Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96801) Synthwave válasza Angie™ (#96784) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy szerintem valamelyik G-Wolves HSK-val vagy HTX-szel jársz a legjobban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96802) Geresics


Geresics
addikt

EVGA X20 Wireless Gaming egér - RGB
Erről van esetleg vélemény?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#96803) koxx válasza Geresics (#96802) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagyjából 0 ember lehet a topikban aki láthatott/foghatott ilyen egeret.
Eléggé 3 pálcás búcsúsnak tűnik, főleg ennyiért.
Youtube review.

(#96804) Geresics válasza koxx (#96803) üzenetére


Geresics
addikt

hát, akkor asszem kipróbálok egy Logitech M720 Triathlon-t, azzal nincs nagy kockázat...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#96805) Synthwave válasza Geresics (#96802) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hardveresen valószínűleg jó, amúgy meg olcsó játékszernek kinéző tégla.

Ha pénztárcabarát és értelmes wireless kell, ami jobbkezes, akkor Pulsar Xlite V2 vagy Xtrfy M4 Wireless, de még egy Ninjutso Origin X Wirelessel is jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96806) koxx


koxx
MODERÁTOR

Finalmouse ULX review [link]

(#96807) Synthwave válasza Geresics (#96802) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hogy oldalra billenő görgő muszáj? Meh, a 84758934 opcióból marad kb. kettő...

Akkor Razer Basilisk V2, oszt kalap, kabát. A maga 92 grammjával ez sem egy matyóhímzés, de azért mégsem 120+ (lol), legalább össze van rakva és működik, meg nem is néz ki úgy, mint amit a búcsúban lő az ember.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96808) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kapni új egerem vásárlásához.

Ami nekem kenyelmes fogasra :
Corsair ironclaw, nightsword

Ezekben azt vettem észre, hogy 44-45 mm magasak.

Olyan egeret szeretnék ami ilyen dimenzioval rendelkezik es wireless.

Ami fontos meg;
100g felett ne legyen
Asus ,Corsair markak kizarva

Remelem van otlet. :R

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#96809) Angie™ válasza Synthwave (#96801) üzenetére


Angie™
addikt

Lebetegedtem, alig látok ki a fejemből, úgyhogy csúszik a projekt de köszönök minden segítséget!
Egy utolsó kérdés csokrom lenne még, mi a helyzet a Zowie egerekkel? Csak mert ALZA-ban kb az a normálisabb kínálat és ha véletlenül nem lenne mégsem jó vmi miatt akkor ott emberi az elállás, nem kell harcolni senkivel sem.
Illetve visszaolvasgattam, másoknak is voltak már hasonló kérdései a G203-al kapcsolatban és volt akinek ajánlottatok CM MM710 egeret. Az még mindig ajánlott? Tetszik benne, hogy majdnem feleannyi gramm mint a G203 és árban sem vészes. Azt el is felejtettem mondani, hogy kettőt kell vegyek, mert a munkahelyemen is cserélni akarom, mert utálok különböző egeret használni munkában és otthon :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#96810) koxx válasza steewcv65 (#96808) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Gamer egér kell? 44-45 magas iszonyat ritka, max ilyen irodai egérnél fordul elő, mx master és a többi.

(#96811) steewcv65 válasza koxx (#96810) üzenetére


steewcv65
őstag

igen játékra kell .Az ami igazán kényelmes nekem.Van ilyen amúgy játékra is, de vagy a szoftver kuka, vagy nehéz.....

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#96812) Synthwave válasza Angie™ (#96809) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Zowie-k hardveresen jók, egy megbízható márka, de mindig a kurrens generáció mögött vannak specifikációk vagy épp tömeg függvényében, viszont az árakban nem épp hátul kullognak. Én annyira nem erőltetném, főleg nem akkor, ha fingertipes egeret keresnék.

Az MM710 szerintem top 3 forma claw gripekhez, de fingertiphez imo nem az igazi, még az én 20,2 x 10,5 cm-es csülkeimmel sem, mert a fara nagyon kiszélesedik hátul, hogy jobban felfekhessen a tenyered tövére. Ha clawos lennél, írtam volna.

Esetleg "budgetben" még szóba jöhet a Razer Orochi V2 is. Jó kis pakk, és Energizer Ultimate Lithium AAA mikroceruzával (ami mindenképp ajánlott bele) még a tömege is megáll 66 grammnál.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96813) weri válasza Synthwave (#96812) üzenetére


weri
senior tag

Addig amig tart ez a "hz" es tomeg hype. Utana majd valtozik valami megint :U Anno a sulyozas hype ment orba-szajba most meg ezek :DDD

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#96814) -FreaK- válasza koxx (#96806) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nájsz. Na de mikor lehet megvenni?

