Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45151) huan


huan
őstag

Sziasztok!

65-ös méretben kb.330-alatt, 100Hz-es, ezeken kívül, ami kapható is megbízható helyen létezik?

Sony Bravia KD-65XG8505B
KD-65XG5899
100Hz/IPS/EdgeLED
329 990 Ft-tól

Samsung UE65RU8002
100Hz/VA/EdgeLED
288 740 Ft-tól

Samsung QE65Q70RA
100Hz/VA/DirectLED
328 900 Ft-tól
(csak elektrofutar.net, megbízható?)

összehasonlítás:
DisplaySpecifications

Árukreső

(#45152) rainman72 válasza huan (#45151) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Hisense [link]
Teszt [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45153) Wolverine válasza huan (#45151) üzenetére


Wolverine
félisten

Az R-es Samsungok kifutó szériának számítanak, ezért nehéz megtalálni őket a boltokban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45154) cdl


cdl
senior tag

Sziasztok. 2 tv között vacilálok egyelőre:
Panasonic VIERA TX-65GX830E vagy Sony Bravia KD-55XF9005B
Tudom nem egy méret, árban ugyanaz.
Megéri, hogy kisebbet veszek, de annyival jobb a Sony?
VA panel kellene, 100 herz.
300 körül nézelődök.
Plazmáról jövök, a mozgásmegjelenítés, fekete szint jó lenne elfogadható minőségben.
Tudom, hogy visszalépés lesz, de az oled nem fér bele a költségvetésbe.

(#45155) salapp válasza cdl (#45154) üzenetére


salapp
addikt

Magad már el is döntötted. Minden GX 50Hz.
Amúgy azért az XF90 ettől függetlenül is más kategória. FALD DLD, a piac legjobb és legjobban finomhangolható mozgásmegjelenítése, elismerten legjobb felskálázása.Viszont ha még kapnál valahol 65GX800-at 200-220 között, azon a méret miatt még lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni. Volt itt, aki nemrég vett. Olvass vissza.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45156) tigipuf válasza cdl (#45154) üzenetére


tigipuf
senior tag

Az oledeket sem szabad kizárni,érdemes az akciókat figyelni,korábban írtunk róla.
Remélem az 55"-os oledek ára tartósan beesik 300 körülre.Persze nem a friss ropogós modellek,de itt ez a philips is, tesztekben se szerepel rosszul,sőt aki szereti az ambilight témát annak ideális szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#45157) ginola válasza rainman72 (#45152) üzenetére


ginola
addikt

Szerinted melyika jobb választás?
250 e U8QF
vagy 270 e XF9005.

cdl
Milyen plazmát váltana?

[ Szerkesztve ]

(#45158) zsmboj


zsmboj
csendes tag

Sziasztok,

Az 60UN71003LB-rol van valami tapasztalt, esetleg velemeny? Egyenlore nem talalok rola semmit itt a forumban.

(#45159) Azteeek válasza cdl (#45154) üzenetére


Azteeek
tag

szia
Én most vettem 65gx800-at és ez a két modell között gondolkodtam. Egymás mellett valóban szebb a sony, de én a nagyobb méretet választottam kevesebb pénzért, ár/érték arányban szerintem verhetetlen 220 körül a gx800, természetesen vannak kompromisszumok de az én igényeimnek tökéletes. Mindenképp nézd meg őket élőben és döntsd el kell-e a nagyobb méret. Nekem még szerencsém volt sikerült kifognom az egyik utolsó nem kiállítási darabot a gx800-ból ami 3 év plusz garanciával 250-ben megállt. Azonos árban valószínű a sony nyert volna még ha kisebb is.

