Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) diablo666 válasza Sly Bp. (#44100) üzenetére


diablo666
tag

:R

meglesem...
a lumia 800 nagyon tetszik,de az sajnos 70k huf-nal kezdodik itt romaniaban...hasznalt piac meg szinten kilove...
szerintem a samu s5610 lesz,mert az kijon 25k-bol szallitassal eggyutt...de a 31k-s tipo is elegge csabit foleg a gps es a kinezet miatt...meg ahogy nezem azert hardverileg sem annyira gagyi...

[ Szerkesztve ]

(#44102) Sly Bp. válasza diablo666 (#44101) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Itthon veszel egy használt Lumia 800-at 45 körül!

S5610 20 ezer a Médiában!
Tipo egy kaki azért nem is írtam róla! Samsung Galaxy Ace? Szerintem jobb lenne helyette! GPS-nek akkor van értelme ha van rá programod is!

(#44103) diablo666 válasza Sly Bp. (#44102) üzenetére


diablo666
tag

a Samsung Galaxy Ace S5830i kb. 40k huf abban az uzletben,amit az elobb linkeltem...mashol sokkal dragabb...a tipo meg 31k...
azt nem tudtam,hogy a tipo gagyi,akkor azt el is felejtem...
gps-em meg nem volt,de gondoltam,hogy valamit lehuzok majd torrentrol...1000 fele igo van vagy mittudomen :U

(#44104) quailstorm válasza diablo666 (#44103) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért jó hogy csak így elfogadod az állítást. Tipo gagyi... Remek. Nem egy atom minőségi a burkolata vagy a képernyője, de egyéb téren nem lehet belekötni. Kategóriában best buy. S5610 meg nem rossz, de csak ha valaki NAGYON NEM AKAR okostelefont. Régebbi Nokiákhoz vagy Sony Ericssonokhoz képest röhejes a tudása. Sőt, még a Samsung Shark után is visszalépés volt nekem... Burkolata meg tejfölösdoboz, szemben a cápa páncéljával.
(abban aki a Tipo helyett a fele olyan erős és régi Ace-t ajánlja abban ne bízz, sok szakmai szemszög nincs mögötte. Népszerű volt az Ace, a maga korában jó és túlárazott, mára gyenge és túlértékelt lett. Meg ha újat veszel akkor adnak ilyen S5830i nevű szart, amivel felidézheted a kezdeti olcsódroidok kínlódásait.)
Mellesleg Tipon repül a navi, S5830i-n nem i-n meg laggos rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#44105) Sly Bp. válasza quailstorm (#44104) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem egy burkolattól függ a telefon! Én rendelkeztem a Tipo-val! Tényleg nagyon utáltam! Sikerült nem egyszer kiakadni nálam pedig semmi extra-t nem csináltam vele! Lassú a program telepítése! Egyszerűen nem jó :) nekem nem volt az!

(#44106) quailstorm válasza Sly Bp. (#44105) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor mit kezdenél az Ace-cel, falhoz csapkodnád? Egyik barátom vett egyet a lányának karácsonyra, neki S5830i-je van, természetesen iGO-val(autóba megvette hardverrel együtt, ide meg nem lehet).
Fél órát áradozott nekem hogy milyen gyors, milyen szépen megy. Most akkor miről beszélünk? Csúcskategóriát meg hiába mutogatsz neki, nem tudja megvenni.

(#44107) allando válasza szpsz (#44095) üzenetére


allando
tag

Nokia 6500 classic

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#44108) diablo666 válasza quailstorm (#44104) üzenetére


diablo666
tag

koszi a hozzaszolast :R

hat akkor szerintem a tipo lesz,mert tenyleg jobban tetszik,mint az s5610 kinezetre ,meg minden tekintetben...mondjuk a kameraja az gyengebb...
a 31k-s ar is csabito,de egy kicsit felek az uzlettol mert mashol mindenhol dragabb legalabb +10k-val...
paypallal megrendelnem...ezert kerdeztem,hogy van-e itt tapasztalat az uzletrol,mert magyar szekcioja is van a romanon kivul...

