Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38801) raczger válasza Kolondrum (#38799) üzenetére


raczger
őstag

A bringás szerintem leginkább a nyomorék autósnak integetett. Sajnos nekem is volt ilyen múltkor, de én autóval voltam és szinte már mellette voltam, de tegnap is kijött elém egy polo, amikor úgy döntöttem, megelőzöm a cammogó sort, elől egy volánbusz ment.

Pont a hétvégén akartam feltenni az sjcamot, onboard kameraként, de aztán nem volt hozzá kedvem, 3-4 érdekes videó összejött volna.

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#38802) #48525824 válasza raczger (#38801) üzenetére


#48525824
törölt tag

egy ilyen nyomorék autós csapott már meg a tükrével... gondolom, ha a nyerges jön szembe akkor nem mer előzni.

(#38803) 8th válasza Yayoh (#38800) üzenetére


8th
addikt

Származott valami kára neki belőle? Nem. De. Viszont nem ez a kérdés.
Én ha pálya autóznék akkor csak is az élvezetért csinálnám, nem az óra ellen mennék, mert fölösleges Az a baj, hogy nem érted a pályázás lényegét. A te logikádat követve miért nem mindjárt 0.8 daewo ticoval meg simson schwalbe-val mennek a népek pályanapozni hiszen úgy sem számít az idő, fölösleges úgy sietni.

:U

(#38804) Kolondrum válasza raczger (#38801) üzenetére

Sejtem, hogy neki integetett. Sok lehetősége volt előzni, mindig balra húzódva ment, nem gondoltam, hogy most indul meg.
[link] A kép találd mekkora tempónál készült. Sietősre vette. :))

(#38805) raczger válasza Kolondrum (#38804) üzenetére


raczger
őstag

1 079 252 827,2 km/h ;]

Egyébként biztosan 50km/h-nál, hisz ott annyival lehet menni :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#38806) Kolondrum válasza raczger (#38805) üzenetére

Aha 130ba nyalt éppen bele. :D

(#38807) raczger válasza Kolondrum (#38806) üzenetére


raczger
őstag

Hülyeállat :DDD

Tegnap én majdnem megpadkáztam az autót, egyik szűkebb részen jött szembe a rendőr 100+ tempóval itt, elég későn lehetett látni (hisz közel hangsebességgel jött), előzte az előtte haladót, ahogy tudtam félrehúzódtam az úton, de kevés volt a hely, szerencsémre ott jött egy laposabb rész a járdán, kocsifeljáró, oda gyorsan be tudtam rántani.
Általában nincs gondom a kék lámpásokkal, de ez most nagyon idiótán ment...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#38808) negroo válasza philoxenia (#38789) üzenetére


negroo
aktív tag

Felvételenkristántisztán ki lehetett venni, hogy nem vezetett.:)

(#38809) Kolondrum válasza raczger (#38807) üzenetére

Nem üldöztem, csak utolértem. :DD Viccet félretéve drasztikusan csökkent (legalábbis a szememben) a problémás/meleg helyzetek száma az utakon. Szezon végére megszoktak az autók, hogy létezik a motor is.

(#38810) Pickit3


Pickit3
aktív tag

[link] Egy kis fincsiség, hogy ne unatkozzatok. Ez a videó is jól mutatja, hogy figyelmetlenségből/káros megszokásból történik a balesetek java.

(#38811) Solad


Solad
őstag

Itt jöttem ma bringával, mentem tovább egyenesen. Balról a macisajt alól slisszolt ki a csuklósbusz a szembeforgalom előtt úgy, hogy rám magasról szart, a kereke kb 10 centire volt az útpadkától, én meg bőven lementem a fűbe, hogy ne pusztuljak ott. Remélem a gyereke mellett is így meg majd el...

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38812) Lauda válasza Pickit3 (#38810) üzenetére


Lauda
félisten

10:55-tol tisztan latszik az oroszok hozzaallasa. Eszebe sem jut, hogy az a merci miert megy olyan lassan, gondolkodas nelkul elozik tobben is....

