Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60751) pengwin válasza Sonja (#60750) üzenetére


pengwin
addikt

Mindkettő jó választás "első" okostelefonnak, de én a Lumia 630-at javasolnám!
Erősebb hardver, jobb kijelző, nagyobb akksi, és alapból a frissebb rendszer van rajta. Utóbbi felmegy az 520-ra is, de vannak rá panaszok.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#60752) honda 1993 válasza ZÁEL (#60748) üzenetére


honda 1993
senior tag

akkor maradj csak a gagyi cuccoknal,dragabban xd

XD alias IKSZDé

(#60753) Dave™ válasza Sonja (#60750) üzenetére


Dave™
nagyúr

630, 520-at már ne.

(#60754) ZÁEL válasza honda 1993 (#60752) üzenetére


ZÁEL
tag

És mit csináljak egy gagyi kínai telefonnal? :)
Miért nem tudod elfogadni a véleményemet, hogy nekm NEM kell kínai telefon?

(#60755) ZÁEL válasza pengwin (#60749) üzenetére


ZÁEL
tag

Android vonalon egy 100-asért milyen független telókat kapni?

(#60756) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Hasznátam szeretnék telefont vásárolni. Csak Samsung S modell érdekel, szóval a kérdésem az lenne hogy így 2014 vége felé megéri-e még S3-at vásárolni, vagy minden szempontból ajánlott az S4-es modellben gondolkodni? (átlagfelhasználásra)

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#60757) Hunt3r22 válasza ZÁEL (#60754) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ahogy látom abban a tudatban élsz, hogy a kínai gagyi. Nos ez nem mindegyikre igaz. One Plus One azért nem gagyi, sem a Xianomi. Helyedben rászánnám magam és megnézném ezeket. :U

trialboj

S4 inkább :K

[ Szerkesztve ]

Xr

(#60758) vitemerius válasza pengwin (#60712) üzenetére


vitemerius
tag

Köszi a segítséget, megrendeltem az lg l70-et, aztán addig osztott-szorzott a szolgáltató, míg 15 helyett 9 lett a vége. Így talán még egyértelműbb választás a Trend helyett.

(#60759) whYz válasza ZÁEL (#60754) üzenetére


whYz
addikt

Ez vicces. :U
Az ilyen emberek szoktak terjeszteni, hogy a miui csak egy ios koppintas es meg az eletukben nem lattak xiaomi meg egyeb kinai telefont.
Az az igazsag, hogy barmelyik(99%) kinai telefon sokkal jobb a hasonlo aru koreai, japan vagy amerikai telefonnal.

Bemesz a boltba es a telefonok legalabb 90%-a kinai, vagy ha nem akkor kinaban gyartottak. Ugyanazt rakjak bele, ugyanabban a gyarban, sot talan ugyanazok a munkasok, es az egyikert tobbet kernek a marketing miatt es te rohansz is megvenni, mert azt hypeoljak

Minek akarsz androidot, jobban jarsz inkabb egy apple-el, csak gyujts meg egy kicsit. :DDD

(#60760) batai15 válasza whYz (#60759) üzenetére


batai15
félisten

A miui eléggé ios koppintás.aki ezt nem látja be ismér butaságot mond.ettől független a miui jó.volt miui user vagyok.

(#60761) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Külföldre utazás miatt szeretnék kártyafüggetlen SAMSUNG márkájú telefont venni, ami fontos hogy skype, wifi, gps legyen benne ezek jól használhatóak legyenek, és a telefon megbízható legyen, nem a legnagyobb de nem is a legkisebb kijelzővel. A mobilbirodalom.hu oldalról lenne rendelve, és ha lehet olyan 20körül álljon meg. Köszönöm szépen a segítséget! (oprendszer gondolom android mindnél) :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#60762) whYz válasza batai15 (#60760) üzenetére


whYz
addikt

Mitol lenne ios koppintas? Translucent blur effect es a translucent folder is az iosba volt elobb vagy a miui v5-ben es meg sorolhatnam? Igaz, hogy a ketto ui hasonloan nez ki, egy iranyba haladnak de nem mindegy, hogy ki koppint kitol.

En nem vagyok egyaltalan miui vagy ios fan, igy eleg objektiven latom a dolgokat es szerintem csak arrol van szo, hogy mig a ket ceg teljesen mas business modelt valasztott addig a technologia jovojet hasonloan latjak.

(#60763) honda 1993 válasza ZÁEL (#60754) üzenetére


honda 1993
senior tag

rendben ahogy gondolod

XD alias IKSZDé

(#60764) hroberto válasza zeusz55 (#60761) üzenetére


hroberto
veterán

20k-ért megbízható Androidos telefont, ráadásul Samsungot?! :D Ilyen nincs szerintem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#60765) Hunt3r22 válasza zeusz55 (#60761) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Lumia 520 inkább, de az több mint 20e.

20e forintért ne vegyél androidot mert egy életre megutálod. :D

Xr

(#60767) HRicky


HRicky
tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék vásárolni, kizárólag új ésTmobile-os érdekel.

