Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38851) Kolondrum válasza Elemental (#38850) üzenetére


Kolondrum
félisten

De ha én mondom nekem esnek. :DD

(#38852) Lauda válasza Solad (#38844) üzenetére


Lauda
félisten

A koltsegvetes xy bevetelekkel szamol a rendorsegtol es egyeb szervektol, kulon-kulon lebontva kitol mennyivel. Szoval ezt hozni kell a hatosagnak ha torik ha szakad. Elobbi nem kitalalmany, keress ra a neten.

(#38853) Kolondrum


Kolondrum
félisten

raczger! Nem tudod kit ütöttek el a hídnál motorral? Bár a mondat nem helyes, mert részeg volt a fazon és kilépett a 3 mázsás motor elé. Még nem tudja lehet, de alaphangon 60 rongyos kárt csinált, ha csak a plexit nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#38854) Pickit3


Pickit3
aktív tag

(#38855) raczger válasza Kolondrum (#38835) üzenetére


raczger
őstag

Havert egyszer megbüntették pont ott, bár ő nem állt meg, csak lelassított, de hogy itt a centiken játszanak... kicsit abszurd.

(#38853) SymbianOS: Nem, bátyám pont akkor jött haza, de nem látott ott ismerős arcot.

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#38856) Elemental válasza Pickit3 (#38854) üzenetére


Elemental
addikt

Talán nem találta a 710-es alkatrészt.

(#38857) szebe válasza Solad (#38834) üzenetére


szebe
őstag

A STOP vonalnak pont semmi köze ahhoz, hogy mennyit látsz a kereszteződésből. Ott koppra meg kell állni, aztán utána mehetsz kukucskálni. A centiken való lovaglást mondjuk én sem értem, lehet előző este nem volt keksz, aztán le kellett valakin vezetni a feszkót.

(#38845) Lauda
Ennyi erővel azért is a rendőr a hibás, ha sima lámpás kereszteződésnél nincs kedvem kivárni a zöldet, majd körülnézés után átmegyek a piroson? Körülnéztem, nem jött senki...

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#38858) Solad válasza szebe (#38857) üzenetére


Solad
őstag

Ezzel tisztában vagyok, attól még borzasztó illogikus a dolog.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#38859) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A rohammentő vitte el. Eddig ennyit tudni. Robert karoly krt.

[ Szerkesztve ]

(#38860) #48525824 válasza Kolondrum (#38859) üzenetére


#48525824
törölt tag

két napja a bringásra húzta rá a kormányt egy taxis a blahánál... nem sok kellett, hogy őt is a mentő vigye el

(#38861) Reaper válasza Kolondrum (#38859) üzenetére


Reaper
őstag

Azért remélem a taxis nem tűnt el, és felelősségre lehet vonni.

(#38862) Kolondrum válasza Reaper (#38861) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az nem derült ki, csak, hogy elhajtott. De ezren látták a villmegből. Gondolj bele reggel a csúcsban.

(#38863) #48525824 válasza Kolondrum (#38862) üzenetére


#48525824
törölt tag

kap egy felfüggesztettet, meg egy százezres bírságot... aztán mindenki "boldog"

(#38864) Kolondrum válasza #48525824 (#38863) üzenetére


Kolondrum
félisten

MO-n ez nem jellemző esemény. Valamivel felhúzhatta a taxist. Sajnos a saját példámról is mondom, hogy szezon végén nagyobb az esély balesetre.
Ott ahol történt amúgy is rossz az út. Annyira rossz, hogy felkoppanok ha nem lassan 30-40-el megyek amit nem 1x nehezen viseletek az autósok. Sajnos a japán motort nem a magyar utakra tervezték.

(#38865) Lauda válasza szebe (#38857) üzenetére


Lauda
félisten

Ott a vezeto a hibas, az egy teljesen eltero szituacio a korabban emlitettol.

(#38866) tibcsiworld válasza Kolondrum (#38864) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

De ha csak úgy simán lerúgja a robogós a taxis visszapillantóját, már nem is nagy ügy! Ez csak a másik oldalról szemlélve a fenti videóhoz!

Gyerekkori mondóka, és mekkora igazság:

Okos enged, szamár szenved!

(#38867) Kolondrum válasza tibcsiworld (#38866) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mindennek két oldala van. Jelen esetben ha elüti a vita után az kemény. Kezét lábát és felgyújtani a taxit.

(#38868) Lauda válasza Kolondrum (#38867) üzenetére


Lauda
félisten

Lecsukni 5 evre minimum.

(#38869) Kolondrum válasza Lauda (#38868) üzenetére


Kolondrum
félisten

Gondolkozz már el, ilyet nem lehet csinálni. Ez nem sokra van a fegyvertől. Az ember fizikailag én sem bántanám, max a kocsit verném ripityára.

(#38870) szebe válasza #48525824 (#38863) üzenetére


szebe
őstag

Egy jó ügyvéddel sima. Bár sok függ a tanúktól is.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#38871) Kolondrum válasza szebe (#38870) üzenetére


Kolondrum
félisten

Elmondom, hogy messziről annyit láttak, hogy szóváltás, autós beül, elüti és elhajt.