(#45160) rainman72 válasza ginola (#45157) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nagyon egy szinten mozognak [link]
Mondjuk a Hisense tesztben,nagyobb kontrasztot irnak mint a DS!Jó lenne egymás mellett látni!
A Sony hiába 2 éves model,még mindig nagyon ajánlott!
A Sony csak egy nagyobb brand,dolby vision nélkül is meg lehet lenni!
Engem az android is jobban vonz,a sok app miatt,habár nem nagyon használom ki a tvk smart részét!Ha nincs mediaplayer,akkor ott van a Kodi,netán később jó lehet,pl HBO GO-ra is!
A két tv ára már nem az kisérletezkedős kategoria,de a Hisense is nagyon elgondolkotattó!
Viszont várnék még vele hogy alakulnak a vélemények róla!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45161) ginola válasza rainman72 (#45160) üzenetére


ginola
addikt

Mondjuk a Hisense tesztben,nagyobb kontrasztot irnak mint a DS!
DS alatt mit értesz?
A linkelt oldal alapján van Dolby Vision a Sonyban is.
Ennél még megy lejjebb szerinted az XF9005 ára?

[ Szerkesztve ]

(#45162) rainman72 válasza ginola (#45161) üzenetére


rainman72
Topikgazda

DisplaySpec.
A dolby visionért bocs,az csak jó :D
Az árat nehéz megmondani,mostanában csak eddig ment sztem!
Mennyire sürgős,az dönti el,Black Fridaykor talán!
Az 55 Philips Oled drága,elég jókat irt rola a tulaj!?

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45163) cdl válasza salapp (#45155) üzenetére


cdl
senior tag

Nem segítettetek :)
Egy Samsung 6500-as 51"-os Plazmát váltana. Szóval azért nem volt Pana szint. De a mozgásmegjelenítése parádés volt.
800-as már nincs, a 830 pont annyi, mint a Sony.
Nehéz ügy.
300 alatt mit vennétek?

(#45164) rainman72 válasza cdl (#45163) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ha kicsit hamarabb irsz 180e volt egy hete a gx830 MM outletben,csom. sérült,nem használt!
Majdnem megvettem :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45165) PeetR válasza rainman72 (#45164) üzenetére


PeetR
aktív tag

Én vettem meg azt :) ,nem rossz, de pl. hangban nagyon elmarad egy Samsung q6fn től.

(#45166) rainman72 válasza PeetR (#45165) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Sokáig ott volt 220ért utána volt 290e is,1szer csak leugrott 180ra!
Csak közben már vettem 2 tvt is,az egyik ugyanugy MM outlet volt!
Hangba szinte minden tv,ilyen árban!
Amugy az nap linkeltem is,ha én nem másnak még jól jöhet!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45167) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Lenne egy kiszemelt TV-m, de sajnos a Media Marktban már nem nagyon lehet kapni mert nem volt készleten/lejárt az akció :(

Euronicsban mennyire érdemes vásárolni?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#45168) Beck84 válasza AL (#45139) üzenetére


Beck84
csendes újonc

Ma ismét bementem a boltba hogy személyesen megnézzem a két opciót (LG 65SM8050PLC vs. Sony Bravia KD-65XG8596B). Annál is inkább mert utóbbira még él az online kedvezmény, és csak minimális eltérés van köztük árban.

Az eladók szokás szerint semmi érdemi segítséget nem tudtak adni, és a tévékben futó 1-2 perces promó videókból sem tudtam leszűrni különbséget. Ezért gondoltam megkérdezlek h te ill. ti melyiket vennétek és miért. Fentebb leírtam h kb mire használnám.

Mióta néhány hete elkezdtem tévék után nézelődni, tudat alatt vmiért letettem a voksomat az LG mellett. Valszeg volt benne szerepe annak h dicsérték a hangját (nyilván a saját kategóriájában), tetszett a menüje, a magic remote távirányító, és a direkt AirPlay lejátszása lehetőség. Aztán most hogy azt hittem végre megvan a nyertes, totál elbizonytalanodtam.

Köszi előre is!

(#45169) huan


huan
őstag

Ti rendelnétek innen?
Szlovákiai cég, nincs extra garancia.