Like S előfizetéssel szeretném venni eddig LG G2-őt szerettem volna vásárolni de rájöttem hogy nem használnám ki a tudását.
Amire használnám:-facebook,böngészés,telefonálás,youtube
Ugyanakkor elvárom hogy minden azonnal történjen, ne kelljen várnom főleg ilyen alap dolgoknál ezért fontos a gördülékeny működés!!!
fontos a LED-es értesítő

Csak LG és Samsung jöhet szóba android terén, esetleg a Windows Phone-t is kipróbálnám. Iphone kizárva.

Max méret 5.2" de ez már a nagyon maximális

Kérdésem: Melyik telefont ajánlanátok számom?

(#60768) Dave™ válasza HRicky (#60767) üzenetére


Dave™
nagyúr

A LED-es értesítőnél ki is esett a Windows Phone, pedig gördülékenynek igazán gördülékeny.

Viszont a Lumiák többsége tudja a glance screent (információk/értesítések megjelenítése készenléti lezárt állapotban a kijelzőn), ez sokkal informatívabb mint a LED, ha ez is belefér.

[ Szerkesztve ]

(#60769) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!
25K-ig bezárólag mik azok a telók, amik otg képesek (esetleg T-nél is kapható)?

#?*@&!

(#60770) HRicky válasza Dave™ (#60768) üzenetére


HRicky
tag

Igen ez is belefér. Miket ajánlanál?

(#60771) pengwin válasza whYz (#60762) üzenetére


pengwin
addikt

"Mitol lenne ios koppintas?"
Ikonok, menürendszer szerkezete, a menük betűstílusa, grafikája... emellett pl. a MiPad gsmarena-s tesztjében joggal panaszkodtak arra, hogy egy egyébként kiváló termék túlságosan is iPad-nek akar látszani.
Oké, hogy a MIUI témázható, és bizonyos funkciók gyorsabban belekerültek, mint az iOS-be, de ez nem nagy meglepetés, tekintve, hogy az utóbbi csak évente kap nagyobb frissítést. Viszont megkérdezném, hogy melyik is volt előbb?
Off vége
P.S.: Sosem vennék iPhone-t, viszont tetszik a MIUI, jó is, de attól még másolat.

Üdv, pengwin

(#60772) Dave™ válasza HRicky (#60770) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem per pillanat nincs nagy választék WP-ből a T-nél, a Lumia 930 ami high-end, de ennek megfelelően drága is és ebben technikai okok miatt nincs glance, de hamarosan jön (remélhetőleg a T-hez is) a Lumia 730, ami egy kellemes középkategóriás telefon lesz. Vagy hasonló tudást kapsz kicsit jobb körítéssel a Lumia 925 személyében, amit a T szerintem már nem forgalmaz kb. egy hónapja, de cserében elég jó áron hozzá lehet jutni függetlenül.

(#60773) pengwin válasza zeusz55 (#60761) üzenetére


pengwin
addikt

20k-ért nem igazán kaphatsz használható Androidos készüléket, az a bolt pedig... miért pont onnan vennéd?
Echtes Ungarisches Schufni-GSM, az se biztos, hogy független készüléket kapsz, a garancia meg valószínűleg csak WC-papírnak lesz jó, de ahhoz meg túl kemény...

Üdv, pengwin

(#60774) whYz válasza pengwin (#60771) üzenetére


whYz
addikt

Lehet, hogy par termekuk kinezetben hasonlit egymasra, de a miui tobb dologban is az ios elott van/volt. Maradjunk annyiban, hogy egymas mellett haladnak es mindketto atvesz otleteket a masiktol kisebb vagy nagyobb mertekben.

(#60776) ZÁEL válasza whYz (#60759) üzenetére


ZÁEL
tag

Fin gom sincs, hogy mit beszélsz ezzel a miáuval.
Még sosem hallottam róla, szóval nem kell félned tőle, hogy bármit is terjesztenék. ;)
Én csak tanácsért jöttem ide.
Arra lennék kíváncsi, hogy 100 ezerért milyen kártyafüggelten telefont tudtok javasolni.
WP8.1 és Androidban gondolkodom.
Nos? :)

(#60777) hajnerk1337


hajnerk1337
csendes tag

Üdv!

Új telefont szeretnék vásárolni és ehhez kérnék egy kis segítséget. Egy Samsung galaxy S3-at tervezek lecserélni. Telenoros előfizetés keretében kedvezményesen vásárolok így high-end készüléket keresek. Az általam kiszemelt telefon az egy HTC One M8. Az lenne a kérdésem, hogy ilyen árban, mint az M8 van, tudtok-e ajánlani jobbat, vagy esetleg fognak-e mostanság piacra dobni olyan telefont amit érdemes lehet megvárnom?!

Előre is köszönöm.

(#60778) Dave™ válasza ZÁEL (#60776) üzenetére


Dave™
nagyúr

A wp-s részre: Lumia 925, vagy várd meg a hamarosan érkező 730/830-at. A 925 és a 730 hasonló tudást ad, a 830-ban komolyabb kamera lesz és valószínűleg erősebb hardver. Sebességre és folyamatosságra a 925-tel sincs semmi gond, hiába régebbi modell, az újabbak viszont takarékosabban bánnak az akkuval. Viszont még 1-2 hónap meglesz, mire ideérnek.

