Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56751) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok!
Bevallom, nem olvastam végig a fórumot. Tuti, többször is felmerült a problémám.
Ha youtube-videókat nézek, a firefox megeszi az összes memóriát. 10gigából, az előző elhalálozásnál, csak az egyik szál 6,4 gigát evett meg (gondolom, ez volt a youtube-os.)
A gép egy 4 magos (de jelenleg, csak 2-őt használok belőle, mert nincs többre szükségem) amd, és 10giga ram. A Firefox: 61.0.2 A youtube-on nem találtam meg a html 5-flash beállításokat. Youtube-al kapcsolatos kiegészítők: easy video downloader és flash video downloader. (Van amihez ez jó, van amihez az...)
Esetleg egy olyan plusz kérdés, hogy ha úgy állítottam be a firefoxot, hogy ne töltse be előre a nem kiválasztott lapfüleket, akkor is úgy indul, hogy 5-6 task is indul a program indításakor. Ez miért lehet? (Csak mert ezek kapásból megesznek 1 gigát...)
Köszönöm a szakértő válaszokat!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#56752) makoss


makoss
addikt

Üdv!

A youtube beállításaim le lettek butítva.
A korábbi beállításban a sötét felületet is be tudtam állítani: erre szeretném visszaállítani
További érdekesség, hogy ez a probléma firefoxon megy, chrome alatt a régi megszokott felület van :F
Hogyan tudnám visszaállítani? :R

Most nézem, hogy a folyamatos betöltés sem működik: [link]
Mi van ezzel a firefoxal? :F

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#56753) Steelmanus válasza makoss (#56752) üzenetére


Steelmanus
addikt

Válaszoltam a kérdésedre a másik topikban.

(#56754) Dawe966


Dawe966
csendes tag

Sziasztok! Keresgéltem a neten, de nem találtam eddig semmi érdemlegeset, úgyhogy hozzátok fordulok! A problémám a következő: A Firefox elindítása után, teljesen mindegy milyen weboldalra akarok felmenni csak pörgeti az oldalt, mintha töltené befelé, de nem történik semmi sem. Próbáltam azt, hogy törlöm a cookie-kat, az előzményeket, újratelepítést is, de nem segített semmi. Chrome-ban minden oké. Tegnap este pedig még semmi baja nem volt. A legújabb verziót töltöttem le és telepítettem! Valami ötlet? :)

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#56755) Rimuru válasza Dawe966 (#56754) üzenetére


Rimuru
veterán

Proxy beallitasok?

Vigyázat, csalok!

(#56756) Dawe966 válasza Rimuru (#56755) üzenetére


Dawe966
csendes tag

Alapértelmezetten van, tehát Rendszerbeállítások használata opción. Egyébként egy idő után jön az összeomlás bejelentő is, teljesen magától.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#56757) tomp válasza Dawe966 (#56754) üzenetére


tomp
félisten

Nincs fent véletlenül reklámblokkoló? Nekem is egyik napról a másikra feküdt meg a Firefox miatta. Most minden indításnál be kell lépni a kiegészítők menübe, ott a reklámblokkoló beállítására menni majd megvárni az előugró infósávot miszerint ez lassítja a böngészőt és leállítom e. Ez után már normálisan megy minden. A leállítás nem tudom mire vonatkozik mivel a kiegészítő fut tovább normálisan és végzi a dolgát.

(#56758) Fandango


Fandango
veterán

Milyen addonnal tudnám legegyszerűbben youtube videókbol a hangot kinyerni?

(#56759) Cs1csó válasza tomp (#56757) üzenetére


Cs1csó
félisten

A reklámblokkoló leirtása nélkül kell megoldani a problémát, nem tudom mi volt fent de tegyen fel másikat a legjobb jelenleg az UBO. De a kiegészítők újratelepítése egy Adwcleaner futtatása is segíthet hátha van valami gond esetleg hardveres gyorsítás letiltása stb.
Jelenleg az összes böngésző használhatatlan reklámblokkoló nélkül. Reklámblokkoló nélkül netezni, olyan mint vadidegennel gumi nélkül szexuális kapcsolatot létesíteni, vagy naptej nélkül napozni, azaz fölösleges veszélynek teszed ki magad.

Fandango

Kersgéltem: [link] sajnos bosszantóan sok youtube videó mp3-ba - vagy akár más formátumba - alakító addon van szerintem próbáld végig őket mert mindnek van valami kisebb nagyobb baja pl.: regisztrálni kell stb.