(#38813) Gépötty


Gépötty
senior tag

És ilyenkor ki a hunyó? Az autóst beengedte a Ducatos, a motorosnak meg elsőbbsége lett volna a kanyarodóval szemben, ha nem lett volna takarásban. Ráadásul rá sem lehet mondani, hogy hibás, mert ő meg nem tudhatta, hogy a Dukattyú nem azért áll, mert be akar kanyarodni (neki) balra, hanem mert elengedi a szembejövőt. Elég bonyolult tárgyalás jöhet ki ebből.
A Mercis viszont priceless. Milyen pillanatok alatt átlátta, hogy csak akkor jöhet ki jól a helyzetből, ha elhúz. Ha nem lett volna kamera, lehet, sikerül.
(#38812) Lauda
Ez itt is így megy.
Sőt. Sok évvel ezelőtt, egy kisebb utcában, az út két oldalán, de egymással egy vonalban állt két autó, kettejük között egy sávnyi rész volt járható. Gurultam lefelé mellettem a szüleimmel, láttam, szemből érkezik a busz. Megálltam, villogtam neki, hogy jöjjön bátran, ő pedig már tolta be az Ikarus elejét a két autó közé, mikor a hátam mögül tempóból megérkezett egy W124, el mellettem, aztán satuztak mindketten, hogy ne legyen kocc. Nem is dudáltam rá nagyot mikor elment mellettem, őt mégis érzékenyen érinthette, mert megvárta, hogy a busz elmenjen, majd szúrt egy rükvercet, és nagy gázzal lelépett a kuplungról. Nekem is a váltón volt már akkor a kezem, megéreztem, hogy baj lehet, én is tolattam. Meglepődött, de megint megpróbálta, aztán elment. Anyáméktól megkérdeztem ugyan, hogy látták-e mi történt, de hazáig nem szólaltak meg :U

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#38814) Promi válasza Gépötty (#38813) üzenetére


Promi
aktív tag

Szerintem a motoros szabálytalanul ment el a Dukat mellett, tehát ő a hunyó. Tapasztalatom szerint legtöbbször akkor van baj, ha a szabályok ellenére előzékeny segítőkész akar lenni az ember.

(#38815) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap előtt itt nálunk elnéztem egy jobb kezes utcát. Valóban én voltam a figyelmetlen. Az autós akinek nem adtam meg a jobb kezet elég messze volt még, nem volt vészfékezés sem vagy más necces szituáció. Intettem neki ,hogy elnézést, sőt mikor bekanyarodott mögém vészvillogóval is jeleztem neki. Erre nem telik kb 3 másodperc üvöltő motorhang , elém vágódik majd satu. Belenézett a visszapillantóba. Ott rájött ,hogy ez nem volt jó ötlet. Azonnal elindult. Rájött ,hogy ez így jobb neki. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38816) Elemental válasza AMD Power (#38815) üzenetére


Elemental
addikt

Te ilyen morcos kinézetű vagy? :)

(#38817) AMD Power válasza Elemental (#38816) üzenetére


AMD Power
titán

Úgy néz ki. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38818) kovacsroli válasza AMD Power (#38815) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nekem is volt egy hasonló esetem, amikor édesanyámmal gyalog mentünk át a zebrán és Őt elsodorta egy, a belső sávban haladó autó, aminek én kapásból be is vertem az oldalsó hátsó ablakát.
Amikor megállt és kinyitotta az ajtót kissé ingerülten és a szokottnál hangosabban szóltam neki, hogy ki ne merjen szállni.

Úgy gondolta hogy visszacsukja az ajtót és továbbhalad.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#38819) AMD Power válasza kovacsroli (#38818) üzenetére


AMD Power
titán

Jujuj.... ez már durva. :( Te még "visszafogott" voltál vele. ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38820) Kolondrum

Még csak 0:13-ig néztem meg, de már ott le tudtam volna lőni.[link]
2:26 körül meg elkapta a harctéri ideg a motorost. Óvod véded azt dirr, hát ő így reagálta le, jól meg fogják cseszni.

[ Szerkesztve ]

(#38821) m3tr0 válasza Kolondrum (#38820) üzenetére


m3tr0
senior tag

Kit tudtál volna lelőni?
Az autóst aki nem tud bekanyarodni?
Vagy a motorost aki szabályosan megállt a STOP táblánál...?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#38822) Solad válasza Kolondrum (#38820) üzenetére


Solad
őstag

A 6:50-nél nem érzem jogosnak a hisztit. Megy millióval (a forgalom ritmusából ítélve a megengedettnél jóval gyorsabban) és az autós nem számít rá, erre ő kiabál hogy majdnem megölte? :U

Persze, tudom hogy körültekintő közlekedés, de egy ilyen esetben sokkal inkább a motoros a hunyó nálam.

