Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38101) zseko válasza StarKiller89 (#38099) üzenetére


zseko
veterán

30GB nem elég? Nálam ez a legnagyobb ami választható a MyTelenor app-ban. Bár igaz is, előfizetéses vagy, vagy kártyás?

HR24.hu

(#38102) StarKiller89 válasza zseko (#38101) üzenetére


StarKiller89
senior tag

dolgozói csomagban vagyok, 3 gigás csomagot tudnék igényelni havi 1800 forintért, a mostani 100 mega helyett, ami 1200 forint, szóval nem adatjegyet akarok venni

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#38103) goop válasza StarKiller89 (#38099) üzenetére


goop
őstag

Kicsit furmányos van megoldva. A kiegészítő a sima, az tart csak hó végéig, a plusz az az ami minden hónapban lesz. Ebből pedig nekem praktikumra is lehet rendelni akár 30 gigát havi 9000 Ft-ért.

Szerk. Hja dolgozói csomag akkor az passz. Próbáld telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#38104) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

az lesz

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#38105) attila199207


attila199207
tag

Sziasztok április 24 jár le a hűség időm. Azt szeretném kérdezni mikor köthetek új előfizetést? Másik kérdésem, hogy én vettem készüléket mikor megkötöttem a hűséget (G2). Most egy note4 lenne a kiszemelt. Jár bármi kezdezmény ( smarttarifa extra 3 volt 10-11 számlákat fizettem) my telenorban "egyedi" kezdeményként csak az s6 edge+ mutatja. Ha új belépőként bekonfigurálom az új előfizetésem akkor a Note4re 86 ezer forintot mond. Lehetséges, hogy ez kevesebb lesz az elmúlt 2 év miatt?
Esetleg a Nokia 950-950xl ről van hír, hogy fogja e a telenor forgalmazni?

(#38106) csernak75


csernak75
senior tag

Csak úgy megosztom eddigi leggyorsabb mérésem :D

Putnok LTE

(#38107) ΞΔGLΞ válasza metal01 (#38067) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

már több, mint 10 éve vagyok ennél a szolgáltatónál és soha semmilyen kedvezményt nem kaptam

Fiatal vagy még :)
Emlékszem, mikor a Motorola hétezerkettsért álltam sorban, még anno Pannon gsm név alatt és azért is fizetnem kellett, ha felhívtak. Nem is emlékszem mikor volt, talán 93, vagy 94, és most karácsony előtt hívott fel egy szexis hangú csaj, hogy 5190 ft-ért hűségidő nélkül megkaphatom az M csomagot, ha jól emlékszem 5990 helyett. Hurrá, talán bele is mentem volna, de annyi flotta számom van már, hogy azokat sem tudjuk néha már kihasználni. Ezen feb 27-ig van hűség, utána le is mondom, egyszerűen nincs szükség rá.

(#38108) ΞΔGLΞ válasza csernak75 (#38106) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez elég jó Cimbora! Milyen csomag alatt teljesít így?

(#38109) csernak75 válasza ΞΔGLΞ (#38108) üzenetére


csernak75
senior tag

Hipernet Heavy és egy Huawei E5377T :)

(#38110) Sayuar válasza csernak75 (#38106) üzenetére


Sayuar
őstag

BP, Soroksár, Hősök tere, telenor: munkanapokon 6 percet vagyok itt, úgyhogy idő hiányában nem tudom kiélvezni... :(

[ Szerkesztve ]

(#38111) ΞΔGLΞ válasza csernak75 (#38109) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

:R

(#38112) 4Grider válasza ΞΔGLΞ (#38107) üzenetére


4Grider
nagyúr

Magyarország első GSM-szolgáltatása, 1994. március 26-án indult a Pannon GSM-nél.

(#38113) ΞΔGLΞ válasza 4Grider (#38112) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, kösz akkor, akkor. :)
Előtte volt már 450-es westel is, ilyen hordozható gyilkos fegyver. Na, az tényleg egy vagyon volt, visszagondolva rá, egy vicc volt. :D De muszáj volt a kocsiba és az üzletnek is nagyon jót tett akkoriban az elérhetőség, bár nagyon foghíjas volt a lefedettség ekkortájt.

[ Szerkesztve ]

(#38114) Outlander


Outlander
őstag

Nem jött számla az elhordozott telefonszámomról... gondolom nem kaptam ajándékba az utolsó hónapot hanem csak becart a rendszer? :U :W

2 szám, ugyanaz a fordulónap, az aktív megjött kifizettem... a másiknek nem jött.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38115) #21715712


#21715712
törölt tag

Hello!

