Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) dragonfx


dragonfx
veterán

Baxxus mi van már ebbena váűrosban?
mindneki 20szal tötyög azé me pici hó van?
asok luzer.....

De van jobb...
new 5ös bmw kifelélecsó parkoló kövér S -t driftelve jön ki..de vicces voltlátni a kanyarban amikor gázt nyomott a driver zaonnal ment is volna ki a segge pedig csak a barna xarság volt az uton nem is hó.....

6an driftelnek a lecsó parkolóba..vadul élvezve a hvat..vazz de kár nem otoval mentem.... :DDD ..lehet nem elsz több lehetőség de időre mentem vendégségbe baxxa meg :O

3 ügyes autós kidöntött egy lámpát..vaz ugy röhögtem 3 oldalról mentke neki..nem tom hogy sikerült nekik..de a táblának kanyec..ugy tologatták le egymást kidőlt oszlopról....megaluzerek.... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5502) dragonfx válasza CactuS (#5496) üzenetére


dragonfx
veterán

vazz durva a mai nap...és énmég ki se mentem piásan... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5503) R válasza dragonfx (#5501) üzenetére


R
aktív tag

csak a barna xarság volt az uton nem is hó..... ebben lehet a legjobban csúszkálni

(#5504) nRu3 válasza dragonfx (#5502) üzenetére


nRu3
addikt

durva :Y én már délben vodkásan vezetem nyári gumival gond nélkül, igaz néha fokuszálnom kelet a szememel hogy jól lássak :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#5505) dragonfx válasza nRu3 (#5504) üzenetére


dragonfx
veterán

de olyna totálba kivitték a táblát....aze gész szerkezet ami rjata volt ripityára tört....
Mákjuk volt enm volt rendőr arra mert aza lámpa szerintme nem tul olcsó....el is szeletek 10 perc alatt mind3an....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5506) Bubu79 válasza nRu3 (#5504) üzenetére


Bubu79
addikt

Szeretnéd, hogy felnézzünk rád eme tettedért? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5507) amol válasza nRu3 (#5504) üzenetére


amol
addikt

Gratulálok. Ha lehet ne találkozzunk.

(#5508) nRu3 válasza Bubu79 (#5506) üzenetére


nRu3
addikt

buli,szilveszter,vodka, egszerélünk. nemkel se-le se-fel nézni, csak tök mindegy mien csuszos az út ha valaki oda figyel nem lesz baja még ha van is benne valamenyi...... de ezt már sokszor ki lett tárgyalva(nem én vezetek jól de szerul sem)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#5509) amol


amol
addikt

Na, már petárdázik a sok okos. Biztos összepisilik magukat a gyönyörtől amikor pukkan meg amikor autókhoz dobálják őket.

(#5510) amol válasza nRu3 (#5508) üzenetére


amol
addikt

Élj egyszer de tőlem minél távolabb.

Kit érdekel majd hogy mennyire figyeltél ha az ittas vezetésednek áldozata is lesz? Attól hogy azt hiszed nem lesz baj, még lehet.

nemkel=nem kell
mien=milyen
egszerélünk=egyszer élünk
valamenyi=valamennyi

[ Szerkesztve ]

(#5511) Bubu79 válasza nRu3 (#5508) üzenetére


Bubu79
addikt

Remélem kellőképpen megnyugtattad magad saját szavaiddal. Kívánom, hogy soha ne kelljen elszámolnod a lelkiismereteddel amiatt, hogy "buli,szilveszter,vodka", meg amiatt, hogy "tök mindegy mien csuszos az út ha valaki oda figyel nem lesz baja még ha van is benne valamenyi...".

Bizonyára a dragonfx által említett szerencsétlenek vasárnapi sofőrök voltak, fullra feltöltve fagyállóval, nem olyan emberek, akik józanon, felkészülten ültek az autóba, de megtréfálta őket az út...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5512) lsc válasza nRu3 (#5508) üzenetére


lsc
nagyúr

Amennyiben úgy vezetsz ahogy írsz ,hát.. . No mindegy , tényleg egyszer élünk , ebben igazad van .

Az élet kegyetlen .

(#5513) Mr X válasza nRu3 (#5504) üzenetére


Mr X
veterán

Most igaz rád a mondás: "Ha hallgattál volna..."

Nagyon rossz helyen írtad ezt le. Az meg külön baromság, hogy ezt Szilveszter napján csinálod meg, amikor amúgyis fokozott ellenőrzések várhatóak...

(#5514) nRu3


nRu3
addikt

sajnálatos hireim vannak hazaértem épségben, senkit nem gázoltam el és nem mentem senkinek neki, ja mert este már tiszta voltam :P

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#5515) Mr X válasza nRu3 (#5514) üzenetére


Mr X
veterán

Minden látszattal ellentétben azért örülünk, hogy nem történt semmi bajod sem neked, sem másnak. :)

(#5516) Bubu79 válasza nRu3 (#5514) üzenetére


Bubu79
addikt

:U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5517) amol válasza Bubu79 (#5516) üzenetére


amol
addikt

ezt a simogatóst hogy szúrtad be?

