Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) tildy válasza dokar (#5896) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért a sebességből lehet viszonytani. Nomeg ott a kmóra is :U Ez a motoros hidd el, hogy nem nagyon ment gyorsan, főleg nem két kocsi közt. Sőt.

Kezdhetnénk ott is, miért nem tudnak normálisan elég helyet hagyni két sáv közt az autósok? Ahogy pl. franciaországban teszik?

Arról nem is beszélve, hogy autósként is rendszeresen szembesülök olyan balfékekkel, akik ráhúzódnak a középvonalra... Normálisak????
Előzni nem tudsz, mert nagyon látsz ki mellőle, de annyi esze meg nincs, hogy ne húzódjon rá.. :( :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5902) tildy válasza Mr X (#5869) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké, akkor balfaszok voltunk, hogy fizettünk:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5903) bobsys


bobsys
addikt

Oroszország

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5904) Integra válasza dokar (#5899) üzenetére


Integra
titán

a csomagtartókat?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5905) t1 válasza bobsys (#5903) üzenetére


t1
addikt

az igen :(

(#5906) bobsys válasza tildy (#5867) üzenetére


bobsys
addikt

jobb kéz szabály, tehát aki a külsőből megy a középsőbe annak van elsőbbsége azzal szemben aki a belsőből megy a középsőbe

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5907) Integra válasza bobsys (#5903) üzenetére


Integra
titán

na ez komoly:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5908) Mr X válasza tildy (#5902) üzenetére


Mr X
veterán

Pillanat..Akkor én értettem félre. Nem ti mentetek belsőből kijjebb? Ha nem, akkor bizony feleslegesen kidobott pénz volt.

(#5909) tildy válasza Mr X (#5908) üzenetére


tildy
nagyúr

Valószínűleg a fogalmazásom volt gyatra. A kiengedni szót lehetett félreérteni.

Itt van III sáv a hungárián. Mi mentünk jobboldalt a külsőben, mivel nemsokára le akartunk volna fordulni jobbra. Erre megállt előttünk egy autó, nulla index, vagy vészvillogó.
oké, mi balra kiraktuk az indexet, hogy kikerüljük, várunk várunk, senki nem enged ki (vagyis inkább be) a középső sávba. Egyszer villantanak, hogy mehetünk, hátranézünk, megyünk, egyszer csak látjuk hogy kicsit kikerülve minket egy kocsi elhúz mellettünk be a sávunkba, persze meghúzzuk a jobb hátsó ajtaját.
Félreállunk, nem egyértelmű a dolog, látom külföldiek, oké, akkor inkább ne legyen vacakolás rendőrrel meg midnennel, nagy kár úgysincs... Mivel mi kerültünk, és akkor következett be a dolog, ezért nem volt egyértelmű legalábbis nekem, hogy ki is valójában a hibás. A samarát nem láttuk a sávunkban sem jönni, de indexelni sem.
Utólag kvb így rekonstruáltuk... hogy így történhetett.De ott nagyon nem volt tiszta, hátranéztünk, senkit nem láttunk jönni, szóval ....
20 E-t adtunk. .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5910) Khelben válasza tildy (#5909) üzenetére


Khelben
nagyúr

ha ti húztátok meg az ő ajtaját, akkor ő volt előbbre, márpedig a rendőrök ezt nézték volna.
jobbról jövőnek akkor van elsőbbsége, ha egyszerre történik a sávváltás, amúgy meg annak, aki előbb kezdi.
persze lehet, hogy ti kezdtétek előbb, csak ő volt a gyorsabb, de ezt utólag nehéz lett volna bizonyítani.

(#5911) hobizoli válasza Khelben (#5910) üzenetére


hobizoli
nagyúr

SZVSZ az valthat savot aki indexel es a sor elejen all, nem a mogotte levo. Mivel ti jobbrol jottok be nektek lett volna elonyotok.

hobizoli

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#5912) Khelben válasza hobizoli (#5911) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem a mögötte levő jött be, hanem a mellette levő.

a rendőr kijött volna, és azt látja, hogy egy autó belement a másik hátsó ajtajába. Nem fog szőrözni, egyértelmű a szitu, minek dolgoztassa magát? Szépen kihozza hibásnak a hátrébb lévőt és viszlát.
Egy esetben van esélye, ha neki több tanúja van.

