Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#44101) fauv válasza ginola (#44100) üzenetére


fauv
őstag

Én meg tudtam, hogy nem tudja kihagyni :DD

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44102) zsmboj válasza Kiskutya (#44089) üzenetére


zsmboj
csendes tag

Koszi! Ezt a tipust neztem en is, kicsit felek, hogy tul nagy lenne, igy szoba johet 55-os vagy 60-as is. Lattad valahol ezt a tipust kiallitva mielott megvetted?

(#44103) rainman72 válasza zsmboj (#44102) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A Tkomnál van 55colba is a C715,viszont ha az árát nézed akkor jobban megéri a 65"
A nagytól meg nem kell félni :DD

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44104) rainman72


rainman72
Topikgazda

Pana 55Oled outlet
[link]
Pana 65GX830E outlet
[link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44105) drr


drr
őstag

Sziasztok!

180e-ig, de úgy, hogy az a plafon, mi a legjobb vétel 55-ös méretben?

(#44106) fauv


fauv
őstag

Ismét 380 ezer a 65-ös Q82R !!!!! :Y Aki jól akar járni, az hamar, hamar !!

[link]

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44107) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Ismét 330eFt a Hisense 65u8qf a M.M-ban és most már van készleten is egyes üzletekben , aki akarja élőben is elszórakozhat vele .( Ha az eladók engedik)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44108) Jorgi Kormi válasza rainman72 (#44104) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Az oleddel vigyázni kell , főleg hogy ha kiállított darab , mert az bizony egész nap ment az üzletben és ki tudja milyen oled fénnyel csábította a vevőket.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44109) AL válasza drr (#44105) üzenetére


AL
addikt

Szia . Az alábbi levélben találsz néhány infót : [link]
Ha androidos IPS kell, akkor ezt még érdemes megnézni : Sony Bravia KD-55XG8096B
Üdv.

(#44110) AL válasza zsmboj (#44085) üzenetére


AL
addikt

Szia . Árat nem írtál. Legjobb minőség az Oled. Ha teheted azt vegyél.
Most elég szerénynek látom a kínálatot. Sokkal több szokott lenni.
Elsőre a panelt kell kiválasztani, hogy a Te igényeidhez melyik való ( VA, IPS ) : [link] , [link] .
A Samsungok VA panelesek.
Ezek az LG : IPS kijelzősek [link]
Azt nem tudom, hogy HBO ra melyik a jó, de Netflixre mindegyik alkalmas.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44111) Gigicuci válasza AL (#44110) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Szia!

A GZ950 meglátásod szerint mennyire használható - fényerő szempontjából - napközben egy világosabb nappaliban mondjuk? Köszi

(#44112) salapp válasza Gigicuci (#44111) üzenetére


salapp
addikt

Nálunk két oldalon van ablak, a tévével szembenit fényzáró rolettával leárnyékoljuk, a másikat nem kell, még ha verőfényes nap van, akkor sem. Ha 750-es csúcsfényes qledhez szoktál, lehet, kicsit fakóbbnak hat, de szerintem bőven elég.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44113) zsmboj válasza AL (#44110) üzenetére


zsmboj
csendes tag

Szia, koszonom az infokat, valoszinu inkabb a VA panel lesz a nyero nalam, a fekete minosege fontos nekem. Elkezdem nezegetni a kinalatot, es kitalalom mi a jo. Majd megirom mi lett a vege.

Udv,

(#44114) rainman72


rainman72
Topikgazda

Hisense 65U8QF elfogadható áron [link]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44115) f4lcon válasza rainman72 (#44114) üzenetére


f4lcon
őstag

ez most az egyik legolcsóbb 65-ös VA paneles 100Hz-es tv, igaz?
a Mediában is ennyi egyébként

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#44116) fauv


fauv
őstag

Vett már valaki Hisense 65U8QF Tv-t ?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44117) AL válasza f4lcon (#44115) üzenetére


AL
addikt

Szia. A Samsung 65Q60R is ennyiért kapható más üzletben. Üdv.

(#44118) salapp válasza AL (#44117) üzenetére


salapp
addikt

Ami - sajnálatos saját tapasztalat családban - egy nagy doboz lepkefingot ér, szóval inkább mást válasszon, aki ezen agyal.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44119) AL válasza Gigicuci (#44111) üzenetére


AL
addikt

Szia. Mi is besötétítünk, ha besűt az ablakon a nap, de ez minden tévénél érvényes. Ahogy salapp írta, szerintem is megfelelő a fényereje. Nálam szintén vissza van véve a fényerő. Szerintem nagyon élethű, tökéletes gyári beállítása van, de mindenkinek más tetszik. Sok LCD és LED tévém volt már, de közelébe sem érnek képminőségileg. Üdv.

