Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) lorcsi válasza amol (#4545) üzenetére


lorcsi
veterán

nem biztos, hogy német, de a rendszám az

(#4552) Integra válasza dokar (#4547) üzenetére


Integra
titán

legalább annyira agyatlan mint a cikk ahogy megfogalmazták.
bár annál azért mégis agyatlanabb
azért pár észrevétel.
kivilágított, első osztályú autópálya, belátható, megfelelő hosszúságú szakasz, csontszáraz, aszfalt, valszeg hűvösebb léghőmérséklet, ideális feltételek
ezt nappal nem lehet megcsinálni.

az már megint más kérdés, hogy ki az az idióta segg aki felrakja ezt a netre pöffeszkedni...
na ezért megérdemlik a fogdát.. most látja kb 300 másik milliárdos csemete..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4553) #96302336 válasza Integra (#4549) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ez durva. Azután még inkább, hogy megint kirakták a magyar ne lopj táblákat Bécs néhány boltjában.
És még az osztrákok verik itt magukat Magyarországon, hogy ők a fasza gyerekek...
A zsaruk ott is ugyanolyan korruptak.

(#4554) CactuS válasza Integra (#4549) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát inkább elszomorító :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4555) amol válasza Rover623 (#4546) üzenetére


amol
addikt

Amint az a képen is látszik, a lámpája világít. Akkor parkolt le, és direkt megvártam, nem szoktam rágalmazni.

(#4556) amol válasza lorcsi (#4551) üzenetére


amol
addikt

nem biztos, hogy német, de a rendszám az

Az megy hogy lehet? :DDD
Korábban volt már ez téma. Egy német sohasem parkol a zebrán, csak egy tuskó magyar a teljesen legális német rendszámával és a be nem fizetett regadóval.

(#4557) Integra válasza #96302336 (#4553) üzenetére


Integra
titán

szerintem egyszerűen felháborító...
és valóban hallok én is rémtörténeteket ismerősöktől, de azok se voltak ilyen mértékű büntetések.. 300-400 euro max, 180nas fotónál.
ez az ezer euró nagyon beteg.. nonsense..
minket is büntettek meg, haverom visszafelé belerepült 110-zel a 80as táblába.
5000 magyar pénzt kért az osztrák rendőr.
ja meg még 5000ret meret nem volt bekötve sem.. :DDD
de adott érte átvételit.
igaz, mi mind beszélünk németül is, szóval átbaszni nem tudhatott.
de nem is szóltunk, absz korrekt és kemény volt a pali.
azon lepődtünk inkább meg hogy csak 10rugó volt a büntetés..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4558) dragonfx válasza dokar (#4547) üzenetére


dragonfx
veterán

Nme tom minek keresnia hibát a közlekedési kultúrában mindneki követ el hibát...

Nekem lenni ilyenem sőt neked is tuti te is kipróbálnád..és nem bérelnél pályát.....max. nem videoznád le és nem írnád ide be...
usaba de tán még nálunk is erre van lehetőség mert éjszaka üres a pálya....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4559) dragonfx válasza Integra (#4549) üzenetére


dragonfx
veterán

súlyos sajna a rendőr mindnehol rendőr...egy gyökér.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4560) CactuS válasza dragonfx (#4559) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem ez így nem helyes! Én sem szeretem, ha megbírságolnak (családon belül 2x kaptunk olyan bírságot, amire én azt mondanám, hogy rohadtul nem volt fair,amit csináltak, ahol csinálták) és persze vannak korruptak és vannak akik visszaélnek a hatalmukkal. De nem szabad általánosítani! Ők is emberek..

#4558: Láttam én már hayabusaval is 90nel közlekedni embereket. Azért,mert valakinek a lába között dübörögnek a lóerők, még nem feltétlenül kell mások életét veszélyeztetnie . (mint írtam kicsit korábban szerintem ez az eset konkrétan még nem egy olyan durva dolog)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4561) amol válasza dragonfx (#4559) üzenetére


amol
addikt

Remélem amikor majd rászorulsz, nem kapsz tőlük segítséget, nem védenek meg.

