Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) dabadab válasza tiv61us (#4050) üzenetére


dabadab
titán

Tulajdonkeppen praktikus problema nem nagyon van vele, csak tiltja a Kresz (mondjuk ezzel egyutt ez a motorosrendoroket egyaltalan nem szokta zavarni, oket szinte kizarolag igy lehet latni). Egyebkent a motorosokra vonatkozo kulon szabalyok szerintem rettenetesen elavultak, azokat szerintem felul kellene vizsgalni.

DRM is theft

(#4052) Integra válasza dabadab (#4051) üzenetére


Integra
titán

de nagyon ám

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4053) amol


amol
addikt

Érdekes mennyi autóba nem szerelnek gyárilag indexet... :O

(#4054) Bubu79 válasza amol (#4053) üzenetére


Bubu79
addikt

Félreérted a dolgot - az index megvan az autókban - a sofőröknek hiányzik a bal kezük... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4055) Mawyx válasza Bubu79 (#4054) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ahh, nektek is feltűnt? :((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4056) Mr X válasza amol (#4053) üzenetére


Mr X
veterán

A baj az, hogy tobbnyire a felso kategorias autoknal nem szerepel az index a szeriatartozekok kozott...

Szerintem valaszthattak vasarlaskor, hogy indexet kernek, vagy folyton ego kodlampakat. :D

[ Szerkesztve ]

(#4057) Thyb válasza tiv61us (#4013) üzenetére


Thyb
senior tag

mivel bicózok melóba elég sokszor kerülök összetüzésbe az autósokkal akik ledudálnak, megpróbálnak leszoritani, padkára nyomni. A baj, hogy kerékpárut kevés van, amit annak ki is jelöltek (pl Batyhányi tér -Szabadsághid, az teli van gyalogosokkal mert nincs leválasztva ahogy kellene, a Margit hid feletti oldalon viszont a kutyasétáltatók flangálnak rendszeresen), az nem felel meg. Ezért inkább az uton járok. Tisztelet azoknak az autósoknak akik megfelelő légteret biztositnak, ugyanakkor már volt, hogy leköptek, megpróbáltak leszoritani, befékeztek előtte, vagy épp csak azért huzta be az autó elejét a parkoló sorra, hogy ne férjek el. De ez az itteni közlekedés kultura. Még jó, hogy a kerékpáros közlekedést támogatja a főváros, el sem tudom mi lenne, ha nem támogatná. :Y

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#4058) Barton válasza Macka (#3910) üzenetére


Barton
senior tag

Nem ember az ilyen!

(#4059) Thyb válasza Barton (#4058) üzenetére


Thyb
senior tag

A gyereket eltiltanám 15 évre a gépkocsivezetéstől, jogositvány letételének megtagadásával együtt. Apukát (mivel gondolom tudott róla, hogy kinek adja a kocsit és, hogy adott személy jogositványal nem rendelkezvén alkalmatlan a vezetésre) gondatlan közuti veszélyeztetésért 2 évre bevarnám, valamint ugyancsak 10 évre elvenném a jogositványát fellebezés vagy időtartam csökkentés nélkül. Amennyiben apuka nem tudott a gépkocsi elvételéről, akkor a srác viszont nagy értékű lopás végett mehetne 3-4 évre a rácsok mögé. Igy a családon állna, hogy melyik verziót vállalja be.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#4060) dragonfx


dragonfx
veterán

tiszta káosz van ebben a fővárosban mióta korábban sötétedik és leeset valami kis csapadék.
pl:
fabia kanyarodik villamosínen ki baloldalról és jobb oldalt megyek, mondom megáll mögém bejön..aha persze kibaxelém és nekem kell elfogyosávba áthuznom az autót.

M0-án 80as tábla és 100nál tolnak le mikor centikre vagyunk a betonfaltól mega kamionsortól :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4061) e.vid válasza amol (#4042) üzenetére


e.vid
senior tag

egy tengelyű jármű

Ilyen nincs max. a talicska, de az sem jármű :)

Egy nyomon haladó jármű a kerékpár.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#4062) amol válasza e.vid (#4061) üzenetére


amol
addikt

Akinek szólt, az értette. Aki meg piszkálódik, az az orrával tegye.

(#4063) Mr X válasza dragonfx (#4060) üzenetére


Mr X
veterán

Dragonfx kollega klausztrofobias... :D Megijedt egy kis korlattol meg kamiontol. En azt hittem, hogy a magadfajta szupermeneknek az ilyen esetek fel se tunnek, hiszen letelemuk a veszely.