[ Szerkesztve ]

(#56760) Fandango válasza Cs1csó (#56759) üzenetére


Fandango
veterán

Próbálgattam többet is, de amiket próbáltam azok annyit tudnak, hogy a youtube videó alá berak egy gombot amire kattintva átirányít egy konvertáló oldalra.
Én azt szeretném ha megoldható, hogy egyből az audiót szedje le. Quantum előtt volt valami addonom vagy valami megoldásom erre, csak már nem tudom micsoda.

Ez jó lenne: YouTube Video and Audio Downloader (WebEx), csak a letöltött fájl nem jó, nem szól.

[ Szerkesztve ]

(#56761) Cs1csó válasza Fandango (#56760) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gusztustalan egy húzás, mondhatnám undorító és persze dühítő. Nézegettem - most futólag a leírásokat és a képeket is megnéztem - szinte mind valami konvertáló oldalra küld át sajnos. Szerintem ebben nem lesz kivétel hiszen konvertáló oldal számukra reklámfelület és ezt is mint mindent pénzért csinálnak.

(#56762) Matthewus válasza Fandango (#56760) üzenetére


Matthewus
őstag

youtube-dl, nem addon, de ez a legjobb.

(#56763) Cs1csó válasza Matthewus (#56762) üzenetére


Cs1csó
félisten

Melyik az oldal vagy a letöltős program linket tudnál küldeni hogy melyiket hasznájuk?

Látom ez valami telepítős dolog: [link]

[ Szerkesztve ]

(#56764) Apaxp válasza Fandango (#56758) üzenetére


Apaxp
senior tag

Én ezzel szoktam letölteni youtubeos video és/vagy hangokat.
Letöltés indítása előtt választod hogy az egészet vagy a felesleg törlésével csak a hangot töltse le.
jdownloader

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#56765) Cs1csó válasza Fandango (#56760) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ahogy nézem az ajánlatokat egyik sem olyan amit te szeretnél, arról inkább tégy le valószínű mindkettő jó amit fentebb ajánlottak én is letesztelem.

(#56766) snakebait válasza Fandango (#56758) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia! Látom több addon ajánlatokat kaptál és azt is olvasom egyik sem igazán jó arra amire kell. Így voltam én is és Ez alapján sikerül a dolog ha a YT videóból csak a hang kell. Gondoltam megosztom ha már többiek is ajálgatnak, hátha ez jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#56767) Steelmanus válasza Fandango (#56760) üzenetére


Steelmanus
addikt

Látom kaptál ajánlatokat, én ajánlanák egyet, igaz nem beépülő hanem külső program de nagyon jó ez is.
3D Youtube Downloader
Tud egyben leszedni filmet, vagy külön videót - hang sávot, itt Te adod meg a formátumot, vagy van Konvertáló beállítás is ha nem lenne pl. mp3 formátum elérhető a videóban.

[ Szerkesztve ]

(#56768) tomp válasza Cs1csó (#56759) üzenetére


tomp
félisten

Az van fent. Újratelepítéssel már próbálkoztam. Semmi javulás. Ha letiltom akkor is megdöglik a böngésző. Ha viszont eltávolítom a kiegészítőt akkor megjavul csak hát így nem olyan jó...
Adwcleaner tiszta.
Ha elindítom a böngészőt onnan tudom, hogy 1 oldal sem fog bejönni, hogy ha rámegyek a ubo ikonjára jobb oldalt akkor egy kicsi üres fehér "buborék" jön elő. Esetleg próbáljam meg a 32bites kiadással? :F

(#56769) Cs1csó válasza Steelmanus (#56767) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na ez a legjobb a többi csak xopatott mindenféle reklámos oldallal, thenks. jó kis program.

tomp

A böngészőt is töröld, majd manuálisan is takarítsd ki a programdata, programfiles, users stb. mappák mélyén minden firefox-os mozillás cuccot - TC-ben egyszerű a rejtett fájlokat is láthatóvá tenni.

Majd gép restart és mehet vissza. Nekem az is be szokott válni ha a firefox fiókos szinkronizációnál van a gond azaz valalmi ott van ebaxva ezért a szinkronizálással visszajön hogy csak a LEGFONTOSABB dolgokat engedem szinkronizálni.

