Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37552) Lauda válasza Elemental (#37549) üzenetére


Lauda
félisten

No comment. :W

(#37551) noklika Ez igy teljesen rendben van. Masban kart nem okozott, elrendezte maganak. :DDD

(#37553) Elemental válasza Lauda (#37552) üzenetére


Elemental
addikt

Az összes bömös ilyen papírautó? Épp csak hogy hozzáért a padkához, máris törik ki a kereke. Jó, hogy nem vettem ilyet. :D

(#37554) Lauda válasza Elemental (#37553) üzenetére


Lauda
félisten

Az nekem is fura, nem tudjuk milyen allapotban van/volt az a kocsi. ;) Az oldaliranyu eroket nem viseli jol egyik futomu sem, meg hat nem is szamit, hogy kitorik a kerek, az utasok vedelme a legfontosabb. ;)

(#37555) Möhe válasza Elemental (#37551) üzenetére


Möhe
addikt

az ilyen még egy rollerrel is eltaknyolt volna ;]

(#37556) TaaT válasza Elemental (#37553) üzenetére


TaaT
veterán

Ez mondjuk már tényleg úgy vágta hozzá hogy nem csoda ha kiesett a kerék. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#37557) Gépötty válasza Lauda (#37554) üzenetére


Gépötty
senior tag

Így van, a lengő tömegek csökkentése (stabilitás) az elsődleges szempont, másrészt meg, ha nem a lengőkar szakad, akkor továbbadja az erőt a karosszériának. Melyik jobb? Csavarozni és alkatrészt cserélni, vagy húzatópadon ráncigálni a kasznit? Naugye :)

(#37556) TaaT
Anyám, borogass! :(((

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37558) TaaT


TaaT
veterán

:DDD

Give them hell Ukraine!

(#37559) Lauda


Lauda
félisten

(#37560) föccer válasza Lauda (#37559) üzenetére


föccer
nagyúr

Ennyi.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#37561) AMD Power válasza Lauda (#37559) üzenetére


AMD Power
titán

Az idiótája... Remélem többet nem vezet motort. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37562) AMD Power


AMD Power
titán

Ez brutális! :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37563) Lauda válasza AMD Power (#37562) üzenetére


Lauda
félisten

Jezusom! :Y

(#37565) Lauda válasza Kolondrum (#37564) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a motoros hulyesege volt, szembe jonnek, balra keresztezodes, jobb savban all egy jarmu, elotte senki, ez index nelkul is azt jelzi, hogy be akar fordulni, ilyen jarmuvet nem kerulok balrol. :W

(#37566) biker válasza AMD Power (#37562) üzenetére


biker
nagyúr

húbazz, ide se kellett mentőt hívni :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37567) AMD Power válasza biker (#37566) üzenetére


AMD Power
titán

Az tuti. Max csak egy pár tűzoltót aki összekanalazza a maradékot. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37568) Lauda


Lauda
félisten

Vigyázz rá, még bejáratós!

Zsir uj dodge, szep kis csikot huzott az aszfaltra. :D

(#37569) Gépötty válasza Lauda (#37568) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ha belegondolok, hogy nálam 500 kilométer után még látszottak a futófelületre festett csíkok... :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37570) Bibby


Bibby
addikt

Idegességet levezető hsz következik:

Hogy szakadjon egy mázsa sz@r a nyakába annak a sok kcsgnek aki autópályán KÖZÉPSŐ SÁVBAN KÖZLEKEDIK. :W
És esküszöm ezek szaporodnak.

De én vagyok a hülye hogy mindig felidegesítem magam ezen.

Ελευθερια η θανατος

(#37571) brd válasza Bibby (#37570) üzenetére


brd
nagyúr

A folyamatos csíktól jobbra viszont a legtöbbször üres, azt is lehet használni, de csak óvatosan.

The only real valuable thing is intuition.

(#37572) brd


brd
nagyúr

Eddig csak sejtettem, de most már sajnos biztos vagyok benne, hogy még az én életemben komoly gondjai lesznek a normális embereknek.

The only real valuable thing is intuition.

(#37573) 8th válasza Lauda (#37568) üzenetére


8th
addikt

"Nem egyszerű, egy helyben bemutatott gumiégetésről van szó: pár száz méteren keresztül tartott a burnout." Éljen a bulvár újságírás. Hol volt az pár száz méter bammeg? :N

(#37574) szebe válasza Bibby (#37570) üzenetére


szebe
őstag

Egyszer ültem egy ilyen mellett, mikor megkérdeztem hogy miért nem húzódik ki jobbra, ha tök üres a külső, a következő választ adta: "Hát az a kamionoknak van!" :U :O

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#37575) TaaT válasza szebe (#37574) üzenetére


TaaT
veterán

Nem mondtad neki hogy akkor szépen dobja ki a jogosítványát és irány a kresz? :D

Lehet magam ellen beszélek, de 10évente nem csak orvosi alkalmasságit csináltatnék hanem kresz vizsgát is. :U

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#37576) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#37577) Gépötty válasza TaaT (#37576) üzenetére


Gépötty
senior tag

Aztarohadt! :Y
(#37575) TaaT
Én két, max háromévente.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37578) Kolondrum válasza TaaT (#37575) üzenetére

A mi "kresz"- ünkbe 3 évente ismétlő vizsga van.

