Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40951) Pickit3


Pickit3
aktív tag

18 év után meglett az első koccanása a toyotának. Fater a stop táblánál megállt és a mögötte levő suzukis fékezés nélkül belement. A lökhárító kicsit meghajlott, de az ütközést javában a plató vas fogta fel ami jóval keményebb holmi műanyag suzukinál. Nagynehezen elismerte, hogy ő hibázott; a suzuki eleje meg tropa.

(#40952) Jadro válasza Pickit3 (#40951) üzenetére


Jadro
veterán

Ezt a nagynehezent ebben az esetben nem is értem. Mindig a hátulról jövő a hibás nem? Plána ha stop tábla is van. Kevés ennél egyértelműbb dolog van. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#40953) Pickit3 válasza Jadro (#40952) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Hát igen csak gondolom azt fájt neki, hogy összetöri a kocsiját és még fizet is. Először azt mondogatta, hogy későn villant fel a féklámpa, meg nem indexelt. Szerintem nincs tisztában a motorfék fogalmával, meg azzal sem, hogy aki egyenesen szeretne menni annak nem kell ilyenkor indexelni.

(#40954) szebe válasza Pickit3 (#40953) üzenetére


szebe
őstag

Ha meg nincs ott faterod, akkor fékezés nélkül átrongyol a STOP táblán? :U Ebből sehogy sem jöhetett volna ki "jól"...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#40955) Lauda válasza Kalandor (#40950) üzenetére


Lauda
félisten

Szuukaaa.. :D :D

(#40956) TaaT


TaaT
veterán

they see me rollin, they hatin...

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#40957) dragonfx válasza Kalandor (#40950) üzenetére


dragonfx
veterán

szépet mentett baxki... :Y
előtte nézd meg ahogy felugrat rá az üt... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#40958) TaaT


TaaT
veterán

Ez ki lett számolva.

Give them hell Ukraine!

(#40959) customer114 válasza TaaT (#40958) üzenetére


customer114
senior tag

Párszor meg kellett néznem, mire feltűnt a kerék nélküli fehér Lada. :D Motoros milyen kaszkadőr szintű esést mutat már be. :K

(#40960) MaciG


MaciG
addikt

Ha 81el belefutottam egy álló trafiba (rendőrségi autó) ahol busszal 70 a megengedett, akkor utólag küldenek bünti vagy még mindig +15 a tűréshatár?

BANZAII

(#40961) Möhe válasza MaciG (#40960) üzenetére


Möhe
addikt

óra szerint,vagy gps szerint a 81?

(#40962) Zozzant válasza MaciG (#40960) üzenetére


Zozzant
addikt

http://kalkulatorlap.hu/gyorshajtas_buntetes_kalkulator.html 0FT, ha óra szerint akkor szintén 0FT:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#40963) philoxenia válasza MaciG (#40960) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A trafik általában nincsenek kategóriához beállítva, ahol 90 ott kilencven hiába busszal 70 szvsz....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40964) stickermajom


stickermajom
addikt

Tragédia a 6-oson

4 nyílegyenes sáv, relatíve jó aszfalt. Gondolom nem 90-nel mentek, hogy ennyire sikerült. :(

(#40965) MaciG válasza Möhe (#40961) üzenetére


MaciG
addikt

Tachográf szerint volt annyi, óra szerint plusz 2-3.

Többieknek is köszi a választ. :)

Azért elég rossz ez, hogy jogsinal van D a buszra és van D1 x főig buszra. Most nem értem ha jó az út akkor egy húsz fős busszal, ami nem sokkal nagyobb mint egy mikrobusz, miért csak 70? :S

BANZAII

(#40966) dragonfx válasza MaciG (#40960) üzenetére


dragonfx
veterán

nem. 70es táblába szerintem kb 90től kapsz.bár ki tudja lehet 85től.
de 81gyel tuti nem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#40967) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Tudtok egy jó leírást, miken mennek át műszaki vizsgán ?
Részletezve persze

(#40968) TaaT válasza ADAM1337 (#40967) üzenetére


TaaT
veterán

Erre gondolsz? [link]

Give them hell Ukraine!

(#40969) ADAM1337 válasza TaaT (#40968) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

köszönöm, szerintem itt lesz a kérdésre a válasz amit keresek.

De leírom ide is, nyomtávszélesítővel rakok fel kereket 25mm-essel, mert más az ET szám, akkor az használható ugyanúgy müszakilag igazából et20 helyett et22 lesz a kerék, így az uttartásra nem lesz akkor hatása.

Viszont ami eltérés a gyári leírás szerint 235/45 R17 a gyári kerék most ami felment a felnivel együtt az 225/45 r17.

Kérdés ez így a műszaki leírásnak megfelelhet-e, elvileg 14mm-el kisebb a kerékátmérő ?
Csak azért mert 8. hónapban müszakira kell vinnem a kocsit, vagy vegyek rá 235/45 gumikat, vagy a pogácsát se nézik el ?
Vagy müszakira rakjak gyári kereket, csak az téli az a gondom. :B

[ Szerkesztve ]

(#40970) TaaT válasza ADAM1337 (#40969) üzenetére


TaaT
veterán

Menjél télivel, az a legegyszerűbb. :)

Give them hell Ukraine!

(#40971) szebe


szebe
őstag

[link]
:C

Vagy csak engem zavar rettenetesen, ha ferdén állok be valahova? (a szomszédos helyre való átnyúlásról nem is beszélve)

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#40972) Lauda


Lauda
félisten

No komment...

