Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44301) Miamiquake válasza Sly Bp. (#44300) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Nekem fekete Arte is bejön mert müszakilag tökéletes és azért jó anyagokból van, bár kétségtelen hogy a Sirocco stílusosabb.

Kimaradt még a Motorola Luxury esetleg a V3 Dolcse gabona, ezek is alternatívák lehetnek.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#44302) Sly Bp. válasza Miamiquake (#44301) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Arte-t nem szerettem de e V8 Luxury az jó volt a V3-as DG-t nem szerettem! Arte valamiért nagyon nem jött be hiányzott a fémház! A Carbon arte szép de az sem volt olyan mint amikor a Sirocco jelent meg és volt először a kezemben!

(#44303) Miamiquake válasza Sly Bp. (#44302) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Luxury egyetlen hibája a gyenge aksi volt nálam. De a kiegészítőit is imádtam :)

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#44304) Sly Bp. válasza Miamiquake (#44303) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Maga a V8 is mocsok jó volt!

(#44305) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok, szeretnék egy új(garanciás)mobilt venni, nem feltétlenül okostelefont. Fontos szempont a kedvező percdíj, sms, bár nem telefonálok sokat. Legyen egy elég jó kamerája+videófelvétel is. Hűségidő nélkül, kártyafüggetlenül.(jelenleg telenoros vagyok, djuice) Kis netezés(képfeltöltés), zenehallgatás, valami olcsó csomaggal, havi max 2ezer FT. Hosszú távú használatra, jó üzemidővel(ne kelljen túl gyakran töltögetni, közepes-alacsony használatnál). Wifi is kéne. Árban 20-30 között, esetleg kicsit fölötte. Ha tudtok írjatok szolgáltatót is, vagy hogy hol érdemes megvenni. Köszönöm.

(#44306) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Hello!
Valószínűleg lehetetlen küldetés.
30e-ig létezik tűrhető kamerás autofókuszos teló amit korlátozottan lehet használni fényképező helyett is? :F Na meg az se lenne baj ha az akksija 1-2 napnál többet bírna. Netes/okos funkciók közül nem kell semmi. "fényképezés", telefon, sms. Ennyi.

(#44307) quailstorm válasza Tamoo (#44306) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nokia N95, N95-2 RM-320(alias N95 8GB, na ez van nekem), Nokia N82, xenon vakuval, Samsung S5610 primo, más kategória, de a kritériumoknak megfelel, AF csak korlátozott. Esetleg Samsung Galaxy Ace, Ace-i, Omnia, Omnia 2.
Ez mind 5 megapixeles volt. Nehezebb beszerezni a Samsung innov8-at, és az Omnia HD-t, főleg ezen az áron. Nemrég pedig láttam 35k-ért egy összevert de kétségtelenül eredeti és működőképes Nokia N8-at is.

(#44308) Tothgera30 válasza quailstorm (#44307) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Megvan a Nokia N8-am :DDD . Szuper kis telefon, sokat ne tudok róla írni, és nem is szaporítom a szót, mivel ami jó, arról nincs mit beszélni :B . Köszönöm a segítséget a topicban ténykedő úriembereknek :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#44309) Tamoo válasza quailstorm (#44307) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Köszi! Mutternek lesz, azt elfelejtettem írni, hogy csak új jöhet szóba.
Ez a Samsung S5610 teljesen jónak tűnik. :)

(#44310) Sly Bp. válasza borges7 (#44305) üzenetére


Sly Bp.
addikt

borges7: Nem létezik ilyen amilyet te szeretnék! Az eco a T-nél a legolcsóbb de 2 ezer forintos előfizetéstől ne várd hogy olcsó legyen! Gondold át a feltételeidet mert így nem tudsz mit venni!

Tamoo: S5610 jó lehet mert újban 20 ezer! De nem egy kamera huszár azt azért tegyük tisztába! Korrekt képet csinál de amint nem tetszik neki a fényviszony megadja magát! Nekem is anyukám használ ilyet és arra jó hogy egyek kettőt kattintson vele de fényképezős célra nem felel meg szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#44311) Tamoo válasza Sly Bp. (#44310) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Tudom, hogy közelében nincs egy fényképezőnek, de az árához mérten elég korrektnek tűnik. Szerintem jó lesz. Nem sok hasonlót kapni jelenleg.

