Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) Syl válasza Vakegérke (#56500) üzenetére


Syl
nagyúr

A Kee :D [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56502) Vakegérke válasza Syl (#56501) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minő meglepetés... Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56503) 66zio válasza csako (#56498) üzenetére


66zio
aktív tag

Valami ötlet, hogy hogy lehetne ezt előcsalogatni?

(#56504) csako válasza 66zio (#56503) üzenetére


csako
veterán

Ctrl+Shift+B és elvileg eléggé szem előtt van (képen sárgával kiemeltem), de pl. a könyvjelző oldalsávban legalul van nekem. Ha neked nincs sehol, akkor nem tudom, próbáld meg nyomkodni a szinkronizációt mindkét eszközön vagy már mobilon áthelyezni egy desktopon is megtalálható mappába.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#56505) 66zio válasza csako (#56504) üzenetére


66zio
aktív tag

A könyvjelzőknél nekem nincs, de így megtaláltam köszi!

(#56506) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello,

Hogy tudom azt megcsinálni, hogy az új lapon, az általam megadott oldalak legyenek a csempéken, és ne az elözményekből szedje össze ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#56507) lck válasza Core2duo6600 (#56506) üzenetére


lck
senior tag

(#56508) Core2duo6600 válasza lck (#56507) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Köszi, ezt kerestem

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#56509) Jazz


Jazz
veterán

Van valakinek tippje mitől lehet? A firefox-al gyakran probléma van. 5 lap van megnyitva és 3Gb-ot eszik, összeomlik, nem bírja flash-t, akad, lassú, nem válaszol. Lehet az ESR-től van? Normál 64bit-es verzióra kéne frissíteni? Szeretem a ff-t, mindig is azt használtam, nem szívesen válnék meg tőle, de komolyan gondolkozok a váltáson.:(
Köszi

free your mind

(#56510) Panthera válasza Jazz (#56509) üzenetére


Panthera
őstag

Csökkentett módban is? Kiegészítő nem okozhatja?
A napokban cseréltem friss verziójú ESR-t (OS váltás miatt), de előtte is teljesen OK volt (flasht is használtak). Szóval ott egyedi probléma lehet. Az ESR nem csak Win7-től lefelé használatos?

[ Szerkesztve ]

(#56511) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mivel elakadtam. Mozilla Firefox Quantum 61.0.1 (x64) böngészőt használok és egy ideje több oldalnál is problémám van. Amennyiben az oldal használ "Captcha-t" a szöveges ablak megjelenik, de a továbblépéshez szükséges kocka a kipipáláshoz vagy a szöveg illetve számazonosító hiányzik. Problémás a dolog, mivel a Telekom alkalmazásnál a továbblépéseknél kellene használnom. Nem hiszem, hogy nagy baj lehet, mivel Internet Explorer 11 esetében hibátlanul működik minden.

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#56512) Rimuru válasza madmaxxx (#56511) üzenetére


Rimuru
veterán

Elotted levo elso sora ide is jo: `Csökkentett módban is? Kiegészítő nem okozhatja?`

Vigyázat, csalok!

(#56513) madmaxxx válasza Rimuru (#56512) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Sajnos csökkentett módban is. Nem igazán hiszem, hogy bármi kiegészítő ezt okozhatná. :N

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#56514) Rimuru válasza madmaxxx (#56513) üzenetére


Rimuru
veterán

Valami proxy? (virusirto, akarmi)

Vigyázat, csalok!

(#56515) madmaxxx válasza Rimuru (#56514) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nem hiszem, valami apró dolog lehet, de sajnos egyedül nem tudom megoldani a problémát. :(

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#56516) Matthewus válasza madmaxxx (#56515) üzenetére


Matthewus
őstag

Nézd meg egy portable verzióban.

(#56517) madmaxxx válasza Matthewus (#56516) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Megpróbáltam, de így sem változott a helyzet. :N

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#56518) Matthewus válasza madmaxxx (#56517) üzenetére


Matthewus
őstag

Windows csökkentett mód esetleg?

(#56519) madmaxxx válasza Matthewus (#56518) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Jelen esetben ez sem segít. :(

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#56520) Apaxp válasza madmaxxx (#56519) üzenetére


Apaxp
senior tag

Követés elleni védelem kikapcsolása az adott oldalon nem segít?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#56521) madmaxxx válasza Apaxp (#56520) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Hiába állítottam át ez az út sem járható számomra. :(

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#56522) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

nem tud valaki egy addont amivel lehet blokkolni a képeket egy megadott URL alatt?

