Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok! S4 minit szeretnék venni, tudnátok egy megbízható és olcsó helyet Bp.-en.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#59202) Smile8822 válasza -Faceless- (#59193) üzenetére


Smile8822
senior tag

Értem .
Köszi :)
De szerintem a note 3 is elég csúcs ;)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#59203) norbert1998 válasza Kelvin (#59201) üzenetére


norbert1998
veterán

Szolgáltató,a gyári gari miatt,amúgy a főoldal banner listájában van néhány, azok jók.

(#59204) Bachi84 válasza s4tch (#59199) üzenetére


Bachi84
csendes tag

Köszönöm szépen :)!

Én se látom annyira rossznak a wpt sőt a visszafogottság kifejezetten tetszik is :) a szoftver kínálat sztem nagyjából ok, amiket mindennap használok azok ott is vannak...

Szerintetek a 630 megállja helyét a két droidos telefonnal szemben?

(igazából a 925 felé húz a szívem de az lehet sok lenne anyagilag :( )

(#59205) hroberto válasza Bachi84 (#59204) üzenetére


hroberto
veterán

A G2 mini azért erősebb mint a 630, viszont jóval drágább is. Legalább egy húszezressel. :)
A 630-at gyári garival is olcsóbban tudod megvenni, mint a G2 minit sufni GSM garanciával. Itt most kártyafüggetlen árakra gondoltam, szolgáltatói kedvezményekkel más lehet a helyzet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#59206) Bachi84 válasza hroberto (#59205) üzenetére


Bachi84
csendes tag

Hát az még épp belefér az a plussz húsz :)

Igazából vodánál maradnék, ott árban most forma-forma a két teló...

Akkor lehet G2 lesz remélem ez azért tartósabb lesz mint G300 volt...

(#59207) tvamos válasza Bachi84 (#59206) üzenetére


tvamos
nagyúr

Egyertelmu a valasztas akkor, a G2 egy sokkal jobb keszulek. Szerintem azt vedd!
Az en tapasztalatom az, hogy az 512 MB RAM a WP-nek sem eleg.

--------

Olyan sok itt az elegedett WP felhasznalo, igazan javasolhatnatok egy jo bicajos navit!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#59208) maggi1886076 válasza tvamos (#59207) üzenetére


maggi1886076
addikt

átlag felhasználásra elég. Jobban elég a WP-nek az 512mb ram, mint az androidnak. Aki csak telefonol egyszer-egyszer facebook, arra elég.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#59209) tvamos válasza maggi1886076 (#59208) üzenetére


tvamos
nagyúr

Arra eleg a droidon is a fel gb ram. Ketto is van a kozvetlen kornyezetemben, es megy, akar miti s mondtok. Latom! Az egyiken meg nevigal is a tesom!
Nekem itt a Lumia 620... Ez nem jobb!!!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#59210) -Faceless- válasza maggi1886076 (#59208) üzenetére


-Faceless-
őstag

Többre is, én speciel rendszeresen szoktam játszani vele, mivel ki lövi a nem használt appokat, és a 4 magos s400 éppen elég erős, ha kilépek is viszonylag elég fürgén meg tud nyitni mindent. Maximum a hardcore játékok száma, ami negatívum lehetne.

(#59211) maggi1886076 válasza tvamos (#59209) üzenetére


maggi1886076
addikt

elégnek elég, de wp-n legalább a névjegyzék görgetése lagg mentes. droidon ez 512mb rammal nem modható el. lásd xperia e, e1. egy vállalhatatlan kacat.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#59212) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Segítsetek légyszi.

[link]

:R

(#59213) meroly válasza tboy93 (#59212) üzenetére


meroly
veterán

Válaszoltam ott.

Impossible is nothing

(#59214) Garada válasza tboy93 (#59212) üzenetére


Garada
őstag

Egyből felismertem ez ugye egy HTC Desire HD az első és egyben utolsó HTC telefonom volt nagyon bejött.
#59213:Én megállapításom szerint egy Desire HD nekem legalábbis nagyon hajaz rá.

[ Szerkesztve ]

(#59215) Hooper válasza -Faceless- (#59190) üzenetére


Hooper
őstag

köszönöm szépen a válaszod.
Szétnézek! :R

[ Szerkesztve ]

(#59216) tboy93


tboy93
nagyúr

Hűha most akkor melyik? :DDD csúnya dolog lenne más ROM-ot rápakolni :U

(#59217) Bachi84 válasza tvamos (#59207) üzenetére


Bachi84
csendes tag

Köszönöm szépen egyre inkább hajlok az LG felé! :)

(#59218) norbert1998 válasza Bachi84 (#59217) üzenetére


norbert1998
veterán

Vedd azt, jó cucc

(#59219) SocketA


SocketA
aktív tag

Sziasztok!

