Hirdetés
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Kínai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- Gurulunk, WAZE?!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Met: Metallica: M72 World Tour
-
78100 - 78001
96018 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2024-12-17 16:18 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mozaart
aktív tag
-
HUN_Sector
őstag
A gwp-vel kapcsolatban őrlődtem rn is, hogy mit vegyek. Még egy imperial post, vagy megint coruscant gunship az eladott helyett, esetleg puzzle, mert az gyorsan árában eladható…
Sw-t màjus 4 alkalmával akarok, de azért 5 készletből 3 így is az lett, benne egy előrendeléssel. Tényleg nincs most musthave készletük -
sb
veterán
-
LÁZ
Topikgazda
-
Tony21
tag
-
LÁZ
Topikgazda
és itt engedjük is el
-
Crus
addikt
Ki állította azt, hogy nem komoly probléma a digitális adatok hosszú távú megőrzése? Ebből is látszik, hogy el sem olvastad, vagy értelmezni sem tudod mások véleményét. Én nem azt állítottam, hogy nem nehéz, hanem azt, hogy biztosan nem nehezEBB, mint a nyomtatott információk megőrzése.
Ellenben te azt állítottad, hogy a könyvek időtállóbbak, mint a digitális információ. Az AI forradalom után majd visszaállunk a kőtáblákra, vagy a papirusztekercsekre, te pedig majd kőbaltával kergetheted a gyapjas mamutokat.De tényleg semmi baj, ha teljesen fogalmad sincs erről az egészről. Annyi bizonyos, hogy ez továbbra sem ezen topik témája. #Kéremköszönöm.
-
edgR
őstag
Ki állította azt, hogy nem komoly probléma a digitális adatok hosszú távú megőrzése? Ebből is látszik, hogy el sem olvastad, vagy értelmezni sem tudod mások véleményét. Én nem azt állítottam, hogy nem nehéz, hanem azt, hogy biztosan nem nehezEBB, mint a nyomtatott információk megőrzése.
Ellenben te azt állítottad, hogy a könyvek időtállóbbak, mint a digitális információ. Az AI forradalom után majd visszaállunk a kőtáblákra, vagy a papirusztekercsekre, te pedig majd kőbaltával kergetheted a gyapjas mamutokat. -
Phoen|x
addikt
-
Crus
addikt
Nem gond, ha nem értesz hozzá, ellenben nekem ez (is) a szakmám évtizedek óta... Rendkívül komoly probléma a digitális adatok hosszútávú megőrzése, még akkor is, ha neked a narrációval összemaszatolt Conan a barbár VHS RIP 15 éve ott a vinyódon.
-
tibaimp
nagyúr
-
edgR
őstag
Nem tudom ez milyen alapelv, es kiirta le, de még nem hallottam rola.
Amugy ugyanezt elmondhatom en is, meg soha egy elbukott fizetesem se volt pedig soha az eletben nem vettem semmit utanvettel ha nem volt kotelezo. Nem tudom mire fel ez a panik keltes
attól kérdezed, aki pár hozzászólással korábban megkérdőjelezte a digitalizáció létjogosultságát

valószínűleg későn érő típus -
Djuree
félisten
-
Throme
veterán
Én nem csinálok ebből problémát. Rendeltem egy londoni telefonfülkét mert máshol nem nagyon van még, meg cserepes növényeket és cseresznyevirágot a párom gyűjteményébe, 2db 25. szériás minifigurával. Meg is lett az értékhatár. A gwp-t ha szerencsém van eladom 15-ért, de azért megvárom mi lesz az ára, a telefonfülke meg megy a London busz mellé.
Szerintem itt nem az adja a dolgok nehezét, hogy összeválogasson az ember értékhatárhoz legót, hanem az, hogy ez a határ túl magasan van
-
Throme
veterán
-
Major Lion
senior tag
Kézzelfogható termékeknél, az internetes vásárlás egyik alapelve, hogy olyan bagázstól nem vásárolunk, mely arra nem képes, hogy utánvétellel képes legyen pénzt kezelni. Az utánvétel lehet aztán a futárnál bankkártyás fizetés is. Nem véletlen, hogy a cirka 30(!) évem alatt mióta a neten lógok, soha, egyetlen egy elbukott vásárlásom nem volt, pedig sok 100-as nagyságrendről van szó...
Pl. ha a Lego.com küldd nekem egy szakadt terméket, azt a futárnál ki sem fogom fizetni. Eleve elég jó a kapcsolatom a futárokkal, mert rengeteg céges ügyintézés is ide jön, kapnak borravalót is. Alap, hogy bonthatom a dobozt és belenézhetek...
Ha előre fizettem, akkor meg reklamálhatok, meg beszélgethetek az inkompetens ügyfélszolgálattal... olvasom a topikot ezer éve, szerecsent mosdatni félnetek nem kell jó lesz.Nem tudom ez milyen alapelv, es kiirta le, de még nem hallottam rola.
Amugy ugyanezt elmondhatom en is, meg soha egy elbukott fizetesem se volt pedig soha az eletben nem vettem semmit utanvettel ha nem volt kotelezo. Nem tudom mire fel ez a panik keltes
-
Major Lion
senior tag
-
Mozaart
aktív tag
Az ecsettel pedig a finoman "ráégett" port nem tudod leszedni, esetleg kompresszorral, fujóval de nem életszerű. Nálam is üveg vitrinben vannak. Rühellem polcon tartani. A vitrinben megmarad az illuzió hogy "porszűz" marad a műanyag.