(#60779) batai15 válasza hajnerk1337 (#60777) üzenetére


batai15
félisten

Ha az ár mindegy, akkor m8. Brutális telefon,személyes tapasztalat.
Ha lenne pénzem én is ezt venném.

[ Szerkesztve ]

(#60780) w333 válasza hajnerk1337 (#60777) üzenetére


w333
félisten

+1 a HTC M8 -ra ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60781) zeusz55 válasza pengwin (#60773) üzenetére


zeusz55
senior tag

OK köszi, akkor a bolttól és az ártól tekintsünk el, az ár legyen olyan 30-50 maxx!! Így melyik típus a megfelelő a leírásomnak!?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#60782) batai15 válasza zeusz55 (#60781) üzenetére


batai15
félisten

55ért red mi 1s
.50 alatt talk 5h.

[ Szerkesztve ]

(#60783) HRicky


HRicky
tag

Melyik a jobb?

S3 LTE vagy LG G2 mini vagy S4 mini?

Indoklást is kérnék ha lehet.

(#60784) Viktor0610 válasza HRicky (#60783) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A legtöbb memória és a legjobb felbontású kijelző miatt S3 LTE.

Samsung Galaxy A54

(#60785) w333 válasza HRicky (#60783) üzenetére


w333
félisten

S3 LTE ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60786) HRicky


HRicky
tag

S3 LTE megkapja a Kitkat-et?

(#60787) Viktor0610 válasza HRicky (#60786) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eszerint igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#60788) trialboj válasza Hunt3r22 (#60757) üzenetére


trialboj
őstag

:)) kösz, de ez elég tömör volt. Nem lehetne pár szóban mégis indokolni? Az s3-at nem fogják támogatni a következő szoftverfrissítések, vagy nem gyártanak hozzá több kiegészítőt? Számomra ezek a lényeges dolgok, és nem az hogy 30k-t érjen el a benchmarkokban, és 6 játékot tudjon futtatni szimultán miközben még skypeolok a szomszéddal is.

Szóval valami olyasmi érdekelne ami nem a specifikációkra vonatkozik, és az összehasonlítási videókban nem térnek ki rá. pl meddig lesz támogatott stb.

Köszönet előre is

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#60789) w333 válasza HRicky (#60786) üzenetére


w333
félisten

Nem ... nem hinném hogy megkapja :(

Azóta már változtattak rajta és az S3 Neo fogja megkapni ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60790) kali válasza trialboj (#60788) üzenetére


kali
legenda

szia,

az s3 esetén már felejtős a szoftveres támogatás, meg úgy általánosságban is mindenben jobb az s4, erősebb hardveresen, nagyobb tudással bír, jobb akkumulátoros üzemidővel, és még lehetne sorolni.

(#60791) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Maximum 40.000 Ft-ért melyik telefont érdemes megvenni? Androidos legyen, ezt szeretnék. Ennyi a kerete a vásárlónak. Nézegette az Lg L65, ez jó? Vagy van ennél jobb is ebben az ársávban? Köszönöm

(#60792) norbert1998 válasza nobiand (#60791) üzenetére


norbert1998
veterán

azért egy l70-et érdemes lenne legalább megpályázni :K

(#60793) nobiand válasza norbert1998 (#60792) üzenetére


nobiand
aktív tag

Miben tér el a két készülék? Összehasonlítottam őket, de nagyon nem találtam difit. Csak a kameránál írják az L70-nél, hogy autofocus.

(#60794) norbert1998 válasza nobiand (#60793) üzenetére


norbert1998
veterán

hát, akkor ezek szerint az :DDD

mindjárt pontosabban utánanézek

sem. tök ugyanaz a kettő. fene tudja, mi a különbség :W :W

viktor: jaaaa :Y :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#60795) Viktor0610 válasza nobiand (#60793) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kijelzőben két tized col. ;]

Samsung Galaxy A54

(#60796) ZÁEL válasza Dave™ (#60778) üzenetére


ZÁEL
tag

Köszönöm szépen a segítséget!

(#60797) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Tudja valaki, hogy az emag-nál gyártó garancia van telefonokra vagy ez is bolti? Konkrétan ezt a telefont néztem ki [link]

Vagy érdemesebb máshonnan megvenni?

(#60798) nobiand válasza Viktor0610 (#60795) üzenetére


nobiand
aktív tag

Na ezt pont nem láttam, vagy csak átsiklottam felette :)

(#60799) w333 válasza Faith (#60797) üzenetére


w333
félisten

Ugyan olyan bolti garancia mint Media M. esetén :D
Érdekes hogy ettől senki sem fél, nem kis zug gsm boltról beszélünk :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60800) Viktor0610 válasza w333 (#60799) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, mert míg a Media Marktban vásárolt készüléket (pl. Samsung) viheted a gyártói márkaszervizbe, az eMAG-nál vásárolt készülékekre tudtommal bolti garancia van.

(Nem mondom, hogy egyenlő a pikk-pakk felszívódós boltok garanciájával, de azért a gyári gar. mégis csak gyári gar. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.