(#38821) m3tr0: gyanítom az autóst, bár tegyük hozzá, hogy azért én nem látom olyan szabályosnak, simán ráált a gyalogátkelőre.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38823) tibcsiworld válasza Kolondrum (#38820) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

3:58 - Azért az, hogy ő nem tud dugóban 150-el a halálba száguldani, és leveri másnak a visszapillantóját, ...

Hát az ilyentől nem sajnálom a koporsót!!!

Szabályosan menne, nem lenne ilyen gondja a motorosnak! De neeeeem!!!

Az autós is nyilván erősködik, de nem okozott kárt!!! Aztán, ha kicsit belemegy a motorba, akkor egyből sípolnak a jogvédők, hogy meg akarja ölni, meg a motorost nincs, ami védje! Előre kellene gondolkodni kicsit!

[ Szerkesztve ]

(#38824) Zozzant


Zozzant
addikt

Utánam jött több KM-en keresztül egy BMW-s, szabályosan 110 majd 90-el haladtam. Jött egy körforgalom előtte 60-as tábla, záróvonal, előzni tilos. Hol előz meg, hát itt, 50 méterre a körforgalomtól. Aztán ahogy elémkerült befékezett, mert jött a körforgalom. Hát ezt fel tudtam volna rúgni a Holdra. Nincsenek előítéleteim!:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#38825) Sotho válasza Zozzant (#38824) üzenetére


Sotho
őstag

M0-án járok be naponta, irgalmatlan sok a gyökér életveszélyes barom, autómárkától függetlenül, kisautós, furgonos mindegy. :(

(#38826) Elemental válasza tibcsiworld (#38823) üzenetére


Elemental
addikt

Jah. És milyen hőstettet hajtott végre. Leveri a visszapillantót, majd bátran elmenekül.

[ Szerkesztve ]

(#38827) negroo válasza Gépötty (#38813) üzenetére


negroo
aktív tag

motoros a hibás.

(#38828) Kolondrum válasza m3tr0 (#38821) üzenetére

Naná h az autóst!

(#38829) Kolondrum

[link] - Ha nincs cím akkor is vagy állatra vagy sima elesésre tippelek.

[ Szerkesztve ]

(#38830) Lauda válasza Kolondrum (#38829) üzenetére


Lauda
félisten

Nem volt ott semmi az uton, sok volt a tempo, az egyenetlen uttesten meg elszallt szepen, igy jart.

(#38831) Kolondrum válasza Lauda (#38830) üzenetére

Nem úgy van az, nekem is mászott már el sima úton a segge. Ha megnézed hideg van, nem üzem meleg a gumi.

(#38832) Lauda válasza Kolondrum (#38831) üzenetére


Lauda
félisten

Nem is irtam, hogy sima uton nem maszhat el a segge.

A linkelt videon latszik, hogy utegyenetlenseg miatt indult el a moci.

(#38833) Kolondrum

Hát a pofám leszakad. Anyum mesélte, hogy megállította a rendőr és nem értette mi a baj elvitte a jogsiját majd ilyet szól neki, csak figyelmeztetem. Kérdi, hogy ugyan miért? Most figyeljetek! Mert nem állt meg a stoptáblánál a VONALON. Kicsit előbb. Hát gyerekek ez alapján én 1métert nem mehetnék szabályosan. Ezek nem normálisak!

(#38834) Solad válasza Kolondrum (#38833) üzenetére


Solad
őstag

Naja, ez mókás, a stoptábláknál a vonal a legtöbb helyen úgy van kitéve hogy onnan szart sem látsz a keresztforgalomból...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38835) Kolondrum válasza Solad (#38834) üzenetére

Ez vicc. Ezek vadásznak.... raczger tudja hol van ez. Lejössz a hídról és mész bodgány felé.

(#38836) IreN!CuS válasza Kolondrum (#38835) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én is tudom - bár én előre megnézem magamnak és kettesben jövők ki :D - de ettől függetlenül stoptábla + felfestés ott meg kell állni kész pont , megállsz majd utána előregurulsz oda ahonnan belátod a szükséges részt a kanyarodáshoz ( legalábbis nekem anno ezt tanították/mondták )
Lásd Visegrád rév kifordulás ott is stoptábla + felfestés és ott sem látsz semmit...biztos van logikája de az említett visegrádi részt magam sem értem.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38837) Lauda válasza Kolondrum (#38833) üzenetére


Lauda
félisten

Mi a problema? Szabalytalan volt, nem buntettek meg. Mar ez is baj?

