Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) Nikki5 válasza meroly (#44400) üzenetére


Nikki5
csendes tag

Igen; a BlackBerry típus nem győzött meg a kicsi képernyőjével és a még kisebb gombjaival, de lehet, hogy csak szokás kérdése és tévúton járok...

(#44402) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok melyik a jobb teló azonos áron a Galaxy Ace 2 vagy az lg optimus l7? :R

(#44403) quailstorm válasza kromatika (#44402) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ace 2. L7 rém gyenge. Belépőszintű hardverrel van ellátva... Onnantól meg hiába a RAM.

(#44404) Sly Bp. válasza Nikki5 (#44399) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha azt szeretnéd hogy az Aksija menjen 2 napig akkor csak a BB! Abból is a 9900-át ajánlom! Nincs olyan okos telefon ami elmegy 2 napig!

(#44406) GaborGh válasza Sly Bp. (#44404) üzenetére


GaborGh
őstag

Nincs olyan okos telefon ami elmegy 2 napig!

Lenovo P770
Motorola RAZR MAXX
3.500mAh

[ Szerkesztve ]

(#44407) meroly válasza Sly Bp. (#44404) üzenetére


meroly
veterán

Nálam nincs olyan S40-es nokia ami elmegy két napnál tovább, még a 6230i is csak max 2,5 nap volt. Biztos leszívom az akkut vagy nem tudom, de tényleg soha semmi nem ment tovább 2 napnál. Meg lehet szokni.

Impossible is nothing

(#44408) chubb rock


chubb rock
csendes tag

segitség melyik a jobb telefon illetve megéri elcserélni a nokia6303-omat egy nokia6500 slide ra.és még valami nincs valakinek nokia6600slide hoz elölapja?? a hozzászolásokat köszönöm

(#44409) meroly válasza chubb rock (#44408) üzenetére


meroly
veterán

Nagyjából egyforma a két készülék. Talán ami a 6303 mellett szól, hogy bar kialakítás és elnyűhetetlen, a 6500 slide-ban van mozgó alkatrész (a flip) így hamarabb van mi tönkre menjen, de cserébe jobb a kamerája.

Impossible is nothing

(#44410) gduck


gduck
addikt

Sziasztok!

Kétkártyás készüléket szeretnék venni, de ahogy nézegetem nagyon sok úgy működik, hogy beszélgetés közben a másik szám nem elérhető :( Nem igazán igazodok el, hátha nektek van tapasztalatotok ;) Egyéb dolgokat azért nem írok, mert így se nagyon találok megfelelőt :( Jah és WiFi is legyen benne, mert azt is szeretik kihagyni ezekből a készülékekből (az olcsó kategóriában legalábbis).

- tudtok mondani olyan készülékeket, ami tudja kezelni beszélgetés közben a másik vonalat is?
- kétkártyás készüléknél ugye lehet ugyanazon szolgáltatótól a két kártya a készülékben (egyik céges, másik magán ;) )

Megköszönném, ha adnátok pár tippet ;)

Előre is köszönöm a válaszokat: gduck

(#44412) gduck válasza #40993792 (#44411) üzenetére


gduck
addikt

Köszi a gyors választ, ezt a témát nem is láttam. Na akkor elkezdem olvasgatni :)

(#44413) rolland88


rolland88
tag

Üdv.
Tudnátok ajánlani telefont, max 30ezerig, androidos telot keresek. Fontos lenne hogy netezni jol tudjak rajta, zene hallgatásra használnám, jo lenne legalább egy 4-5 megapixeles kamera.
Új telot keresek, független lenne a legjobb.
Gyártók közül lenne sonyericsson, nokia, vagy samsung.

Kinéztem egy motorola defy-t 26 ért használtan 2 éves, e helyett szeretnék találni egy ujabbat.

(#44414) Imy válasza rolland88 (#44413) üzenetére


Imy
veterán

Nokiából nincs android, azt felejtsd el.
Nekem az Alcatel OT911-et ajánlották, vagy esetleg a Huawei Ascend Y200, ZTE KIS Plus-t. Én egyenlőre várok vele, ha bedöglik a mostani telóm. A 3 éves telómnak jobb a felbontása, mint ezeknek, és 5-6 napot símán megy. Igaz nokia 5230, de a célnak egyenlőre megfelel...