(#38872) Lauda válasza Kolondrum (#38869) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt most miert irtad nekem?

(#38873) SymbianOS Lecsukni a taxist, aki eluti a motorost szandekosan.

[ Szerkesztve ]

(#38873) Kolondrum válasza Lauda (#38872) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem úgy tűnt azért írod, mert hát igen még csukjuk is le ezek mellé, nem nagy dolgot csinált.

(#38874) tibcsiworld válasza Kolondrum (#38869) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Mit is írtam 2 napja?

Hogy is van ez?

(#38875) #48525824 válasza tibcsiworld (#38874) üzenetére


#48525824
törölt tag

a garázdaságra nem válasz az, hogy elütöm. szerintem. de egyesek nagyon szent tehénként tekintenek a járművükre.

[ Szerkesztve ]

(#38876) Kolondrum válasza tibcsiworld (#38823) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ott nagyon sok nem volt renden, de az elején az autós volt a fasz.

(#38877) tibcsiworld válasza #48525824 (#38875) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Személy szerint nem tenném tönkre a kocsim, és nyugodt vagyok, és a motorosokat mindig elengedem (ha tehetem), de bele tudom élni magam élethelyzetekbe! És indulatos tudok lenni, még ha soha nem is tennék hasonlót sem!

Nyilván nem válasz az elütés, és máshogy is kezeli a jog is. De én csak a másik oldalt is megpróbálom képviselni! Mivel nem tudjuk, min ment a vita! Ilyen alapon a vissszapillantó is törhetett volna, és semmi következmény! Ez is durva!

(#38878) tibcsiworld válasza Kolondrum (#38876) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Itt meg lehet, a motoros! Most akkor fifti-fifti?

Szerintem nagyon nincsenek rendben a dolgok! Mindenesetre elkezdtem gondolkodni egy viperán a kocsiba! Soha nem lehet tudni! :(

(#38879) Kolondrum válasza tibcsiworld (#38877) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor úgy mondom a videó legelején az első 1 percben.
Én sem török tükröt, pedig gyakran úgy áll meg, hogy ne tudjak elmenni. Az utolsó kormánymozdulat. Az 10000%, hogy ha nekem jönne direkt vagy valami akkor a bukóval nekimennék. 1-2x mentem autós után, a legutóbbit láttátok. Robogóval is volt 1x. Jellemzően próbálok eltűnni, nem akadályozni senkit. Ha látom, hogy elenged elmegyek és megköszönöm az erre megalkotott gombbal.
2x szóltam autósnak, hogy baj van az autójával, mindkettő eleinte megijedt, de végül csak leengedte az ablakot. :DD

(#38880) #48525824 válasza tibcsiworld (#38877) üzenetére


#48525824
törölt tag

teljesen mindegy a vita tárgya, főleg hogy ugye garázdaság sem történt valószínűleg, bár ezt zárójelbe teszem. engem is vertek pofán, mert szimplán mutattam, hogy nem kéne elütni (nem a középsőujjam), meg késsel is fenyegettek meg, pedig ott csak szóváltás volt.

ha meg véletlen a motorossávon leütöm valakinek a tükrét, mert benézek valamit, akkor meg ott a felelősségbiztosításom, de van aki erre "leveremazarcodköcsög" kiabálással kezdi intézni a helyzetet, na ott inkább meg kell lépni. :D

(#38881) tibcsiworld válasza #48525824 (#38880) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ha "véletlen" levered a tükröt, mit vársz? Megdicsér! :( áááhh

Amelyik kutya ugat, az nem harap! (vagyis nem mind)

Ismerem az autósok egy fajtáját! Munkatársaimmal járok együtt, és így nem koptatom a kocsim! Hát nekik nem adtam volna jogsit! De nekik csak a pofájuk nagy! És főleg nincs is igazuk, de nem vitázom hülyékkel! :(

És éltem során soha nem volt bajom motorossal. Néha annyira lehúzódom, hogy a kanyarban is ki tud előzni!

És ha lerúgja a visszapillantóm, nyilván lefagyok, de a következő ilyen ne várja, hogy nem megyek át raja!!! Én ebből a szemszögből nézem a dolgokat! Szerintem mindennek meg van a határa!!!

Meg van a KRESZ. Nyilván nehéz jobb oldalt elmenni motorral, de az autók közt szlalomozni veszélyes, és tilos! És ott visszapillantót rugdosni is! Ezek után nem kell csodálkozni, hogy átmehetnek a nyakán! nyilván lehet nem épp az a motoros kapja vissza, aki adja! Ez megint más téma! :(

[ Szerkesztve ]

(#38882) #48525824 válasza tibcsiworld (#38881) üzenetére


#48525824
törölt tag

a véletlen itt a balesetre vonatkozott, pont azért van felelősségbiztosítás.

jó, át lehet menni a nyakán, csak akkor utána nem kell sírni, hogy letöltendőt adnak, bár sajnos nem azt szoktak.