Azt szeretnem megkerdezni,hogyan tudom a hipernetes mobil stickes netet megosztani notebook wifijen keresztül. (Tudom legolcsobb az erre alkalmas router vasarlasa,de nekem a költözes miatt csak atmenetileg lenne ra szüksegem)
Szoftveresen probaltam az egyik legegyszerűbb progival a mHotspottal,de mindig ugyanazz a hiba üzenet fogad: A csoport vagy az eroforras nincs megfelelo allapotban a kert muvelet vegrehajtasahoz. (pedig a halozatok resznel beallitottam a ZTE modemes sticken a megosztas engedelyezeset-ez egyebkent folyton visszall)

(#38116) KTU válasza #21715712 (#38115) üzenetére


KTU
addikt

Rakd bele a kártyát egy androidos telefonba.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#38117) Viktor0610 válasza Outlander (#38114) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Outlander:
Hívd a 1220-at vagy nézz be (holnaptól) báemelyik Telenor üzletbe.
Nem lehet, hogy az aktívval együtt megkaptad az elhordozott szám számláját is? Vagy eddig is külön kaptad a számlákat?

Akt@:
Szerintem ez inkább windowsos kérdés.

Samsung Galaxy A54

(#38118) #21715712 válasza KTU (#38116) üzenetére


#21715712
törölt tag

Sajnos csak t-s telefonom van :/

Ha nincs semmi ilyen megoldas,akkor milyen wifis-s routert vegyek ami tamogatja a telenor hipernetes ZTE modemes sticket?

(#38119) Outlander válasza Viktor0610 (#38117) üzenetére


Outlander
őstag

Eddig is külön volt, hívtam őket.... szerintem nagyon nem volt képben akivel beszéltem...

Ki akarja fizettetni a januári hónapot is pedig 7. a fordulónap, 6-án sikeres volt a hordozás...
Látja a számlát, de aztmondta h nem tudom befizetni, majd legrosszabb esetben kiadják behajtásra és majd akkor... :DDD

Végül aztmondta h intéz valamit nézzek be az egyik üzletbe és talán be tudom majd fizetni.

Mókás beszélgetés volt... szerintem este diszkóban volt a kiscsaj...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38120) Viktor0610 válasza Outlander (#38119) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Üzletben biztos, be tudod fizetni, de azt nem értem, ha eddig láttad a számhoz kapcsolódó számlákat, akkor a legutolsót miért nem? :F

A lényeg: boltban biztos, megmagyarázzák majd, meg be is tudod fizetni. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#38121) Outlander válasza Viktor0610 (#38120) üzenetére


Outlander
őstag

Én sem értem..

A felső az aktív, azt most fizettem be, ott már nincs befizetésre váró, a másiknál meg nem is volt és ha rákattintok akkor számlákhoz visz, ahol csak a novemberit látom.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38122) Fleed


Fleed
aktív tag

Tegnap aktiváltam plusz 3giga egyszeri adatkeretet a mytelenor alkalmazáson belül, amiről meg is kaptam az sms-t hogy aktiválódott. De a mytelenor alkalmazásban az elérhető adatkeret nem ugrott fel 3gigára, hanem továbbra is 4 mb on volt és továbbra is lassú volt a net. Ma felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy már le is használtam. Új samsung core prime telefon, semmi nincs telepítve csak a youtubra akartam volna használni, de az sem volt gyors. Na most még ha 2 órát youtuboztam is volna, annyi idő alatt sem lehet elhasználni 3 gigát nem? Azt a tanácsot kaptam, h várjam meg a részletező számlát és akkor nézzem meg mire ment el majd reklamáljak... Persze mintha ezen lehetne mit, bár én állítom h nem is aktiválódott a 3giga. Volt már vkinek hasonló problémája? Vagy mi a megoldás? nyeljem le a 2500ft ot és felejtsem el ezt az egyszeri adatforgalom bővítést?

(#38123) asdf_ válasza Fleed (#38122) üzenetére


asdf_
veterán

A telefonod adathasznalat mutatoja mit mutat?

(#38124) Landsmann válasza Sayuar (#38094) üzenetére


Landsmann
addikt

Ezzel csak egy baj lesz. MIkor ez szóba került, az is, hogy az unió úgy fogja szabályozni a dolgot, hogy roamingoló kártyával ne legyen olcsóbb a telefonálás mint a a saját országbelivel. Nyilván nem a belföldi perceket fogják lejjebb vinni. Szerintem valami olyasmit fognak kitalálni, hogy alapból nem lesz aktív a roaming, aktiváltatni kell. Vagy ha az lesz, az első roaming híváskor egy nagyobb összeget lekap, aztán utána már jönnek az olcsóbb percdíjak. Mondjuk aki sokat beszél, még akkor is megérheti neki. De valami csavar tuti lesz benne. Mondjuk az viszont már szégyen, hogy a roaming sms már olcsóbb mint saját hálózatból küldeni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#38125) Viktor0610 válasza asdf_ (#38123) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"A telefonod adathasznalat mutatoja mit mutat?"
Miután beállítottad a Telenor rendszerével azonosra a fordulónapot? :D

