Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#44151) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Friss Sony teszt: [link]
("Játékosoknak")

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44152) AL válasza undercover (#44150) üzenetére


AL
addikt

Szia . Ahogy a számok is mutatják, a 803 - as a leggyengébb és a 903 - as a legjobb.
Itt megnézheted a különbségeket : [link]
( 903 - as nál : valós 10 bit, több HDR, az egyik legmodernebb direct led, stb. )
Üdv.

(#44153) AL válasza fastcatch2 (#44138) üzenetére


AL
addikt

Szia. Sajnos erre nem tudok válaszolni. Esetleg próbálj valamelyik márkaszervizbe betelefonálni és kérjél tanácsot tőlük.
Az biztos, hogy HDMI hiba esetén a szervizesnek szinte mindig az az első kérdése, hogy bekapcsolt állapotban lett e KI - BE dugiszálva a HDMI kábel.
Üdv.

(#44154) undercover válasza AL (#44152) üzenetére


undercover
senior tag

Kösz a választ :)

Még egy kérdés, bárki aki tud segíteni megköszönném.

Samsung QE55Q70TA vagy LG 55NANO903NA ?

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#44155) AL válasza undercover (#44154) üzenetére


AL
addikt

Szia . A Samsung egy " alap " 100 Hz es VA paneles TV.
Az LG pedig egy komolyabb, modern háttérvilágításos IPS paneles. [link]
Minden a nézési szokásaidtól függ.
Mindegyik panelnek van előnye és hátránya is. Szemből és sötétben a VA a jobb és ennek nagyobb a kontrasztja és jobb a feketéje, de rosszabb a betekintési szöge, mint az IPS - nek .
Ha oldalról is nézed, akkor az IPS a jobb.
Ha VA panelnél a középvonaltól elmozdulsz oldalra fakulnak a színek ( ez készülékenként eltérő ).
Mindegyik más. Itt olvashatsz róluk : [link] , [link]
Üdv.

(#44156) AL válasza evilskati (#44137) üzenetére


AL
addikt

Szia . Itt láthatsz néhány infót : [link]
A levélben szereplő készülékek többsége tavalyi és már kevés helyen kapható.
Legjobb választás képminőségben szerintem az Oled. Pl. : a GZ950 - es Panasonic Olednek már olyan hangja van, hogy egy alap hangprojektorral vetekszik, a képe pedig gyári beállításokkal is tökéletes.
Érdeklődjél az Oled topickban is.
A használatos technológiáról érdeklődjél.
Az idei készülékek még elég drágák. A displaispec. oldalon megnézheted ezek adatait is.
Az idei jobb IPS paneles LG nanocellásak : [link] . A nagyobb számmal jelöltek a jobbak.
A Sony idei XH sorozata a 9 ezres is ( mint a tavalyi ) VA paneles [link] .
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44157) spyduck válasza salapp (#43964) üzenetére


spyduck
nagyúr

Meg is vettem a SONY BRAVIA KD-49XG7096BAEP-t. Köszönöm az ajánlást, tényleg nagyon frankó :R

(#44158) inf3rno válasza Wolverine (#44145) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gondolom akkor ezekben más panelek vannak, mint a monitorokban. Mert a monitoroknál van ilyen. Most is 28"-os WQHD monitort nézek...

Jó szűkítsük le. Kellene ezek alapján egy 32"-os FHD TV, ami a lehető legkeskenyebb, LG vagy Samsung és mindenképp földelt. Nem fontos, hogy okos legyen, bár gondolom így is úgy is rákényszerítik már az emberre. Árban ezek olyan 80 körül kezdődnek, ha jól nézem, 120-ig el tudunk menni. Létezik ilyen? Egyáltalán mi a különbség ebben a kategóriában a tévék között?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#44159) salapp válasza spyduck (#44157) üzenetére


salapp
addikt

Jó "tévézést", ennyit most tényleg megért, és akkor legalább már 4K, hátha néha kihasználod.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44160) spyduck válasza salapp (#44159) üzenetére


spyduck
nagyúr

Kár, hogy most vettem eszre az Euronics akciót :D

(#44161) Elims válasza Jorgi Kormi (#44140) üzenetére


Elims
veterán

"LCD nem fog beégni..."