(#44109) Sly Bp. válasza quailstorm (#44106) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ace-m volt és jobban bejött mint a Tipo! De ez is az hogy kinek mi! Ace nekem jobban bejött! Én a Galaxy S-eket sem szeretem mert jellegtelen még is ajánlom mert jók :) próbálok reálisan tanácsot adni de persze a tapasztalat is megy mellé és a véleményem!

(#44110) quailstorm válasza diablo666 (#44108) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem csak addig volt imponáló az S5610 amíg nem fogtam meg. Még majdnem azt is hittem hogy ez is fém mint a Shark. Aztán a nagy szart. Olyan könnyű mintha üres lenne. Kameráról meg annyit hogy elég szűk a fókusztartománya, nem egy makróbajnok. Ráadásul egyállású a kameragomb. Szóval, lenyomod a gombot, valameddig valamit csinál(D900i, SE W810 komolyabban fókuszál, ez csak úgy éppen kis tartományt próbál ki), aztán egyszer elsüti. Képminőség persze nem rossz. De egy könyvet a Tipo-val is le lehet fotózni 30cm-ről, és olvasható. Java-ja meg a Primonak tetű lassú, és hiányolom az animált menüt. A Sharkban van...
Összehasonlítani meg a tipoval nem lehet. Annyit tudom mondani hogy az S5610 jelenleg a legjobb ajánlat nem okostelefonból(tudás alapján, CSAK új készülékeket nézve), de nekem annyit nem érne, inkább kínlódnék több tudásért, vagy vennék régit használtan.
A Tipo meg nem rossz teljesítményben droidosok közt. Játékra is számíthatsz, már komolyabbakra.
(#44109) Sly Bp.: mindig volt az Ace-nél jobb megoldás árkategórián belül. Tény hogy annyira nincs elrontva a rendszere mint a Samsungnál szokás, de CM7 nélkül még a főképernyő lapozás is megizzasztja egy belakott telefonon. Az S5830i-t meg már nem is emlegetem, most azt lehet kapni. Az valahol a Vodafone Smart 2 szintjén van, najó, rosszabb videóból, sokkal rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#44111) Sly Bp. válasza diablo666 (#44108) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Esetleg egy használt Sony Ray vagy Neo? Ezek nagyon jó telefonok! És használtan belefér a keretbe!

quailstorm: Szerinted ezek jók? Mert belefér és elverik a Tipo-t! Csak nem újonnan!

[ Szerkesztve ]

(#44112) quailstorm válasza Sly Bp. (#44111) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A Tipo-ra van egy kiváló gyári ICS. Ray meg Neo frissítésnek kapta meg. Na ott vannak is gondok rendesen. Egyébként igen, jobbak, főzött ROMmal ;] A hardver erősebb, burkolat, kamera, képernyő is jobb.

(#44113) tomsics


tomsics
senior tag

Üdv.Telefont szeretnék venni 30-33 ezerig.Persze használtat.Amire sokat használnám az a zene hallgatás,fénykép,videózás kevés játék.Van 2 kiszemelt példány,de igazából bármilyen ötletet,tippet elfogadok.Na a 2 kinézettem:Alcatel OT995 és Lumia 710.A problémám a következő.Alcatel azért mert,nagy kijelző,android,rengeteg lehetőség(romok terén) viszont szerintem elég gyenge hardver és félek,hogy döcögősen mennének már a dolgok rajt.
Lumia 710:Szaggatás kizárva,szép forma,nagyon jó füles.Sok jót hallotam a WP-ről de valahogy félek tőle,eddig csak droidos telefonjaim voltak.
Szóval kellene döntenem,de nem tudok.Esetleg valami más ebben az árban?
Köszi előre is

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#44114) Sly Bp. válasza tomsics (#44113) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Zene fénykép és videó: Nokia N8 egyértelműen és játék is van rá ma meg Ingyenes GPS!
Alcatel jó! Nálunk is van egy és teljesen megfelel minden célra de nem profi szinten!
Lumia 710 helyett meg egy 800-ast vennék (én 35-ért vettem)!

