Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110751) kecz válasza BenHans (#110446) üzenetére


kecz
aktív tag

Megrendeltem előző vasárnap a fekete Honor 8-at a Mobilcornertől. Hétfőn jött az üzi, hogy feldolgozás alá került a rendelésem. Csütörtökön rájuk telefonáltam, hogy mi a helyzet a telefonnal, mikorra várható, vagy van-e egyáltalán a nagykerben. Közölték, hogy egész Európában hiánycikk lett (ezt a szöveget már elsütötték másnak is az internetek alapján) és sajna nem tudnak semmilyen jóslásba bocsátkozni, hogy mikor lesz legközelebb. Meg egyébként is már levették a webshopjuk kínálatáról. Egyedül egy fehér van nekik polcon. Mondtam, hogy jól van, átgondolom, holnap visszahívom őket. Rálestem a webshopjukra, tényleg levették a kéket és a feketét, csak a fehéret hagyták fent, de azt már csak 108 ezerért. Gondoltam magamban, hogy végül is megszoknám a fehéret is, ha ennyivel olcsóbban juthatnék hozzá. Másnap délután jön a DHL-től az email, hogy csomagot jegyeztek elő nekem. Most akkor WFT? :F Felhívtam a céget, hogy akkor most mit csomagoltak el nekem, és kiderült, hogy a fekete Honor 8 mégis csak előkerült valahogy. Szóval az eredeti áron "vagyok kénytelen" átvenni tőlük. :) (Nem zavar, legalább fekete lesz.)

A továbbiakra kíváncsi leszek. Azért mégis csak fura volt nekem, hogy egyik nap még európai hiánycikk volt, másnapra meg előkerült egy. De a lényeg, hogy úton van. :)

(#110752) levi.s_a


levi.s_a
csendes tag

Sziasztok!

Apósomnak vennénk telefont kb 25-30e Ft körül (csak új készülék jöhet szóba, telenor, vagy független).
Alapvetően unokafényképezésre, meg telefonálásra kellene. Az eddigi billentyűs nokia képeihez képest minden jobbat csinál, de melyik az a készülék, ami ezen az áron a legelfogadhatóbb.
Csodát nyilván nem várok egy belépő szintű telefontól.

A segítséget előre is köszi!

:R

[ Szerkesztve ]

(#110753) spezyal_


spezyal_
tag

Sziasztok!
Mobil vásárlás előtt állok, a fő cél a vállalkozásunk online jelenlétének erősítéséhez fotók készítése és postolása lenne, ezért a kamera minősége lenne az első szempont.
Ételeket fotóznánk vele lámpafénynél.
A flotta szolgáltatónktól hoznám a készüléket, ezek közül válogathatok :
-Honor 8 32GB "limitált"
-Huawei P8 Lite 16GB
-Huawei P9 32GB
-Huawei P9 Lite 16 GB
-Samsung Galaxy A5 2016
-Sony Xperia XA 16GB
-Apple iPhone SE 16GB
Nem kell hogy stúdió minőségű képeket tudjunk készíteni, arra van fényképezőgépünk, de instára/facebookra stb. postolhatók legyenek azért a képek :)
Sajnos a mostani Xiaomi Redmi 3 pro készülékeink képminősége kritikán aluli lámpafénynél :/
"Fotódobozunk" van, ledes világítással, viszont a xiaomi még így sem hozza a minimum elvárt minőséget.
A Miui-t nagyon megszoktuk, de egy stock androiddal is megelégszünk. Ha pedig lenne CM is a telóhoz, az lenne legjobb :)
Köszi a válaszokat!
Szép hétvégét...

18 éve a hardveraprón!

(#110754) diegho válasza spezyal_ (#110753) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezek közül a P9 fogja a legjobb low light fotókat csinálni, szorosan mögötte a Honor8.

