Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) mtcob válasza fntastic (#35347) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem egy használt LG L9 vagy LG 4X HD bőven megteszi :K vagy ugye a már említett Galaxy Nexus ;)
Szerk: a kínából rendelés úgy néz ki hogy kinézel egy telefont előreutalod az árát és ~2-3 hét alatt kiszállítják ... Viszont: garancia nem igazán van, vagy max úgy hogy visszapostázod kínába és vársz a telefonra pár hónapot mire megjavítják...:(

Ja és most jut eszembe Expansysnál ~58k az Acer CloudMobile, nagyon erős telefon, HD kijelző és fém ház....ha belefér még az árba azt vedd....:K

[ Szerkesztve ]

(#35352) istnag válasza fntastic (#35350) üzenetére


istnag
addikt

Ismerősömnek nemrég kb 2 hónapja vettük meg ezt a telefont:

[link]

Jelenleg is nagyon jól el van vele. Nyilván a kinézet szubjektív,de frissítések is jöttek rá és amúgy is friss szoftverrel érkezett.
Nan topikja is, itt ph-n.
Hátrány:
-garanciális ügyintézés körülményes
-kb 3-4 hét a szállítás

Másik ismerős,ilyet rendelt:
[link]

Ez még nem érkezett meg,nem tudok róla mit mondani.

Persze van többféle is,rengeteg. Azon az oldalon körül is nézhetsz,de légy óvatos.

[ Szerkesztve ]

(#35353) freestailo válasza fntastic (#35350) üzenetére


freestailo
őstag

tegnap rendeltem egy ilyet: Jiayu G3T

garancia az annyiban necces hogy vissza kell küldeni a gépet ha valami baj van, van ahol a bolt állja a költséget, de van olyan bolt is ahol neked kell fizetni a visszaküldést.

Viszont 4x1,5Ghz, 1 Giga RAM, IPS kijelző, fém váz, egész korrekt kis gép....

[ Szerkesztve ]

(#35354) tzsolesz válasza RootRulez (#35349) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát oszt míííír???? :)

[link]

[link]

[link]

(#35355) A_ScHuLcZ válasza istnag (#35329) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Nexus 4
HTC Desire X
Samsung S4 mini
Sony Xperia S
Sony Xperia SP

Hirtelen ezeket találtam, amik jók lehetnek és még beleférhetnek a keretbe, ezután olvasok még utánuk. Melyiket ajánlanátok?

Innen fogunk választani, csak a mi ajánlatunkban még szerepel a Desire X is kerek 37k-ért 2 éves hűség esetén, mi még választhatunk olyat is.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#35356) mtcob válasza A_ScHuLcZ (#35355) üzenetére


mtcob
senior tag

Egyértelmű :K Nexus 4!!! Prémium összeszerelés, a hardver bőven jó még 2 évig, frissítéseket kapja azonnal....hidd el sokkalta jobb bármelyik felsoroltnál ;) A Desire X egy elég gyenge telefon, nem frissítik, a hardver se erős benne....RAM ból is kevesebb az ajánlottnál...nem említhető egy lapon semmilyen téren a nexus 4 el :N

[ Szerkesztve ]

(#35357) istnag válasza A_ScHuLcZ (#35355) üzenetére


istnag
addikt

Én a 3-as és az 5-ös közt vacillálnék.

(#35358) RootRulez válasza tzsolesz (#35354) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, átgondolom... Túl nagy kijelzőt sem szeretnék... :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#35359) w333 válasza RootRulez (#35358) üzenetére


w333
félisten

Nexus 4 -el jól jársz nagyon :K csak siess mert nagyon fogyóban van ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35360) A_ScHuLcZ válasza mtcob (#35356) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

bigpeace, w333: én is afelé hajlok jelenleg, itt van előttem a tesztkészülék, azt nyomkodom, eddig elég meggyőző, és vonzó a 2 évig érkező frissítések hangzása is.
A Sony Xperia P ára adott, a fennmaradó összeget kell ráfizetnem, ha drágább készüléket szeretnék, és ez a Nexus még beleférhet 55k-s ráfizetéssel.
A Sense felület kicsit hiányozni fog, de azt hiszem valahogy túl fogom élni. :)
A hangját meghallgattam volna szívesen a voodoo sound driveres Galaxy S-emhez képest, de sajnos ma épp otthon felejtettem a jó kis fülesemet. :( Remélem holnap lesz még rá alkalmam, hogy meghallgassam.

