Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37151) AMD Power válasza föccer (#37147) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Ezért ajánlom ezeknek "találkozó társnak"egy ehhez hasonló gépet. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37152) Avicularia válasza AMD Power (#37151) üzenetére


Avicularia
veterán

Vagy ezt. Ilyenen csak hídvetőn voltam sofőr a seregben.

(#37153) 8th válasza Avicularia (#37152) üzenetére


8th
addikt

Én ZIL 131-en voltam ami szintén nem kicsi de ehhez képest még az is csak matchbox.

Ha már oroszok meg teherautók meg amúgy is a topik témájába vág: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37154) AMD Power válasza 8th (#37153) üzenetére


AMD Power
titán

Kővel kezdi el dobálni a rendőr a kamiont? Ez valami vicc? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37155) 8th válasza AMD Power (#37154) üzenetére


8th
addikt

Berepeszti a szélvédőjét, hogy ne lásson.

(#37156) AMD Power válasza 8th (#37155) üzenetére


AMD Power
titán

Én inkább kilőttem volna a "szélvődön". :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37157) 8th válasza bitpork (#37148) üzenetére


8th
addikt

Megtaláltam a videót

(#37158) AMD Power válasza 8th (#37157) üzenetére


AMD Power
titán

A tipikus buta idióta biciklis forma. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37159) mephi666 válasza Avicularia (#37152) üzenetére


mephi666
nagyúr

párszor nekem is megfordul a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha egy többtonnás death race-es gép lenne alattam és szívbaj nélkül visszanyomhatnám a pofáját annak, aki köcsögmód kitolja féktávon belül elém nagykörúton a kocsija orrát... látja, hogy érkezek balról 50-nel, mellékutcából tökéletesen belátható az út, erre amikor kezdek közelíteni, jó méterre begurul a sávomba :U mákom, hogy eddig minden esetben szabad volt a belső és volt hova menekülni, de történt a közelmúltban, hogy a buszsofőr nem volt szívbajos és inkább begyalulta az ilyen kocsijának elejét... (utasok miatt sem akart hirtelen manővereket végezni, nehogy boruljanak mindenfele meg jöttek is mellette a belsőben)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37160) Avicularia válasza mephi666 (#37159) üzenetére


Avicularia
veterán

Ja, buszosnak inkább az utasaira kell tekintettel lennie, hiába tudna megállni satufékkel, ha közben egy rakat ember rommá töri magát a buszon a fékezéstől.

(#37161) Elemental


Elemental
addikt

hehe

[ Szerkesztve ]

(#37162) biker válasza 8th (#37153) üzenetére


biker
nagyúr

ez komoly, mondjuk relatív kevés lövést adtak le :)
a kő helyett azt hittem, kézigránátot dobnak neki :)
De az az idióta, aki eléfékezett, hát örüljön ha még él :W :W :W

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37163) mephi666 válasza biker (#37162) üzenetére


mephi666
nagyúr

szuperhőst akart játszani és segíteni akarta a rendőrök munkáját? :U nem is tudom miért nincsenek rendszeresítve "speciális elfogófegyverek", ami bekerülhetne minden rendőrautóba? pl. szöges csapda, amit pillanatok alatt beélesíthetnek és kődobálás helyett alányithatnak? (láttam videókat ilyenekről, kis doboz az egész, távirányítható, pillanat alatt kinyílik és mire észreveszi az üldözött, már el sem tudja kerülni) nem jó buli egy ilyen ámokfutót km-eken keresztül üldözni, közben tartva attól, hogy hány ártatlan civilt gyalul le

ezt nézegettem, hogy elég hasznos cucc és végtelenül egyszerű a működése

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37164) Lauda válasza 8th (#37153) üzenetére


Lauda
félisten

Neztem multkor valamelyik oldalon. Az is eszembe jutott, hogy miert nem fektettek ki szoges cuccot eleje, ha kidurrannak az elso gumik, az eletben nem kormanyozza tovabb a gepet, meg amugy sem ment volna sehova felnin. Bar azt nem tudom, letezik-e ilyen teherautokra is, azokon joval erosebb gumiabroncsok vannak.

(#37165) 8th válasza mephi666 (#37163) üzenetére


8th
addikt

Bizonyos Vodka mennyiség felett mindenki szuperhőssé válik. :D

(#37166) mephi666 válasza 8th (#37165) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vagy kígyóvá, mint a kamionsofőr... nagyonkígyó volt a mozgása :DDD

itt meg megint baleset volt nagykőrös és kecskemét közt... elmúlt hetekben a közelben vagy 5en meghaltak az utakon :( szerintem az itteni baleseti/halálozási statisztika elég elkeserítő lesz

ui: pár éve jöttem kecskemétre szombat hajnal 2 felé itt a 441-es melletti bicikliúton becefrézve, bicajjal, villogó lámpával... vicces volt, tökömig nem láttam, csak a villanások ideje alatt... mentem amerre éreztem magam alatt az utat és egyszer csak eljutottam a városig :DDD senkivel nem találkoztam, főúton is néhány autó volt egész idő alatt... akkor móka volt, de mostanában ilyenre se vállalkoznék

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37167) mephi666


mephi666
nagyúr

amikor géniuszok találkoznak ...mondjuk bukóban könnyű fejelni... egyszer poénból megfejeltem egyik ismerőst, amikor már kellő töltés volt bennem, csak akkor épp rajta volt a bukó :DDD nem is kötözködött utána többet velem még annyira se, mint előtte

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37168) Lauda válasza mephi666 (#37167) üzenetére


Lauda
félisten

Irjak a cikkben, hogy szaguldoztak a motorosok elotte es a pick up-os csak azt magyarazza, hogy felti a gyerekeit.

