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honnan az infó?

Samsung Galaxy A54

(#87504) szaboi6512 válasza 4Grider (#87501) üzenetére


szaboi6512
őstag

Max csomagom van, ügyfélszolgálat nem is hallott róla....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#87505) mikk2000 válasza martonl (#87496) üzenetére


mikk2000
őstag

Azért nem láthattad, mert nem írtam. Lenovo k6, Android 7 érintetlen a gyártótól. És most mi lesz? :)

(#87506) csernak75 válasza mikk2000 (#87505) üzenetére


csernak75
senior tag

Szerintem itt az lesz a probléma hogy 7-es androidra már(még?) nem tesztelték az app-ot.
Nekem is volt olyan hogy a régi tabletemen az istennek sem ment egy progi, de a telón 11-es androiddal semmi baja.

(#87507) snooze válasza Viktor0610 (#87502) üzenetére


snooze
veterán

nálam engedi a yettelt,de nincs kodom..

GO Gunners!!!

(#87508) mikk2000 válasza csernak75 (#87506) üzenetére


mikk2000
őstag

Én értem hogy elkúr...tak valamit, de attól még csomó embernek továbbra sem megy, köztük nekem se. Azért egy telefon alapvetően telefon, nem mindenki cserélgeti havonta.

(#87509) szabonagyur válasza mikk2000 (#87508) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor meg jelentsd be nekik, hogy neked nem megy.

Vagy ha nem érdekel akkor felesleges ide beírnod, senki nem fogja helyetted megtenni :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87510) tomp válasza #08176384 (#87458) üzenetére


tomp
félisten

Hello Data Start: [kép]

(#87511) mikk2000 válasza szabonagyur (#87509) üzenetére


mikk2000
őstag

Úgy látom nagyon ráérsz kötekedni :)

(#87512) szabonagyur válasza mikk2000 (#87511) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor meg örülj magadnak, állj be a Playes sorba és sírj rajta, hogy nem megy és várd a csodát majd, hogy megkeressenek személyesen, hogy ugyan miért nem használod az appot és miben segíthetnek.

Remélem amikor csőtörés van felétek inkább szomjazol nehogy a szolgáltatónak jelentsd a hibát mert ők ugyan látják, hogy több víz fogy nálad és hát kövessék nyomon ők. :W Szánalmas ez a hozzáállás a részedről.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87513) polonic válasza tomp (#87510) üzenetére


polonic
félisten

Az a kérdésem, hogy mikor lesz végre SA hálózat?

(#87514) Viktor0610 válasza mikk2000 (#87511) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyiban igaza van, hogy beszélhetünk az app nem működéséről, de ha nem jelzed nekik, akkor 100%, hogy nem oldódik meg a gondod.
Persze, most írhatod (ahogy tetted is), hogy ott a sok review, de elhiheted, hogy nagyobb eséllyel oldódik meg a problémád, ha jelzed nekik (nem a Playen, hanem direktben).
Plusz azért a te válaszaid is hagytak némi kívánnivalót maguk után itt-ott. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#87515) Kenderice válasza 4Grider (#86806) üzenetére


Kenderice
senior tag

Most megint voltam lent és az eddigi -102-ről felment a jelszint -87-re.
A sebesség is jelentősen megnőtt, de csak a letöltésé.
Valamit megint mókolhattak vele de így már sokkal jobb...

(#87516) martonl válasza mikk2000 (#87505) üzenetére


martonl
senior tag

Köszi. Semmi.

(#87517) tomp válasza polonic (#87513) üzenetére


tomp
félisten

Amikor lesz 5G Core! Japánban és kínában már elkezdték megszüntetni az NSA hálózatot. Európában még pár évig velünk marad. Év végén már talán elkezdhetnek mozgolódni a hazai cégek az 5G Core iránt.

(#87518) polonic válasza tomp (#87517) üzenetére


polonic
félisten

Tudom én. :D Úgy is kérdezhettem volna, hogy 5G core mikor lesz :) Ez az nsa ilyen, hogy mondjam. Fél 5g vagy mi.
Van már Európában is. Németeknél Vodafone. Talán spanyoloknál Orange.