(#5913) biker válasza tildy (#5909) üzenetére


biker
nagyúr

ezt az egészet ott nem tudom agyilag felfogni, hogy adsz egy kék-sárga lapot, ha úgy érzed, hibás vagy, és kész.
nem pénzt. minek a biztosítás?

ha meg nem érzed magad hibásnak, kit érdekel, hogy külföldi vagy sem, rendőr, sőt, ha külföldi, jobban is jársz, nehogy kintről pereljen be, és járhatsz bíróságra.
mi van, ha a kis román (tudom, ne legyünk előítéletesek) feljelent a brassói bíróságon, hogy összetörted a kocsit, és nem tudott nálunk intézkedni.
járhatsz ki hozzá bíróságra, mert gondolom bevételi pénztárbizonylatot nem adott...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5914) tildy válasza biker (#5913) üzenetére


tildy
nagyúr

azzal romlana a biztosításba besorolásunk. Nem keveset. Annyit nem ér meg.
Kifizetjük egyszer, biztosíxtásunk nem romlik le, nem lesz okozott kárunk, papíron .
Külföldi rendszámú kocsi esetén meg tényleg mindenképp rendőrt kellene híívni (tanúink ha voltak is, addigra már elmentek onnét...)

És ő mivel bizonyítja , hogy mi voltunk?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5915) Khelben válasza biker (#5913) üzenetére


Khelben
nagyúr

mert ha kék-sárgát adott volna, jó eséllyel jövőre több, mint 20k-t bukott volna a biztosítási díjon (-2 bónusz)

a másodikkal egyetértek, minden koccanáshoz rendőrt kell hívni. sokan nem tudják, de a kék-sárga se bizonyíték, hiába ismeri el azon valaki, azt később visszavonhatja akár annyival, hogy megijedt, megzavarodott a balesettől.

(#5916) biker


biker
nagyúr

kedvetekért kiszámoltam ugyanarra az adatra a netrisken hogy ha A0-ban vagyok és nem okoztam kárt 2003 óta, akkor 50k tesztre daewoo 1.4-re
ha M2-ben vagyok és okoztam 1 kárt 2003 óta akkor 70-et kell fizetni egy évre.

most ugyanezt egy összegben előre kifizetted.
nem egyszerűbb negyedévente kamatmentesen? :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5917) biker válasza Khelben (#5915) üzenetére


biker
nagyúr

a rendőri helyszínelést viszont jó eséllyel nem fogadja el a biztosító :)
elég sokszor próbálják felülbírálni, mert okosnak hiszi magát a kárszakértő

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5918) biker válasza tildy (#5914) üzenetére


biker
nagyúr

bíróságon feljelent, ott a festéknyom a kocsiján.
ha addig nem csináltatod meg, akkor megnézik a kocsid, és ha passzol a hiba, akkor bambi.
ha megcsináltatod, akkor meg bírója válogatja.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5919) Khelben válasza biker (#5918) üzenetére


Khelben
nagyúr

feljelenteni rendőrségen lehet, bíróságon nem :)
utólag meg minden rendőr ki fogja röhögni ha ezzel odaállít.

(#5920) biker válasza Khelben (#5919) üzenetére


biker
nagyúr

látom, ki...tul szeretsz mindenkinél jelentősen okosabb lenni.

akkor polgári peres eljárást kezdeményez, így jó, .......... ?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5921) Khelben válasza biker (#5920) üzenetére


Khelben
nagyúr

egy közlekedési baleset ügyében?
max a rendőrségi vizsgálat lefolytatása után.