Röviden az N8-at ajánlom de ha nem tetszik akkor Alcatel, vagy esetleg egy Sony Ray vagy Neo, Samsung Galaxy S és S Advance, LG Optimus Black!

[ Szerkesztve ]

(#44115) tomsics válasza Sly Bp. (#44114) üzenetére


tomsics
senior tag

N8 szép és jó,de a Symbian miatt annyira nem jön be.Gps-em van külön,elég sokat utazom.A lumia 800 is eléggé tetszik formára,de most sajna nincs ilyen olcsón.

Alcatel jó! Nálunk is van egy és teljesen megfelel minden célra de nem profi szinten! Nem profi szint az mit takar?Volt már s2-őm gondolom attól azért messze van,de pl Moto Defyhez képest?

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#44116) Sly Bp. válasza tomsics (#44115) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alcatel minden téren jó! De nincs profi képminőség mint egy N8-on vagy egy jobb kamerás telefonon! Videója nagyon zajos főleg beltérben lámpa fénynél! Gyorsnak gyors mert nincs tele semmivel! Kijelző is szép! Mindent tud mindenben hoz egy kellemes átlagot! N8 megveri azokban a dolgokban amit te csinálnál egy telefonnal!

(#44117) tomsics válasza Sly Bp. (#44116) üzenetére


tomsics
senior tag

Jó azt hozzá kell tennem,hogy a fényképezésnél ne profi szintre gondolj,mert van fényképező gépem is,csak sokszor hirtelen kell valamit lekapnom,akkor legyen mivel.
Alcatelhez legjobban a hatalmas market miatt húz a szívem.Ha lenne ekkora kínálat az N8-hoz is akkor egyértelműen azt venném.De szerintem így marad az alca.
Lumia 710-et miért vetetted el ilyen gyorsan?

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#44118) Sly Bp. válasza tomsics (#44117) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mert pár ezres árkülönbség van a 800-hoz képest! És az alcatel minden szempontból jobb kivéve a gyorsaságot! Na meg a WIN cuccok drágák! Én sem tudom mit tenni a Lumia 800-ra! Még jó hogy nem nagyok egy nagy játékos típus mert a jó játékok egy ezres fölött vannak!

N8hoz is sok dolog van! Nekem tele volt mindennel! De a kínálatot meg tudod nézni a neten! Igaz nem egy droid de ami kell az van! A Fizetős játékok meg 200 forint körül van rá veszel 5-öt és sokáig elég lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#44119) tomsics válasza Sly Bp. (#44118) üzenetére


tomsics
senior tag

Bele ültetted a bogarat a fülembe az N8-al :)
Ettől féltem a Wp-vel kapcsolatban...
Áhh nem tudom.Alcatel is tetszik,de most így utána nézve+ amiket mondtál az N8 se tűnik rossznak

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#44120) Sly Bp. válasza tomsics (#44119) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N8 lenne a te igényeidnek a legjobb! Nekem volt egy pár és szerettem őket!

