Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) raczger válasza Dirtyz (#4883) üzenetére


raczger
őstag

na mostmár eljöhetnél egyszer errefele, és biciklizhenénk:)!
/amúgy ki az anyósod, lehet tudom ki az xD ne nagy falu,mindenki mindenkinek a rokona ott :D

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4902) DeadMeat válasza dragonfx (#4878) üzenetére


DeadMeat
veterán

De bizony igy.Mashogy nemigazan menne,legalabbis itthon.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4903) dragonfx válasza DeadMeat (#4902) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor inkább ne menjen ilyen kegyetlenség elrettentés, hatalom fitoktatás nem kell mert csak bosszút szül..meg senki ne higgye azt övé a világ...de ha neked ez a diktatúra tetszik menj angliába nekema zord haragos szigetország nem vonz...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4904) DeadMeat válasza dragonfx (#4903) üzenetére


DeadMeat
veterán

ebben mi az erofitogtatas?Meg milyen diktatura?Kicsit paranoias vagy oreg.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4905) Dumb válasza dragonfx (#4878) üzenetére


Dumb
senior tag

Szerintem valakire ez hatással van, és nem fog menni 100-al lakóövezetben, vagy ilyesmi...

Egyébként ha pár napja kinnt állok a "sarkon" és vártam volna a buszt, mint régen megannyiszor, ugyanígy odanyomtak volna a sarokpillérhez, mert egy nagytudású nem állt meg a stopnál, és odalökött a sarokra egy főúton érkező autót... Szerencsére mostanában nem buszozom, és senki más nem volt ott...

[ Szerkesztve ]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#4906) Calogero válasza amol (#4895) üzenetére


Calogero
addikt

ha nem olvasnék annyi rosszat az easytronicról.

Pl miket?
jöhet privátba is, hogy ne legyen itt nagyon OFF

(#4907) amol válasza Calogero (#4906) üzenetére


amol
addikt

Totalcar népítéletet olvasgattam csak, majd rákérdezek szakértőnél is.

(#4908) tiv61us válasza dragonfx (#4879) üzenetére


tiv61us
őstag

hat en is igy vagyok a kiskocsikkal
egy retteges

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4909) dragonfx válasza tiv61us (#4908) üzenetére


dragonfx
veterán

más kérdés kinek mi akicsi neked a 5ös bömi kicsi nekem meg már a 3as se az...nekemmon djuk az említett corsa...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4910) Calogero válasza amol (#4907) üzenetére


Calogero
addikt

Én eddig csak jókat tudok tóla mondani, bár az enyém még friss darab. (opel topicban írtam is róla) Nekem tetszik.
Majd beleolvasok népitéletekbe hogy megnézzem hogy mi is vár rám :)

(#4911) tiv61us válasza dragonfx (#4909) üzenetére


tiv61us
őstag

nekem mindegy csak legyen minnel magasabban es legyen benne sok henger

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4912) fokukac válasza tiv61us (#4911) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te darukezelő vagy?

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4913) 7 válasza fokukac (#4912) üzenetére


7
addikt

Traktoros. :D

(#4914) fokukac válasza 7 (#4913) üzenetére


fokukac
nagyúr

vagy valami hajókapitány. :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4915) Bubu79 válasza fokukac (#4914) üzenetére


Bubu79
addikt

"csak legyen minnel magasabban es legyen benne sok henger" - ilyen dumával akár sörgyári targoncás biorobot is lehetne ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4916) philoxenia válasza Bubu79 (#4915) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Helikopter, nem sugárhajtóműves.
De lehet egyszerűen csak hőlégballon több tálca dobozos sörrel. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4917) Bash válasza dragonfx (#4909) üzenetére


Bash
őstag

5-s BMW határozottan kicsi, a 3-asról nem is beszélve. Személy- vagy sportautót maximum harmadik járgánynak vennék hobbiautónak, napi használatra semmiképp.

http://bashtravel.com/

(#4918) amol válasza tiv61us (#4908) üzenetére


amol
addikt

Városi közlekedésre valók, ezekkel még talán lehet parkolni is. A hümér és hasonló batárokat ki is tiltanám Bp-ről.
Nálatok elférnek.