Ez a két dolog bőven elég a többi beállítása hamar megvan, az ublock szűrőit is le lehet menteni -exportálás importálás és kész is van - de ha most gond van vele akkor inkább ne, próbáld meg tiszta FF-re feltenni és tesztelni.

És természetesen nálad van a hiba sajnos mert nekem két gépen is megfelelően megy semmi akadással, minden.

[ Szerkesztve ]

(#56770) Steelmanus válasza Cs1csó (#56769) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szívesen, használtam kiegészítőt is régebben, de váltottam mert én is meguntam a sok reklámot.

(#56771) tomp válasza Cs1csó (#56769) üzenetére


tomp
félisten

Eddig csak újratelepítettem. Most újratelepítés előtt a maradék mappákat is töröltem. Úgy tűnik helyrejött. :)

(#56772) Cs1csó válasza tomp (#56771) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ennek örülök! A google chrome-mal volt problémám ott az Adwcleaner talált huncutságokat, semmi komoly de zavaró dolgokat, amik mindig visszajöttek ekkor jöttem rá hogy a google fiók szinkronizálásával akár egy friss windows újratelepítés után is visszajön azóta már váltottam Firefox-ra de ezt a szokásomat megtartottam, hogy csak a KÖNYVJELZŐKET és a JELSZAVAKAT mentem el a többit nem majd manuálisan belakom.

Van egy hasznos kiegészítőm ha sok könyvjelződ van de friss FF telepítés és szinkronizáció után a könyvjelzők képe hiányzik - a favikon csak egy földgömbszerű szürke rácsos gomb látható. ameddig meg nem nyitod az adott könyvjelzőt akkor betölti az ikon képét is erre van egy jó kis program csak le kell futtatni, és frissíti a faviconokat.

Checkmarks
Nekem van vagy 300 könyvjelzőm és elég rossz mikor nincs meg a hozzájuk tartozó ikonkép.

Steelmanus

Köszönöm, jó a többi amit mások linkeltek nem nagyon akartak működni az UBO reklámblokkolóm felugró ablakot is blokkolt az egyiknél stb. ez egy korrekt program, bevállaltam a telepítését és nem a portable verziót indítottam.

(#56773) Kékes525 válasza Fandango (#56758) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez csak a hangot játssza le. Youtube Audio

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#56774) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan RSS-olvasó Quantum-ra, mint régebben a RSS Ticker , ami live bookmark-ként fényújság szerűen jelentek meg és folyamatosan kúsztak jobbra, vagy fordítva?

(#56775) Fandango


Fandango
veterán

Köszi mindenkinek az ötleteket! :R
Meglátom mi válik be a legjobban.

(#56776) tomp válasza Cs1csó (#56772) üzenetére


tomp
félisten

Na eddig tartott. Újra megdöglik a böngésző ha elindítom. Nem lehet, hogy egy windows frissítés miatt van? Mivel a "pecs kedd" után kezdődött...

(#56777) Predator2 válasza Kékes525 (#56744) üzenetére


Predator2
addikt

Program vagy valamilyen beállítás hiba lesz. Notebookon ugyan ezt csinálja.
Ha valamit egyszer párban megosztottál a képernyőn utána nem enged mást, csak ha kilépek a böngészőből.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#56778) Cs1csó válasza tomp (#56776) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem hinném nálam is naprakész mindkét gépen - egy régi 10-11 éves core2duo és egy 3 éves i5-ös gépen, mindkettőn 1803-as Windows 10. Próbálj ki egy másik böngészőt valamelyik chrome alapút: chrome, opera, vivaldi.
Milyen kiegészítőkkel használod? Hardveres gyorsítást kilőtted már ? Valamit átállítottál az about:configban?

Pár kiegészítő védelmet még ráereszthetnél: Emsisoft EK, MBAM free, Hitman por, az Adwcleaner-t lehet írtam nem tudom.

Ha más böngészővel is xarakodik vagy továbbra sem javul és már MINDENT végigpróbáltál amit itt tanácsoltak akkor nincs más hátra mint előre: a 1803-as Windows 10 build-et tiszta telepítéssel újrapakolni (hagyni hogy maga particionálja a rendszer lemezt ahogy akarja előtte minden partíció törölve legyen a rendszer lemezen) majd hagyd hogy lefusson az update majd dobáld fel a programjaidat DE az elején csak a legszükségesebbet minél kevesebb legyen. A böngészőt szinkronizálása legyen minimáils tehát csak könyvjelzők és jelszavak legyen szinkronizálva ezt egy korábbi hozzászólásomban már leírtam)
Természetesen a vidikari driver legyen a legfrissebb akár Nvidia akár AMD.
Ezután teszteld, nyakamat rá hogy ekkor már nem lesz gond. Tudom nem mindenkinek ujjgyakorlat egy windows reinstall de egyszerűen ha semmi támpont nincs egy makacs hibával kapcsolatban akkor ez Windows reinstall sok mindent megold.