(#44415) Sly Bp. válasza rolland88 (#44413) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Első körben neked is inkább egy sokkal jobb használtat ajánlanék! Mert ha ragaszkodsz az újhoz akkor tudásban sokat veszítesz!

(#44416) rolland88 válasza Sly Bp. (#44415) üzenetére


rolland88
tag

És használtak közül miket ajánlanál?

(#44417) Sly Bp. válasza rolland88 (#44416) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alcatel OT-995, LG Optimus 2X (én már vettem 32-ért jót belőle), Samsung Galaxy S, Xperia Mini és Mini Pro (itt a kis kijelző a hátulütő), Sony U (ezt is picivel 30 fölött van) ha nem ragaszkodsz az androidhoz akkor Nokia Lumia 800, Nokia N8!

[ Szerkesztve ]

(#44418) rolland88 válasza Sly Bp. (#44417) üzenetére


rolland88
tag

Egy másik forumon ajánlották a defy helyet a zte blade 3 at.
Ez milyen szerintetek?

(#44419) Sly Bp. válasza rolland88 (#44418) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jó telefon de ennyi pénzért van jobb is :) szerintem amiket írtam mind jobb!
ZTE-ből a Grand X In a nagyon nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

(#44420) rolland88 válasza Sly Bp. (#44419) üzenetére


rolland88
tag

Az a baj kicsit félek a használt telefonoktól. Amiket meg te írtál azok újonnan nagyon drágák nekem, használtan is bőven ahogy nézegettem 30felett vannak, ezért gondoltam erre a blade 3 ra.

[ Szerkesztve ]

(#44421) Sly Bp. válasza rolland88 (#44420) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alcatelt és Galaxy S-t biztosan találsz 30-ért! Alcatelből még garisat is!

(#44422) MasterDeeJay

Segítséget szeretnék kérni mobiltelefon vásárlásban.

Mivel nem használom ki az okostelefonomat (kiváltotta egy netbook külön mobilnettel), ezért le akarom cserélni igazi mobiltelefonra. Nem újra.
Eddig élőbe egy nokia 6700 classic tetszett meg, nem tudom hogy bevállaljam-e.
Csak telefonálásra kell! lehetőleg fémvázas ami kellene legalább 3-4 nap üzemidővel. Nem érintőképernyőset, nem kell full billentyűzet szóval sima egyszerű telefon.

Kicsit álom kategória, de létezik-e olyan telefon mint a nokia 8110, csak a autómata szétcsúsztatóval? (van 8110-esem, számomra az volt a csúcs, de szegény már nem kapcsol be)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#44423) meroly válasza MasterDeeJay (#44422) üzenetére


meroly
veterán

Jó telefon a 6700 csak már kicsit régi. Én is hasonló kategóriát vadászok, pár plusz kritériummal, de pl a Samsung S5610-et nézted már?

Flip down-os telefonból nagyon kevés van és azok is mind régiek, tehát 8110-hes hasonlót még csak említeni se tudok.

Impossible is nothing

(#44424) allando válasza MasterDeeJay (#44422) üzenetére


allando
tag

Szia,
A Nokia 8800 szép, csúszkás de az aksi max 1 nap.
Ami sokáig bírja nem emlékszem csúszkásra.
Kompromiszumot kell kötnöd.
A 6700 egy szép telefon..... Vállald be, szerintem

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#44425) meroly válasza allando (#44424) üzenetére


meroly
veterán

Igen én is arra gondoltam először, de annak is felfelé csúszik a flipje, 8110 után talán még a 8810, a 8850 , a 8890, a 8855, a 8910 és a 8910i volt aminek lefelé ment a flipje.

Impossible is nothing

(#44426) MasterDeeJay

Köszi a válaszokat!