(#45170) Azteeek válasza cdl (#45163) üzenetére


Azteeek
tag

Ebben sajnos nem lehet jobban segíteni, meg kell nézni őket élőben. Az én igényeimnek elég a pana, természetesen én is elismerem, hogy a sony képe szebb de nálam a méret döntött mert alapvetően nekem megfelelő a pana képminősége.

Hangja nyilván nem hifi minőség, de ki vesz 65"-os tv-t mozizni külső hangkeltő nélkül? :F

(#45171) cdl válasza Azteeek (#45170) üzenetére


cdl
senior tag

Jaja, délután teszek egy kört.
A hang teljesen lényegtelen, van 5.0 hozzá.
A mozgásmegjelenítéstől félek, a feketében tudok kompromisszumot kötni.

(#45172) salapp válasza cdl (#45171) üzenetére


salapp
addikt

Félve mondom az eddigi tapasztalataid és igényeid alapján, hogy inkább az XF90 a te tévéd.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45173) salapp válasza cdl (#45171) üzenetére


salapp
addikt

Ráadásul bizonyos szempontból még a következő XG és XH szériákat sem érdemes nagyon várni, mert a többi gyártó mellett a Sony is bitított. A háttérvilágítás is kevesebb zónára oszlik az újabbakban (48 helyett 32), illetve a mozgásmegjelenítés is kevésbé finoman hangolható bennük.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45174) Bugarov válasza salapp (#45173) üzenetére


Bugarov
aktív tag

???? wtf ????
Milyen trend ez már megint? Agyuknál vannak? Akkor most rohanjak TV-t venni, mert jövőre (idén) ugyanaz a széria már szarabb, mint a tavalyi (tavalyelőtti) volt?

[ Szerkesztve ]

(#45175) cdl válasza salapp (#45172) üzenetére


cdl
senior tag

Igazad lehet. Most megnéztem, tetszik.
Az Euronicsben van bontatlan itt.(3 városban van az országban nem kiálított darab.)
Lassan kifutnak ezek is.
Kiterjesztett garanciát a Sonytól vegyek vagy az Euronicsból?

(#45176) salapp válasza Bugarov (#45174) üzenetére


salapp
addikt

Samsung már vagy három éve egyre feljebbi modellekbe tolja a normális tartalmat, két éve a 6-os kúled még kifejezetten jó volt, múlt évben már szar. Jelenleg legfeljebb a 7-es szériát érdemes venni náluk is.
Panasonic utolsó minőségi LCD tévéje az EX780 volt, de két éve már elég döbbenetes, amit művelnek ezzel a vonallal, idén már egyáltalán nincs natív 100Hz-es panellel szerelt náluk. Fura módon egyre érdekesebbek lesznek a Hisense csúcs LCD tévéi, sajnos nálunk még nincs pl. 65H9G, amiben valami 162 szabályozható háttérvilágítás zóna van, natív 100Hz, 10bites panel, fényerő is akad).

cdl: kiterjesztett garit a Sony központi szalon vagy központi márkabolt kínálatából vegyél, ne boltit.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#45177) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Üdv,
Mely TV-k tudnak magyarul google asszisztenssel kommunikálni? A Philips Android TV-k biztosan. De létezik e más gyártó amelyik keres magyarul ha belebeszélek microfonjába mondjuk youtubon?