(#38883) negroo


negroo
aktív tag

Ne vitatkozzatok egy jó szaftos videót kérek.:)

(#38884) Elemental válasza #48525824 (#38882) üzenetére


Elemental
addikt

A másik oldala ennek az, hogy le lehet csapni a visszapillantót, de utána ne sírjon, ha betört orral megy haza.
Amúgy az az ember elég fos, aki leveri a visszapillantót, majd elhajt.

(#38885) #64791808 válasza Elemental (#38884) üzenetére


#64791808
törölt tag

Az ilyen embert egyszer egy tukorlecsapas utan utoleri valami. Vagy egy terepjaro, vagy egy golyo. Arrol nem beszelve, hogy eleg sok autoban mostmar tobb kamera is van, ami lenyegeben 360 fokban vesz az auto korul mindent. (Enyemben is, raadasul hatosagilag hitelesitett kamerak.)

Roppant kellemetlen eljaras lehet belole.

(#38886) Lauda válasza #64791808 (#38885) üzenetére


Lauda
félisten

Sokra nem mennek a felvetellel, altalaban nincs rajtuk rendszam, a sisak miatt pedig az arca nem latszik.

(#38887) TaaT


TaaT
veterán

A hölgyemény talált egy pókot a kocsijában, ugye az a korrekt megoldás? :U [link]

Give them hell Ukraine!

(#38888) tibcsiworld válasza TaaT (#38887) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Pontosan! :)

(#38889) Lauda válasza TaaT (#38887) üzenetére


Lauda
félisten

Igen. Kepzeld ha megcsipi szegenyt. :U

(#38890) #48525824 válasza Elemental (#38884) üzenetére


#48525824
törölt tag

akkor majd az egyik felel a garázdaságért, a bevert orr miatt (8 napon túl gyógyuló, tehát már bcs.), a másik a levitt tükörért, ami baleset (mivel én fentebb sem szándékosságból indultam ki).

[ Szerkesztve ]

(#38891) Elemental válasza #48525824 (#38890) üzenetére


Elemental
addikt

Akkor félreértettelek, én végig szándékos tükörleverő bosszúról beszéltem.

(#38892) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link] - Motor Vs. vonat. 18+

(#38893) Lauda


Lauda
félisten

Két kerékpáros ütközött

A kerékpárúton mentek egymásnak, mindketten fejsérülést szenvedtek.

A Külső-Veszprémi úti kerékpárúton ütközött egy 18 éves férfi és egy 40 éves nő - tudtuk meg Kürti Józseftől. A Pápai Mentőállomás vezetője elmondta, mindketten könnyebb sérüléseket szenvedtek, ellátás után a pápai kórházba szállították őket.

:U

(#38894) patomi válasza Lauda (#38893) üzenetére


patomi
őstag

Múltkor nálunk is. Megyek hajnalban. Sarok, lámpa piros. Bringás már pattan is a járdára(ott ugye nincs piros mehet jobbra), csakhogy a sarok nem belátható a ház miatt és jön is a keresztforgalom ugyancsak járdán tekerő formában... és csatt. A jobbról jövő akkorát esett, hogy kicsúszott az oldalán fekve az útra elém. Bringa első kereke L alakú lett. Szép volt. :(

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#38895) tibcsiworld válasza patomi (#38894) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Nagy az Isten állatkertje! :)

(#38896) Byk01 válasza Solad (#38858) üzenetére


Byk01
senior tag

A vonalat leginkább olyan helyen szoktam látni, ahol nincs felfestve a zebra, gyalogosátkelőhely van, és viszonylag beláthatatlan a kereszteződés. Így azért van, hogy a gyalognak is megadja az autós az elsőbbséget.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#38897) 8th válasza Lauda (#38893) üzenetére


8th
addikt

:DD

(#38898) tibcsiworld válasza Byk01 (#38896) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Tehát még is csak van benne logika! :)

Csak a gyalogos mégsem kapja meg az elsőbbséget az esetek 90%-ban! :(

(#38899) Sotho


Sotho
őstag

Azt értené meg a sok gyökér bringás ;] hogy nem előzzük be a lámpánál álló kocsisort, hogy az Üllőin pl 5x kelljen kikerülni ugyanazt a biciklist, olyat láttam mondom nem hiszem el utolért minket ez a barom és az álló teherautó mellett nem fért el , oldalra döntve a kétkerekűjét átnyomorgott mégis előre. Zöld, indulnánk ez a nyomorék meg 20-al tartja a sort mert a teher sem tudta visszaelőzni. Hogy lehet egyáltalán az Üllőin biciklizni? Nincs életösztön bennük?

[ Szerkesztve ]

(#38900) #48525824 válasza Sotho (#38899) üzenetére


#48525824
törölt tag

simán jó az üllőin bringázni, elég széles sávok vannak, persze amikor kilencvennel elhúznak mellettem annyira nem kellemes, de az nem az én szegénységi bizonyítványom. :) én is be szoktam előzni a kocsisort, ha tudom, hogy úgysem tud visszaelőzni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.