Azt hiszem találtam egy érdekeset. Nokia C3-01
Erről valami jó vélemény? :DDD

meroly
Köszi, megnézem őket!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#44427) meroly válasza MasterDeeJay (#44426) üzenetére


meroly
veterán

Jó a C3-01 is, de biztos ezt keresed? Ha ilyet veszel akkor csakis a második kiadást (RM-776) vedd, abban gyorsabb a proci, több a memória és a kijelző is kevésbé hibásodik meg. Nekem is nagyon tetszik, mert a 6700 után talán ez az egyetlen ami normális (és a zseblámpa funkcióval egyik speciális igényem is kielégül), viszont annyira útálom az érintőt, hogy én még így sem vállalnám be.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#44428) MasterDeeJay válasza meroly (#44427) üzenetére

Megnézem élőben.

Az érintőt nem feltétlen használnám rajta. Jókat mondtak róla.

A második telefonomnak megpróbálom feltámasztani szegény 8110-est, aksi kell bele, antenna is törött.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#44429) meroly válasza MasterDeeJay (#44428) üzenetére


meroly
veterán

Muszáj használnod, mert navigációs gombok nincsenek rajta. Ha nem kellene használni, hanem tényleg lehetne választani hogy vagy gombos vagy érintős módban üzemel, akkor már rég vettem volna ;)

Impossible is nothing

(#44430) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami olcsóbb dual sim-es, megbízható telefont? keret kb 10-20000ft Akár használt is jó.
Nem kell, hogy okos vagy érintős legyen. A lényeg, hogy a két simet úgy tudja kezelni, hogy amikor az egyiken épp beszélek, akkor a másikon az engem kereső félnek azt mondja, hogy pillanatnyilag nem elérhető, ne !!!! hívás várakoztatás!!! legyen. :W

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#44431) Sly Bp. válasza sonaj0203 (#44430) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ilyen árban ami minőségi telefon az csak a D780! De nem tudom hogy hogyan kezeli a SIM-eket!

(#44432) meroly válasza sonaj0203 (#44430) üzenetére


meroly
veterán

Dual active-ot keress. Az tudja ezt a funkciót.

Bocs, pont a másik kell neked, tehát dual standby. Ebből van bőven, szinte az összes dual simes telefon ilyen, pl Samsung E2152, Nokia C2-00, stb, stb.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#44433) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

18.000ft-ig szeretnék venni használtan telefont.

Ami fontos, és amire használva lesz:
- Jó kamera
- Zenehallgatás
- Telefonálás ;]
- Netezés nem nagyon lesz rajta :N

Kettő kiszemeltre szűkítettem a kört:

HTC Wildfire S
Samsung Wave (S8500)

Ezek közül melyik az ajánlottabb??

:R

üdv

(#44434) Sly Bp. válasza werszomjas (#44433) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sony Xperia Mini-t vennék ki lehet fogni 20-ig is párat és megéri azt a pár ezret!

Amúgy a Wildfire-t ajánlom mert Androidos de a Wave is nagyon nagyon jó telefon azt is ajánlom! Ha minőségileg kell döntsek akkor a Wave!

(#44435) Crafter32


Crafter32
őstag

Sziasztok

Én is telefont keresek, de hiába olvasok teszteket vagy próbálom követni a dolgokat elveszett embernek érzem magam.Eddig csak nokia-m volt szinte. Ha véletlen más gyártóra váltottam az kukába végezte gyorsan, mert felidegesített a kezelése. De azért próbálok nyitott maradni hátha... Volt 1x NokiaN97mini-m is, de mérete és érintőképernyőjét nem bírtam elviselni. Ráadásul mindenki azt mondta, h töltsek rá még pluszba ilyen-olyan alkalmazást. Ha már 100e-t vesz az ember vmit ne azzal kezdje már, h otthon 2 hétig próbálja kezelhetővé tenni....
Szóval lassan 3 éve van Nokia 6700-m. Előtte: Nokia 8600 luna, Nokia 6230i, Nokia 6310i stb. Minimum 2 évig megvan 1 telefonom, és mindig csak újat veszek. Szeretem a "szép", fémházas jó fogású mobilokat. A telefont sokat használom, sokat telefonálok, de szeretem ha le tud foglalni mikor várakozni kell(játék, zene, video, esetleg internet, stb). És most szeretném lecserélni a 6700-t, eljárt felette az idő úgy érzem. De nem találok telefont magamnak. Szinte csak lapátnak való telefonok vannak amiket érintőképernyővel még jobban kezelhetetlené raktak számomra. Legutóbb BlackBerry 9100 Pearl néztem volna, de ahogyan olvastam itt a teszteket a BlackBerry szinte semmi pluszt nem ad az előfizetéses szolgáltatása nélkül és erősen cég alkalmazottaknak való.