(#5922) biker válasza Khelben (#5919) üzenetére


biker
nagyúr

mitől röhögné ki?
beadja, hogy egy kék mondjuk c4 megnyomta a kocsi oldalát, majd nem állt meg. rendszáma abc123
mit ad isten, a kék c4 tényleg abc123, és pont ott sérült, a festéknyom és a sérülés adott.

ki fog röhögni?

nem a rendőr, meg a bíró, meg nem is tildy, hanem a köcsög.

gondolkozz, vagy ignorálj, ha nem megy.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5923) Mawyx válasza Khelben (#5921) üzenetére


Mawyx
senior tag

Meg ha a rendszámot nem jegyezte meg,a kkor mit mond? Magyarországon belémjött egy barna hajú csaj a nem tudom melyik úton :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5924) Khelben válasza biker (#5922) üzenetére


Khelben
nagyúr

ezt rendőrségen adja be.

(#5925) Khelben válasza biker (#5922) üzenetére


Khelben
nagyúr

de elképzelem a szitut: bemegy a rendőrségre, hogy belémjött egy ilyen autó. tegyük fel, valami extra turborendőrt fog ki, aki nem zavarja el azzal, hogy miért nem szólt rögtön.
megkeresik a másik autót, annak a vezetője előadja pont fordítva a szitut. nyomok már nincsenek. ha előbb nem, itt biztosan lezárják az eljárást.

(#5926) hobizoli válasza Khelben (#5925) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Pejsze. Ez az a masik aki forditva adja elo, miert nem ment sehova bejelenteni? Miert csak akkor tudkja forditva eloadni, ha amr kerdezik tole? Vagy neki nem tunt fel hogy meghuztak? Jah...mivel nem jelentette be, nyilvan azert nem tette, mert o volt a hunyo, es csak akkor jutott eszebe forditva eloadni, amikor mar kerdeztek. Addig nem volt kara, akkor mar hirtelen "veltelenul" lett. Hiheto. Pont ezert lenne o a hunyo. Rautalo a magatartasa is

hobizoli

több drón kell ;P

(#5927) tbs válasza fokukac (#5879) üzenetére


tbs
addikt

Nos. Már a szuzukiban is így ment. A jogsim megszerzése utáni évben történt a szokás kialakulása... :DDD

Kuplungolni feleannyit vagy kevesebbet kell, mint amennyit "tanítanak"... :U

(#5928) tildy válasza biker (#5918) üzenetére


tildy
nagyúr

És ha én meg azt mondom, hogy kijött elém, és rám akarja kenni?
Ennyi erővel én is feljelenthetem, nemde?

Nem írt alá semmit, mi sme ismertük el papíron , hogy hibááztunk. Messziről jött ember azt mond amit akar.

Amúgymeg bizonyítáknak itt van és lenne ez a fórum is. pl. :U Hogy nem meggondoltam magam:P

Nem hinném, hogy ilyennel bíróságra mászkálna, és ott egyáltalán így utólag hinnének neki. Milyen alapon? Nem lehet ránk bizonyítani, főleg hogy nem lehetne megingatni abban, mi és hogyan történt.
Egyes egyedül amiatt gondoltam, hogy mi vagyunk hibásak, mivel mi voltunk azok, akik kikerültünk valakit.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5929) tildy válasza tildy (#5928) üzenetére


tildy
nagyúr

Amúgy is mirefel jelentene fel? Ő elfogadta azt, hogy elfogadja a kár megtérítését. Vannak rá tanuk Ennyi.
Nem hinném hogy agyilag lenne olyan szinten (bocs , hogy ez mondom) hogy tisztában legyen azzal, hogy ezzel európai meg bármilyen bíróságra is mehet.

Jó, oké, de tiporj még a lelkembe.
Hiába látjuk utólag , hogy nem mi voltunk a hibásak, de azért még cisnáld csak a lelkiismeretfurdalást, nehogy nyugodtan menjek már vizsgázni, ami ha nem sikerül, kivágnaka suliból. Thx...