(#38838) kriszpontaz válasza Kolondrum (#38835) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem az első hogy ezt hallom. Nyíregyházán is vadásznak erre. A kereszteződésnél ha a felfestett STOP vonal előtt TELJESEN meg nem állsz, majd onnan gurulsz ki lépésbe ahol már belátod, jön a dádá.
Sajna a KRESZ-ben is így van.

[ Szerkesztve ]

(#38839) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Fincsi.
Tudom, hogy egy része ismétlés, de vannak benne új részek.

[ Szerkesztve ]

(#38840) Kolondrum válasza Lauda (#38837) üzenetére

Ember, ~1m-el korábban állt meg! Ezért felmerülni sem szabad a büntinek. Ott sztráda széles az út! Min lovaglt? Alig van aki megáll, épp anyum basztatja aki gyök 2-vel halad? Vicc!

Godlike79! Aham. Hát akkor velem csodák történnek, hogy még nem vettek ki. Apróság ez a vonal téma. Kevés helyen van meg a vonal amúgy. Faluban is kopott, p.majoron is kopott.
Endren a spar mellett állt már meg valaki azon kívül amikor volt forgalom?

[ Szerkesztve ]

(#38841) Lauda válasza Kolondrum (#38840) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek szerint ha 1 m-el utana allok meg az is jo?

(#38842) #49155328 válasza Kolondrum (#38835) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ugyan ezért 135 eurót fizettem Franciaországban.
Édesanyád olcsón megúszta.
Sajnos ki van adva a rendőröknek, hogy hány darab büntetést minimum be kell hajtani naponta!

(#38843) Kolondrum válasza Lauda (#38841) üzenetére

Ott az is jó olyan nagy a tér. Én is random ott állok meg ahol épp megáll. Azt nézem kilátok e vagy sem. Még hogy vonal meg csorgás előre.
Azt kivették aki 200-al lassítás nélkül jött ki, ott cumizott a fazon. :DDD

FPSTunker! Ilyet szól szeretem azokat akik ott laknak ahol ön. Nem írom mit mondott, de lenne röhögés. :))

[ Szerkesztve ]

(#38844) Solad válasza #49155328 (#38842) üzenetére


Solad
őstag

Hagyjuk mar ezeket a dajkameseket. Amig nem ertesulok errol hiteles forrasbol, addig kamunak tartom ahogy azt is hogy a parkolasi ellenoroknek ki van adva mennyit kell potdijazni.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38845) Lauda válasza Kolondrum (#38843) üzenetére


Lauda
félisten

Anno irtak itt a topikban, hogy a felkaros/lampas sorompo rudja mar felemelkedett, a lampa viszont meg piros volt, vagy valami hasonlo, csavokam meg athajtott az atjaron, a sorban allt egy rendor is, aki utana ment es 150 ezerre megbuntette. Erre en is azt mondom, hogy xarjon sunt az ilyen, korulnezett, a sorompo is fent volt, nem jott semmi, atment, az meg agyonbuntette. Ha figyelmezteti rendben van.

A ti esetetekben ez tortent es megis reklamalsz. Felhivta a figyelmet egy szabalytalansagra, ez a dolga, ha megbunteti 10 ezerre most is azt irtam volna, hogy szakadjon meg az ilyen rendor.

(#38846) #49155328 válasza Solad (#38844) üzenetére


#49155328
törölt tag

Sajnos nem napi mese a napi beosztásban minden le van írva.

(#38847) Kolondrum válasza Lauda (#38845) üzenetére

Nem csak én lepődtem meg ezen. A vasúti témát okkal tartom tiszteletbe. Az oké. Minap az audis brazil embör nem hitt a pirosnak, meffogta 30-al. Van kép. :DD [link]

(#38848) Solad válasza #49155328 (#38846) üzenetére


Solad
őstag

Netalan rendor vagy, vagy ismeros baratnojenek a haverja mondta?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38849) Kolondrum válasza Solad (#38848) üzenetére

Sajnos megerősítem, részletek nélkül. Létezik. :((

(#38850) Elemental


Elemental
addikt

Én a 19 év vezetés alatt, ha 10-szer megálltam stop táblánál, már sokat mondok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.