Amit szeretnék:
- Ha lehet ne legyen drágább , mint 80-100.000 forint, de ha nagyon tuti....
- Új legyen
- Fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés)
- Imádom a fémházat (már gondolkoztam egy Nokia 8800 carbon arte-is , de az már tényleg elavult)
- Puszta érintőképernyőt nem tudom elviselni. SMS-t írni Én nem tudok ilyen mobil -al gyorsan tehát fontos a billentyűzet.
- Na és a méret! Nem akarok vele agyonütni senkit, nem akarok vele havat lapátolni sem. Egy kézben elférjen, 1 kézzel használható legyen, nyáron ne kézben kelljen hordani, mert a zsebben nem fér el.

Szóval ha bárki tud ilyen , vagy tud segíteni azt megköszönöm. Baráti köröm szinte ebben szenved. Megvették az iphone-t és egyébb divatos telefont , de állandóan a kezükbe van (mert nem fér el sehol), sms-t nem tudnak rajta írni csak szenvedve. Ha hívásuk van mindent el kell dobni, mert az érintőképernyőt nem lehet 1 gombbal felvenni vagy használni.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#44436) werszomjas válasza Sly Bp. (#44434) üzenetére


werszomjas
őstag

Akinek lesz, annak nem tetszik az Xperia Mini, sztem is csúnya, nagyon dagi szegény, pedig tudásra jó telefon :K

Igazából egy hölgynek lesz, root, programok folyamatos telepítése nem lesz, netezni sem szeretne rajta, néha majd ránéz az ingyenes facebook-on a leveleire, de azt az előző telefonjával egy Corby-val is meg tudta csinálni :)

Wildfire S-t ismerem, barátnőmnek olyan van.

A wave-t és a bada-t viszont nem ismerem, képek alapján minőséginek tűnik a wave, de sajnos nem fogtam még kezembe.

Használtan kb egy áron mennek, talán a Wave-k néhány ezerrel drágábbak, de azokból is ki lehet fogni olcsóbbat.

üdv

(#44437) Boldika11


Boldika11
csendes tag

Üdv!
Egy "döntés" előtt állok. Egy mobilt szeretnék venni és már leszűkült a kör 2 telefonra. Samsung galxy s3 és lg nexus 4. Ti melyiket javasolnátok, esetleg tapasztalatok alapján!

(#44438) HuMarc válasza Boldika11 (#44437) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyértelműen Nexus 4!

(#44439) tomika04


tomika04
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Xperia P vagy Sensation xe-t érdemesebb venni?Melyik a jobb?
A válaszokat előre köszönöm!

(#44440) Sly Bp. válasza tomika04 (#44439) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sensation-ből rengeteg a hibás nekem 3-szor cserélték ki! Ezért a P-t ajánlom!

werszomjas A Bada miatt nem a legjobb de amúgy nagyon jó telefon és bátran merem ajánlani!

Crafter32 Én a BlackBerry 9900-át ajánlanám neked! Nagyon minőségi és nagyon jó telefon! Imádom ezt a telefont! Lenne rajta ingyen navi ilyenem lenne!

[ Szerkesztve ]

(#44441) meroly válasza Crafter32 (#44435) üzenetére


meroly
veterán

Hűűű totál egy cipőben járunk, szóval ha találtál valami jót, akkor szólj. Egyébként a hiba a nokiában van, mostanában tényleg nem adnak ki normális telefont, csak a tapizósakat.
Esetleg a C3-01-et nézted? Bár igazából a 6700 után nem sok előrelépés van, csak annyi hogy újabb. És nem full érintős csak félig. Én mondjuk még ezt sem bírnám megszokni, sajnos.
Külön respect a Lunáért, imádtam, ahogy a 8800-t is meg a 6230i-t is ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#44442) Sly Bp. válasza meroly (#44441) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Neked is ajánlom a BlackBerry-ket! Olcsóbb kategóriában a 9780 nekem nagyon bevált imádtam! Aktív tok is szuper jó volt! Bőr hátlap szintén! Drágábban meg a 9900 csoda jó telefon! Nagyon szeretem őket!