(#96815) Synthwave válasza weri (#96813) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A különbség csak az, hogy a múlttal szembeni, hosszú népbutítással ellentétben ennek végre értelme is van. A hype nem érdekel, csak az, hogy szerencsére ezúttal nem baromságokat forszíroznak.

;)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96816) weri válasza Synthwave (#96815) üzenetére


weri
senior tag

Suly csokkentessel egyet ertek, viszont a hz hype egy marketing bullsh*t :))

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#96817) Szellem.


Szellem.
nagyúr

My New #1 Main Gaming Mouse (Lamzu Maya) - YouTube

Más:

Amúgy érdekes, hogy a Thorn firmwarejére 1.23-at ír a Lamzu oldala, közben csak 1.22-re frissül és a kínai supporto is azt írta, hogy elírták, mert 1.22 a legfrissebb. A videóban viszont a Maya firmware 1.23-as. :D

[ Szerkesztve ]

(#96818) Ribi válasza Synthwave (#96815) üzenetére


Ribi
nagyúr

És hol a 8k bilentyűzetem ;]

(#96819) Synthwave válasza weri (#96816) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak túlértékelt, de nem bullshit. 360 vagy 540 Hz-es monitor kell hozzá, plusz olyan játék, ami megfelelően támogatja a sub-frame inputot. Ha ezek megvannak és fiziológiailag képes vagy érzékelni a differenciát, akkor egy minimális előnyt jelent a high polling.

--------------------------------------------------------------------

(#96818) Ribi: A Razer portfóliójában, ráadásul kivételesen nem is gagyi gaymer csörgés-zörgés formában. Az első kígyós billencs, amit használnék is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96820) Szellem. válasza Synthwave (#96819) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Akkor meddig érdemes felvinni wireless esetén a polling ratet, ha nincs 360-540Hz-es monitor?

(#96821) Synthwave válasza Szellem. (#96820) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1000 Hz. 240-essel esetleg 2000, de vakteszten kötve hiszem, hogy meg tudnád különböztetni a kettőt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96822) Szellem. válasza Synthwave (#96821) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Akkor, hogy értselek, 240Hz alatt nem sok értelme van a 2K és 4K receivereknek? felesleges beruházni mondjuk a Thorn-hoz? Csak mert akkor nem költöm a pénzem feleslegesen. :R

(#96823) ferni


ferni
őstag

Nem szabad elfelejteni, hogy a 240hz monitorhoz kell is a 240 FPS egy játékban.
Ezek max régi játékokban van meg, vagy esport címekben mint a CS, Valorant stb.

100 FPS mellett a 240hz-es monitor olyan mintha 100hz-es monitor lenne (G-Sync/FreeSync támogatottság is kell ilyenkor ha kevesebb az FPSed, mint a monitor képfrissítése, mert ha nincs akkor beszaggat a kép és szétcsúszik pillanatokra [screeen tearing]).

Tudni kéne mikkel játszol és mennyi FPSed van ezekben.

Ha nem ilyenekkel játszol és nincs ennyi FPSed, nincs értelme a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#96824) Synthwave válasza Szellem. (#96822) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha 240 Hz alatt van a moncsid max. képfrissítési rátája, akkor imo felesleges az 1000+ Hz-re pluszban költeni, játéktól függetlenül is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96825) Szellem. válasza ferni (#96823) üzenetére


Szellem.
nagyúr

COD-al játszom, 144Hz-es monitorom van G-Sync támogatás megvan, 150-160 Fps jön ki a gépemből max Full HD-n, tehát a fix 144Hz megvan.

[ Szerkesztve ]

(#96826) Szellem. válasza Synthwave (#96824) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm Mester! :R

[ Szerkesztve ]

(#96827) Synthwave válasza Szellem. (#96826) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96828) Synthwave válasza ferni (#96823) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"100 FPS mellett a 240hz-es monitor olyan mintha 100hz-es monitor lenne"

Azért nem egészen. Attól még az input lag kevesebb, mint 100 Hz-en.

Nem használtam soha semmilyen sync-et (és nem is fogok), de soha nem volt gondom a képtöréssel. Mármint láttam már olyat, de közel sem nevezném meghatározó vagy emlékezetes jelenségnek. Itt legalábbis.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#96829) omfgk válasza Synthwave (#96828) üzenetére


omfgk
addikt

Minél nagyobb a monitor refresh rate és minél nagyobb az fps-ed, annál kevésbé látod a tearing-et. Hiszen a szar képkocka tovalibben.

