Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97135) Synthwave válasza [CS]Blade2 (#97129) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, az én tesztem.

Palmozni akarsz, azért írtam a normál méretűt, de 17-18 cm-es kézhez már talán szerencsésebb volna a Mini. Ha nagynak érzed a simát, akkor legfeljebb elállsz, és veszel egy Minit, de szerintem jó lesz.

"Valamint akkor ez a Prime nem az a fajta amibe 500Ft-ért lehet venni másik kapcsolót és házilag cserélni?"

Lehet, csak a választék lesz két nagyságrenddel kisebb, mivel csupán optikai kapcsolók mehetnek bele, bár ezeknek a szexepilje elvileg az volna, hogy nem lesznek duplaklikkesek.

"Látom, hogy ebben mágnes van a gomboknál. Az nem gáz, hogy nekem az egér előtt van egy mélynyomó az asztalon?"

Nem hinném, hogy az a picurka mágnes olyan mágneses térrel rendelkezik, hogy befolyással legyen a mélynyomódra.

Padok: Tőle egy Artisan Zero, mondjuk SOFT keménységgel (ha szereted a puhább, nyomásra picit süppedősebb padokat, akkor XSOFT-tal) és a neked kellő méretben. Boltban nem fogsz találni ennyikért olyat, ami akár csak a közelébe érne. Best buy, no contest, csak ne mosógépben tisztítsd!

A Classic a picit olcsóbb, varratlan peremű, a Ninja FX meg a varrott, de az előbbi sem hajlamos a rojtosodásra (nálam pl. fél év aktív használat után is olyanok a szélei, mint mikor először vettem ki a csomagolásából).

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.