Kérlek, hogy ajánljatok nekem valami jó mobiltelefont az alábbi elképzelések alapján:

- Főleg a kína mobilok érdekelnek, de bármi szóba jöhet.

- T-mobile -os vagyok, előfizetés nélkül. Szóval vagy T vagy független.

- Új vagy használt mindegy. Jó lenne Mo-i garancia rá, de tudom, hogy ezeknel a telefonoknál ez nem nagyon lehetséges. Talán ezért használt jobb is lenne, hisz' az már bizonyított :D

- Árfekvés legyen 50eFt-ig. De ha valami megéri az árát lehet több!

- Felhasználás: Nekem a legfontosabb lenne egy jó kamera, amivel éjjel és nappal is jó képeket tudnék csinálni. Illetve fontos lenne, hogy ne kelljen órákat várni, míg a fotóalbum betöltődik. Más elvárásom nincs. Lehet 4 vagy 8 magos, 1 vagy 2 Gb RAM, csak ne nagyon akadjon.

- Szép kijelző (lehetőleg HD IPS), de ne legyen túl nagy! Zsebbe férjen el.

- Jó lenne a Dual Sim, de most még nem féltétlenül szempont

Nekem márkából kedvenc a Lenovo, de ott a fényképező nem nagyon remekel. De jöhetnek az igazi kínai márkák is, pl az iNew V3 videó alapján tetszik. Vagy Zopo, Jiayu, THL, stb stb...

Előre is köszönöm! ;)

(#59220) tboy93 válasza SocketA (#59219) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! nekem nagyon sok kínai mobilom volt, THL, ZTE, Zopo és találkoztam Elephone-al, Amoi-val, Goophone-al stb, 20 ezres árkategóriától 100 ezresig, de a kamera az összesben szutyok. Kb ugyanazt a modult rakják az összesbe, jó fénynél még elfogadható képeket csinálnak, de ha rosszabbak a fényviszonyok akkor teljes halál. Sötétben dettó. Ahol a Nexus5-el normális képet csinálok sötétben ott mondjuk egy Zopo ZP990 (egykori zászlóshajója a cégnek) már felismerhetetlen képet csinál. Ha jó kamera kell el kell felejteni a kínából rendelt mobilokat vagy kompromisszumot kell kötni. Ha olcsó, gyors, bizonyos körülmények között jó képeket készítő telefon kell akkor jöhet kínából, ha lassabb, drágább, jobb képek kellenek akkor itthon kell nézni valami márkásabbat (pl Sony)

(#59221) SocketA válasza tboy93 (#59220) üzenetére


SocketA
aktív tag

Hat igen, en nezegettem a teszteket, es nem sok kulonbseg van a 8mpix meg a 41mpix-es Nokia kozott. (Tudom, hogy amugysem ez szamit igazan).
Sony-bol mit tudnal ajanlani? Amugy azt latom, hogy a legtobb kinai mobilba Sony optika van.

Neztem a Newman K1-es mobilt, mert nagyon olcso, de lehuztak a kamerat. En lattam par fotot, es bar a kep nem eles, de a szinei nagyon tetszenek. Nincs a sokasos feheregyensuly problema.

Meg regebben volt valami olyan telefon, amire lehetett plusz optikat tenni. Van most ilyen?

(#59222) newlinechar


newlinechar
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem okostelefon vásárlás ügyben. A következőket szeretném:

- Árkategória kb max 50-ig
- Új
- Lehet független vagy t-mobile függő. Garancia legyen rá mindenképp, és van SIM-em, tehát nem akarok ilyen előfizetéses kamut, hogy 1 Ft.
- Mire használnád?
Telefon, SMS, e-mail, nagyon fontos, hogy jó zeneminőség legyen, sokat hallgatok zenét; navigáció (GPS). Emiatt az lenne a jó, ha glonassos lenne (+A-GPS). Legyen legalább 3.5", de azért jobban örülnék egy 3.8" vagy 4" esnek. Ezek a legfontosabbak, most jönnek még a picit alacsonyabb prioritású dolgok:
aksi, fényképezés
És persze ami azért marha fontos, hogy megbízható minőség legyen.