8800 és társai meg minőségiek de nem okosak ami most meg kellene a kollégának! Mondanám az Oro-t de az egy kaki C7! Amúgy csúcs volt nekem feketében egyszer! :)

[ Szerkesztve ]

(#44443) meroly válasza Sly Bp. (#44442) üzenetére


meroly
veterán

Nekem ajánlasz telefont? :DDD
Azért köszi ;)

Ez a 9780 tetszik, de már tudom mi bajom lenne vele, hogy nem nokia :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#44444) Sly Bp. válasza meroly (#44443) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Tényleg próbáld ki! Vegyél egyet használtan egy fullos 9780-at aztán meglátjuk! Tényleg csak BB-m lenne ha lenne hozzá értelmes navi!

[ Szerkesztve ]

(#44445) meroly válasza Sly Bp. (#44444) üzenetére


meroly
veterán

Navi nem is annyira fontos, de pl a szoftvere milyen egy S40-hez képest? Úgy hogy nagy nokia-fan lévén még a symbiant is gyűlölöm.
Ja és a vaku zseblámpaként tud üzemelni? A bőr hátlap tényleg nagyon király benne ;)

Impossible is nothing

(#44446) Sly Bp. válasza meroly (#44445) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt nem tudom hogy lehet e zseblámpaként használni de már mindenre van ilyen progi! Szoftvert szokni kell mint minden újdonságot, én hamar megszokta és megszerettem! Egyszerű és atom gyors! Az e-mail-eket gyönyörűen hozza be olvasható és kényelmesen lehet válaszolni na ez a mostani Lumia 800-ról nem mondható el! Lassan rábeszélem magam egy új 9900-ra és veszek rá hivatalosan egy EU navit :D

(ma néztem a 920-at, szeretnék venni egyet vagy is szerettem volna na de ez a méret... le is mondtam róla most új vágy telefon után kutatok)

(#44447) Crafter32


Crafter32
őstag

Köszönöm.

Elkezdtem most hajnalban utána olvasgatni amit ajánlottatok. Most a Nokia 6700-m még mindig jól bírja, pedig már párszor a betonra ejtve pattogot. Napi használat mellett is legalább 2 napig még mindig bírja az aksi. Szóval akinek még nem volt 6700 annak ajánlom. Olyan igazi "unalmasan" jó telefon. Nem értem mit csinál a Nokia mostanában. Nem gondolkozik, h eddig miért vásárolt vki fanatikusan Nokiat? Hirtelen eldobták az összes rajongót a kukába.
Szóval BlackBerry 9900 és BlackBerry 9780.
Nagyon szeretek itt olvasgatni a mobilarenaban. Sehol nem találtam ilyen jó cikket, még ha nem is értek minden ítélettel egyet. Dehát nem egy az ízlés... El is olvastam a BlackBerry és a RIM-ről a cikket. És ugye ide jutottam, idézném:
"A Facebook BIS-előfizetés nélkül viszont csak WiFi-n hajlandó működni, de aki ilyetn készüléket vesz, az úgyis előfizet. "
Tehát 9900 is úgy ér vmit ha előfizetek a RIM háttér szolgáltatására? Na de Én nagyon nem szeretnék havi fix költségbe bonyolódni. A mai világban megtanulta az ember az a tuti ha vkinek nincs hitele + havi fix költsége.
A másik nekem nagyon nagynak tűnik. Bár még nem volt kezembe ilyen. Lehet érdemes lenne bemenni egy mobilarena boltba , ha van ilyen és kipróbálni ha nem rúgnak ki páros lábbal :). Nem túl széles a készülék? Egy 6700-hoz képest lapátnak tűnik nagyon és ez idegesítene. Furán néz ki ahogy telefonálgatnak az emberek ilyen lapátokkal. Én azt gondolnám, h a készülékek egyre kisebbek lesznek és egyre laposabbak. Erre pont fordítva halad a világ. Pohár alátét nagyságúak és inkább hasonlítanak egy hűtőszekrényhez, vagy egy Nokia 2110-hez, mint a legújabb mobilokhoz.

