Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) meroly válasza Sly Bp. (#44350) üzenetére


meroly
veterán

Mind csupa-csupa jó ajánlat :K

Impossible is nothing

(#44352) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

20eFt értékben keresek Nokia esetleg Samsung telefont.
Szüleimnek lesz, előzőleg Nokia 3100 volt nekik.
Tehát vmi hasonló készüléket szeretnék nézni nekik.
Milyet készülék lenne a legalkalmasabb erre?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#44353) meroly válasza pvt.peter (#44352) üzenetére


meroly
veterán

Szolgáltatónál (kártyás vagy előfizus), használt vagy új?

Impossible is nothing

(#44354) Sly Bp. válasza pvt.peter (#44352) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung S5610!

(#44355) pvt.peter válasza meroly (#44353) üzenetére


pvt.peter
őstag

Új készülék érdekelne.
Előfizetések jelen pillanatban.
Illetve sulin keresztül van a készülékük, de ez nem jelenti azt, hogy továbbra is sulin keresztül kellene új készüléket igényelni, kártyát úgy is átlehet rakni bármilyen kártyafüggetlen készülékbe.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#44356) pvt.peter válasza Sly Bp. (#44354) üzenetére


pvt.peter
őstag

ez a samsung eléggé tetszetős
masszív :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#44357) Sly Bp. válasza pvt.peter (#44356) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekünk van is a családban! Csak ajánlani tudom!

(#44358) meroly válasza pvt.peter (#44356) üzenetére


meroly
veterán

Jó az a samu :K
Bárcsak lenne egy ilyen nokia is :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#44359) Sly Bp. válasza meroly (#44358) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát a C5 de az nem ilyen baráti áron!

(#44360) meroly válasza Sly Bp. (#44359) üzenetére


meroly
veterán

Az egy f.s, volt olyanom céges, kb 3 napig, aztán visszaadtam. 6700 még ilyen, de az meg régi sajna.
C3-01 talán, de az érintőtől még olyan formában is irtózom. Hát várok egyelőre, hátha kiadják a 3720 utódját ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#44361) Sly Bp. válasza meroly (#44360) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én a mai napig szeretem a C5-öt nekem a 6700 tűnt megbízhatatlanabbnak! Meg az sokkal kényesebb! De az tény hogy a Samsung betalált a S5610-el!

(#44362) meroly válasza Sly Bp. (#44361) üzenetére


meroly
veterán

S40-el megbízhatatlan? :Y

Impossible is nothing

(#44363) Sly Bp. válasza meroly (#44362) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem még a legelején volt mikor megjelent és nem győzött meg! Kapott egy memkártyát és amire betöltötte... Nem győzött meg de nagyon szép főleg a Gold Edition :)

(#44364) meroly válasza Sly Bp. (#44363) üzenetére


meroly
veterán

Hm... pedig már nézegettem használtat, de igazából csak a kamera jobb és van benne 3G, de viszont vaku nincs. Úgyhogy erről is lemondtam (századszorra).

Impossible is nothing

(#44365) Imy


Imy
veterán

Sziasztok!

Androidos telefont szeretnék venni, ami ár-érték-minőségben jó.
Mit tudnátok ajánlani?
Elvárás:
Független vagy T-mobile függő
új
Ár: ~30e
Android
wifi
bluetooth
GPS
4" -os kijelző, vagy nagyobb

(#44366) HuMarc válasza Imy (#44365) üzenetére


HuMarc
addikt

Ilyen nem létezik. Talán Alcatel OT-991.

Minden, ami ebben a kategóriában jónak számít, az 3,5"-os, vagy kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#44367) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Y

Iphone 6s

(#44368) HuMarc válasza xperiasigi (#44367) üzenetére


HuMarc
addikt

Galaxy Y? Egyáltalán mire ment a válasz?

(#44369) Gazs


Gazs
tag

Hello!

Keresek androidos olcsó telefont 20 ezer körül, mondanátok pár alternatívát?

Wifi, minimum 3"os kijelző, vodafone vagy független, youtube-ról videókat letudja játszani, kb. ennyi.

Előre is köszönöm. : )

(#44370) Sly Bp. válasza Gazs (#44369) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung Galaxy Ace-t nézz meg!

(#44371) Gazs válasza Sly Bp. (#44370) üzenetére


Gazs
tag

Ja azt nem írtam, hogy dominós kéne . Ace-t azt nem kapok annyiért nem?: ( Meg lehetőleg új kéne. Akkor kártyás. (szerk)

[ Szerkesztve ]

(#44372) Sly Bp. válasza Gazs (#44371) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Új kellene vagy használt? Vodafone vagy T-mobile? Mert a Domino az T-s!