-
tibaimp
nagyúr
-
Phoen|x
addikt
-
manokaj
tag
Az igen!

Amióta erre jártam, több mint 3000 hsz született! Pörög a topic rendesen! Az komoly.Kérdésem lenne azokhoz, akik a polcon "szabadon" tárolják a Lego-s kreálmányokat.
Nem lesz poros? Dehogynem. Hogyan tisztítjátok?
Mert én egy üveges vitrinben tárolom őket, de már be fog telni, másik vitrinem meg nincs (még
).Észrevétlenül ellopod a párod sminkes ecseteit.

-
tibaimp
nagyúr
Az igen!

Amióta erre jártam, több mint 3000 hsz született! Pörög a topic rendesen! Az komoly.Kérdésem lenne azokhoz, akik a polcon "szabadon" tárolják a Lego-s kreálmányokat.
Nem lesz poros? Dehogynem. Hogyan tisztítjátok?
Mert én egy üveges vitrinben tárolom őket, de már be fog telni, másik vitrinem meg nincs (még
). -
balint82
senior tag
Én nem csinálok ebből problémát. Rendeltem egy londoni telefonfülkét mert máshol nem nagyon van még, meg cserepes növényeket és cseresznyevirágot a párom gyűjteményébe, 2db 25. szériás minifigurával. Meg is lett az értékhatár. A gwp-t ha szerencsém van eladom 15-ért, de azért megvárom mi lesz az ára, a telefonfülke meg megy a London busz mellé.
Hát így, hogy kis hazánkban csak a s@h van ez a GWP, + ha jól értelmeztem, akkor 3 napig, ráadásul magas is az értékhatár, 15-17e körülre tippelek hosszú távon.
-
RapaNui1
aktív tag
Én nem csinálok ebből problémát. Rendeltem egy londoni telefonfülkét mert máshol nem nagyon van még, meg cserepes növényeket és cseresznyevirágot a párom gyűjteményébe, 2db 25. szériás minifigurával. Meg is lett az értékhatár. A gwp-t ha szerencsém van eladom 15-ért, de azért megvárom mi lesz az ára, a telefonfülke meg megy a London busz mellé.
-
ripla
addikt
Kézzelfogható termékeknél, az internetes vásárlás egyik alapelve, hogy olyan bagázstól nem vásárolunk, mely arra nem képes, hogy utánvétellel képes legyen pénzt kezelni. Az utánvétel lehet aztán a futárnál bankkártyás fizetés is. Nem véletlen, hogy a cirka 30(!) évem alatt mióta a neten lógok, soha, egyetlen egy elbukott vásárlásom nem volt, pedig sok 100-as nagyságrendről van szó...
Pl. ha a Lego.com küldd nekem egy szakadt terméket, azt a futárnál ki sem fogom fizetni. Eleve elég jó a kapcsolatom a futárokkal, mert rengeteg céges ügyintézés is ide jön, kapnak borravalót is. Alap, hogy bonthatom a dobozt és belenézhetek...
Ha előre fizettem, akkor meg reklamálhatok, meg beszélgethetek az inkompetens ügyfélszolgálattal... olvasom a topikot ezer éve, szerecsent mosdatni félnetek nem kell jó lesz.Képregényeket pl. rendre úgy veszek, hogy előre ki van fizetve, mert minden hónap elején csak 1 hét áll rendelkezésre az előrendelésre.
Egy másik kiadótól is csak úgy megy a netes vásárlás, hogy előre kifizetem, majd kb. 1 héten belül meg is jön. Lego hivatalos oldalról ugyanez. Legutóbb Amazonról képregényes hordozótáska ugyanez (ráadásul itt valamit nagyon bekavart az UPS, úgyhogy az egyik csomagnak fillérre pontosan visszakaptam az árát IS
). Egyikkel sem volt még problémám, pedig említett képregényes dolgokat is rendelem már néhány éve.