(#44121) tomsics válasza Sly Bp. (#44120) üzenetére


tomsics
senior tag

Akksit mennyire bonyolult benne cserélni?Mert nem mai gyerek már...Aktív használattal nálad mennyit bírt?Baromi szép képeket csinál tényleg.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#44122) diablo666


diablo666
tag

akkor szerintem az xperia tipo lesz,ha nincs jobb ebben az arszegmensben...
38k szallitassal egyutt egy megbizhatobb uzletben...annyit meger...?
hasznalt piac nem jatszik nalam...
:R

(#44123) Sly Bp. válasza tomsics (#44121) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Aksit lehet benne cserélni! Nekem volt a 2 éves N8-om és zsír új is és nem vettem észre aksiban semmi különbséget! Nekem 3 napig ment el! Csak telefonálással és egy két aprósággal! Lumia 800-at ezért is utálom mert örülök ha egy napot kibír úgy hogy áll! De az N8 aksija tényleg jó! Cserélni nem a legkönnyebb és szervizt javaslok! Tudok is ajánlani neked egy jót ha úgy érzed cserélni kell!

diablo666: Szerintem nem ér ennyit! Szerintem! De ez a te döntésed!
Ezt nézd meg előtte! Kb ennyit ér! Ha függő ha nem!

[ Szerkesztve ]

(#44124) tomsics válasza Sly Bp. (#44123) üzenetére


tomsics
senior tag

Tudok is ajánlani neked egy jót ha úgy érzed cserélni kell!
Itt még azért nem tartok :)
Most agyalok,hogy az android a nagy markettel,de gyenge multimédia vagy az N8 fénykép király.
Köszönök mindent!

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#44125) Sly Bp. válasza tomsics (#44124) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nincs mit! Remélem nem bánod majd meg a döntésed!

(#44126) diablo666 válasza Sly Bp. (#44123) üzenetére


diablo666
tag

valoszinuleg mert neked rossz tapasztalatod van vele,de a tobbi okos telo sem lehet fenyevekkel gyorsabb ebben az arkategoriaban...most legyen akkor 38k a max keret...
ha csak az uj arakat nezzuk ugy sem eri meg...?tudom,hogy hasznaltan tudnek jobbat is venni,de arra meg nincs lehetosegem most nagyon...
vagy meger +13k-t mindenestol az s5610-hez kepest,ha tegyuk fel a gps nem eletbevagoan fontos...?

(#44127) Sly Bp. válasza diablo666 (#44126) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem nem éri meg a Tipo a Samsunghoz képest! Én Tipo ellenes vagyok! De vannak Tipo Pártiak is :)

Esetleg egy Wave 3?

Motorola Motolux

Motorola XT701

C5

[ Szerkesztve ]

(#44128) diablo666 válasza Sly Bp. (#44127) üzenetére


diablo666
tag

gondolom ezek nem nagyon szallitanak romaniaba...
valoszinuleg az itteni uj arak is elternek +/- par k-val a M.O.-i arakhoz kepest...
mindegy en megrendelem 38k-ert a tipot lesz ami lesz alapon,mert most nem latok jobb alternativat...

[ Szerkesztve ]

(#44129) Sly Bp. válasza diablo666 (#44128) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Tök mindegy hova postázzák a vaterán! A postaköltséget kell +ba fizesd!

(#44130) quailstorm válasza Sly Bp. (#44127) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Motolux elvileg erősebb, gyakorlatban jó ha a felét tudja a tiponak. A rendszere pocsék. Wave-et nem minősítem, 1 percig bírtam tapperolni, borzalom mit műveltek azzal a hardverrel. A teljesítménye iszonyatosan kevés. A Bada meg halott rendszer.
Szerintem le kéne szállnod a témáról. Nem érted hogy nem vehet Mo-ról telefont? Hogy újat néz?
És hogy a Tipo rendszere egy remekmű, a Primo meg csak egy telefon jó kamerával?
Egyébként nem értelem máma. Mindenki kér valamit, te meg ajánlod a gyökeres ellentétét. De ha neked így tetszik én nem szólok bele. Nekem végülis nagyon mindegy ki elégedett a mobiljával ki nem...

