Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32473) hito válasza MrChris (#32472) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor én fogalmaztam ostobán. Full manual videóra nincs is szükségem, csak rekeszt és iso-t szeretnék állítani alatta. Zársebességnek nem sok hasznát látom, mert ha világosabb videót szeretnék és hosszabbra veszem, akkor belassul a képfrissítés és az a halálom :) Tehát csak rekesz és iso kell. Így más a helyzet? Egyébként lehet, hogy nem kéne RX100-at cserélnem egy Pana MILC-re, mert megnéztem félhomályban. Kitobi szintre vettem a fényerőt (3.5) és feltoltam iso-t 3200-ra. Elég nagy különbség van 1.8 és 3.5 között iso3200-n, úgyhogy kéne hozzá majd idővel minimum egy 2.8-as 3x-os zoom-os obi, amit 100 fölött osztogatnak még e-bayen is. Ennyi pénzem meg nem lesz egy obira. Vagy esetleg adapterrel valami olcsóbb fényerősebb obi? Ha jól tudom, akkor bukom az AF-t. Nehéz kérdés na :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.