Egy tizeneves szamara volt.... Nem hiszem, hogy birosagra vinne az ugyet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5930) hobizoli válasza Khelben (#5925) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Kulonben meg azert is hujeseg az amit irsz, mert osszel lecsuktak egy keresztezodesben az otomat, abban 3-n ultek, en meg egyedul az enyemben, egybehangzoan allitottak, hogy nekik meg zold volt, en meg, hogy nekem mar zold volt, es megis oket hoztak ki hunyonak. Hihetetlen, nem? Nem egy allitas van eggyel szemben, hanem mindjart harom, es megis...persze lehet volt kulso szemtanu is, nemtom.
Szoval a rendor sem ojan huje am, ezek pl fejbol kentek hogy valtanak a lampak abban a keresztezodesben egymas utan, mejik meddig zold, es meddig piros, mejik irany utan mejik jon, kozbe meddig van piros stb...masodpercre. Ugyhogy kb 6-7sec-s piroson jott be, mert hat biztos a multkor se jott senki. Hat most pont jott.
Csak hat az a huje no, aki vezette azt a masik otot, csak nem akarja belatni, hogyha eccer harman allitottak vmit egy ellen es megis ok a hunyok a rendorseg szerint is, akkor lehet tenyleg elkurta kisse a dolgot...ugylaccik hianyzik neki meg a birosagi eljaras koltsege is, a piros lampan athajtas buntetese melle.

hobizoli

több drón kell ;P

(#5931) biker válasza tildy (#5929) üzenetére


biker
nagyúr

[OFF]
- mint mondtad, a tanúkat nem tudnád előkeríteni :(
- "odaát" ez kicsitt másképp működik. símán letárgyalják a távollétedben, símán nem értesítenek ki, és mikor mennél egy kellemes erdélyi hegyi túrára, akkor a határról elvisznek. bár mióta eu, kisebb az esélye, de "agyban" továbbra is balkán legalja.
- egy komplett samar ajtó vesznek ennyiből

velünk símán meg akarták etetni, hogy ugyan nincs matrica a határon, de menjünk nyugodtan a 30km-re levő másik kúthoz. persze, tudtuk, hogy ott állnak a köv. kanyarban a rendőrök.
bevittünk egy diktafont, hogy ge..i, akkor mond rá ide, hogy nincs matrica, és vegyünk máshol. hoppá, volt még egy a fiók mélyén.

igen, biztos tudtam előre, hogy tildynek most vizsgázni kell, és direkt belemászok, hátha megvágják.
erre már inkább semmit se írok.[/OFF]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5932) Mawyx válasza biker (#5931) üzenetére


Mawyx
senior tag

20e Ft egy hátsó ajtó, és ha jól sejtem, akkor ez üres, csak ajtó- bár ezt nem írják. Remélem van annyi esze, hogy bontóban vesz ajtót és ha maga fel tudja rakni, akkor legalább nem gazdagítja a biztosító a lehúzós pofátlan műhelyeket. Vagy legalább maga viszi rendes szerelőhöz.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5933) tildy válasza biker (#5931) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem egyedül voltam a kocsiban, az emg a másik , hogy nem is én vezettem :U
Egy első samaraajtó bontóban itthon 8 ezer forint. ezt történetesen tudom, mert anno kellett nekünk is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5934) Mawyx válasza tildy (#5933) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én az új árat mondtam. Nekem is Szamarám van.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5935) I_Am válasza tildy (#5909) üzenetére


I_Am
veterán

Úristen. Hol tanultad a kreszt?

Párhuzamos haladásnál, ha akadályoztatsz, Te vagy a hibás.
Egy villantás nem egyértelmű jel, mert egy bukkanó is okozhat villanást a fényszóró dölésszögének megváltozása miatt.
Amugy a kresz azt is kimondja, hogy befele sorolásnál, ha indexel jelezted és megkezdted, akkor már elsőbbséged van. Magyarán bentről kifele nem tolhatnak le-, ki-, vagy bármi, mert akkor már Téged akadályoztatnak.
Én rendőrt hívtam volna, főleg, hogy egy trágya kocsival evickéltek be elém. Azoknak akiknek roncsuk van semmi se drága. Nem véletlenül ülnek egy roncsban.

