Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) matyi19 válasza MurdR (#16399) üzenetére


matyi19
őstag

Nem is újat szeretnék, legalábbis nem boltból.

jooker82, amit linkeltem az egy apróhirdetés oldal, az arák afa-sak.
Mindkét telefon a Orange Romania-tol volt vásárolva.
A garanciával kapcsolatosan nem tudok semmit.

[ Szerkesztve ]

(#16402) Misua


Misua
senior tag

Tegnap óta új vágyam - Motorola Atrix 2.
Mi rosszat tudnátok mondani róla...mondjatok valami rosszat...mert a telcsi nem hagy békén :)

Hardver szintén Grafikus chip PowerVR SGX540 az mennyre jó játékokban? Jelenleg Adreno 205-m van (SE LwW)

(#16403) MurdR válasza matyi19 (#16401) üzenetére


MurdR
veterán

Nen úgy értem hogy ne vegyélnovi új telefont, hanem úgy higy viszonylag frisset. Ezeknek viszonylag drasztikusan esni fog az áruk, talán a Note egy picit jobban tartja majd mert effektív kijelzőben kevés ellenfele van. Még(!).

Misua keress Atrix2-es gameplayeket youtubeon, ott lehetva legjobban látni szerintem hogy hogy csiripel a hardver. ;)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16404) jooker82 válasza matyi19 (#16401) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem értem amúgy,az Orange,mért nem jön be hazánkba :F Lehet lejebb tudná szoritani a másik 3 szolgáltató árát. Európai szinten tán az számit a legnagyobbnak,v tévedek?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16405) matyi19 válasza MurdR (#16403) üzenetére


matyi19
őstag

Jah, így értem. De azt hiszem maradok az i4S mellett, és talán el sem adom egy jo darabig.

jooker82, árakban lehet jónak számít, de szerintem a Vodafone-nak sokkal több user-e van az EU-ban.

(#16406) MurdR válasza jooker82 (#16404) üzenetére


MurdR
veterán

Biztos kialakulna egy nagyobb versengés a piacon, főleg akkor, ha egy világszinten élvonalba tartozó szolgáltató lépné át kicsinyke országunk határát.

Matyi19: mondjuk talán most eléggé stabilizálódott az i4s ára, az talán nem fog annyit esni mostanában mint az elmúlt 2 évben (a felére :DD)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16408) matyi19 válasza MurdR (#16406) üzenetére


matyi19
őstag

Ebből a szempontból a S3 illetve OneX "jabban áll", ahogy látom nekik sikerülni fog egy év alatt is :DDD

(#16409) jooker82 válasza #40993792 (#16407) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pedig elvileg a kormány támogatja és akarja is,hogy jöjjön 4. szolgáltató..érdekes,nem nagyon kapkodják magukat és ez csak nekünk rossz. :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16410) dannyl válasza jooker82 (#16409) üzenetére


dannyl
addikt

Az állami lett volna a negyedik, de az Európai Parlament alkotmányellenesnek nyilvánította az ötletet, ezért nincs belőle semmi.

(#16411) Misua válasza MurdR (#16403) üzenetére


Misua
senior tag

Na ezaz, annó is is néztem Youtubon hogy mennyire szépen fut GTA3 a SE LwW-n...és csak miután megvettem jöttem rá hogy nem támogatot, agyon kéne húzni a procit :U

(#16412) matyi19


matyi19
őstag

Visszatérve az Orange-ra szerintem nagyon olcsón lehet beszélni. Nekem nincs előfizetésem, minden hónapban 5 euróval töltöm fel a telefont, és a következő opciót állítom be:
2500perc hálózaton belül
+ végtelen SMS hálózaton belül
+75 perc national/international (más hálózat + külföldi FIX telefonok, EU, USA, Kanada)
+75 SMS national/international
+150 MB mobilnet
+ingyenes FB
+ingyenes Yahoo,
mindez 5 euróért.
Amúgy a national/international percekre nem nagyon van szükség, mert nagyon sok az Orange felhasználó, hacsak nem akarok külföldre telefonálni...

Vagy mostanában hogy elég sokat netezek telefonról is, az Orange suite-ján, van egy ilyen csuszkás megoldás amivel beállítottam magamnak, hogy 1500 percem legyen hálózaton belül, illetve 35 international/national perc SMS, de 450MB internet+ a végtelen sms, yahoo és FB, csak 5EU-ért.

Ezt azért írtam, mert ahogy én látom (nem néztem kifejezetten utána) nálatok kicsivel drágábban lehet telefonálni (de lehet tevédék).

(#16413) mikersz1 válasza Misua (#16402) üzenetére


mikersz1
senior tag

Egyetlen rossz dolog, amit tudok, hogy csak bolti garanciás van Magyarországon belőle (szerintem).