(#4064) koob válasza Mr X (#4063) üzenetére


koob
senior tag

nem érzékelik a veszélyt

(#4065) e.vid válasza amol (#4062) üzenetére


e.vid
senior tag

Nem piszkálódásnak szántam, de ha te így érzed, ám legyen…
Az "akinek szólt" kijelentésedhez annyit (kinek is írtad?), hogy ez egy nyilvános fórum így talán bárki reagálhat a leírtakra.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#4066) amol válasza e.vid (#4065) üzenetére


amol
addikt

Sikerült megragadnod a lényeget és rávilágítanod egy nyilvánvaló elírásra. Köszönöm.

(#4067) qdak


qdak
addikt

azért vezet mint az állat : sietne haza de vkit 10 km en keresztül kell falunk kivul 50 el követni, pedig tiszta az ut, s ez kicsit idegesitő, nembaj mikor megelöztuk falunk belül behoztuk megvolt a 90 100

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4068) Dumb


Dumb
senior tag

Ma reggel Pécelen kelet felé mentem, és a benzinkút mögül valaki megállás nélkül! kijött balra a főútra. Kb 40-ről 5 re fékeztem, hogy ne menjek bele oldalról :W

[ Szerkesztve ]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#4069) Mr X válasza qdak (#4067) üzenetére


Mr X
veterán

Lakott teruleten 90-100 km/h? Gratulalok hozza... :(

Az az erzesem, hogy ezt csak a flame kedveert irtad be ide.

[ Szerkesztve ]

(#4070) Mr X válasza Dumb (#4068) üzenetére


Mr X
veterán

Itt Pesten az Ady Endre uton nagy divat ez. Napi szinten jarok ott, es rendszeres, hogy bevagnak elem szembol es oldalrol. Ha netalantan nem engedem be, akkor habzo szajjal anyazik. Mintha nekem kotelessegem lenne beengedni, holott az enyem az elsobbseg.

Sok paraszt a villamossineken tolakodik, kanyarodosavbol egyenesen megy, es veszelyezteti masok testi epseget. Komolyan mondom, egyszer ugy elbeszelgetnek az ilyenekkel. Ha mar az anyja nem nevelte bele, hogy ne legyen bunko, legalabb a szabalyokat ismerje.

(#4071) Dumb válasza Mr X (#4070) üzenetére


Dumb
senior tag

Huhh ne is mondd. Egyik autószerelő ismerősünk fiával történt:

Hirtelen megállt a "sor", így ő is, és a mögötte levő kis híján belement. Ez a mögötte levő ekkor kiszállt, odament hozzá és ököllel betörte az ablakát. Az egyik szilánk pedig elvágta a szemgolyóját :((( Még nem tudni megmarad-e az a szeme. Normális az ilyen? 5 év börtönt adnék neki egyből, kényszermunkával.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#4072) Khelben válasza Dumb (#4071) üzenetére


Khelben
nagyúr

És még kérdezik, hogy miért tartok fegyvert a kocsiban :( ;]

(#4073) Mr X válasza Khelben (#4072) üzenetére


Mr X
veterán

Na ja..

Most kepzeld el, hogy mesz az uton, de hirtelen fekezned kell. Erre hatulrol beledszall egy fekete Audi A8. Mar szallnal ki szemlezni, mikor az Audibol kipattan ket 140 kilos kopasz allat. Te mit csinalnal? Ha ott maradsz, megagyalnak, ha eltuzol onnan, lesheted a kocsid javitasat KFB-re.

Ez manapsag a viselkedesi norma az utakon.

Ne irjatok, hogy mert ez Magyarorszag...Ez nem igaz...Ezek az emberek.

(#4074) amol válasza qdak (#4067) üzenetére


amol
addikt

Mi az a falunk belül meg a falunk kivul? Nekünk a falunk választja el a lakóteret a természettől :)

(#4075) bolondember válasza qdak (#4067) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ügyi vagy, leülhetsz. :((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4076) qdak válasza Mr X (#4069) üzenetére


qdak
addikt

jol érzed, de nem tudom ti hogy reagáltatok volna egy ien hejzetben ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4077) amol válasza qdak (#4076) üzenetére


amol
addikt

Én mentem volna mögötte a megengedett 50-nel, aztán falun kívül megelőztem volna. Mi a gond?

(#4078) qdak válasza amol (#4077) üzenetére


qdak
addikt

semmi csak felidegesitettek meg kb 3 és fél órát aludtam, ugy h hagyom ezt a témát.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4079) amol válasza qdak (#4078) üzenetére


amol
addikt

Jó, de hát nem mi hoztuk fel...

(#4080) bolondember válasza qdak (#4078) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha keveset alszom INKÁBB nem ülök autóba.

lassan megy?
na és?! ahol szabályos és lehet, megelőzöm - nem haltam bele pölö, h kilométereken keresztül mentem egy óriási tepsi busz mögött Pécs-Kaposvár viszonylatban...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4081) brd válasza e.vid (#4061) üzenetére


brd
nagyúr

Biztos? :D

The only real valuable thing is intuition.