Természetesen én is jobban preferálom az utánvétet, de nincs gondom azzal, hogyha előre kell fizetni. Ugyanúgy tudsz reklamálni, visszaküldeni a csomagot ha sérült, semmi nem változik a rendelés ügymenetével kapcsolatban.
Egy másik képregénykiadó is közölte, hogy kezd elegük lenni abból, hogy kiküldik az utánvétes csomagokat és 10 emberből 2 nem veszi át. Szóval teljesen jogos és érthető az hogyha egy cég előre elkéri az árát a terméknek. -
Diesel38
tag
Kézzelfogható termékeknél, az internetes vásárlás egyik alapelve, hogy olyan bagázstól nem vásárolunk, mely arra nem képes, hogy utánvétellel képes legyen pénzt kezelni. Az utánvétel lehet aztán a futárnál bankkártyás fizetés is. Nem véletlen, hogy a cirka 30(!) évem alatt mióta a neten lógok, soha, egyetlen egy elbukott vásárlásom nem volt, pedig sok 100-as nagyságrendről van szó...
Pl. ha a Lego.com küldd nekem egy szakadt terméket, azt a futárnál ki sem fogom fizetni. Eleve elég jó a kapcsolatom a futárokkal, mert rengeteg céges ügyintézés is ide jön, kapnak borravalót is. Alap, hogy bonthatom a dobozt és belenézhetek...
Ha előre fizettem, akkor meg reklamálhatok, meg beszélgethetek az inkompetens ügyfélszolgálattal... olvasom a topikot ezer éve, szerecsent mosdatni félnetek nem kell jó lesz."az internetes vásárlás egyik alapelve, hogy olyan bagázstól nem vásárolunk, mely arra nem képes, hogy utánvétellel képes legyen pénzt kezelni."
Ez egy 60+ évestől érthető hozzáállás, egy fiatalabbtól vicces.
Pont hogy ott tartunk, hogy ha belesz@rsz a dobozba és azt mondod h így érkezett akkor is cserélnek a webshopok mindent szó nélkül, mert aztán valaki csinál belőle egy tiktok videót, ott meg a sok egysejtű elhiszi, hogy ilyen a webshop, aztán mindenki offolja a céget. Előrefizetsz is ugyan úgy nézegetheted átvételkor és megtagadhatod az átvételt. Megy vissza a csomag és kapod vissza a pénzt.
"Olvasod a fórumot, tudod"... szerinted mire veszik az emberek a fáradságot leírni, ha 1000x probléma nélkül rendeltek vagy ha 1x problémába ütköztek. Nem az utánvét a lényeg hanem h meg tudj különböztetni egy kamu webshopot a valóditól. Szerintem nincs olyan külföldi webshop ami nemzetközi csomagoknál utánvételt alkalmaz. Ez inkább alap dolog, így ha ez nem elfogadható, kár külföldi webshopokat nézni. -
Crus
addikt
80% Kocka.hu, de beszéltem velük és mondták, hogy nincs GWP és nem tudják mikor lesz. Már úgy értem egyáltalán valaha, mikor lesz náluk újra... :-/
10% Emag + Alza, a maradék meg megbízható emberektől, akiket így vagy úgy "ismerek".Ok, neked bejáratott cég, de mivel mindenben is drágábbak, mint mások, így ilyen alapvető dolgot, ha nem tudnak mint az u.v. már ki is estek. De túl is ragoztuk. Kéremköszönöm.
-
Mozaart
aktív tag
Ez esetben lehetne a Playscale falconnak is egy UCS-isett verziója a 30th évfordulóra majd... *sarcasm on
Lassan, minden lehetséges variációt megépít a Lego az SW-nek..

Vagyis hivatalosan, mert már ilyen létezik és nem is kellett hozzá egyedi printelt elem..