Anno 60 fps-en még a szar ingame v-sync is megváltás volt. Input lag ide vagy oda.
Aztán jött 75 fps-en a freesync. Kánaán.

(#96830) grigo


grigo
őstag

Jó reggelt mindenkinek! Előre is köszönöm ha tud bárki segíteni.

Mennyi a keret?
30-40ezer, de ha van 45-ért sokkal jobban megérős akkor inkább azt veszem, de ha 27-ért kapok valamit ami nem nyújt semmivel érezhetően kevesebbet, akkor inkább azt.
Használtpiac játszik?
Ha találok makulátlan garanciális példányt akkor megfontolnám
eBay, külföldi rendelés játszik?
5 ezer forintos differencia miatt nem rendelek külföldről, ha itthon is kapni, de ha valaki meggyőz, hogy itthon nem lehet ennyire jó egeret ilyen áron akkor megfontolom természetesen
Mire használnád az egeret?
Klasszikus munkaállomás jellegű irodai munka, fotós-videós utómunka, internetezés, játék. Játék tekintetében nem vagyok esportoló, sem hc gamer. Tavaly lett először minőségi asztali gépem a süldő kori csóróság és a 15 év laptop használat után, úgyhogy keresem a megfelelő játékokat amik esténként munka után kikapcsolnak. Magyarul útkereső koca gamer, vagy még az sem. Szóval a lényeg, hogy nem kifejezetten játék miatt keresek egeret.
Hogyan fogod az egeret?
fingertip
Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
19,5
Milyen érzékenységgel játszol / használod?
Fogalmam sincs, sosem gondoltam ebbe bele, egy ezeréves Zalman ZM-M300 egeret használok nagyjából közepes beállításon, az elvileg 2500-at tud.
Egyéb igények
- Wireless
- Böngészéshez jó lenne két gomb, de amúgy el nem tudom képzelni mit lehet egy egérből még kihozni. Lehet, hogy ha egy minőségi darabbal rám szakadnának a lehetőségek akkor utána azt nem érteném, hogy tudtam ezek nélkül élni, de jelenleg ennyi jut csak eszembe.
- Nem bánnám, ha nem lenne rácsos, valamiért úgy érzem az ott koszolódni fog és valamiért furának tűnik nekem.
- Nem vagyok az RGB túltolás híve, ha egy minimális ízléses fény van rajta az még belefér.
- Fontosabb az anyaghasználat, hogy ne nyekeregjen, ne kopjon, fényesedjen egy év után, és a csúszásmentesnek vélt bevonatok ne kezdjenek lehámlani vagy ragadóssá válni.

Előre is köszönöm, ha valaki tud bármit is ajánlani. Ha esetleg beszerzési forrás is belefér a szabályzatba azt külön köszönöm.
Valószínű netes vásárlás lesz, bár el tudok ugrani bármelyik Bp-i üzletbe tapicskolni és vásárolni de ha nem jön be az 10k üzemanyag már oda-vissza, azt inkább beletolnám az egér árába 😊

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#96831) Zaied válasza grigo (#96830) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Pulsar X2, Lamzu Atlantis

(#96832) Oposszum válasza grigo (#96830) üzenetére


Oposszum
tag

Én még javasolnám az Endgame Gear XM2we-t is, az ajánlott kettőn felül, saját tapasztalat alapján.

(#96833) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Cserélhető kapcsolós egerek közül mi az ami ajánlott?

Valahogyan össze kellene hoznom egy közel néma egeret, mert éjszaka is dolgoznom kell és elég sokat kattintok, zavarja a többi családtagot.

:R

(#96834) Zaied válasza smallmer (#96833) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Van egy-két Asus egér, de inkább a forrasztásos megoldást szoktuk javasolni, kailh vagy huano silent kapcsolókkal.

(#96835) Mephike válasza Zaied (#96834) üzenetére


Mephike
senior tag

Talán most ez lesz a következő tendencia az egereknél, vagy rosszul gondolom?

(#96836) Zaied válasza Mephike (#96835) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A hot swap-ra gondolsz akkor igen, szerintem is ez lesz a kövi, mint a billentyűzeteknél :)
A gyári halk kapcsolós egerekre kisebb esélyt látok...