(#16414) jooker82 válasza matyi19 (#16412) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze,a vodánál 3600ft 90 perc beszélgetés 150mb net,meg ajándék 20 sms... Kicsit durvák a magyar árak...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16415) matyi19 válasza jooker82 (#16414) üzenetére


matyi19
őstag

Hát ha ez így van akkor NAGYON durvák a magyar arák.
3600ft~12Eu :Y

(#16416) agabe válasza jooker82 (#16400) üzenetére


agabe
addikt

bolti garisokat nem szivesen ajanlgatnek.
csalnak az afaval, es a termekdijjal...ezen kivul a gari lenyegeben vagy van, vagy nincs (ahogy epp kedvuk tartja) es mielott jonnel a pozitiv peldakkal legalabb annyi (de inkabb tobb) negativ pelda van ezekkel kapcsolatban.
Legalabb itt, ahol sokan olvassak felejtsuk mar el a bolti garis cuccokat.
Akkor mar inkabb egy honaposan hasznaltan szep allapotban hivatalos garis keszuleket vegyen valaki (ha a penz szamit).
Raadasul ha olyat veszel most, akkor ahogy kihozod a boltbol mar azon is buktal 20-25ezret ha el akarnad adni...nem tamogatom a sufni gsm-eket, vagy akar nagyobb de trukkozos boltokat sem.

[ Szerkesztve ]

(#16417) agabe válasza Misua (#16402) üzenetére


agabe
addikt

nagyon jo telo ar/ertekben szinte verhetetlen (45ezer korul mar kaphato neha hasznalt...igaz ujonnan vasarolva is 55ezer alatt volt).
A baj vele, hogy (amint mar irtak is) hivatalosan nem kaphato, igy ha gond van vele nem nagyon fogjak gariban javitani (mar boltban sem nagyon kaphato...talan elofordul meg). expansys-nal vasarolt daraboknal hiba eseten kulheted francia orszagba, es varni is kell...de legalabb megjavitjak gariban.
Ami meg hiba: nincs ra Jelly Bean.

[ Szerkesztve ]

(#16418) jooker82 válasza agabe (#16416) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azt az egyet ird már le,h ki a fene ajánlotta. :F
Amúgy akkor ajánlom amikor akarom,a felesleges ,már 10x felhozott kritériumod meg messze nem érdekel..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16419) agabe válasza jooker82 (#16418) üzenetére


agabe
addikt

ha mar leirod, akkor az ajanlas az en olvasatomban ;)
nem az a lenyeg, hogy teged erdekel-e, vagy engem, mert nem egymasnak irunk hanem az, hogy aki olvassa legyen tisztaban a lehetseges problemakkal :R

(#16420) quailstorm válasza Misua (#16402) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A szoftver, és a kissé gyenge HW az ami ellene szól. Meg a beégős kijelző. De egyébként maga a tökéletesség.
OMAP 4460 kihajtja az SGX540-et, de a 4430 annyira nem. Ettől függetlenül nem kell félni tőle, nem fogsz találni nem futtatható játékot.
Nehéz főzőcskézni vele, mert eléggé lezárták. 4.2.2 használható, enyhén bugos van rá. 4.1.2-ből meg gyári leak, ami még jobb. A hivatalos támogatás mintha megállt volna 4.0.4-nél... Pedig kiadtak egy beta 4.1-et...

(#16421) Misua válasza agabe (#16417) üzenetére


Misua
senior tag

Na én is nagyon-nagyon parázok hogy ha valami gond van vele, akkor fél évig(tipp) fogok ülni és varni hogy kijavítsák.
Gondolom Mo-n Motorola alkatrész nincs igazán...ez aggaszt leginkább.
Annó mindig gsm boltokban vettem (Nokia, SE), így volt némi biztonság érzés hogy ha bármi gebasz és mondjuk gsm bolt elutasít engem, akkor is találok hozzá alkatrészt.

[ Szerkesztve ]

(#16422) jooker82 válasza agabe (#16419) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem ajánlottam egyáltalán,mivel a G-t nem is kereste...én érdeklődtem a román árakról és felvetettem,h itthon mennyi a G .Mivel itthon hivatalos garival még nem kapható,igy csak bolti garisról tudtam irni....
talán olvasgatnád el a hsz-okat,mielőtt beleszólsz,a szokásos okoskodásoddal.... Amúgy a topicjába köszönik szépen jól elvannak a bolti garis G-vel is...
De,ha már igy felhoztad és megpróbáltál kiokitani,ajánlom is a G-t,bolti garisan is.....
Meg,ha már felhúztál engem,te se legyél boldogabb.. :C Gsm plaza 125990 FT

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16423) Misua válasza quailstorm (#16420) üzenetére


Misua
senior tag

Köszi a részletes ismertetőt :R

(#16424) #57919488


#57919488
törölt tag

Hali :)

- Árkategória: 100E a lélektani határ (lehetne ettől drágább is csak azt már nem merném úgy használni ahogy kellene és inkább félteném mint használnám).
- Használt vagy új: Új, EU-s gari elérhetőség (ha még létezik külön) jó lenne.
- Hol vennéd meg?: Függetlenül gyári garival.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel?: Hosszú.
- Mire használnád?: kb. 70% telefonálás, 30% Normál.
- Op.rendszer: Mindegy.
- Milyen kialakítású telefont keresel?: Tapifont. De az anyaghasználat fontosabb mint a tudás. Volt a kezemben nemrég egy LG aminek nagyon jó volt a hátlapja és ez miatt semmi műanyag érzete nem volt a telefonnak, csak nem tudom mi lehetett a neve :B

[ Szerkesztve ]

(#16425) Picike8 válasza #57919488 (#16424) üzenetére


Picike8
aktív tag

Nexus 4!!!!4!!!négy!