Sony-k sem rosszak, van előtte egy Xperia S és egy Ion, utóbbi eléggé akadozik, de az S nem rossz így elsőre, viszont nincsenek tapasztalataim a Sonyval.
Ami még szóba jöhetne, az az LG Optimus 4X HD vagy az Optimus G, de az LG-ről sok jót nem hallottam mostanában.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#35361) w333 válasza A_ScHuLcZ (#35360) üzenetére


w333
félisten

de az LG-ről sok jót nem hallottam mostanában.

Pedig mostanában nagyon is rendben vannak, sőt egyre jobbak ! :K
Nem véletlen hogy feljöttek a 3 -dik helyre, Sony pedig valahol a 6-7 helyen van !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35362) tzsolesz válasza RootRulez (#35358) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem, majd átgondolod. :)

(#35363) mtcob válasza A_ScHuLcZ (#35360) üzenetére


mtcob
senior tag

Pedig az LG jelenleg az a gyártó, aki nagyon jó minőségű és jó szoftverrel rendelkező telefonokat ad tudásukhoz képest nagyon jó áron :K Sony minőséget simán hozza, ráadásul az LG kijelzők sokkal szebbek mint a sony-k....szoftveresen is jobb az LG, sony hajlamos elég bugos szoftvereket kiadni...:( szóval ha nem nexus 4 lenne, akkor szerintem az Optimus G-t tedd második helyre ;)

(#35364) maggi1886076 válasza mtcob (#35363) üzenetére


maggi1886076
addikt

A kijelzőben igazad van. De a minőségről ne beszéljünk még, majd egy idő múlva. Reméljük összeszedi magát. De korábban csapni való telefonokat gyártott. Most megindult felfele.De ezt a felfelé ívelő tendenciát csak is a jó árazással tudja tartani és vissza szerezni a bizalmat.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35365) w333 válasza maggi1886076 (#35364) üzenetére


w333
félisten

Ne viccelj már ... LG -nek mindig is full prémium telefonjai voltak ! :K
Pl. LG KE970 (Shine) / BL20 és 40 (Chocolate) / KM900 (Arena) / LG Prada / stb. !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35366) mtcob válasza maggi1886076 (#35364) üzenetére


mtcob
senior tag

Hát azért egy Optimus G/G Pro/G2/Nexus 4 be nem nagyon lehet belekötni minőség terén...De mondhatnám akár a középkategóriás L9et vagy a 4X HD-t....ezek ha nem is prémium minőségűek, de azért bőven hozzák a kategóriájukban a többi telefon minőségét...;)

(#35367) maggi1886076 válasza mtcob (#35366) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nem mondtam, hogy bele lehet. de egy kis időt még várjunk. elég újak.a Nexus4-et ne vegyük bele, mert az gondolom kiemelt figyelmet kapott a Nexus név miatt.

(#35365) w333: Shine, Chocolate nem hiszem, hogy azok voltak. nem is voltak elterjedve. Prada? nem is tudom mikor hallottam róla utoljára. Arena az valóban jo volt! De aköré sem gyűlt tábor...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35368) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Bigpeace, w333, látom nektek Nexus van, viszont ott az LG felirat is. Ennek a teszttelefonnak a hátulján Samsung felirat díszeleg, és szintén nexus 4. Most akkor ez hogy is van, gyártót váltottak?

Szerk: Semmi, nem szóltam, ez itt egy Samsung Galaxy Nexus, nem a Nexus 4. :)

Ettől függetlenül ahogy írtam annyiért van 4 is, csak abból nem kaptunk tesztkészüléket.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#35369) tzsolesz válasza maggi1886076 (#35364) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát egy biztos. A Galaxy s2-től én eddig csak minőségibb telefonokkal találkoztam életemben.

ha lehet valamire mondani hogy gagyi akkor az az s2. Hidd el bármit veszel, egy áldás lesz azután. :K

Unokaöcsémnek volt egy évig kb. Sokat használtam én is. 1 hónap után úgy nézett ki, mint amit kutya szájából húztak ki. Pedig próbált rá vigyázni. Festék lekopott róla. A legkisebb ütésre repedt, sérült a háza. A hangja valami borzalom volt még fülessel is. Beszédhang az valahol a béka feneke alatt. A TW úgy laggolt rajta hogy idegfeszítő volt használni. Szóval nah.