(#44373) Imy válasza HuMarc (#44366) üzenetére


Imy
veterán

Akkor Módosul 3.5"-ra

Sziasztok!
Androidos telefont szeretnék venni, ami ár-érték-minőségben jó.
Mit tudnátok ajánlani?
Elvárás:
Független vagy T-mobile függő
új
Ár: ~30e
Android
wifi
bluetooth
GPS
3.5" -os kijelző, vagy nagyobb

(#44374) HuMarc válasza Imy (#44373) üzenetére


HuMarc
addikt

Akkor most már három lehetőség van: Ascend Y200, Alcatel OT-991 és ZTE KIS Plus. Én a 2.-at ajánlom.

(#44375) Sly Bp. válasza HuMarc (#44374) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Teljesen egyet értek veled! De én is csak az Alcatelt ajánlanám de a másik kettő is megfelel a leírtaknak!

(#44376) Imy válasza Sly Bp. (#44375) üzenetére


Imy
veterán

Hoszabb távon jó az Alcatel?
Nekem a régi időkben volt Alcatelem, nah azt a telefont nem sírom vissza. [link]

(#44377) Sly Bp. válasza Imy (#44376) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez már egy más világ! :)

(#44378) nexia


nexia
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy barátnőm most egy dual simes telefont szeretne venni, de azt nem tudom hogy azokon egyszerre működik a 2 sim kártya? szóval ha hívom egyszer az egyiket azzal is jó és a másikkal is? vagy át kell folyton kapcsolni és minidg csak az egyik működik?

Sajnos ilyen telefon még nem volt a kezemben azért kérdezek meg róla ilyen dolgokat :)

És esetleg még tudnátok valami jót ajánlani ami úgy aránylag olcsó is? 30 ezer Ft-ig bezárólag.
Mert néztem a samsung star III-at de az se valami csúcs telefon hogy szépen mondjam de neki azért nem is kell egy S3 csak azért ha netezik rajta lehessen és ne akarja földhöz vágni :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

:R

(#44379) quailstorm válasza nexia (#44378) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A legtöbb dual SIM-es telefon dual standby, vagyis egyszerre fent van a hálózaton nagy pinggel a 2 kártya, egy antennán. Amennyiben valamelyiket használod, a másik leugrik. Dual active telót nehezebb szerezni, leginkább okostelefonban. Ha elég a dual standby akkor bármi jó.
Miért akarsz star 3-mat? A fejeden fogja szétverni ;] Azzal idegrohamot lehet okozni a másiknak, modern kínzóeszköz. Egyébként meg rohadt drága. Alcatel OT-918D pl alig drágább.

(#44380) nexia válasza quailstorm (#44379) üzenetére


nexia
tag

Köszönöm a gyors választ!

Nem én akarok olyat :D hanem Ő én ajánlottam neki az aca duost de az meg jóval drágább és neki kicsi cuki kell :D de megnézem az alkatelt

:R

(#44381) quailstorm válasza nexia (#44380) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ace duos mérföldekkel hátrébb van a rangsoromban mint az alcatel... Az Ace-i duos, az i betű meg jót nem jelent. Viszont szép hosszú szüneteket a felhasználói élményben, és esetleges telefonálásra alkalmatlanságot azt igen. Elég sok BCM21553-mas chipsetű telefonnal van hangbaj, és hívásmegszakadás.

(#44382) nexia válasza quailstorm (#44381) üzenetére


nexia
tag

Hát tényleg köszönöm jobb választ kaptam mint reméltem volna :) megnéztem az alkatelt és nekem tetszik és szerintem neki is fog mert van belőle rózsaszín és tényleg nem drága :)

Mégegyszer köszönöm :R és ha még lesz kérdés akkor írok :)

:R

(#44383) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Egy olyanba kérném a tanácsot,hogy jelenleg egy 3.7 defym van és gondolkozok s3 aminek 4,8 mennyire nagy ,meglehet szokni?
Vagy inkább nézek kisebbet ? Ha igen milyent ajánlotok ami megbízható.
s3 minit néztem,de arról lebeszéltek,mert annyiért már jobbat is lehet kapni.
Előre is köszönöm

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#44384) Sly Bp. válasza Black Phone (#44383) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem szeretem a nagyon nagy telefonokat de meg lehet szokni mert már volt!
Pontosan milyen igényeid lennének? Új használt? Összeg határ? És hogy mire használod főleg!

(#44385) Black Phone válasza Sly Bp. (#44384) üzenetére


Black Phone
senior tag

t-mobile venném részletre szóval az ár végül is lényegtelen.Olyan szeretnék amin elfutnak a komolyabb játékok is,full hd tudjon felvenni.ne legyen akadások és megbízható legyen hosszú távra

Néztem a xperia P is mi a véleményed róla?