(#96837) koxx válasza Zaied (#96836) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Billentyuzetnel utalom ha hangos, de egernel pont forditva

(#96838) smallmer válasza Zaied (#96834) üzenetére


smallmer
őstag

Sajnos a forrasztás nálam nem játszik.
Az jó lehet, ha vásárolok egy asus hot swap egeret + hozzá az általad említett két kapcsolót és majd eldöntöm közülük, hogy melyik jön be jobban? :) :R

(#96839) Zaied válasza smallmer (#96838) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

premierpark
ASUS ROG Strix Impact III
ASUS ROG Chakram X
ASUS ROG Gladius III
ASUS ROG Keris

Azt hiszem kb ennyi. A kailh-t nem tudom be tudod e rakni a hot swap-be...

koxx
Billentyűnél engem is jobban izgat, de csak azon a síkon, hogy ne csattogjon úgy mint egy régi MÁV szerelvény :) Mindkettőnél szeretem azért érezni, hogy lenyomtam e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#96840) 4nick8 válasza smallmer (#96838) üzenetére


4nick8
őstag

Lesz egy halk szar egered. Mire jó ez?

(#96841) Zaied válasza 4nick8 (#96840) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Plusz lehet hogy drágább is :D

(#96842) Geresics válasza Synthwave (#96807) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi a tippet!
A Basilisk V2 már nem kapható, csak a V3, de abból rögtön több változat is. Már majdnem megvettem egy akciós 20eFt-os példányt, amikor megláttam, hogy hoppá, ez vezetékes! Kicsit még böngésztem, és kiderült, hogy a V3-nál az Ultimate ami vezeték nélküli, de az is két változatban kapható, egyben csak az egér van, egyben meg a Charging Station. Áruk 170€ és 190€, amit azért sokallok. Gondoltam, a francnak nekem a glanc, és tényleg megrendelem a Logitech 720-at, mikor a TheVR Happy Hour egyik múltkori adása miatt rákerestem az amazon.de oldalon is, és rögtön le is ütöttem egyet 114€-ért, már csak meg kell várni!
Kíváncsi leszek rá, köszi a tippet! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#96843) ferni válasza smallmer (#96838) üzenetére


ferni
őstag

hardveraprón fix találsz vkit aki megcsinálja
jelenleg nincs értelmes hot swapos megoldás, ami megérné

endgame op1 lesz az első ha kijön a wireless belőle

vagy keresni kell egy kínai csodát vagy vegyél egy asust, pl ezt apróról [link]
ezek nem jó megoldások, de megoldások

Silent switch meg szerintem fix lesz valakinél aprón, aki moddinggal foglalkozik

Ő

meg Ő

akit én keresnék ez ügyben, hátha van náluk

Legjobb opciód az lenne ha vennél egy normális wireless egeret és a fent linkelt emberektől megkérdezni, hogy van-e idejük beleforrasztani egy silentet.

Én nem költenék már pénzt vezetékes egérre.

[ Szerkesztve ]

(#96844) FireKeeper válasza smallmer (#96833) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

logi g pro x superlight-hoz (szigorúan a sima, nem a 2) lehet venni aliról hotswap PCB-t, az még szóba jöhet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#96845) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Üdv! Olvastam összefoglalót, de azért nem minden világos. Jelenleg egy Logitech G402 Hyperion Fury-t nyüstölök pár éve, tehát palm fogásút részesítek előnyben nagy tenyérnek köszönhetően. Viszont nem lenne hátrány, ha valamivel jobb minőségű kapcsolók és görgő volna az utódjában, mert ez ami ebben van, az botrányos - ezért is kéne leváltanom. Viszont amibe ez került (18 körül, ha jól emlékszem), annál többet nem szeretnék költeni. Nem ragaszkodok a Logitech-hez, bármi egyéb is szóba jöhet, amennyiben jobban heavy duty, mint ez. Konkretizálok is: látok egy ilyet emészthető áron. Mennyire felel meg a fenti kritériumoknak? Kösz a választ.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#96846) Szellem. válasza Trailblazer (#96845) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha mindenképpen Logitech és a G402 forma, akkor G502 Hero szenzoros. Körbenézve a neten 18-9-ért már kapsz.
De a kollégák majd adnak jobb választást.

(#96847) Trailblazer válasza Szellem. (#96846) üzenetére


Trailblazer
addikt

Pont azt írtam, hogy nem ragaszkodok a márkához. Főleg, ha ilyen trágya kapcsolókkal bír, meg pláne a mára kiszámíthatatlan használhatóságú görgővel.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#96848) koxx válasza Trailblazer (#96845) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tegyél hozzá egy kis manit és vegyél egy Razer V3-at.

(#96849) Trailblazer válasza koxx (#96848) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja, 32 pénz, egy kicsit túllóg a kereten. Amit linkeltem (Steelseries Rival 3), az nem oké?

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#96850) Zaied válasza Trailblazer (#96849) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ennyi pénzért abszolút nem oké, de amúgy is egy alacsonyabb szintet képvisel, mint az előző egered és nem is palmos…
A kézméretedre szükség lenne, centiméterbe megadva.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.