Bash: ugyanez. Nem arról van szó hogy mi van ott, ez egy mo-i fórum. Van usa-ban is jópár olyan dolog ami nevetséges és amitől lilát hányok. Nem beszélve arról mennyire szennyezik a környezetet a 22 literes járgányaikkal miközben a mellüket verik.

Ez itt mind off, van "milyen autót vegyek" topik is.

[ Szerkesztve ]

(#4919) tiv83us válasza amol (#4918) üzenetére


tiv83us
veterán

Semmivel sem szennyezik jobban a kornyezetet, mint az ottani autok. Aranyaiban kivancsi lennek, hogy mennyivel tobb itt a hybrid kocsi, mint Magyarorszagon. A buszokrol mar nem is beszelve...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4920) dragonfx válasza Bash (#4917) üzenetére


dragonfx
veterán

na látod ez akülönbség európa meg amerika között...itt 5ös bmw bőven elég bárkinek tágasag szempontjából még nagy is...neked meg kicsi....csakmondjuk a te kocsid eszik 15et ez mega felét, ha dízel... :K

Tiv>>ezt azé nem gondold komolyan?..hogy egy 10 illetve 20l itert fogyasztó autó ugyaolyna mértékben szennyezia környezetet?,..nem azt monbdom dupla annyira...de tuti jobban sokkal...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4921) I_Am válasza tiv83us (#4919) üzenetére


I_Am
veterán

Többet eszik, többet éget el és nem szennyez jobban?

Ezt magyarázd el kérlek. :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4922) tiv83us válasza I_Am (#4921) üzenetére


tiv83us
veterán

Vegyunk egy atlagos autot. Most jelenleg egy Dodge Charger van nalam /ami inkabb egy Muscle car mint atlagos, meg akkor is ha csak 3.5L-es a motorja es nem a 6.1L-es HEMI valtozat/, ennek fogyasztasa 33MPG igaz ez highway-en. Ez olyan 54km/4 Liter ~ 108km/8L. Szerintem ez siman megfelel egy magyar atlagnak. Ezenkivul rengeteg mar a Hybrid kocsi es a hobby-pick-up truckok is kezdenek eltunedezni, inkabb mar csak munkaeszkoz / a jomunkasember meg nem jarhat Priussal/.

Ps: a 2006-tol kiadott autok 25-30%-a Flex-Fuel rendszeru es ennek a szama egyre jobban novekszik. Magyarorszagon mennyi ilyen van?

sasa: Milyen herce-hurca? Milyen Ahmed? :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4923) sasa311 válasza tiv83us (#4922) üzenetére


sasa311
veterán

mi ez a hercehurca a priussal amerikában? Már Ahmedben sem értettem a poént :B

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4924) dragonfx válasza tiv83us (#4922) üzenetére


dragonfx
veterán

nehogymár egy dodge charger 8litert egyen 100on :Y ..amerikába 10* nagyobb dugok vannak mint péntke délutána hungária... :U ....6osba mész 90nel..ugy talán...demég akkor is necces....

Ahybrid meg ha japán, ha amcsi, ha német kenjék a hajukra... az AUTO benzinnel megy.. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4925) tiv83us válasza dragonfx (#4924) üzenetére


tiv83us
veterán

"amerikába 10* nagyobb dugok vannak mint péntke délutána hungária..."

Tenyleg? A nagyobb varosok kornyeken esetleg. Erre talaltak ki nalunk a korgyuruket. Napi szinten 1-2-szer ha belefutok egy dugoba /balesetek miatt 90%-ban/, 15 percnel tovabb meg egyik sem tartott, vagy lecsusztam az elso exiten es ramentem egy alternativ utra.

"Ahybrid meg ha japán, ha amcsi, ha német kenjék a hajukra... az AUTO benzinnel megy.."