Köszi!

(#44162) salapp válasza spyduck (#44160) üzenetére


salapp
addikt

Ne bánd nagyon! Euronics-tól mindig vakarózhatnékom van. Saját, család és tágabb ismeretségi kör tapasztalatai alapján tartós fogyasztási cikket ezektől nem vennék: Euronics, Alza, Emag, Bestbyte. (Emagos egyesülés óta edigitalban nem tudom, elcsesződtek-e a dolgok policy terén).

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44163) inf3rno válasza salapp (#44162) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Edigital, Ipon, Aqua is hozzácsapható a listához. Az Emag állítólag elmegy, de nem tudom ez az egyesülés az Edigitallal mit takar vagy mikor volt.

Buliban hasznos! =]

(#44164) fauv


fauv
őstag

Én viszont csak az Euronics-ba vásárolok nagy gépet, TV-t mindent. Ő náluk van az, hogy amikor kiszállítják, akkor 2 faszi behozza a házba és kibontják , meg lehet nézni nem e törött, vagy sérült a termék. A többinél futár cég hozza, így volt anno a Sonynál, nem engedte megnézni a GLS futár, azt mondta, hogy Ö is zártan kapja, így adja tovább. Miután elment utána remegtem 5 percig, amíg kibontottam, hogy törött e a TV vagy ép.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44165) fauv


fauv
őstag

Más !

Sokszor kérdés szokott lenni [Best TVs for 4K@120Hz Gaming (PS5, Xbox Series X, HDMI 2.1 TV) Pt.2/2]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44166) Wolverine válasza salapp (#44162) üzenetére


Wolverine
félisten

Én speciel az Euronicsban dolgozom, mi konkrétan igyekszünk óvatosak lenni mindennel, de nem ismerhetek minden áruházat...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44167) rainman72 válasza fauv (#44165) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Idegesítő ez a f@szi :D
Legalábbis nekem!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44168) huan


huan
őstag

Sziasztok!
TV-t szeretnék venni a nappaliba, de irányvonalra lenne szükségem, merre keresgéljek. Olvastam a kijelző fajtákat és a fórumot is sokat, azonban az aktuális jó választásban kérném a segítségetek.
120-150cm-közötti nagy betekintési szögű TV-t szeretnék, ami a lehető legtöbb szolgáltatással, garanciával rendelkezik. Tudnátok pár paraméterrel segíteni, mi az amit semmiképp és mi az amit nagyon is érdemes választani a TVkben?

(#44169) Kiskutya válasza rainman72 (#44167) üzenetére


Kiskutya
veterán

Legalább akinek fontos kap egy kis infót róla. Majd azért ha megjelent a ps5 kíváncsi leszek egy összehasonlító videóban milyen látványos különbségek lesznek a támogatott meg a régebbi tévék között.

hmm...

(#44170) Kiskutya válasza Wolverine (#44166) üzenetére


Kiskutya
veterán

Megbízhatóságban nem volt nálatok gond viszont szakértelem sok embernél hiányzott. (nem szeretnék senkit megsérteni tisztelet a kivételnek)

hmm...

(#44171) Kiskutya válasza huan (#44168) üzenetére


Kiskutya
veterán

Írj egy körülbelüli összeget amit rászánsz mert így elég nehéz.

hmm...

(#44172) huan válasza Kiskutya (#44171) üzenetére


huan
őstag

Igaz. Kb.250-300e

(#44173) salapp válasza Wolverine (#44166) üzenetére


salapp
addikt

Örömmel olvasom. Sajnos már nincs bizalmunk. Legutóbb logó, nyekergő ajtajú, leharcolt (nyilván kiállított?) hűtőszekrényt kapott egy barátunk, nagy volt a sértődés, hogy nem maradhat.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44174) Kiskutya válasza huan (#44168) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha fontos a nagy betekintésű szög akkor az ips paneles tévék között nézelődj. Én lehet egy Lg nanocell tévét választanék így elsőre. Pl [ez] nekem elég szimpatikus.

hmm...