(#4562) S-one


S-one
csendes tag

Hello.

Pár napja volt, éppen sétálok hazafele a suliból, jön egy kb 70-80 éves öregapó (kocsival), én nem vettem észre hogy jön, azt a haverom nem szól, úgy elüt, hogy észre se vette volna (szó szerint). lol. :U

A pénznek nincs szaga, csak annak, akinek nincs pénze.

(#4563) dragonfx válasza amol (#4561) üzenetére


dragonfx
veterán

eddig se tették, dísznek vannak... :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4564) amol válasza dragonfx (#4563) üzenetére


amol
addikt

Addíg nagy a szád, amíg nem szorulsz rá. Utána majd :R -hatsz nekik.
Az a baj, hogy ebben az országban mindenki csak fikázza a rendőröket és nincs tekintélyük. Azt nem mondom hogy nem szolgáltak részben rá.
Dísznek a sok gané jogosítványa van, akik azt hiszik nekik nem kell betartani a szabályokat.

(#4565) amol


amol
addikt

Próbált már közületek valaki feljutni az Árpád-hídra Budáról a reggeli órákban? Rendesen lehetne kaszálni, sajnos csak ritkán állnak ki.

(#4566) hobizoli


hobizoli
nagyúr

soforok
:Y :W :DDD

hobizoli

több drón kell ;P

(#4567) brd válasza hobizoli (#4566) üzenetére


brd
nagyúr

Nem ismerem a műsort. Ezeknek ugye nincsen jogosítványuk?

The only real valuable thing is intuition.

(#4568) The DJ válasza brd (#4567) üzenetére


The DJ
addikt

De van!

Épp most nézem a részeket. Hát ez katasztrófa, néha röhögök néha sírok, már már azt hiszem meg van rendezve, mert hihetetlen, hogy valaki ennyire technikai analfabéta legyen, mint ezek.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4569) tiv61us válasza The DJ (#4568) üzenetére


tiv61us
őstag

jol hiszed
meg van

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4570) hobizoli válasza The DJ (#4568) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Aki vizsgabisztos ezeket anno atengedte annak bevonnam az engedelyet, es tobb milliora buntetnem. Csak azert mert ezek ezek a megabena szerencsetlenkedesukkel millios karokat fognak okozni az utakon. Az Y megfordulo az tok alap rutin feladat, a lejton elindulas es megallas is, hogy-hogy nem tudjak? Ezek ismerete nelkul nem is tehettek volna forgalmi vizsgat

hobizoli

több drón kell ;P

(#4571) hobizoli válasza brd (#4567) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az sem volt gyenge amikor a szoke csaj kovette traktort -akit a Majka-ek direkt megkertek, hogy minnel jobban a felezo vonalon menjen-, aztan megelozte jobbrol 2x1 savos uton felig a padkan. Persze elotte kb 17x megelozhette volna rendesen balrol is, ott rendelkezesre allt volna neki arra az egesz sav :Y :W

Meg amikor megy ~40-l lakott teruleten kivul, kerdi tole a tarsa:
-Miert nem megyunk gyorsabban?
-Azert, mert a mogottunk levo sem megy gyorsabban
:Y
Egy 3-4sec-g neztem, hogy ezt most jol hallotam-e, tenyleg azt mondta, amit hallottam :F ....es igen. :U
Erted, nem azert mert az elotte levo -nem ment elottuk senki-, hanem a mogottuk levo, aki utolerte oket. :W

hobizoli

több drón kell ;P

(#4572) koob válasza tiv61us (#4569) üzenetére


koob
senior tag

meg (is) van,
ennyire hülyét nem lehet játszani

(#4573) amol válasza koob (#4572) üzenetére


amol
addikt

Erre születni kell :DD

(#4574) dragonfx válasza hobizoli (#4566) üzenetére


dragonfx
veterán

nem kispálya.... :Y
A végemindent visz....
"Ha önnek semmilyne kára nem....áhh dehogyis ha kell még meg is tolom az emelkedőn :D :DDD "..ennnnnnnnyyyyyyiiiiii :K

mikor van eza műsor mert mosmá kedvet kaptammegnézni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4575) koob válasza dragonfx (#4574) üzenetére


koob
senior tag

Hétfő 22h Visast3 (a Győzike után :)) , tehát a hétfő mindent visz :C ),
de le is lehet tölteni az egészet ;D