[ Szerkesztve ]

(#87519) sfdrakex válasza mikk2000 (#87508) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azért a havonta cserélgetés és a 6 éves telefon között még van pár fokozat. Írtam neked, nálunk is csak az öreg droidos telefonon van gond az appal. Be kell jelenteni a hibát, vagy ha neked ennyi energiát nem ér a dolog, akkor ne pörögj rajta, intézd böngészőből.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#87520) tomp válasza polonic (#87518) üzenetére


tomp
félisten

Az NSA igazából 4G++ :)
Persze van de az NSA része is megy még.

(#87521) polonic válasza tomp (#87520) üzenetére


polonic
félisten

Persze. EPC-ez van kapcsolva az 5g rádió.
Úgyis mondhattam volna, kamu 5G. :D

(#87522) tomp


tomp
félisten

Kíváncsiságból átraktam a kártyát egy Alcatel 1-be, hogy azon mit ír ki. Egy pillanatra még Telenor HU volt aztán átváltott Yettelre. Visszaraktam a kártyát a OnePlus-ba és már ez is Yettel HU-t ír ki. Érdekes, hogy kellett a hálózatnak egy készülék csere, hogy frissítse a kártyát. :F

(#87523) viktorhu válasza Viktor0610 (#87514) üzenetére


viktorhu
veterán

Ezek a review-k általában nem sokat érnek sajnos.

"Ha elfogyott a netem, nem tudtam az appon keresztul plusz netet vasarolni. Emiatt buntettek meg parkolasert, mert net nelkul nem indult el a simple. Ha elfogy a netem legalabb vmi minimalis savszelesseget biztosithatnatok, hogy egy parkolojegyet tudjak venni. Vagy legalabb mukodjon az app, hogy tudj..."

Egy évek óta nem újratelepített android meg bőven tartogat legalább annyi meglepetést, mint egy windows, nemigen fognak tudni segíteni rajta.

(#87524) szabonagyur válasza viktorhu (#87523) üzenetére


szabonagyur
félisten

És ez még egy finomabb review...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87525) DrBubo77 válasza viktorhu (#87523) üzenetére


DrBubo77
addikt

De ez is a zseniális NMHH-nak köszönhető, amire panaszkodik a review.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#87526) Landsmann válasza tomp (#87522) üzenetére


Landsmann
addikt

Én is kipróbáltam. Nekem a másik telefonban is maradt a Telenor, meg amikor visszaraktam, akkor is. Viszont arra rájöttem, a Redmi Note 10 5G 2-es SIM foglalatába rakhatok bármit, semmilyen kártyát nem lát. Pedig korábban igen. De a SIM kártyák és mobilhálózatok menű a Beállításokban is csak annyi volt: Mobilhálózatok. Több óra küszködés után rájöttem, az INFO menűben valamikor véletlenül átböktem a DSDS kapcsolót KI állásba.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#87527) pitiless válasza tomp (#87522) üzenetére


pitiless
senior tag

Nord 2 egy reboot után átállt. Viszont az vicces volt, hogy SIM nélkül frissítettem egy iPhone 6s Plust, amiben utoljára telenoros kártya volt és a 15.4-es frissítés után Telenor 50.0 volt a szolgáltatói csomag verziója. Beraktam a kártyámat és Yettel 50.0 lett :D.

(#87528) bul07


bul07
nagyúr

Tudtok valami karbantartásról Hajdú Biharba?

iQ adatkártya
Egyszer csak nincs internet nézem a routert és csak 2G-re van kapcsolódva
Mondjuk olyan közel a határ hogy ment is fel utána a Orange Romaina hálózatára
[kép], [kép]

Igaz a sebesség nem túl acélos csak ép alig van 3G térerő

És már majd 25perce nincs yeti 3-4G térerő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87529) bul07 válasza bul07 (#87528) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem tudom mi van de már a telefonba lévő Telekomos-os sim is román hálózatra ált át
Lehet közös torony ami kidőlt, vagy nem tudom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87530) bul07 válasza bul07 (#87528) üzenetére


bul07
nagyúr

Yeti helyreált
Telekom még nem

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87531) szabonagyur válasza bul07 (#87528) üzenetére


szabonagyur
félisten

Így hogy arra lesz OV lehet lekapcsolták a netet :P

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87532) martonl válasza sfdrakex (#87519) üzenetére


martonl
senior tag

Nekem az az érzésem, hogy a kolléga a hozzászólásai alapján - hogy is írjam - a történet nem minden szálát fejtette ki számunkra.
Velem is előfordult, hogy nem hivatalos ROM-on egyetlen app egyetlen funkciója nem ment. Minden más meg igen. Mégsem az app fejlesztőit hibáztattam, szépen feltettem a megfelelő ROM-ot és máris rendbejött a dolog.

