Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) quailstorm válasza .Szaki. (#45000) üzenetére


quailstorm
nagyúr

"Ó ha tudnád, hogy hány ember vesz úgy okostelefont, hogy a 90%-át ki se használja a készülék tudásának."
Ezeknek a 80%-a meg azt sem tudja mi az a netes fórum... Úgyhogy az ő kérdéseiket nem itt várjuk szerintem...
Ebben a hsz-ben csupa simatelefon van mi? Ha volt WinMO-ja, van Symbianja, és WinMO-t akar megint, akkor feltétlen rá kell beszélni egy Ashára, ugye? Tudom telefon, tudom stabil, csak buta. Megvetted, nézegeted, annyi. Nulla bővíthetőség, max opera mini, meg egy két játék. Semmi office... WinMO-n meg symbianon meg gyárilag van valami telepítve.
"mert ahány ember annyi igény" saját igényt vázoltam valóban, de az Aspen nem egy mai telefon ami azt illeti.
Szóval tételesen nem értem hogy miért kell kötődni a zárt rendszerű telefonokhoz.
Ha meg átmennénk az emlegetett topicba, akkor meg legalább 10 flamekeltő hozzászólást olvashatnál, mint vegyél androidot, a WinMO nem okostelefon, a symbian meg pláne, és vegyél androidot. Nem tartom valószínűnek hogy racionálisan látnák a dolgot, márpedig a legrosszabb egy galaxy y pro-ra rábeszélés lenne, mert olcsó. Csak telefonálni nem lehet vele, de az részletkérdés ugye...
Egyébként meg majd jön az illetékes, és mondja, hogy mit szeretne, kár ezen előre vitázni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.