Alapvetően most SAMSUNG-on gondolkozok, fontos, hogy Androidos legyen. Ha valaki tud más versenyképes márkát, akkor lehet olyan is (pl HTC-ben nincs glonass)

Én a következőkre gondoltam eddig:
S. Ace 2: 30200 Ft
S. Ace 3: 39900 Ft
S. S3 mini 41600 Ft
Azon töprengek, hogy esetleg lehet, hogy még olcsóbban is van jó telefon. Illetve olyan véleményekre is kíváncsi vagyok, melyek e 3 közül mondják meg, hogy ha már ezekből valamit, akkor melyiket (pl megéri-e a +10.000 Ft). Nagyon köszönöm!

(#59223) tboy93 válasza SocketA (#59221) üzenetére


tboy93
nagyúr

MPX semmit sem számít. A 8mpx-es nexusom rongyá veri a 13mpx-es kínai kamerákat (pl a régi zopo-mat). Nem tudom milyen sony optika lehet a kínai telefonokban, ha egyáltalán az van bennük, de pl itt van anya xperia L-je, összes se lehet hasonlítani a képeit a kínai telókéval. Én az alsó-közép kategóriás itthoni telókkal nem vagyok képben, csak épp beleolvastam a topikba azért írtam neked :) Biztos tudnak neked itt jókat ajánlani, de mondom ha a kínai telefonok között keresgélsz, fényképeket nem fogsz csinálni. Az megint más kérdés, hogy a tesztelő lő 3 képet kint a napon jó körülmények között, meg mondjuk neked kell csinálni este egy buliban vagy bent a szobában mesterséges fényviszonyok között... A másik dolog, hogy a kínai telefonokon a vaku csak dísz. És ez teljesen komoly, a 80 ezres készüléken ugyan olyan szar a vaku mint a 20 ezresen, kb. egy sima led, nem ér semmit. A noname gyártókat meg felejtsd el nagyon gyorsan (newman, elephone, goophone stb.) mert szopóroller lesz. Eddigi tapasztalataim alapján márkásabb telefont ajánlott venni, hiába jobb a specifikációja a nonameknek, nem véletlenül. A noname szarokkal biztos hogy gáz lesz, eddig találkoztam hanghibás inew-al, kiesett usb-s elephone-al, kiesett usb-s képhibás goophone-al stb. Zopo, THL, Amoi, ZTE , Jiayu az ajánlottak.

majd aki otthonos itt, az tud adni tanácsot mit vegyél itthon, ha tényleg a kamera a legfontosabb :K

(#59224) Devas válasza newlinechar (#59222) üzenetére


Devas
őstag

LGL70 40-ért függetlenül esetleg?
Vagy ugyanennyiért Moto E ha nem zavar a kamerája.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#59225) fradimil3


fradimil3
tag

Lumia 820-nál mennyivel jobb a 920? Esetleg 925?
Sokkal jobbak, vagy nem éri meg többet fizetni értük?

(#59226) norbert1998 válasza SocketA (#59219) üzenetére


norbert1998
veterán

Xiaomi redmi 1s

Newlinetech: ace3 ,de csakis lte verzió. Moto e, l70

(#59227) Keil Walker válasza SocketA (#59219) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Ha mazlid van t-nél tudsz venni Nokia lumia 820-at.
Kínai telefon magyar garival: xiaomi redmi 1s. Jó telefon, de a kamera itt se túl jó.

[ Szerkesztve ]

(#59228) hroberto válasza fradimil3 (#59225) üzenetére


hroberto
veterán

Hardveresen ugyanaz mindhárom telefon. A kamerában már sokkal jobb a 920, és még inkább a 925.
Kijelző felbontásban és méretben is nagyobb a 925/925.
Belső tárterületben a 920 viszi a prímet (32GB), 925 (16), 820 (8, de bővíthető).
Én a 925-öt venném (szerintem az a legszebb), de kérdés, hogy mennyivel kerül többe mint a 820 vagy a 920.

Ja, és még a 920-ban alapból benn a tekercs a vezeték nélküli töltéshez. A másik kettőn ez külön hátlappal oldható meg.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#59229) Dave™ válasza fradimil3 (#59225) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem sokkal, és ha nem zavar a 920-nál, hogy vastagabb, nagyobb és nehezebb mint a 925, akkor szerintem az a jobb választás. A 820-hoz képest pro az előbb említettek mellett, hogy a jóval nagyobb felbontás mellett RGB IPS kijelző van, nem pentile amoled. A 820 egyetlen előnye az SD kártya.