(#4082) Mr X válasza qdak (#4076) üzenetére


Mr X
veterán

Miért lakott területen kell állatkodni? Kinn a pusztában kisebb az esélye hogy halálra gázoltok valakit, mert ti siettek.

Azért ügyes... Beírsz egy flame-esélyes mondatot, eztán "hagyod a témát..."

[ Szerkesztve ]

(#4083) amol válasza brd (#4081) üzenetére


amol
addikt

Na ugye :DD

(#4084) Khelben válasza Mr X (#4073) üzenetére


Khelben
nagyúr

marha egyszerű, ajtó bezár, rendőrt hív. (főleg ha az üvegen van betörésvédő fólia, azt üthetik egy darabig :D)

(#4085) _seth_ válasza Mr X (#4073) üzenetére


_seth_
veterán

Ne irjatok, hogy mert ez Magyarország...Ez nem igaz...Ezek az emberek.
Minden ország olyan mint az ott élők, ők alakítják ki a szokásokat és ha ez a viselkedés az elterjedt akkor ez magyarország ennyi. (TV-ben volt pl, hogy ha a lakosság nagyobbik része azt mondaná az azt hiszem helyett, hogy asszem vagy szóval helyett szal akkor a szal lenne a helyes, ez valamilyen elmélet szerint van és a fiatalok beszéde volt a téma, csak annyiban kapcsolódik, hogy a nyelvet is és a morált is az itt élők formálják, alakítják).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4086) deMarco válasza _seth_ (#4085) üzenetére


deMarco
tag

Bezony, sajnos ez Magyarország, SK is ilyen, de Ausztria vagy Cseh már nem. Az osztrákoknál, ha már az út szélére kiállsz, megállnak neked, nem még akkor is a gázra lépnek, ha már a zebrán állsz (bár múltkor leléptem a zebrára, mert a felőlem lévő sáv tiszta volt, a túloldali sávon még jött egy kocsi, amit meg akartam várni, arra figyeltem, erre hátulról egy biciklis ütött majdnem el :F ), prágában a kedvenc emlékem, délelőtt, mindenki megy melóba, belváros, iszonyú dugó (mi persze csak sétálgattunk), tök csend, mindenki nyugodt... egyszer csak éktelen dudálás, nézünk arra... nem írom le milyen rendszáma volt, szerintem már tudjátok.

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#4087) biker válasza Mr X (#4073) üzenetére


biker
nagyúr

ekkor előveszem az ülés mellől a 70cm-es faragott fejszenyelet, és beszélgetünk :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4088) Boxiné


Boxiné
tag

Szép reggelre ébredtünk. Az autónk szokás szerint az utcán állt. Éjjel megzúzták szegényt. Az oldalát végighúzta az állatja, a dísztárcsa ripityára törve, de ez még semmi. Mivel a kerekét szépen eltrafálta (arrébb is lökte a kocsit), közlekedni sem lehet vele. Kihívtuk a rendőröket. Felvették a jegyzőkönyvet, és ismeretlen tettes ellen feljelentést tettek. A majomfajzat itthagyott egy kis darabot a kocsijából. A visszapillantótükrét, meg a hátsó lámpájából egy-két darabot. A rendőrök elvitték, hátha az alapján kiderítik milyen autó volt. A zsaruk normálisak voltak. :R De szerintem nem igazán tudják majd elkapni azt az idiótát. Mi is keresni fogjuk, az tuti. Ja, ráadásul apum kocsijának is nekiment a barom. Biztos nem 20-szal ment. :(
A biztosító természetesen nem fizet, mivel nincs meg a tettes. A rendőrök azt mondták, hogy a MABISZ fog majd fizetni valamikor. Mehetünk a szerelőhöz, hogy megnézze. Egy vagyon lesz, az tuti. :O
De hogy lehet ilyen gyökér valaki? Legalább egy cetlit hagyott volna itt, hogy: Helló, bocsi én voltam. :((( Neki semmi baja nem lett volna. A biztosítója kifizette volna a kárt és ennyi. Most meg mi rohangálhatunk mindenért, és nem kevés pénzért javíttathatjuk az autót. :W

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#4089) doc válasza Boxiné (#4088) üzenetére


doc
nagyúr

ez gáz :(
most hogy megjött a szar idő (itt Veszprém megyében alig lehet közlekedni), rendesen megszaporodnak az ilyen állatok
az mondjuk alap dolog lenne, hogy otthagy egy telefonszámot, neki nem kerül semmibe (max. egy-két ezres a biztosításon pluszba), másnak meg akár sokszázezrest kárt csinálhat
mondjuk ha tényleg ott maradt a tükör akkor az segíthet, akár ti is körbe tudjátok telefonálni a környékbeli bontókat vagy szerelőket, ha jó fejek segítenek ha valaki tükörért megy hozzájuk, főleg ha színre volt fújva