(#110755) Viktor0610 válasza diegho (#110754) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is értem, mit keres a listában a P9/Honor 8 mellett pl. a P8 Lite.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#110756) trebrona válasza levi.s_a (#110752) üzenetére


trebrona
nagyúr

HomTom HT16, 20k alatt megvan. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#110757) Kazasi


Kazasi
tag

Sziasztok!
Lg Optimus F6 használókén idejét érzem a váltásnak, és két kiszemeltem van.
Huawei Nova illetve Galaxy A3 2017. A Nova méretben még éppen határeset, meg tudnám szokni, az A3 viszont valami elképesztően kézreálló és gyönyörű készülék. Jelenleg a Huawei akciós az Edigitalban, így gyakorlatilag egy árban van a kettő. Ami számomra a samu ellen szól, az a 2 giga ram. Eléggé határesetnek érzem manapság és nem akarom, hogy 1 év múlva kompromisszumokra kényszerítsen. Felhasználást tekintve nem vagyok hard core júzer, nem játszok 3D játékokkal. Tök átlag net használat, zene hallgatás, kevés navi, alkalmi fotózás, youtube is csak wifiről. Fontos a sima, folyamatos , akadásmentes működés.
Elmondanátok a véleményeteket eme két készülék viszonylatában? Jelenleg döntésképtelen vagyok. :(

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#110758) kebrauzd válasza Ájvé (#110728) üzenetére


kebrauzd
újonc

Szia,

ahogy láttam kijött a 6-os android rá, de nem tudom hogy megoldhatta e a hibákat majd még utánnaolvasok ennek. Állítólag mindenki arra várt, mert megoldja jobban az energiagazdálkodást, akkor nem fog melegedni, és szoftveresen is stabil lesz, így pedig akkor értelmes vétel lehet.

(#110759) Ájvé válasza kebrauzd (#110758) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen kijött, volt aki írta hogy megy vissza rá az 5.1 mert jobb volt, 6.0-val rosszabb lett a helyzet, olvasd el.

(#110760) m1lan válasza castiels (#110706) üzenetére


m1lan
őstag

A G4 egyedül kamerában tud igazán a Honor 8-ra licitálni. Játékok terén hasonlóan teljesítenek, a G4 GPU-ja erősebb, viszont a QHD felbontás ezt az előnyét gyakorlatilag el is veszi. Fontos megjegyezni, hogy akkuidő tekintetében a Honor 8 körülbelül dupla annyi ideig bírja, mint a G4. Anomáliák (bootloop, sárgulás, beégés) eddig nem jelentkeztek nálam, és az itteni topikja alapján másnál sem. Lassan jön a Nougat frissítés (már telepíthető) és jó eséllyel a következő főverziót is megkapjuk, amit a G4 már biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#110761) Norbi 72


Norbi 72
veterán

Sziasztok!

50 környékén keresek jó fotót készítő telefont.A fotós topikban futottam már egy kört,ott ezt ajánlották.

Lenne más javaslat?

5",vagy kisebb képernyő előny.

Csak telefonálás,kevés net,és képek készítésére.

(#110762) diegho válasza Norbi 72 (#110761) üzenetére


diegho
nagyúr

A jó fotót készítő telefonok jellemzően 100k felett vannak, kivéve a Nexus 5x és a G4. 50k-ért csak a fostalicskákhoz képest jó fotót készítő telefonok vannak. Nem csinál használhatatlan képeket a Note3, de borzasztó messze van a jóktól (11 hónapja használom, csak tudom) viszont 50k-ért tényleg nem kapsz jobbat. Ezt csak azért írtam le, hogy ne éld bele magad, nem fog ez kiváltani még egy 10 éves digit gépet sem, a kategóriájában jobbak a képei az átlagnál, egy 80k-s Nexus 5x más univerzumban játszik.

(#110763) khorvat válasza blt.62 (#110713) üzenetére


khorvat
senior tag

S7 is megéri a felárat szerintem főleg ha az edget nézzük. Én megvárnám az S8at kérdés mit tud majd és mennyiért egy dolog biztos hogy az S7 árát lejebb fogja tolni ha kijön az S8.
Én is S5-ön ülök most és S7 edge vagy az S8 lehet az utód fontos a nagyobb kijelző és esetleg dual SIM. Nagyon talonban pedig a Huawei Mate 9 van csak essen egy kicsit annak is az ára. Egy biztos az S8 megjelenését érdemes megvárni még akkor is ha nem akar olyat venni az ember. Igaz ez kb. 2 hónap:(

(#110764) Norbi 72 válasza diegho (#110762) üzenetére


Norbi 72
veterán

Köszi!

A Nexust használtan ajánlották,még azon gondolkodom..

(#110765) spezyal_ válasza Norbi 72 (#110764) üzenetére


spezyal_
tag

Most Én is xiaomi-t használok, és tényleg messze van a jótól. A kamerán kívül viszont nagyon király készülék.
Nappali fényviszonyoknál meg voltam elégedve a képek minőségével, de lámpa fénynél/szürkületben stb. nagyon gyenge. A sima Nexus 5-öm sokkal különb képeket csinált. ;)
Szép napot!