(#45178) Bugarov válasza salapp (#45176) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Ez elkeserítő.
A legdurvább, hogy ezzel egy maroknyi ember lehet tisztában, a nép meg megveszi a legnagyobb tv-t, ami még a költségvetésbe belefér azzal a tudattal, hogy tuti, hogy jobban jártak, mintha tavaly vették volna, mert frissebb modell, "fejlődött a technika". :O

[ Szerkesztve ]

(#45179) Wolverine válasza Bugarov (#45178) üzenetére


Wolverine
félisten

Van, amiben fejlődött. Az idei 7000-es Samsungok pl. sokkal gyorsabb procit kaptak, így a képminőségük tényleg szebb lett - cserébe levettek róluk 1 HDMI-t, 1 USB-t és a kompozit/RCA csatlakozást...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45180) barni00


barni00
tag

Sziasztok. Teljesen laikus vagyok a témában. Egy kb 13 éves lg tévénk van, azt szererném lecserélni. Tudtok ajánlani olyan 108 cm közeli jóárú tv-t, amely a netes tartalmakat kiválóan kezeli (ez nagyon fontos) és az ára is jó, átlagos használatra? Előre is köszi.

Hol? A nyúlon túl???? Nem! A nyúl az!!!

(#45181) arcsin válasza barni00 (#45180) üzenetére


arcsin
senior tag

Szia!
Mi most vettünk párom szüleinek TV-t. Ezt vettük végül, 5%os kuponnal, de így is jó ár.

(#45182) Wolverine válasza barni00 (#45180) üzenetére


Wolverine
félisten

Mennyit szeretnél maximum erre költeni?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45183) rainman72 válasza Wolverine (#45179) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Egy 75TU7002-ben gondolkodom!
Csatik száma nem mérvadó,inkább az hogy Edge!
Ugy BFriday tajékán!
Vagy egy Hisense!
Nem igazán tudom melyik lenne a jobb!Esetleg érvek/ellenérvek?
Itt vannak a tvk [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45184) NORBl válasza Jorgi Kormi (#45079) üzenetére


NORBl
aktív tag

Köszi a segítséget! + Gino20 45080 salapp 45083

300 - nál többet nem szívesen adok érte. Amit elfelejtettem, hogy képfrissítés az jó lenne ha minél magasabb lenne konzol miatt. Hisense 320 k s ára még elmegy, de többet nem szánnék rá.

Szerintetek akkor 65 ill 55 collban ezeket érdemes?
Hisense 65U8QF 314990
SAMSUNG Outlet QE 65 Q82RATXXH 311911
SAMSUNG

Vagy még az álltalad ajánlott "Én szerintem ezt kipótolod egy 50-sel és ha még meg van a soroksári M.M-ban a 65q80r bemutató darab , én azt venném meg vagy Tcl715-öt"

De mondjuk az már sok, 350 - ig nem szeretnék elmenni.

TCL az mondjuk 300 vacsi újonnan.

Nah még átnézem majd akkor őket.

De akkor mondjuk 65 be ezek nagyjából az ajánlottak.

55-re is dobtok légyszi egy pár opciót, hogy ott mik a jók hasonló árban?

[ Szerkesztve ]

(#45185) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Sziasztok,

egy olyan tvt keresek amely kamasz lanyom szobajaba kerulne es amit tudnia kell az semmi mas mint netflix hbgo esetleg telefon tukrozes (iphone ... tudom ez kemenydio) a meret az nem lehet 40” nagyobb ahogy nezem ez is kemeny dio mert a belepo az mar szinte az 50”

A kerdes ... mit erdemes venni ? Nyilvan szeretnem minnel olcsobban meguszni 😊😊

Same shit, different day!

(#45186) Ruddy


Ruddy
csendes tag

Sziasztok! Most jelenleg 2 tv-re szűkítettem le a választást. [link] Ezek közül melyiket ajánlanátok inkább? A TCL-t sajnos nem tudtam megnyomkodni sehol, nincs kiállítva. Az Android tv jól működik?