(#44312) borges7 válasza Sly Bp. (#44310) üzenetére


borges7
aktív tag

Az s5610-et már más is ajánlotta, lehet az lesz a befutó. A net meg a wifi tényleg nem létfontosságú, de arról tudnátok valamit írni, hogy milyen szolgáltatónál/csomagban érdemes megvenni, hogy a telefon/sms-díjak tűrhetőek legyenek? Esetleg 1 éves hűséget bevállalok. Számhordozás hogy működik, ha átmegyek másik szolgáltatóhoz?

(#44313) Sly Bp. válasza borges7 (#44312) üzenetére


Sly Bp.
addikt

2 ezer forintért nincs jó előfizetés! Ahoz hogy számhordozást kérj ahoz az kell hogy ne legyen tartozásod egyik cégnél se! Bemész az új céghez és megmondod nekik hogy számhordozással náluk szeretnél lenni és ők mondják a többit! De telefonon gyorsabb a történet érdemes felhívni őket! Tnél az ECO XS de ez nem olcsó szerintem! Mozaik XS ebben már van mobilnet!

Tamoo: Ha jobbat szeretnétek akkor egy C5-öst nézzetek meg! Itt már van navi is ingyen ami ha már egyszer jól jön behozta az árát!

[ Szerkesztve ]

(#44314) eddie17 válasza Sly Bp. (#44278) üzenetére


eddie17
addikt

Na megvettem a helyi Tuskóban szép fekete kártyafüggetlent, 7490-ért.

(#44315) Sly Bp. válasza eddie17 (#44314) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jól tetted :) Egy kis hulladék tulajdonosa lettél :) de a célnak megfelel!

Nem tudja valami mennyibe kerül egy Nokia 100-as és társai előállítása tartozékokkal mindennel?

(#44316) eddie17 válasza Sly Bp. (#44315) üzenetére


eddie17
addikt

Nem gond, lényeg az volt, hogy bármilyen szolgáltatót megegyen, és lehessen vele telefonálni. :)
Ha kell valami fontos arra ott a Black. :)

Szerintem pár száz forintos tétel. :)

(#44317) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Régen ha jól emlékszem voltak rendes asztali telefon kiszerelésű sim kártyás készülékek a telenornál meg a voda-ná. Létezik még ilyen. Nagymamának kéne egy független készülék. Mobilt nagyon nem tudja kezelni még az asztalit is elég lassan, de így jóval olcsóbb lenne neki a telefonszámla.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#44318) Sly Bp. válasza Bagira01 (#44317) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem ilyen már nincs vagy csak én nem hallottam róla! De vannak direkt az idősek számára készült telefonok amik eléggé korrekt árban vannak! Emporia például kimondottan ilyen márka! De még van pár Doro és Panasonic készülék is!

[ Szerkesztve ]

(#44319) Bagira01 válasza Sly Bp. (#44318) üzenetére


Bagira01
veterán

Sajnos a mobil készülék semmiképp nem jöhet szóba, csak hagyományos asztali telefont hajlandó kezelni, így viszont irdatlan számlái vannak, mert csak mobilt hív és csak t-home van náluk és a lebeszélhetőség mobil hálózatba nem engedélyezett. GSM adapter lehet az alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#44320) Sly Bp. válasza Bagira01 (#44319) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Kell neki szerezni valami dockolót hátha van és akkor a töltéssel sem kell foglalkoznia! Jobb ötletem nincs! Ezeket a készülékeket direkt erre a célközönségre találták ki mert valóban nagyon egyszerűek :) lefele megnyomja a gombot és már is ott a telefon könyv :D szóval próbálj meg vele beszélni hogy nézzen meg egy ilyet!

GSM adapterekben nem vagyok otthon! De én a mobilra szavaznék! Így a kertből nem kell beszaladni ha hívják, csak kikapja a zsebéből és kész :)

[ Szerkesztve ]

(#44321) Vugi


Vugi
csendes tag

Hello!