Igen, ez egy 75257, bár a kép alapján nem látszik a Scale.

Legyen végre Lego is a topikban.

Smaller UCS Falcon
Videó review by the creator.Az Összerakásit még késziti jelenleg.
-
maross
nagyúr
Akkor te nem fogsz vásárolni a lego.com-ról. Én őket is megértem, globál szinten lekezelni a nem veszem át átveszem, visszaküldöm átvétel nélkül processt egészen mission impossible.
Amúgy panaszkodunk itt a Legora sokan, de én nagyon elégedett vagyok az Ügyfélszolgálatukkal, már ha elérem őket telefonon
Pontok, visszaküldés, csere minden volt és mindennel elégedett voltam eddig.En csak azt nem ertem, hogy Crus hol vasarolt eddig barmit is, hogy ennyire kiborult. Csomo webshopnal kell elore fizetni, vagy utolag +500ft utanvet, amit meg akar a fene. Bejaratott cegnel total mindegy, hogy azonnal fizetsz, vagy atvetelkor.
-
balint82
senior tag
Kézzelfogható termékeknél, az internetes vásárlás egyik alapelve, hogy olyan bagázstól nem vásárolunk, mely arra nem képes, hogy utánvétellel képes legyen pénzt kezelni. Az utánvétel lehet aztán a futárnál bankkártyás fizetés is. Nem véletlen, hogy a cirka 30(!) évem alatt mióta a neten lógok, soha, egyetlen egy elbukott vásárlásom nem volt, pedig sok 100-as nagyságrendről van szó...
Pl. ha a Lego.com küldd nekem egy szakadt terméket, azt a futárnál ki sem fogom fizetni. Eleve elég jó a kapcsolatom a futárokkal, mert rengeteg céges ügyintézés is ide jön, kapnak borravalót is. Alap, hogy bonthatom a dobozt és belenézhetek...
Ha előre fizettem, akkor meg reklamálhatok, meg beszélgethetek az inkompetens ügyfélszolgálattal... olvasom a topikot ezer éve, szerecsent mosdatni félnetek nem kell jó lesz.Akkor te nem fogsz vásárolni a lego.com-ról. Én őket is megértem, globál szinten lekezelni a nem veszem át átveszem, visszaküldöm átvétel nélkül processt egészen mission impossible.
Amúgy panaszkodunk itt a Legora sokan, de én nagyon elégedett vagyok az Ügyfélszolgálatukkal, már ha elérem őket telefonon
Pontok, visszaküldés, csere minden volt és mindennel elégedett voltam eddig. -
Crus
addikt
Ez eddig nálam korrektül működött mindig. Úgy tűnik erre fel vannak készülve. Volt már 3-4 adagban kiszállított rendelésem is, ajándékot, VIP cuccot azonnal küldték, a rendelt készlet mondjuk utánrendeléses volt és még mellé PaB gyors/lassú adag is volt benne.
A banki levonás fura kicsit, nem 100%, de talán úgy megy, hogy ilyenkor visszatérítik a nem küldött cuccokat és fokozatosan terhelik utána.
Mindenesetre nem a szokásos rendelsz és levonták előre workflow volt.Visszaküldés szintén nem téma ekkora cégnél, küldik a futárt ha valamit vissza kell adni (@Crus: vagy gond volt és cserélni kell a készletet). Néha inkább az zavart már, hogy indokolatlanul szétszedik a szállítást, csak hogy minden a leggyorsabban menjen.
@Crus
Csak logikusan végiggondolva:
- Egy itthoni akármilyen webshop simán 100M-s forgalom nagyságrend lehet.
- És az egy noname senki a nagyobb boltokhoz képest.
- Ami meg semmi a Lego méretéhez képest.
Viszont a te rendelésed, mondjuk 50-100k milyen tétel a fenti forgalomhoz viszonyítva? Aki ebből akar megélni az nem fog, "tömeges"(=pár százalék) sz*arakodás esetén kontraproduktív lesz a visszhangtól.
Nem tudom nálad hol van a megfelelő bizalmi szint, de halad a világ. Elég sok dolog nem működne ezek nélkül. Régen tenyérbe köpés nélkül is komolytalan volt az üzlet, ma neccesen működne.Kézzelfogható termékeknél, az internetes vásárlás egyik alapelve, hogy olyan bagázstól nem vásárolunk, mely arra nem képes, hogy utánvétellel képes legyen pénzt kezelni. Az utánvétel lehet aztán a futárnál bankkártyás fizetés is. Nem véletlen, hogy a cirka 30(!) évem alatt mióta a neten lógok, soha, egyetlen egy elbukott vásárlásom nem volt, pedig sok 100-as nagyságrendről van szó...
Pl. ha a Lego.com küldd nekem egy szakadt terméket, azt a futárnál ki sem fogom fizetni. Eleve elég jó a kapcsolatom a futárokkal, mert rengeteg céges ügyintézés is ide jön, kapnak borravalót is. Alap, hogy bonthatom a dobozt és belenézhetek...
Ha előre fizettem, akkor meg reklamálhatok, meg beszélgethetek az inkompetens ügyfélszolgálattal... olvasom a topikot ezer éve, szerecsent mosdatni félnetek nem kell jó lesz. -
sb
veterán
Én se jutottam semmire.
Önmérséklet sem ártana nálam, de ha rá is ugrok bármire, az így már nem megérős. Új F1-es autók, pár eddig részemről elmaradt szett: botanikus kert, stb...
Egyedül az új kínai épület merült fel bennem, az máshol sincs ill. egyébként is elég olcsó relatíve, de az még csak a fele. Valami kisebb cucc, + PaB esetleg, de nekem most szenvedős összerakni.Nem hiába feszegettem, hogy a kocka.hu kiesése, vagy legalább a Store 10%+gwp eltűnése is gáz.
Meglátom majd bekerül-e a PaB-ba az a pár új elem a gwp-ből.