LG-nek szinte minden készüléke minőségi.

[ Szerkesztve ]

(#35370) w333 válasza A_ScHuLcZ (#35368) üzenetére


w333
félisten

Galaxy Nexus minőségét / gyorsaságát szorozd meg 10 -el ami = Nexus 4 ;]

(#35367) maggi1886076

Shine és Aréna telefonom is volt, mindkettő full fémház és nagyon prémium ! :K

(#35371) maggi1886076

Persze használhatóság az már teljesen már kérdés, pl. a középső fémhenger és mindkét szélen a nyomógombok egy kicsit kényelmetlenek voltak, de ezen kívül maga a készük full prémium volt :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35371) maggi1886076 válasza tzsolesz (#35369) üzenetére


maggi1886076
addikt

te megint jobban tudod... volt LG-m. az utóbbi 3 évben nem vettem volna semmi pénzért.most talán már elérnek egy szintet. S2 egy nagyon jó telefon. az S3-nál jobban összerakott :U :P

(#35370) w333 : a shine-nak a használata egy katasztrófa volt. olcsó húsnak... nekem nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35372) Lecs@ válasza tzsolesz (#35369) üzenetére


Lecs@
addikt

+1. S3 Nagyon-nagyon gagyi.Gyerek homokozójáték műanyagból. És jobban pattog, mint egy bolha :DDD S2 prémium még ma is ! :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#35373) kali válasza tzsolesz (#35369) üzenetére


kali
legenda

biztos, hogy s2 volt az? :U
az s2 minőségével nincs gond!

[ Szerkesztve ]

(#35374) tzsolesz válasza maggi1886076 (#35371) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

az S3-nál jobban összerakott

Nah, ebben is egyt értünk.

Nekem a kezdetektől fogva lötyög az összes gomb. Sőt, a power gomb az olyan mint egy billenőkapcsoló, úgy vigyázok rá, hogy el hagyjam. Ha rezeg a teló, akkor Ő külön rezeg. :DDD
A hátlap illesztése kritikán aluli. Ha megnyomom home gombot, akkor kiad egy nagy reccsenő hangot. Mondom mi ez, hát a hátlap nyikorog, de kegyetlenül.

A volt középkatos Optimus Black-em és párom volt One P500-a sokkal de sokkal minőségibb ettől. Pedig ez 180K-val kezdett.

Tudod mi a minőségi? Párom Galaxy Note-ja. Nem mondom a hangja fülessel annak is borzalom, kihangosítva viszont nagyon szépen szól. A ház, a kijelző, a kávája, az oldala is nagyon minőségi.

szerk::
Srácok S2 volt igen. Mondom, hogy gagyi és kész. Nem a levegőbe beszélek. Egy Optimus 2X, vagy egy Black mérföldeket ver rá.

[ Szerkesztve ]

(#35375) w333 válasza Lecs@ (#35372) üzenetére


w333
félisten

Ez így van ezzel egyetértek, volt S3 LTE telefonom és tényleg sajnos nagyon olcsó műanyagból van és akármennyire is vigyáztam rá kb. 1 hónap alatt úgy nézett ki mint más telefonjaim 1 év alatt, fogtam kezemben S2 -t és szerintem is 10X minőségibb mint az S3 de még az S4 -től is :K

(#35374) tzsolesz

Ha rezeg a teló, akkor Ő külön rezeg.

Életre kelt a Power gomb ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35376) Lecs@ válasza w333 (#35375) üzenetére


Lecs@
addikt

Ennyi :)

512 GB

(#35377) zoleeno1 válasza tzsolesz (#35374) üzenetére


zoleeno1
addikt

De igen, a levegőbe beszélsz, másokat félre vezetve, mert S2 az eddig legjobban sikerült/össze rakott galaxy széria... Linkelj nekem egy olyan tesztet, ahol lehúzták volna... Lehet egy ilyen szubjektív véleményed, de ez a valósággal szöges ellentétben áll :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#35378) tzsolesz válasza zoleeno1 (#35377) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Inkább a Note. Párom már 2 hónapja használja és nagyon baba.