(#44175) huan válasza Kiskutya (#44174) üzenetére


huan
őstag

A nanocell mit jelent?

(#44176) Kiskutya válasza huan (#44175) üzenetére


Kiskutya
veterán

[link]

hmm...

(#44177) silvergod


silvergod
őstag

Max 43 méretben van valami VA paneles tv ami elfogadható?
Hisense 43A7500F,vagy Panasonic 40GX810/830E vagy a Samsung 43TU8502... ezeket néztem hogy VA paneles mind.
Ezek mennyire jók? Vagy van ajánlottabb ezeknél?
Köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#44178) salapp válasza Kiskutya (#44176) üzenetére


salapp
addikt

Egy ilyen nanocell tévéből a 9-es szériát megnézném jól beállítva, el sem tudom képzelni az ips-t FALD és ilyen nanocell megoldás mellett.
Van ilyenről már valami alaposabb teszt?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44179) rainman72 válasza silvergod (#44177) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Inkább a Pana vagy a Samu!
Ezek már elég korrekt modelek
Itt egy teszt a Panáról [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44180) Kiskutya válasza salapp (#44178) üzenetére


Kiskutya
veterán

Azt nem néztem de amit fentebb linkeltem én azt is megnézném otthoni környezetben. Nem nézek tesztet nem fájdítom a szívem, most vettem tévét (TCL 65c715) sokat nem szántam rá éppen ezért tisztában vagyok a képességeivel. Árba szerintem jó választás volt de azért egy 100hz-es nagyobb fényerejű tévé biztos odaver minőségben.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#44181) rainman72 válasza Kiskutya (#44169) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Mikor vártuk a ps3t nem voltak ekkora problemáink :DD
Egy kicsit elment már ez az egész dolog rossz irányba!
Örülsz ha megveszed a Ps5t,és akkor jön egy ilyen pali és megmondja hogy vegyél még egy 500ezres tvt is,mert csak úgy lesz jó!
Dehogyis,legtöbben ugyan ugy fognak játszani a régi tviken is!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44182) Kiskutya válasza rainman72 (#44181) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ebben biztos vagyok a 4k 60hz-et tudja az enyém is csak arra leszek kíváncsi élőben szemmel mennyire lesz látható a különbség.

hmm...

(#44183) rainman72 válasza Kiskutya (#44182) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én meg öszintén nem is vagyok rá kiváncsi!
Ha lesz Ps5 ,rádugom az akkori tvre és kész :C

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44184) Kiskutya válasza rainman72 (#44183) üzenetére


Kiskutya
veterán

Hidd el emennyi időm van játszani mostanság én se fogok rohanni másik tévét venni a ps5 miatt.

hmm...

(#44185) silvergod válasza rainman72 (#44179) üzenetére


silvergod
őstag

Akkor maradnék a Samsungnál,most is az van...a 43Q60T nem lenne jobb mint a TU 8502?
Olvastam hogy a Q60 széria annyira nem ajánlott...de hátha jobb azért mint a másik
A Hisense A7500F meg azért gondoltam, mert az direct ledes,nem edge és van DTS is.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#44186) Kiskutya válasza silvergod (#44185) üzenetére


Kiskutya
veterán

Direct LED nem feltétlenül jelenti hogy jobb is.

hmm...

(#44187) Jorgi Kormi válasza salapp (#44178) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Én is kíváncsi lennék nano ips vs Qled va .

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44188) huan


huan
őstag

És szolgáltatásokat illetően LG vagy Samsung inkább?