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#44386) Sly Bp. válasza Black Phone (#44385) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Összeghatár? Mert már a ZTE Grand X In is jó lenne szerintem!

P az egy nagyon jó sikerült telefon! Jobban is ajánlom mint az S-t mert a P legalább fém házas! Volt is ilyenem és teljes mértékben ajánlom!

HTC One S és One X, Samsung Galaxy S 2 és S3, Galaxy Note 2, Sony P, S, T és a ZTE Grnd X In!

Ezek jók szerintem a T-től!

[ Szerkesztve ]

(#44387) Black Phone válasza Sly Bp. (#44386) üzenetére


Black Phone
senior tag

azt olvastam róla az a intel proci nem igazán vált be akadozik,lassú

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#44388) HuMarc válasza Black Phone (#44387) üzenetére


HuMarc
addikt

Ez nem igaz, illetve csak az Intelre nem optimalizált játékokra jellemző. Maga a rendszer teljesen gördülékeny.

(#44389) Sly Bp. válasza Black Phone (#44387) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hosszú távon nem volt ZTE-m de amíg tapizam nekem teljesen gördülékeny volt! HuMarc kollégának szerintem teljesen igaza van!

(#44390) Black Phone válasza Sly Bp. (#44389) üzenetére


Black Phone
senior tag

Értelek! köszönöm szépen, melyiket ajánljátok szívesebben
xperia P,xperia S, s3, zte grand X

Nem az nagyon drága tudáshoz képest,annyiért jobbat lehet kapni

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#44391) HuMarc válasza Black Phone (#44390) üzenetére


HuMarc
addikt

S3 Mini lesz az, nem?

(#44392) Black Phone válasza HuMarc (#44391) üzenetére


Black Phone
senior tag

Minit rendeltem meg,de vissza mondtam,mert itteni teszt nem igazán győzött meg,hogy arra lenne szükségem

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#44393) Sly Bp. válasza Black Phone (#44390) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Olcsón szeretnél: ZTE

Közép kategória: Sony P

Drágán: S3

Mind a 3 jó telefon te döntsd el mennyit szeretnél fizetni érte!

(#44394) Black Phone válasza Sly Bp. (#44393) üzenetére


Black Phone
senior tag

Köszi széppen s3 választotam,majdnem mindenki azt mondta

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#44395) Sly Bp. válasza Black Phone (#44394) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jó választás! :)

(#44396) Imy


Imy
veterán

Erről mi a véleményetek?

[link]

30e Ft-alatti készülékek közt milyen? Alcatelt nem akarok...

(#44397) meroly válasza Imy (#44396) üzenetére


meroly
veterán

Jók ezek a defy-k, ha nem útálnám az érintőt, tuti ilyesmim lenne. De ez nagyon szubjektív.

Impossible is nothing

(#44398) Sly Bp. válasza Imy (#44396) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jómagam nem ajánlom a Defy Mini-t csak a simákat! ZTE Grand X in? Ha alcatelt nem akarsz :D pedig nagyon jó az OT-995!

(#44399) Nikki5


Nikki5
csendes tag

Sziasztok,

szeretnék egy új telefont vásárolni magamnak, és bár egy csomó tesztet is elolvastam, úgy érzem nem lettem sokkal okosabb és nem tudok dönteni még mindig. Ebben szeretném a segítségeteket kérni :)
Hosszú távra tervezek, nem szeretem gyakran cserélgetni a cuccaim, de amikor kiadom valamire a pénzt, az jó legyen, akkor is, ha drágább.
Jelenlegi telefonom biztosan megvan vagy 8 éve; egy Motorola V3, s mostanság igen érdekes dolgokat művel: lefagy, kikapcsol, nem küldi el az smseket és hajlamos teljes feltöltéssel egy hívás után is lemerülni így úgy gondoltam, itt az ideje gy újnak.
Amire használnám: főként telefonálni, smsezni és netezni, néha fotózni és talán zenét hallgatni, esetleg videózni is. Azt hiszem legfőképpen a netezést szeretném kiváltani vele, mert ha csak pár napra utazom, akkor nem szeretném a laptopomat magammal vinni, elég lenne a teló is (mivel laptopom nem kis darab 17"). Szóval jó lenne egy közepesen nagy képernyő, de nem egy szétfolyt tepsi, aminek azért az akkuja is bírja mondjuk 2 napig ha odafigyelek a használatra és persze gyors is legyen :)
Mást azért nem írok, mert kíváncsi vagyok, hogy ezek alapján melyik telefon(ok) ugranak be elsőre, amit ajánlanátok.

Üdv,
Nikki

(#44400) meroly válasza Nikki5 (#44399) üzenetére


meroly
veterán

Gondolom érintősben gondolkodsz...?

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.