(#56523) Matthewus válasza VinoRosso (#56522) üzenetére


Matthewus
őstag

Szerintem uBlock Originnel megoldható.

(#56524) headhunter


headhunter
addikt

Firefox 56-nál (Android) létezik "rejtett" beállítás videók lejátszásának "gyorsítására"?

Operánal a videók egyből láthatóak, firefoxnál folyamatos töltés homokóra látszik. (Youtube, stb...)

(#56525) nubreed


nubreed
veterán

A Firefox Quantum előtt a Cookie Monster nevű kieget használtam cookie kezelésre. Ezzel 2 kattintással el tudtam fogadni a weboldalakról a cookiekat ha akartam, amúgy a Firefox beállításainál úgy volt beállítva, hogy alapból blokkoljon minden cookiet, de azokat a cookiekat, amiet a Cookie Monsterrel elfogadtam, azokat automatikusan betette az engedélyzett listába. Na most, FF qunatum óta a Forget Me Not -ot próbálom használni. Ennek kicsit más az elve. Ha egy új weblapot látogatok meg, amit előtte még soha, és ha nincsen matching rule, akkor én a FMN -ot úgy állítottam be, hogy blokkolja a cookiekat, amíg én nem teszem át a white listbe. Csak hogy az a baj, hogy az FMN nem "emeli be" automatikusan a Firefox Cookie beállításainál az engedélyezett site -ok közé, hogy elfogadja innen a cookie -kat. Hogyan működik akkor a Forget Me Not? Miért nem működik együtt a Firefox cookie kezelésével? Nem akarom úgy beállítani az FF-t, hogy minden cookiet automatikusan elfogadjon, azt akarom, hogy úgy működjön, mint az FF Qunatum előtt a Cookie Monsterrel, tehát FF beállításainál cookiek blokkolva vannak, de 2 kattintással be tudom emelni az elfogadottak közé.

Vagy a FMN úgy működik, hogy ha az FF beállításoknál az alapértelmezett beállítást kell beállítani, azaz fogadjon el minden cookiet alapból és ezt az FMN felülbírálja ha én úgy állítom be, hogy azoknál a site -oknál, ahol nincs "matching rule", ott blokkolja a cookiekat?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#56526) CirrMee


CirrMee
addikt

Volna egy problémám. Egyenlőre ismeretlen okokból, rendszertelen időközönként megnyit automatikusan egy "b.recwwcc5.info" webcímet a böngésző. Vírusirtók, féregirtók nem találnak semmit a gépen, így gyanítom a FF konfigjában módosított valamit egy kis drágaság. A Google alig dob találatot, egy "ellenszert" tartalmaz az a kevés is, de itt meg az a gyanús, hogy az valami kamu irtó, és azzal kerülne fel az igazi károkozó, ha telepíteném. Valakinek valami tippje, hogy merre kotorászva lehetne rávenni a böngészőt, hogy ne nyissa ezt az oldalt magától...?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56527) Vakegérke válasza CirrMee (#56526) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt futtattad már?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56528) CirrMee válasza Vakegérke (#56527) üzenetére


CirrMee
addikt

Az volt az első, állandó jelleggel fent van a gépen évek óta. Sem az, sem a konkurensei nem találnak semmit, azért jött az a gyanú, hogy a böngészőben lett esetleg elbarmolva valami.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56529) Vakegérke válasza CirrMee (#56528) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vezérlőpult, Programok és szolgáltatások. Ha ott látod, vagy van valami, ami "büdös", akkor Eltávolítás, de előtte a Feladatkezelőben állítsd le.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56530) CirrMee válasza Vakegérke (#56529) üzenetére


CirrMee
addikt

Sajna ott sincs semmi olyan. Törrent/krekk/egyéb baromságok sem játszanak, azért is lepődtem meg, hogy mi a fene ez.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56531) Vakegérke válasza CirrMee (#56530) üzenetére


Vakegérke
veterán

Futtatás, regedit, ENTER. CTRL+f, írd be: recwwcc5 ENTER. Valószínűleg megtalálja. Törölj mindent, ami rá vonatkozik. Nem ártana csökkentett módban megtenni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56532) Vakegérke válasza CirrMee (#56530) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még valami. Firefox Eszközök, Kiegészítők. Talán ott lapul valami, amit nem te telepítettél.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56533) Jenne válasza CirrMee (#56526) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Én sem vagyok valami nagy hozzáértő, de próbáld meg futtatni az ESET Online Scannert
Nem kell a fent lévő vírus irtódat kikapcsolni, mehet párhuzamosan mellette. Elég jó és hatékony a kéretlen alkalmazások, rootkitek meg hasonló szemeteknek a felismerésében és az eltávolításukban.
Egyébként milyen állandó védelmed van telepítve?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#56534) CirrMee válasza Vakegérke (#56531) üzenetére


CirrMee
addikt

Regedit: szintén az elsők között próbáltam ott kotorászni, berögződött régi szokás ez is. Találat nincs.
FF kiegészítők & hasonlók: csak alap dolgok vannak, +ublock origin, Facebook container, & hasonlók.