Most nyomtam végig egy két hetes nyaralást a 920-szal, csak ezzel fényképeztem, videóztam, és összességében nagyon jól szerepelt. A 925-tel nem ment volna a dolog ilyen simán, mert a végére 6 giga szabad helyem maradt, a 925-tel itt már mínuszban lettem volna :) Plusz esténként csak ráteszem a vezeték nélküli töltőre, és amennyibe kerülne csak a hátlap, annyiból kijön a töltő. A 925 viszont suerintem is szebb, és jóval karcsúbb, csak sajnos ennek komoly ára van felszereltségben. Én emiatt döntöttem a 920 mellett, de lehet nálad máshol vannak a hangsúlyok, nézd meg élőben őket.

(#59230) SocketA válasza tboy93 (#59223) üzenetére


SocketA
aktív tag

(#59223) tboy93 Koszonom! ZTE V5-rol velemeny?

(#59227) Keil Walker 820-rol ezt irjak: "Nos, a képek nem túl jók, és azt hiszem, hogy akkor meglehetősen visszafogottan nyilvánítottam véleményt. "

(#59231) istnag válasza SocketA (#59230) üzenetére


istnag
addikt

Attól függ mihez viszonyítjuk.
Nekem volt 820, a kínai telefonokat mindegyikét agyonverte/veri kamerában, de, ha mondjuk egy Z10-hez / G2 -höz / HTC One S-hez hasonlítom (pedig egyik sem a kemrájáról híres), akkor tényleg elég nehéz valami jót találni a 820 képeiben.

[ Szerkesztve ]

(#59232) fradimil3 válasza Dave™ (#59229) üzenetére


fradimil3
tag

az ár is elég fontos szempont, sajnos:)

(#59233) SocketA válasza norbert1998 (#59226) üzenetére


SocketA
aktív tag

Xiaomi redmi 1s-rol se a legjobbakat irjak, bar a tesztkepek tetszenek.

(#59234) hroberto válasza SocketA (#59230) üzenetére


hroberto
veterán

A 820-ról közel két éve írták azt amit idéztél. Azóta sokat javítottak a kamera szoftveren. Valamint akkor még nem volt Nokia Camera sem.
Szóval bőven vállalható képeket lehet vele lőni manapság. Persze a 920/925 ebben a tekintetben sokkal jobb nála.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#59235) Dave™ válasza fradimil3 (#59232) üzenetére


Dave™
nagyúr

Gondolom nem két hónapra vennéd, szóval talán megéri még hozzátenni. Én tuti nem vennék 820-at, az mostanra már közel alsó kategória, míg a 920/5 erős közép, időtállóbb. Plusz szerintem a 820 az egyik legrondább Lumia, de ez persze szubjektív :)

(#59236) SocketA válasza hroberto (#59234) üzenetére


SocketA
aktív tag

Paromnak van egy 610-ese, es eleinte tetszett a Windows, de aztan melyebb hasznalat utan nem tetszett, hogy ennyire zart rendszer.

Az en kis Xperiam-on meg mar jopar fozott ROM jart, vannak kedvenc alkalmazasaim, szoval ha lehet maradnek az Androidnal... pedig rohadtul utalom. De egy erosebb vassal biztos jobb lesz majd.

(#59237) musculus válasza norbert1998 (#59171) üzenetére


musculus
tag

Köszönöm, akkor a LG L90, Xiaomi Redmi 1s, Prestigio MultiPhone 5503, Alcatel One Touch Idol, WayteQ 5H közül a Redmi lesz a haverom.
THX :R

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#59238) quailstorm válasza SocketA (#59236) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Végülis a Lumia 610 csak a világ leggyengébb WP-s modellje, egy olyan rendszerrel ami csak egy UI teszt volt és már 2-3 éve elfelejtette mindenki :W
Ez olyan mintha most egy T-mobile pulse alapján mondanád meg milyen a droid :U

De az igaz hogy a WP-hez nem találsz főzött ROMot. Max devunlock, Microsoft frissítések AZONNAL.

[ Szerkesztve ]

(#59239) Keil Walker válasza SocketA (#59236) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Legolcsóbb androidos teló vállalható kamerával talán az LG g2 mini, de az több mint 50.

[ Szerkesztve ]

(#59240) s4tch válasza SocketA (#59233) üzenetére


s4tch
veterán

Nem túl erős kamerafon.

Középkategóriában talán a G2 Mini készít a közepesnél jobb képeket, nem igazán van olyan telefon, ami kiemelkedne a mezőnyből. Esetleg a Xiaomi Mi2-t nézd meg, ha találsz belőle elfogadható áron. Létezik hozzá RAW-ban fotózó program, ami főleg az utólagos szerkesztés szempontjából nagyságrendekkel több lehetőséget hordoz, mint egy sima jpeg.