[ Szerkesztve ]

(#4576) dragonfx válasza koob (#4575) üzenetére


dragonfx
veterán

hunnan? :B
privibe

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4577) Bubu79 válasza hobizoli (#4570) üzenetére


Bubu79
addikt

Ennyire balf@sz emberek nincsenek... Kizárt dolog, hogy alapban ilyenek - jó pénzt kapnak azért, hogy ezt eljátsszák...

Megnéztem pár részt, de azok után is azt mondom, hogy ezek megjátsszák, hogy már jópár idiótával találkoztam az utakon...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4578) DeadMeat válasza hobizoli (#4571) üzenetére


DeadMeat
veterán

A szoke csaj meg a szomszedja az anyosulesen vaciak,alairom tenyleg igy vezet :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4579) brd válasza The DJ (#4568) üzenetére


brd
nagyúr

Neeem, kizárt, hogy ilyen képességű emberek járművezetésre kapjanak engedélyt. Még nálunk sem lehet ilyet, remélem...
Szerintem is meg van rendezve, pont úgy, mint a Győzike.

The only real valuable thing is intuition.

(#4580) amol


amol
addikt

Szerintem van egy csomó ilyen.

(#4581) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Fantasztikus...

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#4582) Integra válasza Sir Pocok (#4581) üzenetére


Integra
titán

mit ad isten, véletlen megint a három dojcslandüberalles márka jeles képviselői...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4583) dragonfx válasza Sir Pocok (#4581) üzenetére


dragonfx
veterán

kiragadott képek...semmi köze ehheza trióhoz...mindneféle autótlátni így parkolni..amugy speckó engem is le lehet kattintani a tco parkolóba ha valaki elfárad oda :R ...kb keresztbe 6x le.....sőt mikro állók ki szint emindig valaki vár hogy beálljona helyemre....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4584) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Egyébként már tényleg röhejes, hogy az ilyen fényképek 90%-án általában felsőkategóriás autók szoktak szerepelni.

Valószínűleg sok tehetős mozgássérült van. :U

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#4585) hobizoli válasza Sir Pocok (#4584) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A baleseti karteritesukbol futotta ra.

hobizoli

több drón kell ;P

(#4586) _seth_ válasza Integra (#4582) üzenetére


_seth_
veterán

Ezt úgy írod mintha az autó tehne arról, hogy bunkó a tulaja pedig nem... nem úgy árulják egyik márkát sem, hogy ezzel csak mozgássérült parkolóban vagy tilosban lehet parkolni :) (Az már más kérdés, hogy a rendőrök sem szeretik az ilyen kategóriájú autókat piszkálni valamint a tulajnak sem okoz nagy érvágást egy pár ezer forintos csekk... ellenben ha az ilyet azonnal elvontatnák....)
Nyáron én is beálltam mozgássérült parkolóba, nem azért mert oda akartam hanem mert a tábla a fában volt a festés pedig már semmire sem hasonlított, amint észrevettem átálltam, volt hely máshol is... (egyébként jó, hogy ahol a mozgássérült parkoló van mellette padka van ahol csak sima parkoló ott fel lehet gurulni akár tolókocsival is... logika kérem szépen... nem ártana).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4587) Khelben válasza CactuS (#4560) üzenetére


Khelben
nagyúr

érdekes hogy az ilyen hülye rendőr történetek végén mindig az derül ki hogy mégse a rendőr a hülye. akik fröcsögve szidják őket azok 99 százalékban olyanok akiket teljesen jogosan büntettek meg. a maradék meg sose látott meg rendőrt csak divatmajom és divatból szidja.