(#44131) Sly Bp. válasza quailstorm (#44130) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Csak Új telefont linkeltem! Imádtam a Wave-et! Tök mindegy honnan veszi az ember a független telefont! Ezt azért beláthatod! És ha így is úgy is fizeti a postát akkor nem mindegy! Azt meg hogy pont az ellentétét ajánlom mint amit kér... Hát ez a te egyéni véleményed! Én a Tipo-t utálom azt hogy te szereted nekem nem kell! Azt hogy én a személyes véleményem az hogy nem jó akkor azt úgy is gondolom! De te ajánlhatod és a vásárló dolga eldönteni mit vesz! Én tapasztalatokat osztok meg! És az nem egyezhet mindenkiével!
Örülnék hogy a nekem esés helyett te is inkább segíteni próbálnál és meggyőzni a kérdezőt és majd ő dönt!

Ha vissza nézel pár napot! Eléggé sikeresen ajánlottam be telefonokat olyanokat amire még nem is gondoltak és rájöttek hogy tényleg ez való nekik!

(#44132) quailstorm válasza Sly Bp. (#44131) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezért mondtam hogy ma vagy fura. Ajánlottál egy tucat gyengébb telefont mint a Tipo, és volt közte drágább is, közben meg szidtad a sebességét. Most akkor mi van :F
Biztos vagyok benne hogy ha adnának egy wave-et nekem, sokat kihoznék belőle, de az alap rendszer elég béna

[ Szerkesztve ]

(#44133) Sly Bp. válasza quailstorm (#44132) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én a Tipot nem szeretem és próbálok minden lehetségest kiajánlani ami számításba jöhet!
Wave amúgy tényleg nagyon jó telefon nagyon szerettem! Bada is használható ha nem vár extra-t az ember épp mint a Symbian!

[ Szerkesztve ]

(#44134) Boldika11


Boldika11
csendes tag

Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy megéri e most egy htc one x + venni 130e, vagy inkább várják egy csúcs mobilra, ami hamarosan megjelenik?

(#44135) HuMarc válasza Boldika11 (#44134) üzenetére


HuMarc
addikt

Milyen csúcsmobilra? Mert ilyen alapon mindig megvárhatod a következő csúcsmobilt és sosem lesz telefonod...

(#44136) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

Újra hozzátok fordulok mivel a kinézett telefon sajna már sehol sem elérhető :( (Nokia 710)

Tehát feltételek:
Keret: kb. 50.000 Ft
Kialakítás: érintős
Méret: nem akarok egy külön táskát neki, szóval a 4" feletti kijelzők kizártak :)
Használat célja: játszani minimálisat akarok rajta, a cél, hogy egy jó darabig gyors legyen, frissíthető a szoftver, és azért már elvárom az autofókuszt a kamerában.

Gyakorlatilag a 710-et keresem egy másik készülékben ha lehet így mondani. Van az utódjának nevezett 610 de az túlárazott szerintem a tudásához képest.
Márka is lehet bármilyen, oprendszer is.
Ja és ami a legfontosabb, hogy kártyafüggetlen legyen, nem akarom magam szolgáltatóhoz kötni többet :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44137) Sly Bp. válasza szabonagyur (#44136) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Új vagy használt is jó ami pár hónapos vagy hetes?

(#44138) szabonagyur válasza Sly Bp. (#44137) üzenetére


szabonagyur
félisten

Újat szeretnék ha már ennyit rászánok, pár napos szóba jöhet ha személyesen meg tudom tekinteni, de az újat preferálom.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44139) Sly Bp. válasza szabonagyur (#44138) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alcatel OT-993D, LG Optimus L7, HTC Radar, HTC One V, Xperia Ray, Nokia Lumia 800, Xperia U! Több nem jut most eszembe!

[ Szerkesztve ]

(#44140) szabonagyur válasza Sly Bp. (#44139) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi megnézem ezeket. A lumia 800 nem is lenne rossz, csak pesten van meg nincs hozzá gari csak kipróbálási :/

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44141) Sly Bp. válasza szabonagyur (#44140) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezeket mind újonnan vannak 50 ezer alatt! Lumia-t meg csak linkeltem hátha tetszik! De T-s van belőle 50 körül Új és garis! Csak ott a letiltástól lehet tartani!