Ehhez meg nincs mit hozzafuznom :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4926) fokukac válasza I_Am (#4921) üzenetére


fokukac
nagyúr

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4927) tiv83us válasza dragonfx (#4924) üzenetére


tiv83us
veterán

Utana neztem, a Charger valoban tobbet eszik, 11,5 L kombinalva 100-on. Ezert kar volt belekevernem, mert azert a Charger meg itt sem "atlag" auto. Ha peldaloznom kene, akkor inkabb egy Camry-t, vagy egy Accord-ot kellett volna felhoznom.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4928) amol válasza tiv83us (#4922) üzenetére


amol
addikt

US Passat 1.8T-m volt, alig tudtam az átlagot 20MPG fölé vinni, a Chargertől a 33 az maximum lejtőn gurulással kivitelezhető.
Kár vitázni, USA a legnagyobb károsanyag-kibocsátó.

(#4929) tiv83us válasza amol (#4928) üzenetére


tiv83us
veterán

Jajj, itt mindjar Kyoto lesz mar megint, inkabb megyek, beroffentem a borzasztoan fustolo es karosanyag-kibocsajto Chargerem es veszek egy karacsonyfat :)

ps: Hany eves volt az autod?

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4930) bolondember válasza tiv83us (#4929) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

közben a hatásosság kedvéért üss el 1-2 védett állatot és önts sok-sok fáradt olajat a nagyob természetes vízfolyásokba, mik utadba akadnak... :DDD ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4931) dragonfx válasza tiv83us (#4927) üzenetére


dragonfx
veterán

na egyből hihetőbb ;)
A dugóprobléma meg ha tényleg csak ennyi akkor az klassz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4932) Kidus válasza bolondember (#4930) üzenetére


Kidus
őstag

Ut kozben gyujtunk par vesedonort is. ;]

Amugy azt is elmagyarazhatna valaki, miert olyan rohadt budos es benzinszagu Budapest, es itt miert nem ereztem meg nyomait sem soha, ugyanakkora forgalom mellett.
Ha annyira szennyezo itt minden, meg fustolgunk, miert tisztabb a levego?
Csak teljesen laikus es hulyegyerek megkozelites, de erdekelne.

Assuming Control

(#4933) Gambit válasza Kidus (#4932) üzenetére


Gambit
őstag

Nem lehet, hogy ott több a park is? Nálunk (főleg Pesten) baromi kevés fa, meg egyéb növény van. Ez lehet az egyik oka annak, hogy ilyen szar a levegő. De csak tipp.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4934) bolondember válasza Kidus (#4932) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

5 betű egy szó - Kárpát-medence...

itt azért könnyebben megül a levegő mind kicsiben, mind nagyban...

Nézd meg Győrt, az egyik legszelesebb környék, ott a Püspökerdő, meg minden, ezerszer tisztább a levegő, mint itt...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4935) _seth_


_seth_
veterán

Károsanyag... ugyan már kit érdekel? A magyar államot nem... hiába rakok én pl euro sehanyas motor helyett euro 2-es motort az autómba még 1 misi lenne mire a forgalmiban is benne lenne a nagy moci... ilyen jó országban élünk (jah és: az adott autót az adott motorral gyártották szal 100%-ig tipusazonos... jah nem mellesleg nem külföldi motort is regadóztatnak...).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4936) Gambit válasza bolondember (#4934) üzenetére


Gambit
őstag

A "Kárpát" önmagában több, mint 5 betű. Medencéstül meg pláne. :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4937) bolondember válasza Gambit (#4936) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó, félreszámoltam volna?! :U :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4938) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ez már nagyon off, de 35 éves koromig biciklivel jártam, sőt mint Tiv83 apukáját a húgomat is bicajjal szállították megszületni. :DDD
Gyerekkoromban pedig hamarabb éreztem ló...szagot, mint kipufogógázt.
Viccen kívül, egyvalamit nagyon elfelejtettetek belevonni, a fogyasztásértékekbe, én egy nap kétszer 20km-t megyek a kocsival, az már mellékes is ez esetben, hogy csak 7l körül eszik százon, Amerikában egy nem helyben dolgozó mennyit megy ? Persze egy repülőgép személyre leosztott fogyasztása évente még sokkal durvább lenne.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4939) tiv61us válasza fokukac (#4912) üzenetére


tiv61us
őstag

hat en meg 8 hengeres darut nem lattam
egyszer 6 hengeres golyat

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4940) fokukac válasza Kidus (#4932) üzenetére


fokukac
nagyúr

budapest nem büdös és benzinszagú.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4941) tiv61us válasza philoxenia (#4938) üzenetére


tiv61us
őstag

hat itt jelentosen nagyobb a forgalom, itt mindenki kocsival jar 2 kocsi minimum/csalad
viszont buszok nem annyira vannak, es...
sokkal tobb a zold terulet, itt mokusok jarkalnak a belvarosban
meg az uthalozat, zomel haladnaka nincs az allo pofoges
a korgyuruk, nem kell bemenni a varosba.....
fustolni se nagyon fustolnek a gepek