(#4588) dragonfx válasza _seth_ (#4586) üzenetére


dragonfx
veterán

na ja ez így van.
Defigyi ha van 10ből 6 mozgássérült hely és én beállók akkor mi baj lesz marad még 5.
Más ugyse mer beállni mert nyuszi..én meg kevesebbett gyaloglok, mindneki jól jár.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4589) t1 válasza dragonfx (#4588) üzenetére


t1
addikt

ez aztán a helyes felfogás:R
Gratula hozzá :W :U

[ Szerkesztve ]

(#4590) Rover623 válasza t1 (#4589) üzenetére


Rover623
félisten

Két eset van:
1. dragon annyira intelligens, hogy tökéletesen megtévesztő módon tudja szimulálni az agyatlan BMW-s archetípust...:R
2. tényleg ilyen sötét...eredendően...:W

Első esetben javaslom a modiknak hogy bannolják, mert a beszólásai gyakran tüzelik fel a fórumozókat (flame:K), ami ugye az alapelvekbe ütköző cselekedet...:(
A második esetben is ez lenne a hasznos...:C

primus inter pares

(#4591) Mawyx válasza dragonfx (#4588) üzenetére


Mawyx
senior tag

Legszívesebben töröltetném magam az oldalról, nem akarok ilyen közösségbe tartozni :W Inkább örülhetnél, hogy tudsz gyalogolni :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4592) Khelben válasza dragonfx (#4588) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem akarsz elköltözni valamerre kelet felé? Pont az ilyen suttyók miatt van ott ez az ország, ahol... :(

(#4593) Peet210 válasza dragonfx (#4588) üzenetére


Peet210
őstag

Aztán majd jön még 5 olyan felfogású emberke mint te és nem marad egy se.
Miért fáj az, hogy pl. 20m-rel többet kell sétálnod.
Talán azért tart ott kishazán ahol mert sok az olyan (vagy még rosszabb) felfogású ember mint Te.

mod: Ahogy látom az előttem szóló is hasomlóan vélekedik.

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#4594) Gambit válasza t1 (#4589) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem ignorálni kéne ezt a népművészeti cserépedényt. Olyan, mint annó rgb. Élvezi, hogy hergeli az embereket. Ha senki sem figyel a marhaságaira, előbb-utóbb talán feladja.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4595) Khelben válasza Gambit (#4594) üzenetére


Khelben
nagyúr

Megnevelni úgyse lehet, meg kell várni, amíg kihal.

(#4596) koob


koob
senior tag

mi a probléma? legalább őszinte..

(#4597) Khelben válasza koob (#4596) üzenetére


Khelben
nagyúr

ha valaki őszinte, akkor a legnagyobb gazemberség is meg van bocsájtva?

(#4598) t1 válasza Gambit (#4594) üzenetére


t1
addikt

nekem semmibajom sincs vele néha egyet is értek vele.... de ebben nem

(#4599) Gambit válasza t1 (#4598) üzenetére


Gambit
őstag

Hát nem tudom, nekem egy diszlexiás kis gyökérnek tűnik, aki kisebbségi komplexusban szenved, és ezért igyekszik rendszeresen felhívni magára a figyelmet. Persze lehet, hogy tévedek.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4600) amol válasza dragonfx (#4588) üzenetére


amol
addikt

Defigyi ha van 10ből 6 mozgássérült hely és én beállók akkor mi baj lesz marad még 5.
Más ugyse mer beállni mert nyuszi..én meg kevesebbett gyaloglok, mindneki jól jár.

Azt hittem rosszul látok. Egy dolgot kívánok neked: jogosan állhass oda.

A "kevesebbet gyaloglok" tényleg nyomós érv, a plázák garázsaiban is vannak akik -bár nincs kijelölve- a liftajtóban állnak meg a fittnessbe menet, hogy a tetves retkes seggüket kevesebbet kelljen vonszolni. Anyjuk meg csuklik sűrűn.
Mivel ez mind magánterület, sok mindent nem lehet tenni ellenük (kromofágon kívül :) ).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.