(#5518) Integra


Integra
titán

most néztem egy riportfilmet az n24-en, autópálya rendőrség németeknél.
nem csak a másikra rámászót büntetik, akár egy hónap jogsi ugrással és 100 euroval és 1 ponttal, hanem azt is aki túl lassan jön ki a belső sávba, kapott is az ürge 1 pontot és 50 eurot azonnal büntetésnek!
na ez itthon miért nincsen??????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5519) Peet210 válasza nRu3 (#5514) üzenetére


Peet210
őstag

Arra nem gondoltál, hogyha valaki belédmegy kit fognak megbüntetni a szondáztatást követően?
Tehát hiába figyelsz oda a baj akkor is megtörténhet. És nem baszogatás csak nekem nem lenne kedvem fizetni más bárgyúsága miatt mert ledöntöttem 2-3 páleszt.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#5520) Bubu79 válasza amol (#5517) üzenetére


Bubu79
addikt

Küldtem egy privátot ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5521) biker


biker
nagyúr

ma jót autókáztunk aggtelek/jósvafő >> Dunaharaszti távon.
az M3 jó volt, ahogy közeledtünk BP felé, egyre havasabb, takarítatlanabb volt

legjobb az ANP területén volt a friss havon menni.
legalább leteszteltem, tényleg jó a kipörgésgátló, sokat segít.
egyszer csak azért kétszer is kifordultam 90fokban egy kereszteződésben (barcikai mol kútnál) hogy kipróbáljam. 1.5tonnás superbbel.

mit ne mondjak, gátlóval tök nyugodtan félgáz, kicsit pislogott a visszajelzője, és tök rendesen kikanyarodtam.
anélkül keményen játszani kellett a gázzal, és így is kb 1.5méterrel kitolta az orrát, mert ahogy 20felé ért a sebesség, elindult kifelé az orra, teljesen el kellett venni a gázt, hogy elforduljon.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5522) amol válasza biker (#5521) üzenetére


amol
addikt

Ma én is leteszteltem az Accordban (kb 1600kg) a VSA-t. Működik :)

(#5523) Khelben válasza amol (#5522) üzenetére


Khelben
nagyúr

a súly miért érdekes? :)

(#5524) forceberg válasza Integra (#5518) üzenetére


forceberg
veterán

Mert itt 130-cal lehet menni, de ha "csak" 140-nel megyek belül, levillognak...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5525) amol válasza Khelben (#5523) üzenetére


amol
addikt

Ez valami találós kérdés? :U
Fizika.

(#5526) biker válasza amol (#5522) üzenetére


biker
nagyúr

a VSA is olyan mint az ASR ?
sok k..va 3 betűs szar :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5527) amol válasza biker (#5526) üzenetére


amol
addikt

Nem tudom pontosan de ez valami komplex biztonsági rendszer, ez kezel mindent (és kikapcsolható :) ).
Kipörgésgátló, kitörésgátló, stabilizáló stb. Asszem az ABS különállóan működik, satuféket nem próbáltam nélküle.

(#5528) biker válasza amol (#5527) üzenetére


biker
nagyúr

ahha, tehát az profibb, ahogy utánanéztem :)
ebben csak asr van.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5529) amol válasza biker (#5528) üzenetére


amol
addikt

Nem rossz a VSA, de néha jobban vigyáz rám mint kellene :)

(#5530) tiv83us válasza nRu3 (#5508) üzenetére


tiv83us
veterán

Buli van, pia van, egyszer elunk. Egyszer is doglunk meg, Csak lehet nem te leszel az a szerencsetlen, hanem valakinek a fia, lanya, apja, edesanyja, nagymamaja. Igyal vodkat es menjel ki gokartozni, ott max magadat olod meg. Hihetetlen...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5531) dokar válasza nRu3 (#5508) üzenetére


dokar
addikt

te beteg vagy. :(
legalább csont részeg voltál? :F

extra - SEXRay

(#5532) Khelben válasza amol (#5525) üzenetére


Khelben
nagyúr

pont ezért kérdezem, mert fizikából illik tudni, hogy a súly tökmindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#5533) dabadab válasza Khelben (#5532) üzenetére


dabadab
titán

???