@bordi10
Én eléggé rá szoktam ugrani mindenféle gyerek szempontból problémás dologra de ez nekem nem annyira morbid. Első ránézésre az volt, de ez a meséről szól, része a sztorinak. Plusz talán elveszi az élét, hogy meg sem hal végül. Minden szép.
Ha már gond van, inkább a mesék érdekesek ilyen szempontból sokszor.@Llew
Érdekes a szavazás. Én arra tippelnék, hogy itt a célcsoport torzít. Lego fanok szavaznak akik egy része a középkori témát várja célirányosan, egy kommersz mese érdektelenebb. Ha egy átlagcsalád befordul a boltba akkor pont fordítva képzelem el: a mese szettre rátapadnak mert ismerik/cuki. A másik meg csak egy tematikus hétköznapi kép, abból is uncsi, kinek kell kecske, mikor a másik szettben tűzoltó helikopterek és rablók akcióznak.
Egyedül a téma vinné el, ami általánosan szerintem kevésbé érdekes a nagyközönségnek.@csaabz
Mióta láttam az SC Diablo-t én is azt nézem.
-
sb
veterán
Ez eddig nálam korrektül működött mindig. Úgy tűnik erre fel vannak készülve. Volt már 3-4 adagban kiszállított rendelésem is, ajándékot, VIP cuccot azonnal küldték, a rendelt készlet mondjuk utánrendeléses volt és még mellé PaB gyors/lassú adag is volt benne.
A banki levonás fura kicsit, nem 100%, de talán úgy megy, hogy ilyenkor visszatérítik a nem küldött cuccokat és fokozatosan terhelik utána.
Mindenesetre nem a szokásos rendelsz és levonták előre workflow volt.Visszaküldés szintén nem téma ekkora cégnél, küldik a futárt ha valamit vissza kell adni (@Crus: vagy gond volt és cserélni kell a készletet). Néha inkább az zavart már, hogy indokolatlanul szétszedik a szállítást, csak hogy minden a leggyorsabban menjen.
@Crus
Csak logikusan végiggondolva:
- Egy itthoni akármilyen webshop simán 100M-s forgalom nagyságrend lehet.
- És az egy noname senki a nagyobb boltokhoz képest.
- Ami meg semmi a Lego méretéhez képest.
Viszont a te rendelésed, mondjuk 50-100k milyen tétel a fenti forgalomhoz viszonyítva? Aki ebből akar megélni az nem fog, "tömeges"(=pár százalék) sz*arakodás esetén kontraproduktív lesz a visszhangtól.
Nem tudom nálad hol van a megfelelő bizalmi szint, de halad a világ. Elég sok dolog nem működne ezek nélkül. Régen tenyérbe köpés nélkül is komolytalan volt az üzlet, ma neccesen működne. -
Mauzes
addikt
+1.Unokaöcsém az ázsiaiak egyik itthoni gyárában dolgozik mérnökként, kiküldték őket Amerikába néhány kollégájával, hogy nézzenek rá az ottani gyártásra, mert sok a selejt. El voltam képedve, hogy milyen lazaságokról beszélt.
Mondjuk amikor valaki arról beszél, hogy USA-ban így vagy úgy van valami, az kb hasonló, mintha ha egy amerikai azt mondja, Európa ilyen vagy olyan.
-
Crus
addikt
Ha a jofogasrol irtal volna megérteném…
Olvasom a topikot, nem csak írok bele... lehet az előbbivel van a gond.
-
balint82
senior tag
Ár alatt hirdetem hetek óta az űrös képeslapokat, egy érdeklődő sem volt még.
-
HUN_Sector
őstag
Azt gondolná az ember, hogy egy giga cég mindegy, hogy a világ melyik tájára telepít gyárat, ugyanúgy odafigyel a minőségbiztosításra. Hát, ahogy hallom, nagyon nem…
Giga spanyol autóipari beszállítótól jöttem el évek után.
A magyar leánynál kvázi szigorúság, erőteljes minőségellenőrzés.
A német gyárakból áthozott acél préselt termékek közben 15mm-es (!!) sorjával bírtak, az ottani gyárakban a sor mellett bagóztak (hála a szakszervezetnek), és az utolsó targoncás bére lepipálta az itteni menedzserét.A dél-koreai gumigyártásról is éveket felölelően sztorizhatnék