(#87533) bul07 válasza szabonagyur (#87531) üzenetére


bul07
nagyúr

Az odébb van :) , én lejjebb vagyok éjszaka látom Nagyvárad fényeit
Sőt gyerekoromba éjszaka hallottuk a lövéseket is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87534) mikk2000 válasza szabonagyur (#87512) üzenetére


mikk2000
őstag

Mindig mondta anyám, ne etesd a trollt, de... egyszerű szavakkal: az app saját playstore felületén felhasználók százai jelzik, hogy az app el sem indul, ha ez számodra nem egyértelmű, akkor gondolkodj el az élet értelmén. Ezt ugyanúgy látják a fejlesztők is, joguk van válaszolni, kérdezni.

Egy admin helyében az összes trollkodó hozzászólásodat kitörölném, mert értelmük nincsen. :))

(#87535) mikk2000 válasza Viktor0610 (#87514) üzenetére


mikk2000
őstag

Szerintem te sem érted, hogy felhasználó visszajezés "review" mi célt szolgál. Szerinted, ha egy app kap mondjuk 2.0 értékelést átlagban, főleg mert az értékelések többsége arról szól, hogy az app nem működik (el se indul), akkor a fejlesztő (és a megrendelő) elégedetten hátradől és azt mondja minden oké, királyak vagyunk? :))

Nagyon egyetértek a playstore értékelések hangvételével és stílusával egyébként, és még ha tudnák hogy egy elvileg szakmai fórumon "prohardver" azzal hergelik a népet hogy review a kutyát nem érdekli, jelentsétek be külön a hibát órákon át telefonálgatva, szerintem akkor lennének igazán idegesek. :))

(#87536) szabonagyur válasza mikk2000 (#87534) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha neked ez jó így.

Amúgy az a review ahogy írtam továbbra sem ezt jelenti. Az egy értékekés, nem hibajelentés.

A hibajalentés konkrét hiba megnevezése, eszköz megnevezés, OS pontos verzió stb stb.

Ha ezt nem érted nincs mit tenni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87537) Viktor0610 válasza mikk2000 (#87535) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, véletlenül írja egy csomó app készítője, hogy ne visszajelzést küldj, hanem jelezd konkrétan neki, ha hibát tapasztalsz. ;)
Mert abból, hogy nem indul, sokra nem megy, de ha leírod nwki, hogy milyen telefonon nem indul, azzal már előrébb van.
De mindegy, szemlátomást nem kerül közelebb az álláspontunk, szóval én lezártam.

Samsung Galaxy A54

(#87538) kekedi


kekedi
senior tag

Nem lesz új tarifacsomag mostanság? Ezek semmire sem valók. :( de legalább drágább is mint volt.

(#87539) Viktor0610 válasza kekedi (#87538) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Öhm. Ezek az újak. :))
Mi az, ami nem jó bennük?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#87540) Croft-21


Croft-21
őstag

Yettel S csomagom van havi 3 GB nettel, szeretnék váltani a Yettel S Net csomagra, amiben havi 20 GB net van, de egyszerűen nem engedi. Àllandóan ezt írja ki, ha az applikáción keresztül próbálok tarifa csomagot váltani:

(#87541) tomp


tomp
félisten

Ma kaptam új Yettel apn beállításokat. Frissen küldte a hálózat.
Érdekes, hogy onnantól a Telenor Online apn-el már nem volt ipv6!
Yettel Online apn-re váltva viszont van pedig mind2 online és mind2-nél megvan adva az ipv6 kérés is.
Amúgy a régi telenoros apn tulajdonságainál "default,supl,xcap" szerepel miközben a Yettelesnél csak "default" Beírtam azért a hiányzó paramétereket is, biztos ami biztos. :D

(#87542) mikk2000 válasza Viktor0610 (#87537) üzenetére


mikk2000
őstag

Biztos, véletlenül írja egy csomó app készítője, hogy ne visszajelzést küldj, hanem jelezd konkrétan neki, ha hibát tapasztalsz.