(#16426) mikersz1 válasza quailstorm (#16420) üzenetére


mikersz1
senior tag

Sima TFT panel van benne, nem amoled. :U
Magyarországon hivatalos szervizben akkor meg sem tudják javítani alkatrészhiány miatt?
Azt olvastam, az atrix 2 fórumjában, hogy nem volt hibás készülék, ami volt 2-3 hiba, azt is vissza lehetett vezetni felhasználóra.

[ Szerkesztve ]

(#16427) jooker82 válasza #57919488 (#16424) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem pont a fentebb emlitett G,volt? 2 hsz-a fentebb,annak üveg hátlapja van.. Vagy a 4X-nek bőrhatású a hátlapja.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16428) Tyer válasza Picike8 (#16425) üzenetére


Tyer
őstag

Római számmallemaradt:P
Nexus IV:)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16430) Geri985


Geri985
tag

Sziasztok!

Új mobil vásárlásán gondolkodom. De most nem akarok belemászni. Kell egy jó mobil maximum 70.000-ért!
Melyik a legjobb választás ilyen árkategóriáig?
Nem játékra kell, soha nem játszok mobilon!
(Mindenféleképpen új, kártyafüggetlen vagy Vodafone, gyári garancia)

Köszi

(#16431) HuMarc válasza Geri985 (#16430) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha Vodafone, akkor mindenképpen függetlenül vegyél telefont! Ace 2, vagy SGS Advance? Ha belefér, akkor, LG L9, vagy Lumia 620?

[ Szerkesztve ]

(#16434) Švejk válasza Geri985 (#16430) üzenetére


Švejk
őstag

Vodafone,vááá...vicc az a szolgáltató!
Függetlenül: S Advance, vagy egy Motorola Atrix 2, az lenne talán a legjobb, sokkal jobb mint az S Advance, a frissítéseken kívül...nézd még meg az Alcatel OT-997D-t, ami árát tekintve sokkal olcsóbb, de a benne levő SOC erősebb mint gondolnád. A grafikus gyorsító viszont alulmarad az Atrix 2-vel szemben.
Egy szó mint 100, ennyiért én Atrixot vennék, ha az Úr azzal büntetett volna, hogy Vodás legyek ;]

(#16435) HuMarc válasza Švejk (#16434) üzenetére


HuMarc
addikt

Atrix 2 gyári garanciával? :Y

(#16439) Švejk válasza HuMarc (#16435) üzenetére


Švejk
őstag

Tényleg, az akkor sajna nem játszik...

[ Módosította: stevve ]

(#16442) MurdR válasza Misua (#16411) üzenetére


MurdR
veterán

Hát azért ha jobban belegondolsz akkor tudthatod, hogy 1Ghz az kevés az élvezhető játékhoz GTA-val. Főleg hogy egy magos. Azért az Atrix mellett ott van hogy dual core, sokat számít. Szerintem ha nem is akadásmentesen, de el fogsz vele játszadozni a GTAval.

Mellette szól még hogy MicroHDMI is van benne, belső tárhellyel sincs gond, nameg Motorola. (Imádom a Motorolát:D)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#16443) hokins válasza MurdR (#16442) üzenetére


hokins
addikt

+1 :K

(#16446) leonel válasza Švejk (#16434) üzenetére


leonel
aktív tag

Én a 997D-t nem ajánlanám senkinek.
Decemberben vettem - januárban már cserélni kellett az egész belsejét. 1 hétig csücsült a Telemax-nál.
Ha töltőn van problémás a sim kezelés - és néha csak úgy eldobja a térerőt. Csak a sim ki - be kapcsolás segít.
Gps jelet nehezen találja és folyamatosan eldobálja.
Ezen kívűl papír telefon. A külső burkolata ha rálehelsz már karcolódik és törik. 4 hónap használat után olyan viharvert állapotban volt hogy rossz volt kézbe venni.
Viszonyítás képpen: előtte LG 2x-et használtam ugyanígy több mint 1 évig. Kis sarok festék kopáson kívül gyári állapotban volt. Szóval nem minden a hardver.

[ Szerkesztve ]

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#16450) MurdR válasza leonel (#16446) üzenetére


MurdR
veterán

Azt a telefont szerintem nagyon elb.ták...... én kiborultam amikor kézbe vettem a 995 után....

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.