Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183787) nexus6


nexus6
aktív tag

két kérdés foglalkoztat még a karácsonyi vásárlás miatt. a kisfiamnak keresek telefont, és ő azért játszik is rajta (a gamer cuccok nálam vannak, régiós távolság van közöttünk). ezért készítettem egy excel listát telefonokról, de kíváncsi lennék pl melyik processzor az amelyiket lehetne ajánlani aki játszik is. nekünk pl a fényképező harmadlagos. ahogy nézem legtöbben az alsó kategóriában vesznek gyerekeknek telefont, én inkább a középkategória alsó széléről nézegetek
a másik kérdés, hogy nézem a keveset használt, hardveraprós hirdetéseket is, és nem értem miért nem írják bele a hirdetések több mint a felébe hogy van-e rá garancia, és hogy hova szól... ez nekem olyan mint amikor kilométer nélkül hirdetnek egy autót (az első kérdés biztos hogy az mennyiakilométer?)
illetve még amin mérgelődök hogy a telekom miért mindent a bevezetéskori árán árul, azóta sok esetben lementek az árak (pl pont a motorola edge 40 ami tetszik), de jó lenne ha régebbi telefonokat lehetne garanciásan megvenni, pl xiaomi 12T

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.