Samsung Galaxy A54

(#38126) 4Grider válasza Fleed (#38122) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel a video-streaming viszi el a legtöbb adatot, én simán el tudom képzelni, hogy két óra alatt 3 GB-ot el lehet youtube-val használni. 1080p felbontású (fullhd) youtube anyag pl. simán megkívánhat 15 Mbps-ot (6.3 GB/óra) és valahol 5-7 Mbps-tól (2-3 GB/óra) folyamatos.

(#38127) Fleed


Fleed
aktív tag

Na az adatforgalmat nem tudtam megnézni, mert fater telefonjáról van szó, de ez egy jó ötlet, eszembe sem jutott :D de egyszerűen kizártnak tartottam, h ennyit el lehessen youtubozni, de lehet úgy felejtette és akkor végül is csak le lehet használni annyit youtub-bal. Köszi a segítséget, megnézem akkor majd azt aztán kiderül. Mikor van a fordulónap? 25.-e / elseje?

(#38128) Viktor0610 válasza Fleed (#38127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fordulónapot a 1220 tudja megmondani. Elég sok cikluszárási nap van. :)

Samsung Galaxy A54

(#38129) Sayuar válasza Landsmann (#38124) üzenetére


Sayuar
őstag

a szerintem, meg ez lesz/az lesz az mennyire irányadó?

Van egy törvény, amiben konkrétan le van írva, hogy mi lesz: 5 cent +áfa /perc, 30 másodperc után másodperces számlálással.
Esetleg te többet tudsz mint a törvény megalkotói? :U

Semmi csavar nem lesz benne.
A román digi mobil már 2015 nyarán életbe léptette a 2016.05.01-től kötelező roaming díjakat.

Webfordítóval megkereshető a szavak értelme/magyar megfelelője.
Korábban már írtam (itt a fórumon), hogy vannak székely kollégáim, akik napi szinten használják: ők világosítottak fel :D

Még annyi jutott eszembe, hogy szerinted miért csökkentette a telekom a képviseleteinek/alkalmazottainak a számát? Mert már ők is a kisebb bevételre készülnek. Ugyanez várható a telenornál és a vodafonenál is.....

[ Szerkesztve ]

(#38130) g0dl


g0dl
addikt

Jól értem, hogy a +36 20 200 00000 telefonszám hívása, melyet mint kiderült "műszaki" probléma miatt kellett hívjak, az érkező sms utasításai szerint díjköteles?
Ha ismeri valaki az indián és megbotló lova viccet, nos a telenor egy hónap alatt nálam a második inkorrekt akciónál tart.

(#38131) asdf_ válasza Sayuar (#38129) üzenetére


asdf_
veterán

Semmi csavar nem lesz benne

Lesz ott kisbetu. Ha azt hiszed, hogy veszel majd egy roman sim-et es onnantol itt a kanaan, akkor tevedesben vagy.

(#38132) asdf_ válasza g0dl (#38130) üzenetére


asdf_
veterán

Hivjad a 1220-at, az ingyenes, hogy eleve a dijkotelest hivatjak veled, az mondjuk -hacsak nem vagy kulfoldon- nagy kocsogseg, ez teny.

[ Szerkesztve ]

(#38133) Sayuar válasza asdf_ (#38131) üzenetére


Sayuar
őstag

ezt talán elmondhatnád a székely kollégáimnak is, akik már több mint egy éve napi szinten használják, itt Magyarországon? :U

[ Szerkesztve ]

(#38134) zseko válasza 4Grider (#38126) üzenetére


zseko
veterán

Mondjuk azzal a telefonnal kizárt, hogy 1080p anyagot nézzen (a yt app nem enged jobb felbontást bekapcsolni mint a kijelző), ettől függetlenül persze le lehet kapni videóval hamar a keretet.

HR24.hu

(#38135) #21715712 válasza #21715712 (#38118) üzenetére


#21715712
törölt tag

Hello!

Erre valaki tudna adni egy valaszt,mert holnap akkor megvennem a wifis routert.

Elore is koszi. :R

(#38136) malor válasza #21715712 (#38135) üzenetére


malor
aktív tag

Wifis hotspotot szeretnél vagy routert? De egyébként olyan nagy választék azért nincs ezekből, hogy itt "őrlődj" :D

[ Szerkesztve ]

(#38137) #21715712 válasza malor (#38136) üzenetére


#21715712
törölt tag

Akkor igy irom,hogy amibe belerakom a hipernetes kartyat es tobb keszulekrol is wifivel ra tudok menni.