DRM is theft

(#5534) t1 válasza nRu3 (#5508) üzenetére


t1
addikt

az igen, gratulálok neked, remélem vmikor mikor ilyen állapotban vezetsz megállít a rendőr és elveszik a jogsidat illetve kapsz egy kurva nagy bírságot hogy a kedved is elmenjen az ilyentől :(

[ Szerkesztve ]

(#5535) dokar válasza dabadab (#5533) üzenetére


dokar
addikt

tömeg x gyorsulás

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#5536) Khelben válasza dabadab (#5533) üzenetére


Khelben
nagyúr

máshogy kérdezem: melyik autót könnyebb kezelni jégen, az 1 tonnásat vagy a 2 tonnásat? :)

(#5537) plömplöm


plömplöm
őstag

Hungarikum a kanyarodósávban

szerintem Nem kéne aludni a zöldnél, és akkor senki nem slisszolna, hm?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5538) dabadab válasza Khelben (#5536) üzenetére


dabadab
titán

A konnyebbet. A jegen az auto mozgasast egy csomo olyan dolog befolyasolja, ami ugyanakkora erot fejt ki az auto tomegetol fuggetlenul (pl. csuszaskor a feltorlodo horeteg), es ezt osszevetve az F=m*a-val, az jon ki, hogy kisebb tomeg eseten nagyobb az a (vagyis jobban iranyithato az auto).

DRM is theft

(#5539) Khelben válasza plömplöm (#5537) üzenetére


Khelben
nagyúr

szerintem meg normális, szabályokat betartató rendőrség kéne, mert a mostani nem ér semmit. nemcsak közlekedésben, másban sem. szilveszter után vagy 20 üres petárdásdobozt számoltam meg a környéken az utcán, ez dobozonként 50 petárda. rendőrt egyet se láttam.

(#5540) Khelben válasza dabadab (#5538) üzenetére


Khelben
nagyúr

és mi van a tapadással? a nehezebb autó jobban nyomja a gumit az aszfalthoz :)

(#5541) dabadab válasza plömplöm (#5537) üzenetére


dabadab
titán

Dehogy nem. A peldaban szereplo terepjaros honnan tudhatta, hogy milyen gyorsan fog elindulni a sor elejen allo? Sehonnan. Ha nagyobb gazzal indul, akkor tolakodnia kellett volna, de azt is megtette volna.

DRM is theft

(#5542) dabadab válasza Khelben (#5540) üzenetére


dabadab
titán

Ebben igazad van, csak a jegen csuszkalas (meg egyaltalan, az, amikor a mindenfele elektronikak nekiallnak korrigalni) olyan extrem helyzet, amikor az auto es az ut kozotti kapcsolat nem intezheto el ilyen egyszeruen.

DRM is theft

(#5543) dokar válasza Khelben (#5540) üzenetére


dokar
addikt

lendület = sebesség x tömeg
súrlódási erő = súrlódási együttható x gyorsulás (vektor) x tömeg

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#5544) Khelben válasza dokar (#5543) üzenetére


Khelben
nagyúr

és ha a lendület=súrlódás, akkor kiesik a tömeg, nem?

(#5545) plömplöm válasza Khelben (#5539) üzenetére


plömplöm
őstag

én megértem hogy nem mernek többet kint lenni az utakon. mondjuk egy hétig tényleg nekiállnának ellenőrizni, bírságolni, tettenérni, és tele lenne a (jobboldali) média hogy rendőrállam és ávéhá és monnyonle. ki az aki ezt felvállalná? :(

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5546) Khelben válasza plömplöm (#5545) üzenetére


Khelben
nagyúr

nyilván, amíg impotens az ország vezetése (tökmindegy melyik oldal van épp hatalmon), addig a rendőrség is az.

(#5547) dokar válasza Khelben (#5544) üzenetére


dokar
addikt

nem ugyanaz a mértékegyéség

extra - SEXRay

(#5548) plömplöm válasza Khelben (#5546) üzenetére


plömplöm
őstag

naja, a fele szerint mindig impotens lesz :)

de sztem ez már egy másik totyik témája, offolom is, ennyit erről

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5549) biker válasza Khelben (#5540) üzenetére


biker
nagyúr

addig mindegy, amíg "normális" úton mész, mivel ahogy nő a kocsi súlya, úgy nő a kerék mérete, és nő a tapadás is, ergő a képlet mindíg azonos.
jégen azonban szonte minden esetben ugyanaz a 0.0000x érték lesz a tapadás, így a könnyebb autót könnyebb jégen vezetni.
nehezebb autó meg csak megy előre szépen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5550) biker válasza plömplöm (#5537) üzenetére


biker
nagyúr

amikor rámjön, akkor meg szoktam szívatni az ilyen slisszolósakat. és a legszebb, hogy utána még ők ugatnak nekem, miért nem engedtem be őket
remélem kapok 245db "amikor épp sietsz anyád temetésére akkor te is mennél" kezdetű szólást...

egyébként hagyom, hadd örüljön, hogy előrébb van, de ismerem már a "tipikus" lopakodó helyeket, ahol tudom, hogy csak azért húz előre, hogy ott belopakodjon. (tipikus útszűkületek, amik tizeniksz éve ott vannak)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.