Volt már arról is szó, hogy valaki napokat eltöltött azzal, hogy valahogy rendbe rakja a rendszerét ami nem járt sikerrel majd 20 perc alatt újrarakta a windows-t pár óra alatt belakta és kész.

Nekem is volt olyan, hogy a FIFA játék egy hét alatt 2-3x elszállt újratelepítettem a gépet és azóta nem volt gőzöm sincs mi lehetett az oka, sokszor a hiba naplókból sem lehet mit kibányászni.

Fandango

Üdv, ez a 3DYoutubeDownloader ami egy kis telepítős progi magyar felülettel nagyon jó lett már egy csomó tesztet csináltam teljesen vállalható ha jó a forrás akár 256kbps-os minőség is kicsikarható amúgy elég hagyni automatikus - "VÁLASSZA AZ ELÉRHETŐ LEGJOBB MINŐSÉGET" beállításokon.

[ Szerkesztve ]

(#56779) Fandango válasza Cs1csó (#56778) üzenetére


Fandango
veterán

Ezt próbáltam ki elsőnek, és szerintem marad is. :K

(#56780) dargelot


dargelot
senior tag

Sziasztok!

Új probléma merült fel a böngészőben. Jelenleg 61.0.2 verziójú quantum van fent és olyan hibával találkozok lépten nyomon, hogy ha megnyitok egy oldalt akkor azt tölti vagy 2 percig be. S hiába van minden betöltve az oldalon, amíg a fülnél látom a töltés jelet addig nem tudok semmit sem csinálni az oldalon.
Példával élve ha rámegyek az árukeresőre s ott bármilyen kategóriára, akkor az oldal 2 perces betöltése alatt nem tudok semmilyen opciót kipipázni. Avagy ha egy termékre megyek rá, nem tudom a vélemények fület megnyitni amíg be nem tölt az oldal. A 2 perces töltést úgy értem, hogy 2-3 sec alatt betölti szinte az egész oldalt csak 2 percig pörög körbe a töltés jel a fülnél.

Előre is köszönöm a válaszokat s a segítséget!
Üdv,

(#56781) lacafaca


lacafaca
őstag

Sziasztok! Lenne egy problémám, ha tudtok rá megoldást, megköszönném: miért zabálja meg ez a browser a gépet? Mind a procit, mind a ramot...ez ilyen, erre nincs megoldás? Míg a többi elketyeg minimális erőforrással, addig a kisrókák folyamatos növekedés mellett csípkedig el maguknak a ramkapacítást...és ez az idő múlásával csak nő. egy 5-6 órás intervallumot nézve egy megnyitott ablak 9gb ramot bitorol már magának és ez szerintem nem normális. Köszi a segítséget!

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#56782) Rimuru válasza lacafaca (#56781) üzenetére


Rimuru
veterán

Milyen verzió, milyen kiegészítők vannak fent, tiszta profil / "csökkentett mód" mit hoz?

Vigyázat, csalok!

(#56783) lacafaca válasza Rimuru (#56782) üzenetére


lacafaca
őstag

Szerintem a legutóbbi, pár napja töltöttem az oldalukról. 61.0.2/64

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#56784) lacafaca válasza lacafaca (#56783) üzenetére


lacafaca
őstag

Ja és nincs bejelentkezés, se bővítmény...semmi.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#56785) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok.

Ultrawide youtube-hoz van valami megoldás?

Véleményem szubjektív...

(#56786) Cs1csó válasza lacafaca (#56781) üzenetére


Cs1csó
félisten

Valami ott nem kerek persze azt is megírhatnád hogy milyen géped van, viszonyításként:
Legfrissebb FF i5, 8GB RAM GTX 970 2 megnyitott oldal 6 kiegészítővel:

A proci használata sosem vészes - aktív ugrálgatás oldalak között vagy valami interaktív tartalom esetén talán pörgeti egy kicsit jobban - RAM már kezdésnél is olyan 300-500 MB ami.