C3-01
Szintén elolvastam róla itt a cikket. Nagyon dicsérték. Lehet meg kellene próbálni. De mivel tud többet, mint egy 6700? Érintő képernyő? - nem biztos biztos, h előnyként fogom fel. Jobb a kamera? - 5Mp mind a kettő. Szebb a kép? - Ezt nem tudom. Jobb az anyagfelhasználás? - Ezt sem tudom megítélni.

Bocsánat, h kötözködöm, de manapság már úgy érzem olyanokra, mint Én nem gondolnak. Amikor bejött a Nokia 6230i és rohant az ember a bolta, mindenhol azt mondák elfogyott, nincs, stb. Egy napi szaladgálás után talált az ember akkor olyan 140.000 körül, mégis elvitték mint a cukrot. Viszont egyértelmű volt mindenkinek, h ennél szebbet , kezelhetőt nem tud venni. Hol van már ez a világ?

(#44448) meroly válasza Crafter32 (#44447) üzenetére


meroly
veterán

Nekem a qwerty-s "lepények" személy szerint tetszenek külsőre és fogásra is. Viszont magát a gombokat használni nem tudnám szerintem, főleg ha számokat akarok írni, biztos nem nőne a szívemhez, túl sok a gomb rajta. És ahogy Sly Bp. is írta megint program telepítések árán tudok elérni egy olyan funkciót (zseblámpa) ami nekem fontos és a 3720-on megvan egy gombnyomásra. Nem olvastam a cikkeket, de a bőr hátú 9780-at ma el fogom olvasni ha lesz időm. Az nagyon bejönne, mert a fémet én inkább kerülöm, mert hideg és csúszós, tudom szép nagyon, a 8800-ban imádtam azt ahogy kinézett, dokkolóban, kézben stb, stb, de most már inkább kerülöm.

Jó kis teló a 6700 akartam is mondani, hogy nem érdemes cserélni nokián belül, mert jobbat nem kapsz. Ha bejönne a fém még most is vennék egy 6700, mert pl a számomra nagyon fontos SAR érték is alacsony nála. A BB-ket ahogy néztem kb a háromszorosa a sugárzás. Tudom ez semmit sem számít, mert a határértéken belül van, de azért inkább egy harmadakkora sugárzású telefont veszek meg. A c3-01 tényleg nem sok mindenben több, talán újabb, vékonyabb, van benne wifi, szerintem gyorsabb is. Lehet érdemes lenne nézned egyet ha a BB-k méretre ennyire nem jönnek be. Ha veszel, akkor figyelj rá, hogy csakis a második szériát (RM-776) vedd!
Igen, hát azok az idők már elszálltak, semmi sincs, csak a sok tapizós játék.

Sly Bp.: na ez a baj, hogy megint programok telepítése, stb. Azért szeretem a zárt rendszert (nokia s40), mert számomra megbízhatóbb mint bármilyen más operációs rendszeres telefon (symbian, bb, win, andorid). Ettől függetlenül megsasolom ma jobban ezt a 9780-at.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#44449) Crafter32


Crafter32
őstag

Hmmm akkor most megint oda jukadok ki, h nincs jobb telefon a 6700-nál még mindig így 3 év után sem? :DD Hát nem fura? Most akkor fejlődik a technika vagy nem? Esetleg csak a fogyasztási társadalom a lényeg, h minél többet vásároljunk, az már nem számít milyet :O Nem álok be a sorba, vannak igényeim.

Na de mindegy nem is ez számít, elgondolkozok a C3-01-en, de külsőre még mindig nem hozza a Nokia színvonalat így képről (8800, 8600). És nem tudom milyen lehet multimédiában...

BB. -ben esetleg 8100, 9100? (ami vékonyabbnak tűnik képen). Bár gondolom nem fémházasak.

[ Szerkesztve ]

(#44450) Sly Bp. válasza Crafter32 (#44449) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Menj be egy médiába és fogd meg a BB-ket! Tetszeni fog! Előfizetni meg nem muszáj a BB szolgáltatásra! Nekem sem volt és prímán használtam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.