Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38151) Gépötty


Gépötty
senior tag

Az mekkora lúzer 3:25-nél! :C
Ebben a videóban.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#38152) Elemental


Elemental
addikt

Ha már volt, sry, de ezen szétröhögtem magam :) Minek áll az ott? :)

(#38153) Lauda


Lauda
félisten

Kocsiban felejtettek egy kétéves kislányt, meghalt :( :(

Nagypapa elfelejtette, hogy ott a gyerek, mit elhetett at szerencsetlen. :W

[ Szerkesztve ]

(#38154) philoxenia válasza Sotho (#38148) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38155) tibcsiworld válasza Lauda (#38153) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az index még másolni sem tud híreket! :(

Nem a gyermek nagyapja volt a ludas!

szlovákul ugyanez, de a táblázat érdekes lehet! Az érthető nyelvi tudás nélkül is!

Következő tragédia. 5 éves halt bele a "szaunába"! (Fényképpel!) Ez svájc!

Az első eset fényképekkel! 39 fok árnyékban! Lehet számolni a táblázat alapján, mennyi is volt a kocsiban több, mint 1 óra utána!

Ennyi okos embert bakker! Egyszerűen megoldható! Egy közepes plüssmacit a gyerekülésbe kell tenni, és ha a gyerek az autóban van, a maci előre kelül az anyósülésbe! Ha jobbra néz kiszállás közben, és ott látja a nem odavaló macit, beugrik, hogy nem ott a helye, ... ...

Jah, és a szlovák törvények szerint 7-12 évig terjedő büntetéssel jár a dolog! Az 57 éves (már nem) boldog apuka 69 évesen koráig ülhet ez miatt? :(

[ Szerkesztve ]

(#38156) mephi666 válasza tibcsiworld (#38155) üzenetére


mephi666
nagyúr

már maga ez a tény, hogy "ott felejteni" ...itt-ott felejtek tárgyakat, de egy gyereket az 50fokos kocsiban felejteni :U minek az ilyen húgyagyúaknak gyerek? alig 2hónapja 6hetes gyereket felejtettek félórára a kocsiban valahol, de azt a járókelők időben észrevették és cselekedtek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38157) Lauda


Lauda
félisten

Halálos baleset Csornán egy vasúti átjátóban - 4 halott

A személyautó a tilos jelzés ellenére hajtott be a kereszteződésbe. Az autóban utazó négy ember vesztette életét. :W

(#38158) AMD Power válasza Lauda (#38157) üzenetére


AMD Power
titán

Hogy lehet valaki ilyen hülye???

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38159) Calogero válasza AMD Power (#38158) üzenetére


Calogero
addikt

Nem védeni akarom az autóst (mert traktoros jelzett neki hogy jön a vonat), de múltkor én is majdnem benéztem.
Rásütött nap és alig lehetett látni, hogy mit mutatott a lámpa.

[ Szerkesztve ]

(#38160) AMD Power válasza Calogero (#38159) üzenetére


AMD Power
titán

Elhiszem. De mikor bent ül szinte az egész komplett család az autóban én még akkor is körbe nézek mikor fehéren villog a jelzés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38161) Lauda válasza Calogero (#38159) üzenetére


Lauda
félisten

Korulnezni ugy is mindig korulnezunk, szoval latjuk, ha jon a vonat. ;)

Egyebkent is a fenysorompo feher jelzese a tovabbhaladast engedelyezi, olyanrol szo sincs, hogy nem johet vonat. :)

[ Szerkesztve ]

(#38162) mephi666 válasza Lauda (#38161) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg akár el is lehet romolva és tévesen is jelezhet fehéret... kresz is azt mondja ki, hogy olyan sebességgel kell a vasúti átkelőt is megközelíteni, hogy ha jön a vonat, meg tudj állni... (meg körül kell nézni... anno forgalmin kaptam is erre mínuszt, hogy csak a szemem sarkából néztem jobbra-balra... hiába mondta az oktató előtte többször, hogy forgassam látványosan ilyenkor a fejem, mert hátul a vizsgabiztos csak ezt látja rendesen) régen volt sebességkorlátozás is, amit megszüntettek, most meg rá van bízva az emberre, mennyivel megy át: ahol jó az aszfalt és mindkét oldalra jól belátható, ott simán átmegyünk 70-80nal, máshol meg ahol alig belátható, ott lelassítunk, körülnézünk, átgurulunk... nem csak a lámpára hagyatkozunk

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38163) Sotho válasza mephi666 (#38162) üzenetére


Sotho
őstag

Ha jobban belegondolunk egy 30km/h áthajtás a is kb 2 mp alatt megvan még piros jelzésnél is pech kell hogy pont akkor érjen oda a vonat. erről jut eszembe hogy van egy kereszteződés újpesten ahol mindkét ablakot le kell húznom hogy halljam ha jön valami annyira nem látni semmit. [link] Persze a guglikocsi belátja de ez ne tévesszen meg senkit.