(#44189) rainman72 válasza silvergod (#44185) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ha direct led meg a DTS kell,most 100e a Hisense,akkor válaszd azt!
Azért a Samu TU8502 más kategória,igaz ott meg nincs DTS!
Elvileg a Q60 felette van,nem láttam még őket egymás mellett,ott viszont az árbol már majdnem 2 Hisense kijön!
Arany középút 8502 :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44190) salapp válasza Jorgi Kormi (#44187) üzenetére


salapp
addikt

Király lenne egy korrektebb összehasonlítás ezekről
55NANO903 ~ 340ezer
QE55Q80TA ~ 345ezer
esetleg még hozzá
55XH9505 ~ 470ezer (nyilván ez most még drága, de jövő ilyenkorra 320ezer körül lesz ez is)
Mi van a Hisense H9G-vel, az nem jön be Európába?
Akik eddig vettek, nagyon odáig vannak, pláne ár/érték arányban.

Amúgy Sony gyártási minőségével lehet, hogy mostantól gondok vannak, elég sok fórumon írnak hamar betojó XH90XX-ökről (X900H), (X95-ösökről még nem láttam, az igaz), szóval már lehet, hogy a remélt jobb gyártási minőség sem emeli egy LG/Samsung elé, kvázi ha jó/jobb a NanoCell megoldás, mint a Triluminos+X-Wide Angle kombó a Sony-nál, akkor érdemes aktuálisan tévét keresőknek odafigyelni erre a technológiára.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44191) AL válasza huan (#44188) üzenetére


AL
addikt

Szia. A Samsung mind VA paneles, azok főleg szemből jók. Kisebb a betekintési szöge, mint az IPS nek. A nanocellás LG tévék IPS panelesek. Üdv.

(#44192) fauv


fauv
őstag

Ez nem az ? [LG NANO90 és Samsung Q80T QLED]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44193) evilskati válasza AL (#44156) üzenetére


evilskati
aktív tag

Szia!

Köszönöm, megpróbálok bemenni egy MM-be megnézni, egy IPS-t, VA-t és egy OLED-et, aztán haladok tovább, hogy azon belül mit lenne érdemes. Biztos fogok még jönni kérdezni :)

OLED topicba beolvasva azért látom, hogy vannak még problémák. Őszintén szólva nem biztos, hogy hozzá tudom igazítani a felhasználói szokásokat, mert nem csak én fogom használni. Ilyen szempontból talán jobb lenne egy VA vagy IPS.

(#44194) huan válasza AL (#44191) üzenetére


huan
őstag

Tudom látnom kellene, de Samsung VA paneles QLED vagy LG IPS paneles Nanocellás tv?

(#44195) m1lan válasza rainman72 (#44146) üzenetére


m1lan
őstag

Ez azért nem feltétlenül igaz.

Amikor én vettem a 43TU8002-t, már a listaár is 10.000 forinttal olcsóbb volt, mint a Media Marktban vagy az Euronicsban a teljes ára, pedig nem sokkal előtte kezdték el itthon forgalmazni. Most is csak azért olcsóbb a Mediában (135k vs 122k), mert akciós, de ha visszaáll a teljes ár, akkor 5.000 forinttal drágább lesz, mint a Telekomnál előfizetés nélkül. Euronicsban szintén ennyi lesz az árkülönbség, ha megszűnik a -10.000 forint kedvezmény.
Ha éppen van valami időszakos leárazás, akkor jönnek csak ki olcsóbbra a nagyobb áruházak, egyébként a legtöbb esetben listaáron is kedvezőbb a Telekomnál TV-t venni.

Plusz amit sokan nem tudnak még, hogy ha otthoni szolgáltatás mellé vásárol valaki TV-t, akkor lehet havidíjas konstrukcióban biztosítást és kiterjesztett garanciát kötni. Telekom Garancia néven fut, ha valakit esetleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#44196) witcher08


witcher08
friss újonc

Sziasztok tv-t szeretnék vásárolni. Esetleg tudnátok ajánlani maximum 250.000Ft-ig? Egyszerűen annyi fajta van hogy az ember nem tud választani.. A márka az igazából teljesen mind1. A lényeg hogy 58-65 coll között legyen valamint szép képe legyen. Ezzel a készülékkel már szemezek egy ideje. Esetleg valakinek van valami véleménye erről? Hisense 65U7QF
Segítségeket előre is köszönöm!

