Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:31

LOGOUT.hu

Ez a topic a Nikon DSLR-ekkel kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik. Ha új látogató vagy egy dolgot kell betartanod:
Olvasd el az első hsz-t! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50546) pergabb válasza Throme (#50536) üzenetére


pergabb
senior tag

Fogj kézbe egyszer egy Z fc-t és meg fogsz érteni. Irgalmatlan gagyi érzése, összenevettünk az eladóval, ismerem, őt is érdekelte én mit gondolok róla. Műanyagból is van amúgy olyan, amit jó megfogni :) egyébként meg itt is bejátszik a magnézium ötvözet, vhol alul, felette meg van egy papírvákony, kopogós, iszonyat gagyi festett műanyag, ezért is írtam, hogy olyan igazi toy kamera hatása van. Nagyon bejött kinézetre, gondoltam z50 helyett inkább ez, de elmenekültem amilyen messzire csak lehetett. Egyébként nekem anno canonról nikonra váltva is fura volt, canon vázai (nem tudom most milyen), de a tükrösök sokkal masszívabb érzést adtak. 5d sorozat után a D750 sokkal gyengébbnek tűnt, de nem ez a röhejes kategória volt, inkább csak nagyon más. Számomra a D750 igazi igáslónak számított, mint anno a D700 is, változatlan bánom, hogy eladtam, egy életre meg kellett volna tartanom, akár csak emlékbe is.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.