-
Djuree
félisten
+1.Unokaöcsém az ázsiaiak egyik itthoni gyárában dolgozik mérnökként, kiküldték őket Amerikába néhány kollégájával, hogy nézzenek rá az ottani gyártásra, mert sok a selejt. El voltam képedve, hogy milyen lazaságokról beszélt.
én pont az ellenkezőjét tapasztaltam mikor amcsik jártak hozzánk, olyan precízek voltak hogy csak lestünk. minden csavar minden szerszám pontosan oda téve és úgy ahogy kell, tisztán eltéve, még a csavarokat is egyenként letörölték. csak lestünk, mi meg dobáltuk a ládába őket, kukába mentek utána, de ezek tisztán dobták ki.
-
Neurotoxin
őstag
Annó a BMW is szívott a Z3-mal, csak amcsiban gyártották és a minőség finoman szólva se volt az igazi, rájuk kellett koppintani hogy szedjék össze magukat. Vannak fenntartásaim az amerikai termékek minőségével kapcsolatban.
+1.Unokaöcsém az ázsiaiak egyik itthoni gyárában dolgozik mérnökként, kiküldték őket Amerikába néhány kollégájával, hogy nézzenek rá az ottani gyártásra, mert sok a selejt. El voltam képedve, hogy milyen lazaságokról beszélt.
-
Djuree
félisten
össze lehet hozni jól. az űrös képeslap szerüség ami 4 kisebből áll, meg az 5 képeslap már majdnem annyi, és az a webshopokban meg a jofogáson sincs olcsóbban. csak azért nem veszem mert 75"-os 4k tv-t veszek most és kell a lóvé.
-
tPedro_
őstag
-
Napfénysüti
nagyúr
Azt gondolná az ember, hogy egy giga cég mindegy, hogy a világ melyik tájára telepít gyárat, ugyanúgy odafigyel a minőségbiztosításra. Hát, ahogy hallom, nagyon nem…
Annó a BMW is szívott a Z3-mal, csak amcsiban gyártották és a minőség finoman szólva se volt az igazi, rájuk kellett koppintani hogy szedjék össze magukat. Vannak fenntartásaim az amerikai termékek minőségével kapcsolatban.
-
balint82
senior tag
Hát én egészen egyszerűen nem tudtam összehozni a 76 ezret, hogy valamt ne +20-30%on áron vegyek,úgyhogy nem lesz microspace szettem.
-
Major Lion
senior tag
Nagy nehezen összeszedtem Sah-on életem első rendelését, a Rakétakilövő-állomás miatt. Aztán látom, hogy itt csak előre fizetés van. Be is zártam az ablakot, ez egy teljesen komolytalan bagázs. Ez olyan, mintha bemennék az Intersparba, de az ajtónál a pénztárosnak ki kéne fizetni, amit majd venni akarok.
A kereskedelem története sok ezer éves. Nem így működik. Így ugyanis nincs meg a bizalom, ami minden üzlet alapja. Rendelek valamit egy számomra full idegen helyről, aztán kapok talán valamit, vagy sérülten kapom, vagy hiányosan és lehet reklamálni, meg futni a pénzem után. LOL!
Ha a jofogasrol irtal volna megérteném…
-
Neurotoxin
őstag
Amcsiknál? Az se biztos hogy a minőség csúcsa lesz.
Azt gondolná az ember, hogy egy giga cég mindegy, hogy a világ melyik tájára telepít gyárat, ugyanúgy odafigyel a minőségbiztosításra. Hát, ahogy hallom, nagyon nem…
-
Djuree
félisten
-
csaabz
őstag
A fórum szabályzat szerint a "keresés" határeset, így megpróbálkozom vele.
Az SC Ferrari Tributo (76895) szélvédőjét keresem hibátlan állapotban. Azért is írok ide, mert a hazai bricklink eladóknál nincs egy sem.
Tehát tényleg karcmenteset keresek, karcos az van nekem is
Akinek van és eladná, jelezze légyszi privátban.
-
Napfénysüti
nagyúr
1 milliárd dollárból épül gyár Chesterfield-ben.
Lego said it expects work to kick off later this year on the construction of what will eventually be 1.7 million square feet across 13 buildings in Meadowville Technology Park.
The Chesterfield campus will manufacture Lego bricks and package boxed sets, as well as be home to offices and warehouse facilities. The company plans to hire more than 1,760 employees for its Chesterfield plant over a 10-year period.
Amcsiknál? Az se biztos hogy a minőség csúcsa lesz.
-
ripla
addikt
Nem lesz gond, nekem is több készlet később jön. A Dűne készlet is hiába lett rendelve a Creator fényképezővel együtt január közepén, utóbbit rögtön küldték, míg a Dűne majd csak február 1. után indult.
Most én is rámentem gwp-re, lényegében csak az ajándék és még egy készlet fog jönni, míg a többi (március 1-es autók) majd később. Lesz mit összerakni.
Az alsó kettőt küldték el így első körben. A másik 5 még vár a sorára.