Egyik kollégám is hasonlóan járt a Verseny utcában. Szeretett volna jobbra kikanyarodni a Kerepesire, de egy szuzukis nem engedte, direkt meghúzta, pedig egyenes ment volna tovább. Haver kiszállt, lezúzta két ütéseel, majd megkérdezte mi a francért húzta meg egy roncsal a fél éves kocsiját. A srác mondta, hogy melós verda, direkt arra vette, hogy ne kímélje. Kapott még egyet amiért szemtelenül válaszolt és köcsög volt. Én is igy csináltam volna. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5936) lsc válasza I_Am (#5935) üzenetére


lsc
nagyúr

Gratulálok , ez komoly volt , csak így tovább .

Az élet kegyetlen .

(#5937) amol válasza brd (#5900) üzenetére


amol
addikt

Persze biztos félreérted te is a dolgot, mondván aki gyorsan megy, azt más szabály sem érdekli. Meghagylak ebben a hitedben, meggyőzni úgysem tudlak valószínűleg, az úton valóban ezt látni többnyire.
Nem kell meggyőznöd, nem írtam hogy te is így vezetsz, a mondatod vége a lényeg.

A tejeldéket azért igyekszem elkerülni, vagy másképpen elintézni, eleget lop tőlem így is az a felgyújtanivaló politikuscsürhe.
Tőlem is. Mégis van annyi tartásom hogy vállaljam a felelősséget tetteimért.

Kevés olyan előzékeny autóst látok, mint én magam
Javaslom emeltessünk neked szobrot :P

Miért ne lehetne indexelni a sávváltás közben, és miért kellene áthajtani a piroson???
Lehetne, a legtöbb vadállat mégsem teszi.

Nem csak az a 2 véglet van, hogy tötyögünk, vagy padlógázzal haladunk mindenhol, figyelmen kívül hagyva az összes szabályt...
Nem, de a végleteknél nagyobb a tömörülés sajnos.

Egyetlen saját hibás balesetem nem volt a gyorshajtás miatt és még olyan sem volt, hogy másnak kellett volna az én popómat megmenteni.
Mák. Maradjon is így.

(#5938) I_Am válasza lsc (#5936) üzenetére


I_Am
veterán

Direkt ment a szuzukis neki a kocsijának. Egyértelmű volt már mielőtt kiszállt volna, hogy elintézze.

Húzzanak meg direkt majd Téged is, aztán még kérj Te bocsánatot attól aki paraszt volt Veled.

Én is gratulálok, az élet tényleg kegyetlen....

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5939) lsc válasza I_Am (#5938) üzenetére


lsc
nagyúr

Érdekes , rögtön tudtad , melyik részéért gratulálok .
Azt meg külön csípem , hogy egy besorolást valaki elszúr , de egy koccanásnál rögtön tudja , hogy a másik a hibás .

Az meg egy másik dolog , az észt nem a kocsi kora alapján osztják .
Az elintézésnek meg nem ez a módja , viszont amennyiben önbíráskodik , akkor ne álljon meg a kezénél , van "fa testápoló" , kés , vipera , fegyver . Nehogy már a sok régi autós az én új kocsimat bántsa .Hát nem látják ... .

Áhh , de hagyjuk , a topic címe mindent elmond .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#5940) tildy válasza I_Am (#5935) üzenetére


tildy
nagyúr

Jajj már I_am egyértelmű volt, hogy a mögöttünk lévő elenged.
Gondolom ez a balfék samarás meg megláthatta van azeltt a kocsi előtt hely, és megkezdte volna a besorolást, cska a bökkenő az volt, hogy mis is jöttünk oda épp.
Hogy miből volt egyértelmű?
villantott+ nem közeledett .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5941) I_Am válasza lsc (#5939) üzenetére


