Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:31

LOGOUT.hu

Ez a topic a Nikon DSLR-ekkel kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik. Ha új látogató vagy egy dolgot kell betartanod:
Olvasd el az első hsz-t! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50531) pergabb válasza anaqer (#50512) üzenetére


pergabb
senior tag

Fogtad már kézbe a Nikon Z fc vázat? Tök szép, de amint megfogod elröhögöd magad :D szerencsétlen nagyon toy kamera hatású, fröccsentett műanyag az egész külső.
Amúgy meg igazad van, persze, hogy nem szűnik meg a Z vonal, én már D850 utódot sem várnék, szerintem nem lesz több dsrl, a márkát sem féltem, jelenleg a legokosabb amit tehettek, hogy elérhető árban adják a belépő szintet. Z9-nek iszonyat nagyot kellene gurítania, hogy ne legyen baj, canon mint látható meg is lépte, ráadás ez még mindig nem egy R1 váz. Amúgy meg mindenki baromi kényelmes lett, aki fikázza a rendszert, szerintem álmodni sem mertünk 10 éve 1 keresztszenzor mellett, hogy a gép majd magától szemre állít élességet, most meg már leköveti a szemem, felismeri a bolha p*csét is, már csak a képeket kellene feldolgoznia míg alszom Amúgy ez az egész irányzat egyszerre fantasztikus és közben teljesen lelketlen is, régen anyáztam a leválogatott képek mellett, most meg törlök 1-et ezerből, ami jó is, meg rossz is, de a jövőben kijövő vázak már tényleg olyan tudásra lesznek képesek, illetve már most is egy r3, amire semmi szükségem.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Nikon DSLR topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.