Az s2 szélei lepattogzanak, ettől úgy fog kinézni mint egy háborús veterán AK47-es. Szürreális.
A hangja számomra gagyi. A ház minősége sem üti meg nálam a mércét. A Black-em öcsém szerint is sokkal minőségibb cucc volt. Sőt, még párom régi Optimus One-ja is.
Nézegessetek meg több gyártótól telefont. Mert ha eddig szerintetek az S2 prémium, akkor nagyot fogtok nézni a jövőben. Ezt garantálom.

Bocs, a fekete az nem pattogzik, ezért vettem az S3-ból is feketét, bár a fehér jobban bejött volna.

[ Szerkesztve ]

(#35379) kali válasza tzsolesz (#35374) üzenetére


kali
legenda

butaságokat beszélsz, ráadásul olyanoknak próbálod eladni a dolgot, akik huzamosabb ideig használtak s2-t, mint például én is!
itteni fórumos tag vette meg az enyémet, akár el is mondhatja, hogy milyen kifogástalan állapotban adtam el számára úgy, hogy semmiféle védelmet (tok, fólia...stb) nem kapott, amíg nálam volt!
szándékosan is nehéz kinyírni; link (sok ilyen teszt van, önmagában csak s2, és más telefonokkal összehasonlítva is)
az lg is csak szeretne ennyire strapabíró telefont készíteni, mint az s2.

[ Szerkesztve ]

(#35380) w333 válasza tzsolesz (#35378) üzenetére


w333
félisten

Ez így van, pl Samsung szériában tényleg nagyon jó minőségű ! :K
De ha más gyártóval hasonlítsuk össze, akkor már teljesen más a helyzet !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35381) zoleeno1 válasza tzsolesz (#35378) üzenetére


zoleeno1
addikt

A note 1 ugyanabból az anyagból van, ugyanúgy összerakva, csak nagyobb kb :U
1 éve van nálam ez az s2, se karc, se lepattogás, semmi. A króm keret valóban hajlamos berepedezésre, az igaz, nálam még megúszta

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#35382) maggi1886076 válasza tzsolesz (#35378) üzenetére


maggi1886076
addikt

Írni akartam, hogy már több, mint 1 éve nálam van, és még egy karc sincs rajta.nem hogy kopás. a nóta amúgy ugyanaz, mint az S2 csak egy kicsit nagyobban.biztos vannak ennél minőségibb cuccok, de nekem ezzel sincs bajom.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35383) Lecs@ válasza kali (#35379) üzenetére


Lecs@
addikt

+1 a butaság mellett. S2 nagyon ott a Toppon, még a mai napig is anyaghasználatban ! :K Ismerősöm Blackjét el kellett adja, mert a szó szoros értelemben esett szét. :(

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#35384) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Na megint tele lett a topic a színvonalas és nagyon objektív véleményekkel.
Néha nem tudom, hogy eszement elfogultságból írtok össze-vissza, vagy egyszerűen csak hazudnak egyesek.

(#35385) tzsolesz válasza kali (#35379) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Megértelek téged is, és azt is, hogy ezek szerint nagy volt a szórás a gyártásnál. Nem is csodálkozom rajta.
Mennyi is ment el belőle 50-60 millió? vagy még több? Kérdem én hogyan lehet így minőséget produkálni?

Az is kiderült ebből, hogy Te ,és még sokan sokkal jobban tudtatok rá vigyázni a mindennapokban mint unokaöcsém.
Az S3-nál vannak szórások, de még mekkorák. De ezt te is tudod. :R

Lecs@ Mit csinált szegény Black-el, átment rajta teherautóval? Nézz már be a Black topic-ba, Mindenki visszasírja, annyira jól össze van rakva. Hülyeségeket nem én beszélek. Nem is mondtam hogy az S2 szét akart esni, csak annyit ami igaz, és amit tapasztaltam vele.

Ezt a hozzászólást belinkelem a topic-ba is, had röhögjenek. Volt már a kezedben? Fekete fém keret, plasztik hátlap, kegyetlenül illesztett az egész cucc.

[ Szerkesztve ]

(#35386) kali válasza tzsolesz (#35385) üzenetére


kali
legenda

elhiheted, az s2 esetén nem volt/nincs szórás ilyen tekintetben.
az s3 esetén adott a dolog, ott már másként működött a gyártás.