[ Szerkesztve ]

(#38164) Calogero válasza AMD Power (#38160) üzenetére


Calogero
addikt

Én is körül szoktam meg lassítok is hogy bármikor meg tudjak áll ha van valami Meleg is volt, fáradt is voltam, egy pillanatra kihagytam. Ez számomra egy jelzés volt , hogy visszább kell már venni a tempóból. 36 vagyok és úgy látszik eddig bírtam a "kettős" életet.

(#38165) updog válasza Lauda (#38161) üzenetére


updog
senior tag

Nekem úgy tanították, hogy a valóságban a fénysorompó fehér jelzése legfeljebb azt jelenti, hogy működik a fehér jelzés :U

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#38166) Lauda válasza updog (#38165) üzenetére


Lauda
félisten

Igen igy van, az idevonatkozo kresz - szabalyt ideztem a sajat szavaimmal. :)

(#38167) Gépötty


Gépötty
senior tag

Nem kell a biztonsági öv, ki tudod támasztani magad :U

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#38168) Zozzant


Zozzant
addikt

motoros halál :(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#38169) mephi666 válasza Gépötty (#38167) üzenetére


mephi666
nagyúr

...de ha 1 szempillantás alatt kinőtt volna az úttest közepén egy puha bokor, amiben landolt volna, akkor hirdethetné az igét, hogy "ő márpedig akkor sem köti be az övet" :U

#38168: a 3héttel ezelőtti eset óta (amikor a kocsisort előző motoros csaj a kanyarban elénk tudott bevágódni a szemből érkező elől, borult, motor tört-gyulladt) óta gyakrabban nézem az ilyen híreket és 1-2 hete valahol szintén kocsisort előzve ütköztek a szemből érkezővel és ott is párban haltak :U gyilkos üzem az ész nélküli motorozás

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38170) Elemental válasza Gépötty (#38167) üzenetére


Elemental
addikt

Ez most csak szimplán bealudt és azért ment le az útról? (szerk: mintha jobbra rántaná a kormányt, talán ki akart kerülni valamit?. szerk2: Ott már ég a féklámpa, sztem befékezett valamiért a kanyarban, attól kitört az autó hátulja, azért csúszott le az útról, utána kormány visszaránt, és már meg is van a baj.)
Amúgy, volt usában egy csóka, aki a biztonsági öv ellen kampányolt, és végül egy közúti balesetben halt meg, mert nem volt bekötve.

[ Szerkesztve ]

(#38171) Gépötty válasza Elemental (#38170) üzenetére


Gépötty
senior tag

Megcsúszott a háta. Biztos lelépte, és leforgatta maga alatt a kerekeket a hatszázas turbó :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#38172) TaaT válasza Gépötty (#38167) üzenetére


TaaT
veterán

Anno valami műsorban azt mondák aki 160kilóval nyom fekve az kb 20-25km/h-ig meg tudja tartani magát ilyen esetekben. A számokra mondjuk lehet rosszul emlékszek. :)

Give them hell Ukraine!

(#38173) tibcsiworld válasza Calogero (#38159) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ha rásüt a nap, ha nem, a vasúti átjáró gyakorlatilag mellékút, és a főút a sín! Ha nem látod be, állóra kell fékezni! A vonat nem fog! :(

szerk.:

(#38167) Gépötty

Dodgemmell főúton nem bekötve? Vicc! :(

(#38168) Zozzant

Jól beleszaladt ez a kocsiba, hogy a sofőr is meghalt! :(

[ Szerkesztve ]

(#38174) bitpork válasza TaaT (#38172) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Aki annyival nyom fekve, az max kézzel megy ki a kocsi tűzfalán.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38175) kalmanchris válasza TaaT (#38172) üzenetére


kalmanchris
tag

Csak bírják a csontok is...

(#38176) szebe válasza tibcsiworld (#38173) üzenetére


szebe
őstag

"A sofőrt a tűzoltóság kiszabadította, kórházba szállította. "

Ebből nem úgy tűnik, hogy ne élte volna túl :F

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#38177) Lauda válasza szebe (#38176) üzenetére


Lauda
félisten

Korabban a linkelt cikkben 3 halottrol volt szo, hogy a ket motoros es a gk soforje, azota kozmetikaztak rajta ugy nez ki.