Szerintetek milyen telefont vegyek Márkában Samsung vagy HTC ben gondolkodtam Samsung Note 2 őt nézegettem mert az használhatónak tűnik várom a javaslatokat jah és Iphont nem veszek mert nem lehet hozzá rendes programokat írni.

(#44322) Sly Bp. válasza Vugi (#44321) üzenetére


Sly Bp.
addikt

HTC-nél mi a konkrét elképzelés? Mire használnád a telefont? Milyen OP rendszer jó neked? Alap elvárások?

(#44323) Vugi válasza Sly Bp. (#44322) üzenetére


Vugi
csendes tag

HTC nél nincs konkrét elképzelésem használom, jegyzetelésre, projekteknél, tesztelésre és saját készítésű programok használatára, néha fényképezek és videózok , jah és netelek és e-mailezek is róla.

(#44324) Sly Bp. válasza Vugi (#44323) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha Note 2 szinten gondolkodunk akkor ajánlanék még egy Nokia Lumia 920-at, Sony T-t és a HTC-től egy One X +-t! De ebben az árkategóriában nem nagyon van rossz választás!

(#44325) Vugi válasza Sly Bp. (#44324) üzenetére


Vugi
csendes tag

Köszönöm de döntésképtelen vagyok ezért kérdeztelek titeket jah és inkább Androidot vennék de legalább 3-telóra lerövidült a lista.:)

(#44326) Sly Bp. válasza Vugi (#44325) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mindegyiknek van jó és nagyon jó tulajdonsága de sok különbség nem lesz csak apróságok! Én Sony T-t vennék mert az tetszik! Itt nem nagyon lehet döntést hozni csak úgy hogy ahova húz a szíved!

(#44327) Vugi válasza Sly Bp. (#44326) üzenetére


Vugi
csendes tag

Köszi akkor majd bemegyek a boltba és kipóbálom őket aztán majd meglátjuk:)

(#44328) csiben1


csiben1
tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy Ace 2 -ről mi a véleményetek? Alapvetően telefonálásra, netezésre, facebook- ra használnám. Újan, előfizuval 37 ezer a T-mobilnál. :F

You can walk straight through hell with a smile

(#44329) Sly Bp. válasza csiben1 (#44328) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem nagyon venném szerintem túlárazott! Néz meg egy ZTE Grand X In-t és egy Alcatel OT-995-öt!

(#44330) -NOKIA- válasza csiben1 (#44328) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

40 rugó és még 2 év rabszolgaság???
Vicc.

(#44331) andrás47 válasza Bagira01 (#44317) üzenetére


andrás47
senior tag

Szia !

Állítólag a Vodafonnál ez még kapható, az árlistában benne van: (L:http://www.telefonteszt.hu/telefon/225/huawei-ets3125i)http://www.telefonteszt.hu/telefon/225/huawei-ets3125i
(/L)

Valóságban nem tudom kapható-e ?

Üdv !

(#44332) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Asszonykámnak gondolkodtam el valami telefonon, hátha csuklóból tudnátok ajánlani valamit.
Nokia, szétcsúsztatható, valami nőies szín is legyen (fehér, rózsaszín, stb), ne legyen rossz kamerája, olyan 40K környéke.

valaki? :)

(#44333) Sly Bp. válasza AndrewTdi (#44332) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Csak az N97 Mini jut eszembe! Nokia E7 csúszkás még ami jó de ez nem egy női típus! :)

Vagy más márkában is kell gondolkodni!

(#44334) AndrewTdi válasza Sly Bp. (#44333) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nem gondolkodtam ennyire "komoly" telefonnak neki.
Telefonálás, üzenet, fényképezés. szinte csak ezeket csinálja.

(#44335) Sly Bp. válasza AndrewTdi (#44334) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor az N97 Mini jó lesz neki :D lősz a neten egy használhatót és boldog marad :D De ha nem kell csúszka de minőség kell akkor egy E72 ez már 20 körül is van vagy E6! Vagy te milyen típusokban gondolkodsz? Mert az N97 Mini-nél olcsón (20 körül 30-ért már csodás is van) jobbat nem kapsz! Vagy ne legyen csúszkás és vegyetek egy 6700-át! Vagy ha még olcsóbb és új kell akkor Samsung S5610! Vagy egy Nagyon nagyon jó és garis E66-ot nézz meg!