Jenne:
mindjárt meglessük ezt is.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56535) CirrMee válasza Jenne (#56533) üzenetére


CirrMee
addikt

Eset nem talált szintén semmit...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56536) Apaxp válasza CirrMee (#56535) üzenetére


Apaxp
senior tag

Lehet hogy hülyeséget írok, de az about:config-ban is rákeresnék. Hátha.
Vagy ránéznék a ccleanerrel hogy talál-e valamit.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#56537) CirrMee válasza Apaxp (#56536) üzenetére


CirrMee
addikt

Mint kulcsszóra rákerestem az about:config -ban, de nem lök rá semmit.
CCleaner szintén kipróbálva, most az imént dobta ismét új lapra.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56538) #54592512 válasza CirrMee (#56537) üzenetére


#54592512
törölt tag

Superantispyware-t ajánlanám elinditani egy gyors vizsgálatot megnézni az mit talál. Ha az sem hoz eredményt marad a böngésző ujratelepítés.

(#56539) Matthewus válasza CirrMee (#56537) üzenetére


Matthewus
őstag

Firefox újratelepítést tiszta profillal próbáltad?

(#56540) CirrMee válasza Matthewus (#56539) üzenetére


CirrMee
addikt

FF újratelepítés még nem volt, de gyanítom asz lesz a következő. Már ha mentettem a könyvjelzőket, meg a jelszavakat. Van erre mostanság valami segédcucc? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56541) Apaxp válasza CirrMee (#56540) üzenetére


Apaxp
senior tag

Firefox sync, mozbackup.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#56542) bobalazs válasza CirrMee (#56535) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Autoruns próbáld ki.

(#56543) CirrMee válasza bobalazs (#56542) üzenetére


CirrMee
addikt

Megtörtént. Kicsit kifolyt a szemem, mire a lista végére értem, de semmi (gyaníthatóan tényleg böngészőn belül lesz valami error).

Amúgy most néztem meg, valami ruszki szemét lesz, és mostanság akkor tolja a képembe, amikor böngésző indítás van.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56544) Apaxp válasza CirrMee (#56543) üzenetére


Apaxp
senior tag

Firefox/beállítások/kezdő lapnál mi van beállítva nálad?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#56545) CirrMee válasza Apaxp (#56544) üzenetére


CirrMee
addikt

Kezdőlap/üres lap

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56546) csako válasza CirrMee (#56545) üzenetére


csako
veterán

Parancsikont töröld, és rakd ki "frissen" a firefox.exe-t
Vagy a parancsikonon jobb klikk (ha tálcán van, akkor bezárt állapotban shift + jobb klikk) -> Tulajdonságok -> "Cél" részben a firefox.exe végződés után kitörölni, ha van más is beleírva.
Ha nincs benne semmi, akkor tévedtem :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#56547) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Valaki találkozott már ezzel a hiba üzenettel? Ma már sokadszorra jön elő, letöltéseknél dobja föl a letöltés ablak mellett. Ötlet?
"C:\Users\......\AppData\Local\Temp\xyz.pdf.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.
Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával."

Lementeni letudom amit akarok, ha lementés ablakban újraindítom...
pl [itt] a video alatt árlistára nyomva

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#56548) Matthewus válasza -=MrLF=- (#56547) üzenetére


Matthewus
őstag

Első körben töröld a gyorsítótárat, cookiekat, hátha megjavul.

(#56549) CirrMee válasza csako (#56546) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem volt ilyen trükk sem.

Azóta mozbackup + törlés + uninstall volt, némi kézzel pucolást követően újratelepítés és újra mozbackup. Egyenlőre (még) nem tolta a képembe azt a kéretlen (amúgy magyar nyelvű) ruszki szemetet. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#56550) CirrMee válasza CirrMee (#56549) üzenetére


CirrMee
addikt

Puff, ma reggel kettő kezdésnek... :(

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.