Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40039) mephi666 válasza philoxenia (#40037) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja... csak egy sör nem sör, két sör egy sör, de egy sör nem sör... (meg más kérdés, kire/mikor/milyen hatással van így tisztább teljesen tiltani mindenkinek) ...jól esett volna ünnepek alatt nekem is inni itt-ott vendégségben, de nem tettem, én vezettem, asszony ivott helyettem :) ha kibírtam, bírja ki mindenki más is... van ilyen szabály amúgy, hogy "vezetésre alkalmas állapotban" szabad csak a volán mögé ülni (kipihenten, nem gatya másnaposan, gyógyszerek hatása alatt... csak ezeket hogy tudnák ellenőrizni? beáll estére az ágyad mellé a rendőr és figyeli, ahogy alszol, aztán reggel megnézi milyen gyógyszert veszel be? az alkoholt meg lehet ellenőrizni, arra koncentrálnak... nem mondom, hogy teljesen megértem a helyzetet, viszont elfogadom és együtt tudok élni vele kisebb lemondásokkal, így nem lehet ebből problémám)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.