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4942) Kidus válasza fokukac (#4940) üzenetére


Kidus
őstag

Persze, a Gellert teteje nem az....
De hogy a belvarosban minden nap rohadtul budos volt az tuti, eleg evet lehuztam Pesten, eleg sok helyen. Mindenhol benyaszag.

Assuming Control

(#4943) lorcsi válasza Kidus (#4932) üzenetére


lorcsi
veterán

lehet pesten szűkebbek az utcák, a fotóidon mintha sokkal tágasabb lenne kint minden

(#4944) tiv61us válasza lorcsi (#4943) üzenetére


tiv61us
őstag

ez teljesen igy van
egyszeruen megkerulhetetlen problema, hogy pesten van egy sokszazeves belvaros
kozbe meg a forgalom ha csak az utolso 30 evet nezzuk is mennyit nott?
nekunk itt nagy elony hogy van hely

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4945) philoxenia válasza tiv61us (#4941) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Budapest teljesen környezetbarát, ha nagy ritkán ott járok mindig az ott élő állatkák nyomaiba lépek. :DDD Nem szedi össze a gazdájuk. :(
De nekem az ország nem Pest. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4946) dragonfx válasza _seth_ (#4935) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem mondod baxxus..szánalmasak..behoznák németektől egy 2.5ös sor6 bömit :DDD ..1 guriga csak az adó rá.....de nem baj majd behozzuk 1.6osként ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4947) tiv61us válasza philoxenia (#4945) üzenetére


tiv61us
őstag

en valamelyik nap lattam jardan eletem elso kutyaszarat itt
pedig 10 ev az 10 ev
ami a kozlekedest erinti meg, a korgyuruk
a legfontosabb
fontosabb mint az autopalya
itt mindenhol van
otthon meg 20 eve pocsolnek az M0-val

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4948) lsc válasza Kidus (#4942) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Azért egy 2 milló körüli , vagy nagyobb város belvárosa azokkal a "környezetkímélő" kocsikkal szerintem ott sem leányálom .Igaz , csak filmeken láttam , de ha ott bedugul egy út az általában nagyobb mint 2x2 sáv.

Az élet kegyetlen .

(#4949) _seth_ válasza dragonfx (#4946) üzenetére


_seth_
veterán

Enyém meg marad papíron 1.3-as... komolyan mondom ha vmi 100e körüli összeg lett volna a papírmunka egye fene megcsinálom de azért 700e regadó utána műszaki vizsgálat (nem műszaki vizsga hanem megnézik, hogy az átépítés milyen...) stb... vicc az egész... Mellesleg teljesítményadót eddig is 103 ló után fizettem hiába nem volt annyi de ez is az magyar állami rendszernek köszönhető. Megvettem jeleztem, hogy nem 75kw csak 55kw... eredetvizsgán szóltam, átíráskor szóltam de nem tudnak semmit sem csinálni mert annyi van odaírva akkor az annyi de ha átírtam akkor már ők is át tudják írni azaz átírom kedden reggel, megkapom szerdán a forgalmit, törzskönyvet amire elment x ezer forin majd csütörtökön bemehetek és akkor átírják majd pénteken megkapom a javított forgalmit és törzskönyvet... jah és persze amikor megyek átíratni viszem az előző tulajtól kapottat... ez röhely...

Jó mondjuk az sem gyenge, hogy ha az 1.3 helyett 1.2-es motort rakok bele és papírokat is megcsináltatom az állam fizet nekem ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4950) philoxenia válasza tiv61us (#4947) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem kell még másik húsz év. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.