(#37579) Möhe válasza Bibby (#37570) üzenetére


Möhe
addikt

Én is mindig kiakadok ezeken a balf...on, de hogy nem is megy többel mint 110-120 az is biztos.

(#37580) 8th


8th
addikt

Quad balesetet okoz majd elhagyja a helyszínt.

(#37581) Lauda válasza 8th (#37580) üzenetére


Lauda
félisten

Lenne par otletem az ilyeneknek. :W

(#37582) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jöttetek volna el a talira a hétvégén, lett volna mit kifogásolnia a próbakörök alkalmával :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37583) Kolondrum

Tehát állat vezetés. Haverék mentek túrázni motorral. Az eset a Dunakanyarban történt. Álltak a pirosnál, épp zöldet kaptak indultak volna el, de a leghátul álló motorba beleszállt egy autó. A motor 3 métert csúszott előre a gyerek meg leszánkázott róla. CSak azért nem lett baja a vezetőnek, mert valakinek alá kell írni a papírt, hogy elismeri a balesetet. Liveleakon láttam ilyet eddig baszki.

(#37584) Lauda válasza Kolondrum (#37583) üzenetére


Lauda
félisten

Meg szerencse, hogy nem akkor szallt bele, mikor keresztben meg halad a forgalom es beloki valaki ele szerencsetlent.

(#37585) Kolondrum válasza Lauda (#37584) üzenetére

Amikor pár napja megvette a kamerámat még mutatta is ki kéne cserélni a féklámpát, meg van repedve. Ehhh.
Azért arra kíváncsi lennék elment e a váz, mert ami 3m-t csúszik az kapott pofont. Én minden balesetnél észnél voltam és mérges voltam a motor miatt.
Másik kolléga haverja sok sok éve ugyan így járt, abból gerinc sérülés lett, mert az autó motorháztetején találta magát.

(#37586) Gépötty válasza 8th (#37580) üzenetére


Gépötty
senior tag

Csigagerinc.
Amúgy is, az oroszoknál nagy divatja van a hit-and-run baleseteknek, köszönhetően annak, hogy vagy magas biztosítási díjat fizetsz, vagy az alacsony díjú szerződés mellé elfogadod a kis kárfizetést, óriás önrésszel.

(#37578) SymbianOS
Hol, melyik kreszben van háromévente ismétlő vizsga? Valamiről lemaradtam az idén 25 éves jogsimmal?

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37587) Kolondrum válasza Gépötty (#37586) üzenetére

Kötött pálya.

(#37588) Gépötty válasza Kolondrum (#37587) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jaaa! Így már értem! :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37589) philoxenia válasza Kolondrum (#37587) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mit vezetsz?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37590) Lauda válasza philoxenia (#37589) üzenetére


Lauda
félisten

(#37591) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#37592) Kolondrum válasza TaaT (#37591) üzenetére

Olyan van a környéken aminél már megálltam tanulmányozni és arra jutottam, hogy ha valaki nem jártas arra és belemegy pl motorral, mert úgy érdekes, csinál egy bukfencet. Ha megjött a kamera megmutatom milyen lépésben átmenni rajta. :)) Muskátli már megélne benne olyan mély.

(#37593) Gépötty válasza Kolondrum (#37592) üzenetére


Gépötty
senior tag

Pár napos képek. Ez a csatornafedél eddig is meg volt süllyedve, de a közelmúltban valamit dolgoztak ezen a szakaszon bazinagy gépekkel és most sokkal mélyebb lett. Belefektettek ugyan egy szegélykövet, ami pont szintbehozta az úttal, aztán még láttam, hogy ez a beton négy darabra tört, majd eltűnt belőle, és mire levonultak, maradt a lyuk.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37594) AMD Power válasza TaaT (#37591) üzenetére


AMD Power
titán

Szánalmas. Hol élünk? :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37595) TaaT válasza AMD Power (#37594) üzenetére


TaaT
veterán

Magyarisztánban, de ez a kép nem itt készült. :)

Give them hell Ukraine!

(#37596) AMD Power válasza TaaT (#37595) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig nem lepődtem volna meg azon sem...

Ez nagyon jó! :C :Y :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37597) TaaT válasza AMD Power (#37596) üzenetére


TaaT
veterán

Azon mondjuk én sem lepődtem volna meg. :D

Give them hell Ukraine!

(#37598) Bibby válasza AMD Power (#37596) üzenetére


Bibby
addikt

Én nem védem a hülyét aki a másik seggében megy, de amikor a videó készült már elég üres volt a jobb sáv, tehát ne hivatkozzon arra hogy 3 percig nem tudott lehúzódni... ő is meg akarta mutatni a bunkó autósnak a tutit.

Ελευθερια η θανατος

(#37600) shteer


shteer
titán

Tegnap este 8 körül Siófok-Bp útonalon egyetlen egy agresszorral sem találkoztam :Y mindenki kultúráltan vezetett körülöttem, az elengedést/beengedést megköszönték - fura volt :))

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.