(#35387) [DE2JAY] válasza kali (#35386) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Kb az S2 volt az utsó telefon aminél még tényleg brutál verseny zajlott, 2 évig volt s2-m 1 percét se bántam meg! Imádtam.

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#35388) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

1 szónak 100 a vége. Ezeket nem én találtam ki. Megtörtént esetről van szó. Jah, és ne tegyetek úgy mintha nem lennének ezek a problémák ismertek az S2 topic-ban. maradjunk annyiban hogy változóak a megítélések.
Én használtam, volt nálam kölcsönben is rengetegszer, amikor Ő már váltott One X-re, nekem meg nem volt telóm, az S2-jét használtam. De az már sajnos recsegett ropogott, és a keret is folyamatosan kopott még nálam is. A hangja sem tetszett. De én részemről lezártam ezt.
Peace. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#35389) Psytech válasza tzsolesz (#35385) üzenetére


Psytech
senior tag

"Fekete fém keret, plasztik hátlap, kegyetlenül illesztett az egész cucc."

A kegyetlen összeillesztéshez tartozik a beszűrődő háttérvilágítás is? Mert mind 2X-n, Black-n, 4X-n megvan rendesen, simán lehet őket hálószobai lámpának használni egy fekete háttérképpel is... Nem a Samsung védése miatt, mert egy S3 és S3 LTE tény, gagyiműanyag, de egy S2 meg pont nem ez volt... Az igaz hogy irdatlan sz@rul szólt és halk volt, de össze volt az rakva... De azért az összeszerelési minőség és a beszűrődő háttérvilágítás egy mondatban?...

(#35390) embe válasza Lecs@ (#35383) üzenetére


embe
nagyúr

Black-em van majd 2 éve. Ilyenről nem is hallottam. :N Mármint ilyen hibáról.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#35391) Lecs@ válasza tzsolesz (#35385) üzenetére


Lecs@
addikt

"Ezt a hozzászólást belinkelem a topic-ba is, had röhögjenek. " Háborút, vitát szítasz? Hívom az S2 tábort ! :R

;]

(#35390) embe :R :R ( jöjjön a többi is ! :)) )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#35392) maggi1886076 válasza Lecs@ (#35391) üzenetére


maggi1886076
addikt

;] +1

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35393) volvoguy


volvoguy
addikt

HTC One X-emet váltanám, hasonló képességű telefonra. Kicsivel érzékenyebb Wifi, és jobb akkuidő a szempontok. Használtban gondolkozom...

- N4 16GB
- S4 Mini
- LG Optimus G
- One Mini

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#35394) w333 válasza volvoguy (#35393) üzenetére


w333
félisten

Nexus 4 ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35395) istnag válasza volvoguy (#35393) üzenetére


istnag
addikt

Nexus fapadjával nem fogsz tudni mit kezdeni. sense után.

(#35396) csababarca válasza istnag (#35395) üzenetére


csababarca
őstag

Szerintem se.
Nyomasd az Optimus G-t, persze a baj ezzel az,hogy szinte lehetetlen beszerezni...bár,ha Telenoros megfelel,akkor ott kapható.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#35397) w333 válasza istnag (#35395) üzenetére


w333
félisten

Ez aztán a szakmai hozzászólás ... :U fogtál már Nexus -t kézbe :F

Pont az a jó benne hogy fapados, mert nincs telepakolva a gyártói memóriazabáló alkalmazásokkal, és úgy állítod be a rendszert és úgy szabod testre az egészet ahogyan neked tetszik ... a frissítésekről meg már nem is beszélve, mert az már csak hab a tortán ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35398) istnag válasza w333 (#35397) üzenetére


istnag
addikt

Nem a fogásával van a baj,hanem a szoftverrel.
Nincs telepakolva,az igaz. minden fel kell telepíteni és én úgy vettem észre,akárhogy is csűrtem csavartam,mindig csak a gyári megoldások az igaziak,amit telepítesz,az már valahogy nem az amit vártam.

(#35399) zlatan77 válasza istnag (#35395) üzenetére


zlatan77
aktív tag

eldzsít és nexust itt nem szidunk,mert a torkodnak ugranak 1 perc alatt. :D

(#35400) w333 válasza istnag (#35398) üzenetére


w333
félisten

Pedig a gyári megoldásoktól 100X jobbak vannak pl. Link ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.