Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56772) Cs1csó válasza tomp (#56771) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ennek örülök! A google chrome-mal volt problémám ott az Adwcleaner talált huncutságokat, semmi komoly de zavaró dolgokat, amik mindig visszajöttek ekkor jöttem rá hogy a google fiók szinkronizálásával akár egy friss windows újratelepítés után is visszajön azóta már váltottam Firefox-ra de ezt a szokásomat megtartottam, hogy csak a KÖNYVJELZŐKET és a JELSZAVAKAT mentem el a többit nem majd manuálisan belakom.

Van egy hasznos kiegészítőm ha sok könyvjelződ van de friss FF telepítés és szinkronizáció után a könyvjelzők képe hiányzik - a favikon csak egy földgömbszerű szürke rácsos gomb látható. ameddig meg nem nyitod az adott könyvjelzőt akkor betölti az ikon képét is erre van egy jó kis program csak le kell futtatni, és frissíti a faviconokat.

Checkmarks
Nekem van vagy 300 könyvjelzőm és elég rossz mikor nincs meg a hozzájuk tartozó ikonkép.

Steelmanus

Köszönöm, jó a többi amit mások linkeltek nem nagyon akartak működni az UBO reklámblokkolóm felugró ablakot is blokkolt az egyiknél stb. ez egy korrekt program, bevállaltam a telepítését és nem a portable verziót indítottam.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.