[ Szerkesztve ]

(#44336) korpicschess válasza AndrewTdi (#44334) üzenetére


korpicschess
veterán

Fehér N86, bár kicsit nagy, és nehéz, de egy nagyon korrekt telefon minőségileg és kamerában, ráadásul csúszkás is. Persze újonnan nehéz... Ha 40k a használt, akkor sima kör, 20 körül már tutira van szép.

A rezisztív kijelzőtől óvd meg lehetőleg.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44337) Sly Bp. válasza korpicschess (#44336) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jó ötlet az N86 én is ajánlom! A Csúszkával nagyon vigyázni kell mert ha rossz vagy már romló állapotban van akkor szinte kuka a telefon! Nagyon drága javíttatni! Egyszer bele szaladtam! De ajánlom!

(#44338) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

2680 slide-ja van most :D Ezzel mindent elárultam?

(#44339) korpicschess válasza AndrewTdi (#44338) üzenetére


korpicschess
veterán

Ahhoz képest az E66 is nagy ugrás. Szerintem nagyon szép telefon. Az is létezik fehérben, és a minőségibb készülékek közé tartozik. E és N szériával nehéz mellényúlni.
Egyébként egy olcsóbb N85 is simán alternatíva, mert az is nagyon jó készülék.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44340) Sly Bp. válasza AndrewTdi (#44338) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát el!

C2-05, 7230, 8600 ennek nagyon örülne, 5610, 6600i, 6700 Slide!

Hát nézd meg ezeket! :)

(#44341) AndrewTdi válasza Sly Bp. (#44340) üzenetére


AndrewTdi
addikt

C02-05, 6600i, 6700 Slide, E66

Ezek nem rosszak. lényegében ezeknél az lenne a döntő, hogy melyiknek a legjobb a kamerája.

[ Szerkesztve ]

(#44342) Sly Bp. válasza AndrewTdi (#44341) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Most mondjam azt hogy egyiknek sem :D

Amelyik tetszik neki azt vegyétek! Mindnek ratyi a kamerája!

E66 meg más világ de én ezt venném! De a kezelése nagyon bonyolult lenne a mostani után!

[ Szerkesztve ]

(#44343) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

6700 Slide a szimpi nekem (ismerve őt). valentín napra akarom (wellness hétvége mellé)

[ Szerkesztve ]

(#44344) Sly Bp. válasza AndrewTdi (#44343) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor már csak meg kell találni az ideális példányt! :K De hol lesz ebből új azt nem tudom!

[ Szerkesztve ]

(#44345) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Akkor a másik oldalról.
Milyen olyan slide készülék van, ami lehet nőies színű és valamire való kamerával rendelkezik? :D

#44346) Sly Bp.: na igen. De ddig kerestem újakat, de valóban nincs sehol sem.

[ Szerkesztve ]

(#44346) Sly Bp. válasza AndrewTdi (#44345) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nincs! :D Ez jó lesz neki szerintem! És van Pink szín is :D

Itt találtam! Hívd végig őket hátha!

[ Szerkesztve ]

(#44347) jtzk


jtzk
tag

sziasztok. Szeretnék venni egy teljesen egyszerű, kis méretű nőies mobilt, régebbi is jó, tehát használt is... olcsó legyen (max 15ropi) Annyi kellene, hogy viszonylag normálisabb képeket lehessen vele csinálni... tudom mobiltól nem lehet nagy elvárásaim, főleg olcsóbb kategóriában :) Tudtok ajánlani? Köszi :)

(#44348) Sly Bp. válasza jtzk (#44347) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Új vagy használt? Független vagy függhet is valamin? Garis gari nélküli?

(#44349) jtzk válasza Sly Bp. (#44348) üzenetére


jtzk
tag

használt is jó.... független vagy T-mobilos. Gari nem kell :)

(#44350) Sly Bp. válasza jtzk (#44349) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 7230!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.