(#37169) Bati0501 válasza mephi666 (#37167) üzenetére


Bati0501
őstag

(#37170) 8th válasza Lauda (#37168) üzenetére


8th
addikt

Ahhoz képest ott ugrált a gyerek szabadon az anyósülésbe kapaszkodva.

(#37171) Lauda válasza 8th (#37170) üzenetére


Lauda
félisten

Az mar nem erdekes. Sokan igy ertelmezik a szuloi felelosseget. Hogy egy nagyobb fekezestol kirepulhet a szelvedon, eszebe sem jut.

(#37173) Gépötty válasza 8th (#37153) üzenetére


Gépötty
senior tag

Azért nem tudták hamarabb megállítani, mert először a Transit kerekeire céloztak ;]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37174) #48525824


#48525824
törölt tag

remélem ezt nem veszitek trollkodásnak, nem annak szánom ;)

[link]

(#37175) mephi666


mephi666
nagyúr

követési távolság? :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37176) AMD Power válasza mephi666 (#37175) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos valószínűleg az nem sok volt. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37177) negroo válasza #48525824 (#37174) üzenetére


negroo
aktív tag

Kacsázott a bringás, még jó hogy nem csinált tömeges oszlatást.:)

(#37178) Sotho


Sotho
őstag

Hány évente kell cserélni a kocsiban az akkut?

(#37179) 8th válasza mephi666 (#37175) üzenetére


8th
addikt

Vadakkal vigyázni kell: [link]

(#37180) Sotho válasza 8th (#37179) üzenetére


Sotho
őstag

komment : :DDD

(#37181) bitpork válasza #48525824 (#37174) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én ezt nem értem :( Csak azt hogy a rendszámot ,a rendőrségi feljelentésen kívül, nem nagyon illik publikálni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37182) Lauda válasza #48525824 (#37174) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyanez kerekparos verzioban.[link] Azert van kulonbseg.

Sotho Ameddig elinditja megbizhatoan a motort, addig nem kell. Ezt igy nem lehet megmondani, hasznalat es akkufuggo is. Nekem a 12 eves corsamban a gyari gm akku van meg mindig.

(#37183) #48525824 válasza Lauda (#37182) üzenetére


#48525824
törölt tag

Van kulonbseg, autoval egy kicsit konnyebb gyilkolni gyalogosokat, mint bringaval buszt. No offense amugy.

(#37184) Elemental válasza #48525824 (#37174) üzenetére


Elemental
addikt

Menjél csak innen a biciklis topikba :) ;]

Amúgy igazad van, bicajjal nehezebb kinyírni valakit. A kollégák talán arra gondoltak, hogy ha valaki autóval szabálytalan, azt körültekintőbben teszi, mint egy biciklis.

[ Szerkesztve ]

(#37185) #48525824 válasza Elemental (#37184) üzenetére


#48525824
törölt tag

Én autosokat mutattam, nem kerekparosokat :DDD

(#37186) Solad válasza #48525824 (#37183) üzenetére


Solad
őstag

Na ezen most felröhögtem :D

(#37187) Lauda:

Alapvetően mindkét oldalon (szomorú hogy lehet egyáltalán oldalról beszélni) vannak barmok, vannak megúszott pirosozások és koccanással végződők is. Egy hangyaf@szányival több türelem a közlekedésben résztvevők kilencven százalékénak épülésére várna. A toleranciáról inkább nem is beszélek.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#37187) Lauda válasza #48525824 (#37183) üzenetére


Lauda
félisten

Csak arra probaltam utalni, hogy az autos atment ugyan a piroson, viszont nem jott semmi. A kerekparos meg ugy ment at, hogy nekiment a boszmeje a busznak. ;] :P Egyebkent a lenyeget sikerult kihamoznod belole. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37188) #48525824 válasza Lauda (#37187) üzenetére


#48525824
törölt tag

ott állt jobbra a combino, ilyenkor szokott ráfordulni a nagykörtére, illetve utána a ráfordítónak már zöld van ilyenkor. amúgy nem védem a böszme bringásokat, találkozok épp eléggel hidd el. Ebből a szempontból jobban szeretem a telet, mert kevesebb a kamikáze bringás.