(#40973) HoaryFox válasza stickermajom (#40964) üzenetére


HoaryFox
őstag

Pont 2 hete szombaton jártam arra oda-vissza.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#40974) dragonfx válasza Lauda (#40972) üzenetére


dragonfx
veterán

annyira nem értem ezeket az embereket.
emberi hülyeség vagy ekkora analfabéta avgy öngyilkos akar lenni...
a sín kb 1.5 méter.. ha vegyük azt szabályosan megy 30cal...a vonat meg ugye állomás peronhoz közelítve lassít nem emgy 120szal( egyáltalán megy e mo.n vonat 120szal bárhol is? :DD ).....mondjuk megy 80nal állmoshoz közelítve lassít meglát berántja a féket te látod összeütköztök gázt adsz mennyi azaz időtartam amig te a sín területén tartozkodsz egyszerűen minimális....
én mostnem fogok matekozni de szerintme ha 30mére vana vonat se tud elkapni aki meg direkt eléhajt arra mit mondjak öngyilkos....
azon a 1.5en átsuhansz annyira minimális idő alatt csak ha ugy akarod akkor tud elkapni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#40975) TaaT válasza dragonfx (#40974) üzenetére


TaaT
veterán

"emberi hülyeség vagy ekkora analfabéta avgy öngyilkos akar lenni..."

Nem annyira rég egy nő nem a vonat elé hajtott a kocsijával hanem a vonatnak neki oldalról. És mit válaszolt a nő amikor megkérdezték miért ment neki oldalról a vonatnak? Azt mondta nem vette észre. :U

Give them hell Ukraine!

(#40976) ADAM1337 válasza TaaT (#40975) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kövezzetek meg, de aki egy vonat,villamos,buszt nem vesz észre én egyből elvenném a jogosítványát egy ilyen után.

(#40977) philoxenia válasza ADAM1337 (#40976) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pár éve Miklóson biciklivel ment valaki az IC oldalának....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40978) ADAM1337 válasza philoxenia (#40977) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#40979) dragonfx válasza philoxenia (#40977) üzenetére


dragonfx
veterán

jo de az piás volt tuti sőt sanszos aza nő is akit említett a kolléga.
azért na egy vonatot nem észrevenni 30-40m.ről....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#40980) Doki16 válasza TaaT (#40975) üzenetére


Doki16
addikt

Ez volt tavaly, itt történt a falunkban. Vicces szituáció volt. Azt azért tudni kell, hogy napi kb 2 vonat ha elmegy és az úton is jó ha jár 100 autó max 24 óra alatt.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#40981) AMD Power


AMD Power
titán

Ez volt már? :(

Ekkora aljasságot ember még nem csinált közúton

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40982) mezis válasza AMD Power (#40981) üzenetére


mezis
nagyúr

Anno, amikor átadták az M7-est, volt néhány emberszabású, aki az autópályán átívelő útról csinált hasonlót.
Meg a vonatot is "támadták" kövekkel unatkozó fiatalkorúak.

mezis

(#40983) negroo válasza AMD Power (#40981) üzenetére


negroo
aktív tag

sajnos volt.:(

(#40984) dragonfx válasza AMD Power (#40981) üzenetére


dragonfx
veterán

átlag...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#40985) MaciG


MaciG
addikt

(#40986) Doki16 válasza MaciG (#40985) üzenetére


Doki16
addikt

Videojáték logika. Vízbe esett tehát semmi baja :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#40987) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#40988) Lauda válasza MaciG (#40985) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#40986) Doki16 :C

Ez is komoly: [link] 0.22-tol a lenyeg. :DD

[ Szerkesztve ]

(#40989) tibcsiworld válasza TaaT (#40987) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Biztos drága egy gumipók! Főleg náluk a fizetéseikhez mérten!!! :(:(:(

(#40990) Byk01 válasza TaaT (#40987) üzenetére


Byk01
senior tag

Külön jó ehhez az út fölötti kijelzőn a figyelmeztetés :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#40991) dragonfx válasza MaciG (#40985) üzenetére


dragonfx
veterán

azt hitte eza halálós iramban.jom látom valami golf 5-6 lehet szrintme kaputt...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#40992) Gépötty


Gépötty
senior tag

Kellene még pár óra rutint vásárolni, nem?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#40993) kerxy válasza Gépötty (#40992) üzenetére


kerxy
senior tag

Vagy kevesebb alkoholt fogyasztani...

(#40994) Gépötty válasza Gépötty (#40992) üzenetére


Gépötty
senior tag

@kerxy:
Nem kizárt.

Utózönge:
Természetesen otthagyták a mergát ahogy volt, bátran elhúztak. A Roveren egy Boxer rendszáma volt egyébként, lekértem nyilvántartásból.
Megosztottam fácsén a videót, nem sokkal később egy haverom szólt, hogy a merci tulaja már keresi a srácokat. Ő is kitette az üzenőfalára a videót, 180+ megosztással később jelentkeztek a fiatalok, és elismerték a felelősségüket.
Halleluja, és remélem, nem találnak meg később, hogy mi a f@szért fontoskodtam bele.

Szerk:
Most mondta a tulaj, hogy a rendszám a kocsi sajátja, ott volt a forgalmi is, az ügyfélkapus nyilvántartás dobott rossz adatot. Komoly.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#40996) amargo


amargo
addikt

No más is betalálta ezeket:
[link]
Azért elég emberes, hogy nem is figyelnek a szabálytalankodó autósokra..

Hopp egy másik gyöngyszem:
[link]

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#40997) dragonfx


dragonfx
veterán

Hol kapnek olcso szovet autoszonyeget?csak elore kene sot csak a vezetohoz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#40998) philoxenia válasza dragonfx (#40997) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40999) dragonfx válasza philoxenia (#40998) üzenetére


dragonfx
veterán

;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#41000) MaciG


MaciG
addikt

Ezt a buszt még pont elérem :U

[ Szerkesztve ]

BANZAII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.