I_Am
veterán

Áll a sor. Ott mindig áll a sor a kanyarban. Jársz Te arra, vagy jártál valaha arra? (adatalpod miatt kérdezem) Akik a Hungária fele mennének magasról tesznek a másik oldalra kanyarodókra. (nagyon kevés kivétellel) Ez is így történt. Szépen kéreckedett volna be a haverka, a szuzis meg direkt apró gázadásokkal ugratta rá az autót. Aztán nekiugratott. Ennyi. Én is így jártam volna el, ha nekem ugrat direkt egy kis takony. Lezúziusz lett volna. :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5942) I_Am válasza tildy (#5940) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor meg nem Ti voltatok a vétkes fél. Ha jeleztétek és megkezdtétek a besorolást, akkor elsőbbségetek volt. A másik autónak kellett volna felétek a kárt megtéríteni. Rendőrt kellett volna hívnotok.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5943) amol válasza tildy (#5901) üzenetére


amol
addikt

Kezdhetnénk ott is, miért nem tudnak normálisan elég helyet hagyni két sáv közt az autósok?
Maximum jóindulatból, amúgy nem kell. Egy sáv, egy jármű. KRESZ. A motorosnak ugyanúgy be kellene állnia a sorba mint az autóknak, tilos azok között előremenni.

(#5944) _seth_ válasza I_Am (#5941) üzenetére


_seth_
veterán

Majd egyszer meglepődsz ha a nagy arcodba egy pisztoly fog belenézni... (nem vicc, autószerelő ismerősöm talált már autóban...) utána majd te fogsz elnézést kérni és sipirc... feltéve, hogy még lesz rá alkalmad...

Akkor is kiugranál a kocsiból ha 5 megtermett emberke ülne a másikban? "Kis taknyot" elverni nagy munka...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5945) amol válasza I_Am (#5941) üzenetére


amol
addikt

Én is így jártam volna el, ha nekem ugrat direkt egy kis takony. Lezúziusz lett volna.
Vagy ő zúzott volna le téged. Különben az önbíráskodás tényleg helyénvaló cselekedet, gratulálok. Csupán azt felejted el, hogy előtte ő volt a vétkes, utána viszont már te.

(#5946) amol válasza hobizoli (#5930) üzenetére


amol
addikt

Te sztrájkolsz az LY ellen?

(#5947) I_Am válasza _seth_ (#5944) üzenetére


I_Am
veterán

Kis takony átvitt értelemben értve. ;)

Meglepődnél ha benéznél a kocsimba néha napján. :DDD

Nem félek a pisztolyoktól és a golyótól sem, akár hiszed, akár nem. Tudom, hogy hiába nagy gengszter valaki, ez nem Ámerika, ahol néha lövöldöznek csak úgy miért ne. Azért tudom, mert nem egy ismerősöm van akik ilyen arcok. (nem azért nem félek, mert ha kell bevédenek, nehogy ezzel gyere.)

Amugy szálltam már ki, szálltak már ki 3-an, de nem olyan srác vagyok aki elszalad, ha többen vannak. Igen akkor ott kaptam 3-tól. Reméltem a sors összehoz egy fair küzdelmet is majd legalább az egyikkel és mivel jó az arcmemőriám ez meg is történt. A srác próbált volna elfutni, mert akkor egyedül volt, de nem jött neki össze. Ez van, én ilyen farkastörvények szerint élek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5948) _seth_ válasza I_Am (#5947) üzenetére


_seth_
veterán

Nem amerika? Hát... nem ez itt keleteu... azért vannak itt olyan dolgok, hogy egyes emberek román-ukrán rendszámú autókba ülve soha többé nem kerülnek elő szal én azért vigyáznék... (nem kell messzire sem menni példáért, kb 100 méterre volt már ilyen eset... keresik... kereshetik azóta is a srácot).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5949) KrAt válasza tildy (#5940) üzenetére


KrAt
veterán

Namost én egyet nem értek, lehet én vagyok a balfasz. Írtad, hogy nem tudod, h indexelt-e a szamarás. Tegyük fel, h indexelt. Ti is. A mögöttetek lévő villantott, h gyere. Honnan tudod, h neked villantott, vagy a szamarásnak? :U

(nem támadlak, nehogy azt hidd, csak ez szöget ütött a fejembe..)

(#5950) amol válasza I_Am (#5947) üzenetére


amol
addikt

Ez van, én ilyen farkastörvények szerint élek.
Erre büszke lehetsz. Szomorú hogy ilyen ember moderálja a topikot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.