(#37189) Lauda válasza Solad (#37186) üzenetére


Lauda
félisten

Bizony. Az ilyet egyebkent sosem ertettem, hogy mi tortenik, ha nem megy at ezen a zoldon? Hat semmi, mert nem sokara megint zold lesz. Meg sokszor ugy is atmennek mar pirosba csuszva, hogy elotte all a sor, szoval nulla ertelme volt.

maummamut Valoban ott allt a combino, azert is irtam, hogy nem jott semmi keresztben. :P

(#37190) #48525824 válasza Lauda (#37189) üzenetére


#48525824
törölt tag

Jo, de o ott mire alapozott, mert nehezzen lathato a combino, mivan ha nem all, hanem elindult? Amugy utana megfogta a rakoczi pirosa, ugyhogy sok ertelme nincs itt pirosozni. En egy ilyen "nem jott senki" atcsuszasert kaptam 50 ezres birsagot, pedig ott aztan senki sehol. Ilyen a pech. :D

(#37191) Lauda válasza #48525824 (#37190) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, nem szoktam piroson atmenni. Csak azt tudom minositeni, ami a videon latszik, ott pedig allt a villamos.

(#37192) Zozzant


Zozzant
addikt

Utána mi történik azt ki vette észre?:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#37193) Sotho válasza Lauda (#37182) üzenetére


Sotho
őstag

Ok kösz. :)

(#37194) Solad válasza Zozzant (#37192) üzenetére


Solad
őstag

Tipikus kivagyi gyökér. Most nem általánosítanék az autó típusát illetően, de lehet nem lenne nagy mellélövés :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#37195) Lauda


Lauda
félisten

Na az ilyen vadallat modon kozlekedo kereket jol megbuntetnem. :W ;]

[ Szerkesztve ]

(#37196) negroo


negroo
aktív tag

Mamut bringások olvassak el http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2014/06/10/miert_oletitek_meg_magatokat_biciklisek/

(#37197) #48525824 válasza negroo (#37196) üzenetére


#48525824
törölt tag

ismerem a cikket már régről, igazából csak annyit tennék hozzá, hogy a normálisan megoldott, az úton vezetett kerékpársávokat tudnám támogatni. Jelentősen kisebb befektetés, mint elszeparált infrát csinálni, emellett biztonságosabb a használata. Marhák minden közlekedési eszközön vannak, úgyhogy azért hiszem, hogy együtt tudna közlekedni mindenki normálisan.

(#37198) Dio111 válasza #48525824 (#37197) üzenetére


Dio111
tag

Ez nagyon nagy tévedés!
Az út amin autós teherautós buszos forgalom van sokkal többe kerül mint akármilyen kerékpárút tehát mindenféleképp az a megoldás mint anyagi mint biztonsági megfontolásból ( na meg még a biciglisnek sem kellene szivni a kipufogogázt közvetlen) az elszeparált utak.

(#37199) mephi666 válasza Dio111 (#37198) üzenetére


mephi666
nagyúr

félegyházán szépen megoldották, kaptak helyet a bringások, ami csak az övék volt, gyalogosok elfértek a járdán mindkét oldalon, autósok meg sem próbálkoztak elvenni a helyet tőlük... meg építettek szép nagy fekvőrendőröket is, amik az éjjeli racsingolók kedvét tépázták meg

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37200) Solad válasza negroo (#37196) üzenetére


Solad
őstag

Tudod az a gáz, hogy rossz célcsoportot lőttél be. Itt a fórumon többnyire azok az emberek vannak a bringás topikban is akik valóban bringáznak, sport vagy rendszeres közlekedési célzattal, nem pedig azok, akik nem tudnak egyenesen menni az úton. Mamut hozzáállása számomra odaát is sokszor bicskanyitogató, de még mindig értelmesebben és biztonságosabban közlekedik mint a hétvégi bringások (vagy vezetők).

Olyan ez mintha minden autóst ahhoz a 70 éves nénikéhez mérten kezelnék aki kéthavonta veszi elő a kocsit a garázsból, és nem is lát már rendesen, az meg hogy esetleg a körforgalomba behajtva nem neki van elsőbbsége, eszébe sem jut.

Valóban rengeteg barom van az úton mind autóban mint kerékpáron, mind motoron (sőt, ez utóbbiak külön megérnek egy misét), de mi lenne ha csak az utálnánk (esetleg senkit, ez még jobb lenne ;) ) aki valóban ökör, és nem mindenkit aki alatt annyi kerék van. Nemrégiben pl. a híradóban nyilatkozta az autósklub elnöke, hogy ha valaki bringára ül, elfelejti a kreszt. Konkrétan ott helyben b@sztam volna tarkón szívlapáttal, mert egyrészt az igazságot nélkülöző demagóg duma, másrészt meg szítja is a feszültséget.

Próbáljunk már meg együtt élni azon a nyamvadt úton, nem egymásra mutogatni...

(#37198) Dio111: valóban, pont ezen megfontolásból szokás magyarországon olyan minőségben elkészíteni a szeparált kerékpárutat, hogy körülbelül fél évig van használható állapotban.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.