(#59241) norbert1998 válasza SocketA (#59233) üzenetére


norbert1998
veterán

És mik is a gondok vele? A xiaomi egyik legjobb ,ha nem a legjobkínai gyarto

(#59242) SocketA válasza Keil Walker (#59239) üzenetére


SocketA
aktív tag

(#59240) s4tch és (#59239) Keil Walker Igen, ez a G2 mini nem is olyan rossz.

(#59241) norbert1998 Nekem tetszenek a kepek, teszt irja: "De azért ez a produkció messze van attól, amit a kategória élmezőnyének tarthatunk, persze összességében elmegy ez is, de elég sok a korlát, s ezen a külön kapcsolható éjszakai mód, vagy a HDR sem segít."

(#59238) quailstorm Oszinte leszek: En is kaptam egy Lumiat, de egyszeruen lusta voltam "atkoltozni" Androidrol Windows-ra.
Nem mondom rossznak, csak furcsa a sok "butykoles" utan a zart rendszer. Plane, hogy amikor meg regebben probalgattam nagyon keves alkalmazas volt az Androidhoz kepest.

(#59243) quailstorm válasza SocketA (#59242) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Droidra is elég lenne az alkalmazások tízezred része, lehet annyi se kell. MS feloldotta a korlátozást, szemét az már van bőven.
De a rendszer fejlődik, meg felfedezik a külsősök is hogy létezik.

De meggyőzni nem akarlak, csak nem a 610 alapján kell megítélni.

(#59244) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Venni akarok egy LG G2 telefont, de most vettem eszre, hogy ebbol van 16GB es 32GB-os verzio.
Van valami kulonbseg a 16GB es 32GB-os kozott a tarhely mereten kivul?
A 32GB-os verzio melyik orszagokba keszult?

(#59245) s4tch válasza SocketA (#59242) üzenetére


s4tch
veterán

A Mi2-t azért ne hagyd ki. Talán ki lehet fogni belőle egy jó vételt, és a RAW mód azért nem szokványos a csúcskategóriában sem, nem beszélve a középkategóriás telefonokról.

(#59246) w.miki


w.miki
veterán

ezt nem tudom, hol kérdezzem meg, ide írom:
Szerintetek van olyan fólia, telefontok, vagy más kiegészítő, amivel egy kapacitív érintős okos telefon (mű)körömmel is használható? Vagy aki ilyet szeretne, annak muszáj rezisztív telefont vennie?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#59247) istnag válasza w.miki (#59246) üzenetére


istnag
addikt

(#59248) w.miki válasza istnag (#59247) üzenetére


w.miki
veterán

a toll külön macera, elővenni, bűvészkedni vele, eltenni, más megoldás nincs (mű)körmös használathoz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#59249) s4tch válasza w.miki (#59248) üzenetére


s4tch
veterán

Ilyen van, de gondolom, ez is macera. Leginkább olyan telefont kell venni, amelyik támogatja a kesztyűs használatot; azok működnek körmökkel is.

(#59250) newlinechar


newlinechar
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem okostelefon vásárlás ügyben. A következőket szeretném:

- Árkategória kb max 50-ig
- Új
- Lehet független vagy t-mobile függő. Garancia legyen rá mindenképp, és van SIM-em, tehát nem akarok ilyen előfizetéses kamut, hogy 1 Ft.
- A következőkre használnám:
Telefon, SMS, e-mail, nagyon fontos, hogy jó zeneminőség legyen, sokat hallgatok zenét; navigáció (GPS). Emiatt az lenne a jó, ha glonassos lenne (+A-GPS). Legyen legalább 3.5", de azért jobban örülnék egy 3.8" vagy 4" esnek. Ezek a legfontosabbak, most jönnek még a picit alacsonyabb prioritású dolgok:
aksi, fényképezés
És persze ami azért marha fontos, hogy megbízható minőség legyen.

Alapvetően most SAMSUNG-on gondolkozok, fontos, hogy Androidos legyen. Ha valaki tud más versenyképes márkát, akkor lehet olyan is (pl HTC-ben nincs glonass)

Én a következőkre gondoltam eddig:
S. Ace 2: 30200 Ft
S. Ace 3: 39900 Ft
S. S3 mini 41600 Ft
Azon töprengek, hogy esetleg lehet, hogy még olcsóbban is van jó telefon. Illetve olyan véleményekre is kíváncsi vagyok, melyek e 3 közül mondják meg, hogy ha már ezekből valamit, akkor melyiket (pl megéri-e a +10.000 Ft). Nagyon köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.