(#4090) Boxiné válasza doc (#4089) üzenetére


Boxiné
tag

Ez valami régebbi típusú kocsi lehetett. Elég gagyi műanyag a visszapillantó. De megyünk ma cirkálni a városba, hátha meglátjuk valahol. Könnyen fel fogjuk ismerni. Piros kocsi, mostmár fehér csíkkal az oldalán :O , visszapillantó nélkül, törött hátsó lámpával. Nem hiszem, hogy sok ilyen közlekedik erre. Kistarcsa azért nem nagy város.
Ja, és nekitolatott a vadbarom. Én nem tudom hogy nem fért el az úton. :( És nem értem hogy lehet valaki ilyen gerinctelen. Lelkiismerete az nincs. :((( :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#4091) doc válasza Boxiné (#4090) üzenetére


doc
nagyúr

szurkolok hogy megtaláljátok
azért a baráti találkozónál vigyázzatok hogy 8 napon túl gyógyuló sérülést ne okozzatok :D

(#4092) amol válasza Boxiné (#4090) üzenetére


amol
addikt

Nekem anno az egyetem parkolójában tolattak az autómba, nem lett belőle semmi, magánterület. Nem lett meg a tettes. Illetve találtunk egy gyanüs teherautót a környéken, de kemény lett volna megvádolni bizonyíték nélkül a zsaruk szerint is.

(#4093) Boxiné válasza doc (#4091) üzenetére


Boxiné
tag

Köszi az együttérzést.
Sejtheted, hogy a dögölj meg, lesz a legkedvesebb szavam hozzá. :(((

amol: Ha megtaláljuk azt az állatot, úgyis az lesz az első, hogy hívjuk a rendőröket. Majd ők eldöntik. Rágalmazni én sem akarnék senkit alaptalanul. Bár igencsak könnyű lesz megismerni a kocsit.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#4094) dokar válasza Boxiné (#4093) üzenetére


dokar
addikt

én szurkolok nektek, hogy megtaláljátok. aztán vigyetek kamerát és pörögjenek ám azok a kockák. szívesen néznék egy kis reality-t. :K

extra - SEXRay

(#4095) doc válasza amol (#4092) üzenetére


doc
nagyúr

én győrben, az egyetemi parkolóban nézegettem múltkor egy Ibizát, mint ami nekem is van, csak ez jóval régebbi évjárat volt, kíváncsian jártam körbe, erre a másik oldalra érve látom hogy meg van zúzva rendesen, de ott normális volt aki csinálta, írt egy kis levélkét az ablaktörlő alá telefonszámmal

(#4096) Boxiné válasza dokar (#4094) üzenetére


Boxiné
tag

Remélem meglesz. :K És köszi a drukkolást mindenkinek! :R

doc: Kár, hogy kevés a becsületes ember! :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#4097) Thyb válasza Dumb (#4071) üzenetére


Thyb
senior tag

ez maradandó sulyos testi sértés, ezért tuti nem kap annyit, ha észen van az ügyész akkor is valszeg (ha még nem volt priusza) max felfüggesztettet kaphat. Persze halmozottan egy rakás mindent a nyakába lehet varni, pl biztonságos követési távolság nem betartása, stb stb, de nem hiszem, hogy leültetik :(

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#4098) zfarkas válasza Boxiné (#4088) üzenetére


zfarkas
senior tag

Hasonlóan én is jártam, a kocsi jobb eleje lett igaz csak kicsit meghúzva, de a lökős oldalát végighúzta, a sárvédőívet behorpasztotta. Olyan 50k lenne, ha megcsináltatnám, de amíg BP-en az utcán vagyok kénytelen parkolni, nem látom értelmét.

Raw Dark Pure

(#4099) Mr X válasza zfarkas (#4098) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem a Jozsefvarosi Piac parkolojaban huztak meg a multkor a Veki lokosenek bal elejet. Szerencsere nem horpadt, net torott. De a fenyezesnek annyi. Persze cetli sehol.

Dogoljon meg az ilyen, aki lezuzza mas kocsijat, aztan elsunnyog... :(((

(#4100) amol


amol
addikt

Volt egy vicces parkolásom anno még golf II-vel. Megyek az autómhoz, és nézem hogy az előttem lévő olyan közel parkolt, hogy a két kocsi összeér. Beültem, kiengedtem a kéziféket és a másik autó 10 centit süllyedt. Szó szerint rámállt :)
Üzenetcetlit kapott. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.