[ Szerkesztve ]

18 éve a hardveraprón!

(#110766) Ájvé válasza Norbi 72 (#110761) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez jobb képet csinál: Mi 4c

(#110767) Norbi 72 válasza spezyal_ (#110765) üzenetére


Norbi 72
veterán

Köszi neked is!

Esetleg egy P9-es?

(#110766) Ájvé

Hmm,pedig 3 mpx-el kisebb a kamerája,majd rákeresek. :R

(#110768) spezyal_

Az kicsit drága...

[ Szerkesztve ]

(#110768) spezyal_ válasza Norbi 72 (#110767) üzenetére


spezyal_
tag

Erről majd a hozzáértők nyilatkoznak.
...Én a honor 8 mellett döntöttem.

18 éve a hardveraprón!

(#110769) Ájvé válasza Norbi 72 (#110767) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi 4c még mindig jobb, ennél Nexus 5x és hasonlók jobbak csak, de majdnem dupla árért.
Honor 8 is jobb, de az még sokkal drágább.

Nem a megapixelek számítanak, 12 fölött nem döntő már minőségben, ezt már rég tudjuk (hacsak nem óriás plakátot szeretnél nyomtatni).
Teszt 1, teszt 2.

[ Szerkesztve ]

(#110770) Norbi 72 válasza Ájvé (#110769) üzenetére


Norbi 72
veterán

Hát igen...

Ha lesz még javaslat,este benézek,el kell mennem,köszi srácok!

(hacsak nem óriás plakátot szeretnél nyomtatni)

Dehogy,normál fotózásra,semmi komolyabb.

Csak keresem ár/érték arányban a legjobb megoldást. :)

[ Szerkesztve ]

(#110771) BenHans válasza Kazasi (#110757) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! :)

Én pár ezerrel drágábban inkább egy Honor 8-ra pályáznék. Sokkal jobb választás mint a két említett, és alig nagyobb. Mindössze ennyi a különbség.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#110772) Kazasi válasza BenHans (#110771) üzenetére


Kazasi
tag

Szia!
Sajnos nekem az már nagy. Többször is néztem, kézbe fogtam a Honor 8-at és a P9-et is, de idétlenül nagynak érzem. A Nova is erős határeset nekem, de az még talán megszokható. Öt coll fölé már semmiképpen nem szeretnék menni. Szerintem borzasztó ez a kényszeres méretnövelés, akár mennyire is ideális tartalom fogyasztásra.

(#110773) gianone válasza Kazasi (#110772) üzenetére


gianone
őstag

Tökéletesen megértelek, én is pont így vagyok vele. Ezért vettem Novát, és teljesen elégedett vagyok vele. egyszerűen imádom. Az akkuidő hihetetlen, ha nem kell erőgép, ez simán kompenzálja. Nekem nagyon kézre is áll, és szerintem kifejezetten jól néz ki.
Alig került volna többe nekem szolgáltatónál a Honor 8 (pontosabban ugyanannyi volt, csak adtak egy 40 ezres hangfalat, ami elpasszoltam), de az túl nagy. Ezt megláttam, megfogdostam, és bele is szerettem. Nekem a fémház is jobban bejön. EMUI is inkább tetszik, mint a Samuk felülete. Amint látod, csak jót tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#110774) Kazasi válasza gianone (#110773) üzenetére


Kazasi
tag

Köszönöm a voksot a Nova nevében is! :)

(#110775) Dingle


Dingle
tag

Sziasztok!
60000, nagyon maximum 65000 Ft lenne a keret.
Lehetőleg újat, de mindenképpen garanciális, és makulátlan állapotú telefont szeretnék.
Ami fontos lenne, hogy lehetőleg jó üzemideje legyen, és egy Snapdragon 410nél azért jobb legyen a processzor benne. B20 jó ha van, de ha nincs, nem olyan nagy baj, Budapesten lakok.
Jelenleg egy Lumia 640 van, és nagyon elegem van hogy mindent bezár magától kb fél nap után.
Amiket néztem: Redmi 3S Prime, Redmi 4, és Prime verziója, Asus Zenfone 3 Max, Meizu M3S.De persze nyitott vagyok bármire.
Mit ajánlanátok?