(#44120) rainman72 válasza f4lcon (#44115) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Igen úgy tünik!
Meg még ez a Hisense [link]
Compare [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44121) AL válasza salapp (#44118) üzenetére


AL
addikt

Szia. Ez is ízlés kérdése, de
szerencse is kell hozzá, hogy jó panelt kapjál. Sokan megelégedve használják. Persze a Q70R és a Q80, 82R sokkal jobb, de drágább is. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44122) fauv válasza salapp (#44118) üzenetére


fauv
őstag

Egyet kell értenem veled, a samu totyikban se ajánlott kategória a Q60R, max ha a pénztálca semmilyen formában nem enged többet.

A 2019-es Samsung QLED TV-k jellemzői:

Q90R (4K) Direct Full Array 16X Quantum HDR 2000
Q85R (4K) Direct Full Array 8X Quantum HDR 1500
Q80R (4K) Direct Full Array 6X Quantum HDR 1500---- Q80R/ Q82R
Q70R (4K) Direct Full Array 4X Quantum HDR 1000
Q60R (4K) ÉL LED Quantum HDR

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44123) salapp válasza fauv (#44122) üzenetére


salapp
addikt

Oké, se akkor vehet inkább akár Hisense-et.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44124) fauv válasza salapp (#44123) üzenetére


fauv
őstag

Bocsi, ezt egy picit kifejtenéd?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44125) salapp válasza fauv (#44124) üzenetére


salapp
addikt

Ha már annyira kis pénzért kell választani, felesleges Q60-at venni, keressen olcsóbban valamit, akár Hisense, TCL, stb....

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#44126) rainman72 válasza salapp (#44125) üzenetére


rainman72
Topikgazda

De a Hisense rendes ára 370e az MM-ben,a 65Q82 meg most akcioba 380!
Akkor már csak inkább a Samu,nem?

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44127) fauv válasza salapp (#44125) üzenetére


fauv
őstag

Nekem csak az a gondom ezekkel a márkákkal, hogy gyakorlatilag nincs róla semmilyen tapasztalat. Így ajánlani, szerintem felelőtlenség és nem korrekt. Amennyiben tájékoztatjuk az érdeklődőket ezekről a márkákról, mint eshetőséget, illene oda írni azt is, hogy viszont se a Tv.ről, se a szervízről tapasztalattal nem rendelkezünk. Legalábbis így kéne nem?

rainman72 : De.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44128) rainman72 válasza fauv (#44127) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Persze igazad van!
Viszont ezek csak lehetőségek,nem kell egyből a boltba rohani!
Felnőtt emberek vagyunk akik tudnak döntést hozni!
Aki 3-400ezres tvt vesz biztos ért valamennyit hozzá,aki meg nem arra meg vszinű ugyse tudod rábeszélni!
Ha meg nem kezdi vki el,akkor meg sose tudjuk meg milyen!
Én se adtam volna ekkora összeget
eddig tvre,de minél többet olvasok itt a forumon,annál jobban látom dolgokat,és hajlok afelé,hogy komolyabb tv vásárlásba fogjak!
És ez lehet Hisense,TCl,amiről pár éve az se tudtuk h létezik!
Ez a én vélemenyem erről,másnak meg lehet nem!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44129) ColdMan


ColdMan
tag

Sziasztok!
Az én kérdésem a "filléres" kategóriára vonatkozik.

Telekom IPTV (csatornalogók miatt a beégés veszélye fennáll)
hálózaton keresztüli film nézés (javarészt SD és 720p)
online tartalmak, főként youtube

Egy 32" samu buta TV-t fog váltani.
Fentiek fényében, melyiket ajánlanátok?
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Köszi!

(#44130) AL válasza ColdMan (#44129) üzenetére


AL
addikt

Szia . Ha Telekomos vagy, akkor sokkal jobb üzlet Náluk vásárolni.
Részletre és több tízezres kedvezménnyel megveheted 2 éves szerződés esetén.
100 - ezer alatt van sok. pl. az LG 43UM7450, LG 50UM7450, Samsung 43TU8002, de a Telekom oldalon még sok van ( néhány ezer Forintért is )
Fontos a panel kiválasztása ( VA, IPS ) : [link] , [link] .
A Samsungok VA panelesek.
A kisebbik LG : IPS , a nagyobbik VA kijelzős. Itt megnézheted az adataikat : [link]
LED tévéknél nagyon ritka a beégés, ez az Oledeknél fordulhat elő.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44131) fastcatch2


fastcatch2
újonc

Olyan TV-t keresek, ami magától felébred "sleep" állapotból, amikor a HDMI kábel végére rádugok egy laptop-ot. Lehetőleg Samsung vagy LG, alacsony kategóriás TV kellene. Próbáltam utánanézni, hogy ezt melyik készülékek tudják, de nem találom. Van ennek "betűszava"? :) Az üzletekben a bamba nézéstől az ellenséges "Minek? - Nem." álláspontig terjedő "támogatást" kaptam. Állítólag a bekapcsoló gombbal történő felébresztésre működik a dolog, de az egyrészt nem ideális (ha nincs jobb, marad az), másrészt abban sem vagyok biztos, hogy melyikek támogatják.