(#45187) Jorgi Kormi válasza NORBl (#45184) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

A Hisense ennyiért szerintem nagyon jó ár 65-ös méretben , ha nem akarsz 350- ig elmenni.
Ha nem vettem volna oledet , lehet ezt vettem volna meg én is . Szerintem LCD tévéért 65-ös méretben nem szabad 350eFt-nál többet adni.
Én a helyedben maradnék a 65-ös méretnél , az igazi moziszerű élmény ott kezdődik.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#45188) Kiskutya válasza Ruddy (#45186) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem a kettő közül a hisense szimpatikusabb csak úgy tudom hogy a rendszerén nincs hbo go ha az valamit számít. Egyébként én azt venném így látatlanba.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#45189) smoli


smoli
aktív tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a SAMSUNG QE75 Q90TAT és a SAMSUNG QE75 Q95TAT között mi a különbség?
Én azon kívül, hogy Picture Quality Index 4200 PQI vs 4300 PQI, nem találtam más különbséget.

(#45190) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Manta 55LUA120D

Ezzelvan valakinek tapasztqlara? Vagy hallott már róla?

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#45191) rainman72 válasza fezsoo (#45190) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ilyen árban inkább már egy Hisense [link] [link]
Vagy egy Star-Light az emagon dicsérik!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45192) cdl


cdl
senior tag

Elméleti kérdés:
Az év vége felé lehet olyan akció, ami miatt megérné várni a Sony xf9005 helyett valamire?
3-4 hónap mulva biztosan nem nem lesz már.
De a bf körül mi léphetne a helyébe 300 körül 55-ös méretben?
Az idei Samuk közül melyik van vele pariban, ami árban is beeshet ennyire?
Vagy megveszem holnap a 9005-öt vagy várok év végéig valami akcióra.
De mire is várjak, mi van ilyen minőségü tv ennyiért?
Az MM outletben kiállított tv-k vannak vagy visszaküldöttek?
A hozzájuk adott szavatosság miyen lehet?

(#45193) rainman72 válasza cdl (#45192) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én az idén 2 tvt vettem már MM outletben,18 hónap kellékszavatossággal!
Egy 55s és egy 65s Philips!
Mind2 hibátlan
Azért nincs rá rendes jótállás mert csom. sérült,meg ki lett bontva hogy menézzék!
Az egyik vissza küldött volt mert elvileleg lefagy,de nálam semmi ilyen nincs!
Járt szervizbe is mielőtt hozzám került!
18 hónapig ugyanugy javitják ha baja van
Nekem megérte hogy 50-60 ezerrel olcsobb volt mind2,az egy új tv ára!
A Samu 65Q82 nagyon jó ár ha meg van még!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#45194) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Hisense H9G : [link]

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#45195) NORBl válasza Jorgi Kormi (#45187) üzenetére


NORBl
aktív tag

Köszi segítséget.

Nem kell félni amúgy ettől Hisense től? Még nem halottam soha a márkát. :D Ez amúgy, vagy akkor már az az outletes Samu?

[ Szerkesztve ]

(#45196) Jorgi Kormi válasza NORBl (#45195) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Ha teheted nézd meg a tévéket élőben , de itt a topicban ha visszanézed , mind a kettő tévéről van tulajoktól hozzászólás.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#45197) Wolverine válasza Orcsi (#45185) üzenetére


Wolverine
félisten

43" esetén ez szvsz még meg is oldható, de 40"-ban manapság ritka...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45198) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!
300e (+/-20k)-ig bezárólag 55" méretben mit ajánlanátok?
Van egy jó stereo rendszerem hifizéshez és adott esetben koncertek stb mennének rajta szóval egy eARC alap legyen.
Ezen felül meg minőségben ami belefér. Plusz pont ha androidos, van benne chromecast (nem mira), jó a távirányítója, HDMI-CEC. De ezek nem kizáró tényezők.
:R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#45199) cdl válasza daninet (#45198) üzenetére


cdl
senior tag

Ebben görcsölök Én is. Sony xf9005 eddig a bb.

(#45200) Orcsi válasza Wolverine (#45197) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Koszonom a valaszt ... 43” as meretben mi lenne a best buy ami tudja a lentieket (Netflix HBOGo tukrozes ...)

Same shit, different day!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.