(#110776) Viktor77 válasza Dingle (#110775) üzenetére


Viktor77
titán

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, illetve Note 3 Pro SE ha mégis kéne a B20.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#110777) 98bja


98bja
senior tag

Huawei P9 Lite árkategóriájában esetleg jobb választás?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#110778) Szajo válasza 98bja (#110777) üzenetére


Szajo
őstag

P9 lite az árában szerintem legjobb választás. (Persze egyéni igények és ízlés mindig eltér)

(#110779) 98bja válasza Szajo (#110778) üzenetére


98bja
senior tag

Én is így gondolom, elég sok hasonló árú telefont nézegettem de egyik sem nyerte el a tetszésemet. Nagyon jókat mondanak a P9 lite-ról, amit meg gyakran hibának említenek az az én igényeimnek nem probléma :) CSak gondoltam megkérdezem hátha van olyan készülék ami elkerülte a figyelmem.

(#110780) juuzer válasza levi.s_a (#110752) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Én rászánnék 5 ezerrel többet és egy Redmi 4A-t választanék. Bár attól függ, hogy Telenornál milyen konstrukcióban vennétek.

Esetleg ha Nokiája volt, akkor egy olcsóbb Microsoft Lumiát is tudnék ajánlani. Személyes tapasztalat alapján az én szüleim is Lumiát használtak és pl Anyukám nagyon megszerette és tudta kezelni.

Fényképezőtől csodát ebben a kategóriában nem lehet várni sajnos :/

De a 4A annyiért amennyiért mérik (35 ezer) nagyon jó választás :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#110781) Ájvé válasza 98bja (#110779) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerintem Redmi Note 3 Pro SE, de ízlések és pofonok.

(#110782) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, szerintetek melyiket és miért?

Xiaomi Redmi 3S Prime 3GB/32GB (Dual SIM) vs Huawei P9 Lite (Dual SIM)

Fontos:

800 MHz-es 4G
Kamera
Frissíthető legyen Emui 5-8-ra, Android 7-re....
1-1,5 napot kibírjon

köszönöm :R

alternatív telefon is lehet....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#110783) _ocsisajt válasza BenHans (#110729) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Szia!

Megmutattam pár telót neki és a Mi Max-nál (gold) állapodtunk meg: 6.44" megvert minden érvet :B

Köszönöm szépen a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#110784) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

A nejem Xperia Mini Pro telefonja fagyogat, a második akkuja is már halódik. Imádja a készüléket, nem akar megválni tőle, de szerintem hamarosan eljön a kényszerű csere ideje.
Ebben kérek segítséget tőletek.
- Árkategória. Max 80K.
- Használt vagy új? Csakis új.
- Hol vennéd meg? Mindenképpen normál, gyári garanciás lenne jó, független. (Euronics, MM, stb.) ESETLEG Telekom, ha van bestbuy.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra, fontos az akkuidő..
- Mire használnád? Zenehallgatás, néhány alkalmi fotó, wifi, kis erőforrást igénylő, golyós, stb játékok.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Hát ez az! Minél kisebb. Neki a 3" miatt tetszik a jelenlegi.

Nézegettem a mai készülékeket, de 4" környékén max 1GB-os RAM-mal vannak. Az kevés ebben a méretben?

Köszi: Zsolt

U.I: Új fejlemény, párommal megosztottam a gondolatokat, nézegette az S7-esemet, miután megbeszéltem vele a kisméretű telefonok memóriájával kapcsolatos aggályaimat. Az 5" is lehetséges, ha nem ajánlott az 1GB RAM kicsikhez sem. Ez esetben a 2015-ös Galaxy J5-tel szemezünk.

(#110785) kinder93


kinder93
aktív tag

Sziasztok! Lehet hülyeséget kérdezek... De vannak aggodalmaim. Amennyiben az ujjlenyomat olvasót sokszor érintjük meg, annak milyen hatása lesz a felületen? Mennyire kopik/látszódik majd meg?

(#110786) beg válasza kinder93 (#110785) üzenetére


beg
veterán

Mint minden más kezelt felületű anyag amit sokszor érintesz meg. Mire észrevennéd a kopást a telefon már rég kihullik alóla.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110787) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok,

Okostelefont keresek aminek nagyon jó a kamerája, gyors, gyorsan fókuszál, szép képeket/videókat csinál, gyenge fényviszonyok mellett is stb.