Mit nézzek, hol?

Háttér: egy tárgyalóban lesz kivetítő helyett a TV, és egyrészt tök kényelmes lenne, ha így működne, másrészt el lehetne rakni a távirányítót (és akkor nem eltűnne "magától"). Ezt lényegében minden monitor tudja, azt hittem, hogy kb. minden korszerű TV is, de látszólag nem. (Az otthoni LG UM7450PLA-nk pl. automatán nem, vagy csak én vagyok béna.)

(#44132) tomp válasza fastcatch2 (#44131) üzenetére


tomp
félisten

HDMI-CEC ami neked kell!
Azaz HDMI-n kapja a vezérlő parancsot mire a TV bekapcsol, kikapcsol, megfelelő bemenetre kapcsol.
Minden TV gyártónál más a neve.
Pl Sony: Bravia Sync.
CEC szabvánnyal lehet más eszközt is vezérelni HDMI-n keresztül.
Pl. én a TV távirányítójával vezérlem a Zidoo asztali lejátszót.

(#44133) AL


AL
addikt

Szia . Tudtommal feszültség alatt nem ajánlatos HDMI ( semilyen ) kábelt dugdosni, árthat a tévének.
Csak feszmentes állapotban csatlakoztasd őket.
A HDMI ARC csatlakozó ( oda - vissza ) kommunikál a 2 csatlakoztatott eszköz.
Manapság ez a legtöbb tévénél van.
Üdv.

(#44134) tomp válasza AL (#44133) üzenetére


tomp
félisten

ARC a hangtovábbításra van. Az egy dolog, hogy az is kapcsolja a hangeszközt de csak ennyit tud.

(#44135) ColdMan válasza AL (#44130) üzenetére


ColdMan
tag

Köszi a választ.
Nem szeretném bolygatni a szerződésemet.
Maradjunk annyiban, hogy egy régebbről "beragadt" speciális szerződésem van, határozatlan futamidővel. :)
Ha a linkeltek közül kellene választani, melyikre voksolnál?

(#44136) fastcatch2 válasza tomp (#44132) üzenetére


fastcatch2
újonc

Köszi. Ilyen az LG-ben is van elvileg; ha odajutok, ahol a TV van, kipróbálom. Mivel tényleg nem ment eddig, ezért lehet, hogy ki van kapcsolva(?). Mindegy, köszi. Azt tdtam, hogy mást eszközt lehet ezen keresztül vezérelni, de hogy erre kapcsol be, azt nem.

(#44137) evilskati


evilskati
aktív tag

Sziasztok!

Próbáltam visszaolvasni, hogy mik a jelenlegi ajánlott típusok és technológiák, de őszintén szólva kicsit el vagyok veszve. 320 cm távolságból néznénk a tévét, ehhez ha jól gondolom 55 vagy 65"-os TV dukálna.

Hosszú távra tervezek, ezért fontos lenne, hogy a ma használatos technológiákat támogassa: Apple Airplay, Chromecast, DLNA, Netflix, HBO Go, HDR, DVB-C stb.

Holnap megpróbálom élőben is megnézni az IPS és a VA panel közötti különbségeket, bár utánaolvasás alapján a VA tűnik szimpatikusnak, vagy legyen inkább OLED?

Van esetleg valamilyen összefoglaló írás kezdőknek, hogy mire érdemes figyelni?

Bár jelenleg nem rendelkezem játékkonzollal, de lehet, hogy később szóba jön az is. Ehhez jó lenne a magasabb képfrissítés, de ezt az adatot nem igazán találom a gyártók weboldalán.
Külső hangrendszerem sincs egyelőre, úgyhogy szempont, hogy értékelhető legyen a hangzása is.

Tudtok esetleg segíteni iránymutatással?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#44138) fastcatch2 válasza AL (#44133) üzenetére


fastcatch2
újonc

Igen, köszi, én is öltem már meg TV-t így (és ma sem értem hogy történhetett, mert a TV, meg amit beledugtam a HDMI-be, ugyanabból az elosztóba volt bedugva...).