(#38178) mezis válasza TaaT (#38172) üzenetére


mezis
nagyúr

Régen történt, még a biztonsági öv előtt időkben. Sebességet nem tudom, villamosnak ment személyautóval egy távoli rokonom. Túlélte, több bordája tört, a kormány meg deformálódott, mert amennyire bírta, támasztotta magát. Nem tudom meddig bírják a mai kormányok, gyűrődésre tervezett kormányoszlopok.

mezis

(#38179) Calogero


Calogero
addikt

Ezt vajon hogy sikerült összehozni? :F

(#38180) Zozzant válasza Lauda (#38177) üzenetére


Zozzant
addikt

Híradóban az volt hogy az autós tért át a záróvonalon, kamiont előzve, 70 valahány éves.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#38181) Chris Kiki válasza Calogero (#38179) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

'szt melyiket? ;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#38182) Calogero válasza Chris Kiki (#38181) üzenetére


Calogero
addikt

A link lemaradt ;]

[link]

(#38183) Lauda válasza Calogero (#38182) üzenetére


Lauda
félisten

Nem hallottal meg repulo camarorol? ;]

Ugy latom a fuben vannak kereknyomok, valahogy onnan erkezhetett.

(#38184) Reaper válasza Lauda (#38183) üzenetére


Reaper
őstag

100ezredik vásárló, csak ott nem kupont kap az ablaktörlő alá :DDD

(#38185) Lauda válasza Reaper (#38184) üzenetére


Lauda
félisten

Ahogy nezem az egy italbolt lehet. Valoszinu elfogyott az itoka es elugrott egy kis utanpotlasert. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38186) mephi666 válasza Lauda (#38185) üzenetére


mephi666
nagyúr

"űrdongó" bebaszott? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38187) Sotho


Sotho
őstag

Aztaq, trolibusz power[link] :D

(#38188) föccer válasza Sotho (#38187) üzenetére


föccer
nagyúr

:Y :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#38189) TaaT


TaaT
veterán

Érdemes meggondolni hol sztrítrécsingel az ember. :(




Give them hell Ukraine!

(#38190) Avicularia válasza TaaT (#38189) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem tudom mi ez, de a felni tök más a felső és a roncs kocsin.

(#38191) TaaT válasza Avicularia (#38190) üzenetére


TaaT
veterán

Mind2 jobbkormányos kék Seat leon cupra, a felső lehet nem az aktuális autóról készült.

Give them hell Ukraine!

(#38192) Gépötty válasza Avicularia (#38190) üzenetére


Gépötty
senior tag

Mivel a kérdéses autóról csak gombóc formájában volt kép a szerkesztőségben, kerestek ugyanerről a típusról egy stockfotót, hogy az egységsugarú felhasználó is el tudja képzelni, hogyan nézett ki az autó a baleset előtt.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#38193) AMD Power


AMD Power
titán

A bringás erőemelő csúnyán elbánt a bunkó parkolóval :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38194) patomi válasza AMD Power (#38193) üzenetére


patomi
őstag

Ahogy elnézem, bár elég szar a felvétel de simán neki forgatta az elejét a szabályosan parkoló kocsinak. Még valami lámpa darab is lepottyan.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#38195) szebe válasza AMD Power (#38193) üzenetére


szebe
őstag

Meginvitálnám az illetőt hozzánk is. Van egy cukrászda, ami előtt egymás hegyén hátán állnak meg az autók, jól elfoglalva a bringautat. Melletted meg dübörög a 8-as út forgalma. [link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#38196) philoxenia válasza AMD Power (#38193) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azert megneznem ezt felenk az X5 BMW meg a Hummer kicsit nehezebb...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38197) Solad válasza philoxenia (#38196) üzenetére


Solad
őstag

Itthon csak nem venné őket észre és véletlenül nekik menne :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38199) biker válasza Kolondrum (#38198) üzenetére


biker
nagyúr

de nem ám segítene az elütötteken, nem b+, püföl.
észlények.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#38200) mezis válasza biker (#38199) üzenetére


mezis
nagyúr

Azok sem voltak észnél, akik így sétáltak az úton....
(Egyszer régen, még a Zsigulis időkben sötét éjjel, messze lakott helyektől, két oldalról (árokból ? :F ) fiatalok ugrottak ki elém, erőszakkal meg akartak állítani. Szerencsére volt közöttük annyi hely, hogy át tudtam "törni" a falat. Mert megállni nem tudtam volna. :Y

[ Szerkesztve ]

mezis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.