- Max 4,7"
- Min 2GB RAM
- Használtan ~55ezer ft-ig. :R

Viktor77# köszönöm az építő jellegű hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#110788) Viktor77 válasza werszomjas (#110787) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs ilyen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#110789) MM válasza werszomjas (#110787) üzenetére


MM
őstag

Ebben a méretben csak az i7 van, ami rendelkezik ilyen fotó képességekkel. (régebbi ájfonok sötétben elvéreznek... beleértve a 6s-t és az SE-t is)
5"-nál már bejön a képbe az S7 vagy a Pixel. De ugye az 55e csak vicc volt ezekhez a kritériumokhoz? ;]

Ha nem, az egyetlen esélyed egy használt Nexus 5X, 60K körül, de az 5,2", és az akkuidő csak közepes.
Egyébként igen ajánlott telefon azoknak, akiknek a fotózás az első, de nem csúcskészülékben gondolkodnak.
(ha nem hagyom el, még mindig egy 5x-et használnék...)

(#110790) Bozso68:
Ha 5-5,2" belefér, inkább egy P9 Lite-ot néznék meg a helyében.

[ Szerkesztve ]

(#110790) Bozso68


Bozso68
senior tag

Erre valaki?

(#110791) Viktor77 válasza werszomjas (#110787) üzenetére


Viktor77
titán

Hiába próbálnál meg finoman beszólni, akkor sem lesz ilyen telefon, amit leírtál.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#110792) Bozso68 válasza MM (#110789) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi!

A P9 Lite-ot is néztem, árukeresőben előkelő helyen áll, méretben nincs nagy különbség, meglátjuk :)

Mod: Dual, vagy egykártyás mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#110793) BenHans válasza Bozso68 (#110790) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! :) Galaxy J5-öt hagyjátok békén max. 80ezres kerettel meg pláne. Akkor már inkább Galaxy A3 (2016) ami 4.7"-os.
Bőven kereten belül 64ezerért van akcióban P9 Lite. (teszt) Hiába 5.2" magasságban 4 mm, szélességben nincs 1 mm különbség a J5-höz képest, és ezzel járnátok legjobban.

Menjetek el egy MM-ba és tapogassátok meg, eddig 3 boltjukban is jártam ahol volt kiállítva. Van fehérben és (pezsgő)aranyban is, biztos elnyeri a tetszését. ;)

mod. dual, edigitalból jó is, azt linkeltem.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#110794) Bozso68 válasza BenHans (#110793) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi a választ Neked is :R .

Mod: Az A3 1.5GB-ja nem kevés?

[ Szerkesztve ]

(#110795) Szajo válasza Bozso68 (#110794) üzenetére


Szajo
őstag

Szerintem kevés az 1.5gb ram... Samsung felületen még sokszor a 2gb is necces de 1.5gb-al samut nem vennék... Ez tapasztalat.
Nyilván itt nem tragikus lassulásra kell egyébként gondolni de sok helyzetben idegesítő, ha elfogy a ram.
P9 bol pedig m1 hogy dual vagy single, ha nem raksz bele 2. Simet nem fog jobban merülni vag bármi mint a single szóval tök m1...

(#110796) dannyl


dannyl
addikt

LG G4-et megérné lecserélni Honor 8-ra,vagy OP3T-re? Most van lehetőségem adó nélkül megvenni őket. A honor kb. 100k, a OP meg 110k-ra jön ki. Mondjuk nálam a Oneplus ellen szól, hogy nincs infra...

[ Szerkesztve ]

(#110797) lezuvius válasza dannyl (#110796) üzenetére


lezuvius
őstag

1+3ra siman megeri. Csak kameraban jobb a G4, minden masban jobb a OnePlus.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#110798) Luck Dragon válasza dannyl (#110796) üzenetére

Hol vásárolnál 1+3-at? Persze ha publikus?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#110799) Ronam válasza Norbi 72 (#110761) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem volt ilyen telefonom, legnagyobb gyengeje pont a kameraja..

(#110800) BenHans válasza Bozso68 (#110794) üzenetére


BenHans
addikt

A Galaxy J5-öt írtad, abban is 1.5GB RAM van, ezért írtam, hogy "akkor már inkább Galaxy A3 (2016)", mert jobb nála.
De a P9 Lite-ot ajánlottam mert "ezzel járnátok legjobban". ;)

(#110783) _ocsisajt: Az már korrekt méret... :D Sok örömöt hozzá!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.