Itt most konkrétan a yettel appról van szó (pannon topik, rémlik?), a playstore app infójánál semmilyen kontakt lehetőséget nem látok. Szóval ha tényleg semmi előremutatót nem tudsz írni, akkor ne is írj szerintem, mert csak a szükségtelen karaktermennyiséget növeli, és engem is feltartasz.

Magában a yettel appban (már a kérjük próbálkozz később szöveg alatt) telefonos ügyfélszolgálatot lehet hívni. Én megtettem, mivel én nem vagyok troll, és jöttek az okosságok hogy töröljem az adatokat, telepítsem újra indítsam újra vessek rá keresztet stb. Mondom mindez megvolt, plusz az appnál az első párszáz hozzászólás arról szól hogy el se indul, tehát ne ragadjunk már le nálam, mintha ez egyedi eset lenne. Fentebb pár ember hibajegyről meg bejelentésről fantáziált hogy az előrevisz, oké konkrétan meg is kérdeztem erről hibajegy készül, vagy mi lesz? A válasz az volt hogy felesleges mert tudnak a problémáról, nagyon sok a panasz, igyekeznek kijavítani, ennyi. Gondolom hetek óta igyekeznek... :W

(#87543) sfdrakex válasza mikk2000 (#87542) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#87544) Viktor0610 válasza sfdrakex (#87543) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:R

Samsung Galaxy A54

(#87545) sfdrakex válasza Viktor0610 (#87544) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekünk speciális play áruházunk van, mutat olyat amit másnál nem. Havi 100 Euro, de nagyon megéri. :)) :D :DD

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#87546) csernak75 válasza mikk2000 (#87542) üzenetére


csernak75
senior tag

Sok embernek működik az alkalmazás sok embernek nem. Simán lehet hogy mondjuk a felhasználók 10%-át érinti a hiba és simán lehet hogy nem 1-2 nap rájönni hogy mi lehet az oka.

Egy másik hasonló cégnél lassan 9 hónapja a számlázási rendszer nem működik megfelelően, az egy kicsit nagyobb hiba mégsem tudják megoldani. Az informatika nem csak fekete és fehér... :)

(#87547) KicsiRegő válasza mikk2000 (#87542) üzenetére


KicsiRegő
tag

Elérhetőség van a playstore-ban, jónéhány komment van 1 és 5*-al is, hogy nem megy, viszont nem párszáz, és időrendben állítva látszik is, hogy legtöbbször akkor volt kommentáradat, mikor valamit heggesztettek, és a felhasználók nagy részénél tényleg nem ment, de aztán nem szerkeszti senki az értékelését, mikor megjavult, és tényleg igyekeznek hetek óta, hiszen kicsit több, mint két hete volt a váltás.
Nálam is bugos, de a nálam fennálló problémát már jelezték nekik, és dolgoznak is rajta, különösebben amúgy nem is zavar, mert használható tőle az app.

(#87548) zolnagy


zolnagy
őstag

Új helyre költözünk, ahol nincs túl nagy választék internetre. A jelenlegi szolgáltató monopol helyzetben van, így hát..
Viszont megtaláltam a Yettel honlapján, hogy van Otthonnet szolgáltatás a leendő címen. Van ezzel kapcsolatban tapasztalat? Mennyire vállalható? Vannak szakadások, lassulások?

(#87549) Viktor0610 válasza zolnagy (#87548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kicsi az esélye, hogy épp' olyan valaki olvasná, aki ott lakik, mint te (amit le sem írtál ;] ).
Mivel mobiltechnológia az alap, elég széles skálán mozog a használhatóság.
Vedd meg, 30 napos visszavételi lehetőség van hozzá.

Samsung Galaxy A54

(#87550) zolnagy válasza Viktor0610 (#87549) üzenetére


zolnagy
őstag

Győr külső kerülete (Pinnyéd). Az is érdekelne, hogy bárhol van-e róla tapasztalat, mert rákeresve itt a fórumban érdemi infó erről még nincs.
Nyilván nem lehet összehasonlítani két helyet, de ha egy jó lefedettségű helyen is sz@r, akkor nálam se lesz jobb várhatóan. Még nem lakunk ott, egyenlőre gyűjtöm az infót a lehetőségekről, amik sajnos nem túl sokak.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.