Viszont ez egyrészt életszerűtlen (hogy lehet ezt egy tárgyalóban üzemszerűen kiviteleztetni?), másrészt egy csomó helyen nem így használjuk az eszközöket és rendben működnek. (Pl. monitor bedugás laptopba/dokkolóba -- napi gyakorlat sokszor, sok kollégánál és nem tudok problémát belőle, projektor a tárgyalókban szintúgy.) A monitorokban erre van valami külön védelem? Esetleg lehet közéjük (TV és laptop) valami "izét" tenni, ami biztonságossá teszi a csatlakoztatást?

(#44139) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Lecserélném a tv-m,de nem tudom,hogy a qled mennyire megbízható hosszútávon.
Először oled-ben gondolkoztam,a topikjában megírták,hogy még vannak kezdeti dolgai..így jött a qled.
Lenne egy ilyen lehetőségem: Samsung QE65Q80TATXXH
Mennyire megbízható ez beégés szempontjából?
Naponta kb.3órát lenne használva (2óra rtl klub+1óra ps4).

(#44140) Jorgi Kormi válasza Elims (#44139) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

LCD nem fog beégni , inkább az elektronika fog bekrepálni a garancia lejárta után. ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44141) Jorgi Kormi válasza rainman72 (#44126) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

330eFt-ért jó vételnek számít igencsak.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#44142) fauv válasza Jorgi Kormi (#44140) üzenetére


fauv
őstag

Gondolom ezt tapasztalatból írtad a Qled.re.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#44143) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Kellene valami a mostani (azt hiszem) 24"-os HD helyére olyan 70 centi szélességben. A 32"-nál a FullHD még elmegy, mert messzebbről nézzük, mint egy monitort, de igazán jó ide is a 28" WQHD lenne, mint amit monitornak vettem. Árukereső szerint LG és Samsung terén a következő méret a 22", felbontásban meg ahogy nézem csak FHD és 4k van. Tényleg ennyire nincs választék se méretben, se felbontásban?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#44144) seria


seria
tag

Itt van egy magyar valamire való teszt a hisense u8qf tévéről. [link]
Nyilván egy külföldi részletesebb teszt jobban tükrözi majd a valós teljesítményt.
1-2 dolgot hozzáfűznék a techword-s cikkhez.
A hang: Amit írtam is, nincs nagyon viszonyítási alapom az újfajta tévék hangzásaihoz, de egy 2x10 wattos hangszóróbòl ne várjon csodát basszusbòl úgy hogy nincs külön sub. Az viszont nem igaz hogy nincs térhangzás és nincs abszolút mély hangzás. (Elég sok beállítási lehetőség van, lehet hogy a tesztelő nem vette észre). Tévére elég akinek meg nem az úgy is vesz külső cuccot.
A dizájn az szubjektív: Nekem tetszik és aki eddig látta annak is.
Színlefedettség: valószínűleg hogy itt a 10 bit vs 8+frc bit re gondol. De ahogy írták is filmeknél és képeknél nem lehet észrevenni semmit hiányosságot. Aki képeket szerkeszt kinagyítva a tévén vagy a műszeres tesztekre "gerjed", annak nem opció a 8bit+frc. Szóval nincs különbség.

Amint lesz negatív vélemény, arról is beszámolok biztosak lehettek benne. ;)

(#44145) Wolverine válasza inf3rno (#44143) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha nem gyártanak olyan panelt, mint amilyet keresel, akkor megfelelő tévé sem lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44146) rainman72 válasza AL (#44130) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A Tkom se a régi már sajnos,régota követem az árakat!
Pl.Az ide Samu TU 7102-8002-8502
jóval drágább mint a bolti ára!
De vannak olcsóbbak is pl TCL 65C717,stb!
A kamatmentes részlet viszont jó,semmit nem kérnek hozzá,telón 10perc alatt meg van!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44147) Castell válasza rainman72 (#44146) üzenetére


Castell
aktív tag

Ha a listaárat nézed, akkor tényleg nem jók az árak, viszont pl. otthoni előfizetéssel azért egy pár ezret lehet spórolni vele. Továbbá én inkább olyan helyen vásárolnék tv-t, ahol van plusz gari opció, mert jelen pil. nagyon ott tartunk, hogy elég hamar elhaláloznak a tv-k.

(#44148) Kiskutya válasza Castell (#44147) üzenetére


Kiskutya
veterán

Tcl tv-ket 5 év garanciával hirdeti a T. Az már csak elég.

hmm...

(#44149) rainman72 válasza Castell (#44147) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az emlitett Samuknál az se segit a sporoláson sztem :Y
Pl 297e a 65TU8502,az már volt multkor 235 is neten!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#44150) undercover


undercover
senior tag

Üdv!

LG 55NANO903NA / LG 55NANO803NA / LG 55NANO863NA.

A három TV közül lényegében mi a különbség köztük? A segítséget nagyon megköszönném.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.