(#44197) Jorgi Kormi válasza salapp (#44190) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Ha jól tudom neked Pana gz950-es tévéd van , szerinted a gz1500-as lényegesen jobb , vagy csak pici a különbség .Most a MM-ban nagyon rám akarták beszélni , igaz most "jó" áron van (pár darab van ) 650-ért és online is van.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44198) AL válasza huan (#44194) üzenetére


AL
addikt

Szia . Mint korábban írtam attól függ, hogy miként használod. Ha szemből nézed, akkor VA, ha a szoba több részéről ( oldalról is, nemcsak szemből ), akkor jobb az IPS.
Előző leveleimben vannak cikkek a panelekről.
Itt különböző méretű VA paneleseket láthatsz : Sony Bravia KD-55XF9005B
, Sony Bravia KD-49XG8396
, Sony Bravia KD-49XG9005B , Samsung QE55Q77TAT
, Itt láthatod az adataikat : [link]
Itt IPS paneleseket láthatsz : LG NanoCell 55NANO863NA
, Sony Bravia KD-65XG8505B
, Sony Bravia KD-55XG8577S
Itt láthatod az adataikat : [link]
Ezek mind 100 Hz es tévék , ezért jobb a mozgásmegjelenítésük.
A Sonyk mind androidosak.
Lényeges, hogy ismert helyen és ne bemutatódarabot vásároljál. Ajánlatos + 3 év garanciát is venni hozzá.
Üdv.

(#44199) rainman72 válasza m1lan (#44195) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én a 65"-os tv-ket néztem ott elég nagy a szakadék!
8002 Tkom lista ár 257,Emagon hetekig 220e volt
8502 Tkom 297 lista ár,mult héten végig 235e volt egy helyen
Pár évvel ezelőtt minden tv 20-40ezerrel vagy többel volt a bolti ár alatt
De felesleges ezen tovább
vitázni :R

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44200) AL válasza witcher08 (#44196) üzenetére


AL
addikt

Szia. Az általad jelölt készülék az alábbi táblázat ( displaispec ) szerint VA paneles.
Lényeges a jó panelválasztás, mert különben nem lesz megfelelő, szép képed.
Minden a nézési szokásaidtól függ. Ha nem ismered a paneleket, akkor itt olvashatsz néhány infót.
Mindegyik panelnek van előnye és hátránya is. Szemből és sötétben a VA a jobb és ennek nagyobb a kontrasztja és jobb a feketéje, de rosszabb a betekintési szöge, mint az IPS - nek .
Ha oldalról is nézed, akkor az IPS a jobb.
Ha VA panelnél a középvonaltól elmozdulsz oldalra fakulnak a színek ( ez készülékenként eltérő ).
Mindegyik más. Itt olvashatsz róluk : [link] , [link]
Itt VA paneles van ( olyan, mint az Általad jelölt ) : Panasonic VIERA TX-58GX830E és a Samsungok is VA panelesek.
Ebben a táblázatban megnézheted az adataikat : [link]
Itt IPS panelesek vannak : Sony Bravia KD-65XG8577S
, ez 100 Hz es, ezért jobb a mozgásmegjelenítése, mint a többinek.
Sony Bravia KD-65XG8096B - ez és az előző Sony is androidos, de ez csak 50 Hz - es.
Sony Bravia KD-65XG7096 - ez nem androidos .
LG 65UM7450PLA . Itt láthatod az adataikat : [link]
Mindegyik típusnak más a szolgáltatása, képe, stb., ezért érdemes átnézni őket.
Ugyanannak a készüléknek üzletenként más ára van sokszor még 100 ezer Forintos különbség is van.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.