Ott valami gond lehet ha egy erősebb gépen ennél komolyabb értékeket tapasztalsz lehetőségek:
- kártevő keresés: Adwcleaner, Hitman Pro, MBAM, Emsisoft EK
- A böngésző alapos eltávolítása: programok és szolgáltatásokon belül eltávolítod majd láthatóvá teszed a rejtett mappákat - pl. TC-vel - és a program files, program data, users, appdata local , roaming stb. mappákat végignézd és ami Firefox, vagy Mozilla néven fut azt törlöd.
Ezután gép restart Telepítsd újra az FF-et.
- Egy bővítményt MINDENKÉPP telepíts: UBLOCK ORIGIN

(#56787) Syl válasza Cs1csó (#56786) üzenetére


Syl
nagyúr

>Valami ott nem kerek

Nálam se kerek. :( Legalábbis OSX-en kb két hete használhatatlan a FF (win-en nincs semmi baja)...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56788) lacafaca válasza Cs1csó (#56786) üzenetére


lacafaca
őstag

Köszi, bár ez tök független egy frissen telepített rendszeren is ua mint régin...i5-i7-amdfx...mindentől független sajna...azt azt hiszem nem említettem, hogy youtube nézés közben jön ez az anomália, ami ugyan azon videó más böngészővel nézésekor ott nem csinál semmi gebaszt...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#56789) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Más se tud jófogoáson keresni a leírásban is? Chrome-on megy.
Hiába pipálom ki, és nyomok ok-t, mikor frissül, akkor a pipa nem lesz bent. Nem tudom, hogy ff hiba, vagy az oldal üzemeltetőinek a hibája, de ezért nem használnék chrome-ot.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#56790) Cs1csó válasza lacafaca (#56788) üzenetére


Cs1csó
félisten

A hardveres gyorsítás kikapcsolásával próbálkoztál már? Beállítások - Általános fül -Teljesítmény - vedd ki a pipát a javasolt teljesítménybeállítások elől mentsd el.

(#56791) lacafaca válasza Cs1csó (#56790) üzenetére


lacafaca
őstag

Sőt le is korlátoztam 1re... :) már végső tanácstalanságomban fordultam ide... ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#56792) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A firefox megint el kezdte ezt a tálca nem tűnik el teljes képernyőn dolgot,elég mérgelő.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#56793) Ciccuka válasza Pityu. (#56792) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ilyen hibát is produkált: Youtube nézésénél egész ablakos nézetre váltva visszaugrott a nézet alapra, de úgy tűnik mostanra már kijavították.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#56794) Pityu. válasza Ciccuka (#56793) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem egy csomó helyen csinálja

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#56795) Syl válasza Pityu. (#56794) üzenetére


Syl
nagyúr

Újabban a YouTube még Chrome-ban is sok hülyeséget művel. Például ablak/full screen közötti váltáskor (mindegy, hogy F billentyűvel vagy egérrel) állandóan megáll (pause) a videó. :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56796) Dragon3000 válasza Pityu. (#56792) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ilyet nekem is csinál, de ez szerintem a win10 hibája, mert ilyenkor minden full képernyős programnál előjön, kivéve a játékok, ha bezárom azt az egy programot ami futásánál tapasztaltam ezt, akkor megszűnik. (Nálam ritkán a VNC Viewer-rel akad össze, de legtöbbször a HLSW programmal) Ki tudja, hogy még hány program van amivel összeakad.

(#56797) Pityu. válasza Dragon3000 (#56796) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És az,hogy lehet hogy pl edgében nem csinálja. Csak a firefox akadna össze bármivel is? Ja és másnál még nem tapasztaltam eut a jelenséget,csak egyszer anno ugyan csak a firefoxnál.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#56798) nubreed


nubreed
veterán

A Mega (felhőszolgáltató) ezzel a nyomorult hibaüzenettel fogad ha le akarok tölteni egy nagyobb fájlt:

"firefox has an insufficient buffer to decrypt data in the browser"

Mi erre a megoldás, hogy le tudjak tölteni megáról FF -el is anélkül, hogy telepíteném a hülye Mega Desktop App ot? Mert ez utóbbit nem akarom!

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#56799) csako válasza nubreed (#56798) üzenetére


csako
veterán

Elég csak a bővítményt felrakni, ha jól tudom, egyébként nincs más megoldás rá.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#56800) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na mára el múlt a film nézés közbeni tálca bennmaradás

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.