(#44142) szabonagyur válasza Sly Bp. (#44141) üzenetére


szabonagyur
félisten

T-mobileos csak azért sem játszik mivel a másik T-nél vagyok, valamint nem akarok többet szolgáltatóhoz kötődni (negatív élmények). Másrészt igen félek én is az ilyen szolgáltató letiltástól..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44143) szabonagyur válasza Sly Bp. (#44141) üzenetére


szabonagyur
félisten

A HTC Radar eléggé tetszetős, de pl. az LG-t nem találom 50 alatt sehol sem. :/

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#44144) Wlac


Wlac
Ármester

Sziasztok!

Telefon vásárláshoz/választáshoz szeretnék egy kis segítséget kapni. Tulajdonképpen egy olyan készülékre van szükségem, ami megbízható, több napig lazán elvan töltés nélkül, és lejátszik mp3-at is. Nem kell nagy belső/bővíthető tárhely, mivel az mp3 lejátszás csupán az ébresztéshez fog kelleni, valamint a hívásokhoz. A kamera nem hátrány, de a megléte nem előny, sohasem fotóztam mobillal.
Gondolom a fentiekből tisztán látszik, hogy nem okostelefont keresek, hanem inkább a régi vonalakon mozgok. Tulajdonképpen egy Nokia 3120 Classic szintű készüléket keresek, volt olyan telefonom, és egyszerűen imádtam.
Használt és új telefon is érdekel, valamint Vodafone kártyával használnám, tehát vagy 70-es függő, vagy független kellene, hogy legyen. Árban - használt telefon esetén, állapottól függően - 10 ezer forint körül tudnék rá áldozni, új készülék esetében nyilván magasabb a korlát pár ezressel, de tisztában vagyok vele, hogy ennyi pénzért a használt készülék megszerzése az esélyesebb.
Fontos lenne még a fentiek mellett a megbízhatóság, a kevésbé jó cégeket hanyagolnám (pl. Siemens).

Előre is kösz a segítséget!

Wlac

“The wha-"

(#44145) Sly Bp. válasza szabonagyur (#44143) üzenetére


Sly Bp.
addikt

(#44146) Sly Bp. válasza Wlac (#44144) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha sokáig jót akarsz! 6230i ennél nem tudom hogy ezt most prímán felújított vagy csak egy házat cseréltek rajta! C1-01 ez 15 körül van újban! Samsung B2100 ez 17 újban! Samsung S5610 ez 20 ezer a Médiában! Nokia 2700 Ez nagyon változó de én már 12-ért is vettem újat! Találtam 5310-et is igaz ez már zúzósabb árban van!
Nokia 6300 de ebből van mint a szemét csak linkeltem egyet! SE W810 ez is jó lehet! A régi típusúakat amiket újként árulnak annak nehéz belőni az eredetét de linkeltem ilyet is hátha érdekel!

(#44147) nepszter1


nepszter1
addikt

szeretnek edesapanak szulinapjara egy uj telefofont. ami fontos hogy hosszú tàvra és valami összecsukhato telefont meg valami strapabìrot ugyanis szobafesto mester , max 7ezrr forint . de nem annyira. fontos az össze sukhaatósàg

[ Szerkesztve ]

(#44148) prannk


prannk
őstag

LG L9 vagy S Advance?? Játék,zene,net.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#44149) Sly Bp. válasza prannk (#44148) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG L9 szerintem! Sok indokom nincs mert ugyan az a két telefon nagyjából! Nekem az jobban tetszik kb ezért ajánlom azt :D

[ Szerkesztve ]

(#44150) Sly Bp. válasza nepszter1 (#44147) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Most kellene egy Új összecsukhatós telefon 7 ezerig és még egy ami strapa bíró?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.