-
Tony21
tag
-
Sordoran
addikt
Nem lesz gond, nekem is több készlet később jön. A Dűne készlet is hiába lett rendelve a Creator fényképezővel együtt január közepén, utóbbit rögtön küldték, míg a Dűne majd csak február 1. után indult.
Most én is rámentem gwp-re, lényegében csak az ajándék és még egy készlet fog jönni, míg a többi (március 1-es autók) majd később. Lesz mit összerakni.
-
ripla
addikt
vhogy csak tudják majd, bármennyire is trágya a rendszerük, meg aztán náluk bármi is történhet, simán kiküldik pl az ajándék készletet magában, aztán a többit külön.
ha meg alapból preorderes cuccot vettél (pl márc 1-től), akkor azt majd akkor fogják küldeni, nem várják meg, hogy egyben legyen az egész.
Ja-ja, a március 1-i rendelések miatt kérdezem. Ki van fizetve minden, már csak szépen el kell hogy küldjék.
-
Crus
addikt
Ha mész szembe az autópályán, attól még a forgalom nem fog megfordulni. Ellenben ha serülten kapod meg a készletet, ingyen cseréli a lego, nagyon korrekt ügyfélszolgálata van a cégnek
A korábbi hsz-ek alapján a Lego ügyfélszolgálata a 10-ből lehet, hogy be is zsákolna 3 pontot :-/
-
Melezor
csendes tag
A D&D sorozatra mindenhol mindenki rápörgött (fb csopik, insta stb.) , mindenkinek menő fantasy kidolgozású figek lebeg a szeme előtt, csak ne hogy úgy járjunk, mint a szettnél, hogy lett egy színes komolytalan valami..
-
tocsek18
senior tag
1 milliárd dollárból épül gyár Chesterfield-ben.
Lego said it expects work to kick off later this year on the construction of what will eventually be 1.7 million square feet across 13 buildings in Meadowville Technology Park.
The Chesterfield campus will manufacture Lego bricks and package boxed sets, as well as be home to offices and warehouse facilities. The company plans to hire more than 1,760 employees for its Chesterfield plant over a 10-year period.
-
LÁZ
Topikgazda
Mondjuk nem megbízni egy ekkora nevű cégben, háááát.....