Huawei E5377T -t lattam,de 29.000-ert kicsit tulzasnak erzem.

(#38138) malor válasza #21715712 (#38137) üzenetére


malor
aktív tag

Ezek mind simesek, szóval a kártyát bármelyikbe bele tudod rakni. Igen, ilyen kütyüket is előfizetéssel együtt éri meg venni. Külön húzos tud lenni.

(#38139) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan, hogy a Telenornál elfogy egy készülék, és később sem lesz belőle? Még viszonylag új fajtáról beszélünk, de webshopban kifogyott.

Más:
Dolgozói flottában vagyok, viszont a mindenki számára elérhető tarifacsomagok közül is választhatok elvileg.
Jelenleg 1800 Ft-ot fizetek 800 MB netért, amit kicsit sokallok, és simán elég lenne egy kisebb, olcsóbb csomag, amiben csak korlátozzák a sebességet.

Milyen lehetőségek vannak? A telenoros hölgyike az ügyfélszolgálaton nem nagyon bírt segíteni, valamint azt mondta, hogy csak olyan csomagok választhatók, amelyeknél nincs lekorlátozás, hanem megszűnik a szolgáltatás, ha elfogy az adatkeret.

Előre is köszi!
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38140) 4Grider válasza korpicschess (#38139) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telenor nem áll a helyzet magaslatán a készüléklogisztika terén sem. Mi pl. nagyjából egy hónapja várunk 1-2 db S6-ra, a hulladék L640-eket is egy hét volt nekik a flottánk számára összeszedni.
Flottája válogatja, hogy van-e egyedi internetes szerződés is a Telenorral. A mi flottánkban pl. 7 különböző opciós net választható, 2GB-ért pl. havi 2000 Ft-ot kell nálunk fizetni. Ha nincs a flottának egyedi internetes szerződése, vagy nem felel meg az adott netcsomag, akkor csak a publikus netcsomagok közül lehet választani.

(#38141) #21715712


#21715712
törölt tag

Hello!

[link]

Ebbe a keszulekbe jo a telenortol adott ZTE-s modemes 4g-s stick?

[ Szerkesztve ]

(#38142) #79335424 válasza #21715712 (#38141) üzenetére


#79335424
törölt tag

Melyikbe és melyik ZTE modem?

[ Szerkesztve ]

(#38143) #21715712 válasza #79335424 (#38142) üzenetére


#21715712
törölt tag

Szerintem ez a ZTE modem,most nem tudom megnezni,mert nem vagyok otthon: (fenyes muanyag es LTE kepes,speedtesten tegnap 62 letoltesi és 41 feltoltesit tudott.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#38144) mokalade


mokalade
tag

Üdv!
Nyergesújfalu és környékén jelenleg zavar van az erőben. Tudtok valami átépítésről, felújításról stb? (Tcom térerő van.)
Nektek tapasztalat?
Köszi!

(#38145) korpicschess válasza 4Grider (#38140) üzenetére


korpicschess
veterán

és akkor jól látom, hogy nincs semmi értelmes árú csomag, ahol lassítják a netet és nem lekapcsolják?
Nálunk 1800 Ft 800 MB, 1300 körül lenne kb 100 MB...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38146) 4Grider válasza korpicschess (#38145) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint írtam, flottája válogatja. Kérdezd meg a kapcsolattartótokat az esetleges egyéb netcsomagokról. Nálunk 64/128 kbps-ra lassítanak csomagmérettől függően...

(#38148) korpicschess válasza 4Grider (#38146) üzenetére


korpicschess
veterán

Azt tudom, hogy flottásban nincs értelmes, ezt már leírtam. Csak nem akartam elhinni, hogy lekapcsolják a netedet, nem pedig lassítanak.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#38149) #79335424 válasza korpicschess (#38148) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi ezen a hihetetlen? Ha lekapcsolják, de neked kell a net, akkor veszel tőlük kiegészítő adatcsomagot. Ha csak lelassítanak, akkor meg nem. Sztem ez tök világos. Sztem egyébként sem annyira természetes az a lassítósdi. Ha veszek egy kiló kenyeret, akkor nem várhatom el, hogy másfél kilós legyen. Akkor 1GB vásárolt adatforgalom miért legyen másfél GB?

(#38150) Outlander válasza #79335424 (#38149) üzenetére


Outlander
őstag

A kenyér helyett inkább a vízet használd és máris helytállóbb a hasonlat..

Nem zárhatják el a csapot, csak korlátozhatják...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.