Más.
A rendelésem egyik fele raktáron volt és azt elküldték, viszont, aki már rendelt a LEGO oldaláról, lehet ebből probléma?
Mert most az van, hogy 1 rendelés lett leadva, 1 rendelésszámmal, ennek most fogták az egyik felét és feladták, nem egyszerre küldik azokkal, amik még nem jelentek meg.
Szóval a kérdésem az, hogy honnan fogják tudni, hogy a leadott rendelésem egyik fele még nincs feladva, és azzal még tartoznak?
Mert most egy figyelmetlenség miatt ugye simán előfordulhat(?), hogy véletlenül lezárják a rendelést, mert valaki azt látja hogy el lett küldve (az egyik fele, de ő csak azt látja hogy "elküldött"), ez előfordulhat?
Illetve elküldték a mikro űrbázist is, de mi van akkor ha most visszamondom a rendelést? Hogy utalnák vissza az árát, meg hogy menne vissza az amivel tartozom, miközben a csomag egyik fele már úton van felém?
Ilyet amúgy még nem csináltak, pedig ez már kb. a hatodik rendelésem a hivatalos LEGO oldalról, akárhonnan rendelek, mindig akkor küldik a csomagot, amikor MINDEN beérkezett.vhogy csak tudják majd, bármennyire is trágya a rendszerük, meg aztán náluk bármi is történhet, simán kiküldik pl az ajándék készletet magában, aztán a többit külön.
ha meg alapból preorderes cuccot vettél (pl márc 1-től), akkor azt majd akkor fogják küldeni, nem várják meg, hogy egyben legyen az egész.
-
Đusty
addikt
-
ripla
addikt
Nagy nehezen összeszedtem Sah-on életem első rendelését, a Rakétakilövő-állomás miatt. Aztán látom, hogy itt csak előre fizetés van. Be is zártam az ablakot, ez egy teljesen komolytalan bagázs. Ez olyan, mintha bemennék az Intersparba, de az ajtónál a pénztárosnak ki kéne fizetni, amit majd venni akarok.
A kereskedelem története sok ezer éves. Nem így működik. Így ugyanis nincs meg a bizalom, ami minden üzlet alapja. Rendelek valamit egy számomra full idegen helyről, aztán kapok talán valamit, vagy sérülten kapom, vagy hiányosan és lehet reklamálni, meg futni a pénzem után. LOL!
Mondjuk nem megbízni egy ekkora nevű cégben, háááát.....

Más.
A rendelésem egyik fele raktáron volt és azt elküldték, viszont, aki már rendelt a LEGO oldaláról, lehet ebből probléma?
Mert most az van, hogy 1 rendelés lett leadva, 1 rendelésszámmal, ennek most fogták az egyik felét és feladták, nem egyszerre küldik azokkal, amik még nem jelentek meg.
Szóval a kérdésem az, hogy honnan fogják tudni, hogy a leadott rendelésem egyik fele még nincs feladva, és azzal még tartoznak?
Mert most egy figyelmetlenség miatt ugye simán előfordulhat(?), hogy véletlenül lezárják a rendelést, mert valaki azt látja hogy el lett küldve (az egyik fele, de ő csak azt látja hogy "elküldött"), ez előfordulhat?
Illetve elküldték a mikro űrbázist is, de mi van akkor ha most visszamondom a rendelést? Hogy utalnák vissza az árát, meg hogy menne vissza az amivel tartozom, miközben a csomag egyik fele már úton van felém?
Ilyet amúgy még nem csináltak, pedig ez már kb. a hatodik rendelésem a hivatalos LEGO oldalról, akárhonnan rendelek, mindig akkor küldik a csomagot, amikor MINDEN beérkezett. -
lorcsi
veterán
-
Gubu0101
veterán
Auchanben lesz majd megint egy kis akcio.02.22-03.30 kozt

-
Llew
senior tag
-
HUN_Sector
őstag
Nagy nehezen összeszedtem Sah-on életem első rendelését, a Rakétakilövő-állomás miatt. Aztán látom, hogy itt csak előre fizetés van. Be is zártam az ablakot, ez egy teljesen komolytalan bagázs. Ez olyan, mintha bemennék az Intersparba, de az ajtónál a pénztárosnak ki kéne fizetni, amit majd venni akarok.
A kereskedelem története sok ezer éves. Nem így működik. Így ugyanis nincs meg a bizalom, ami minden üzlet alapja. Rendelek valamit egy számomra full idegen helyről, aztán kapok talán valamit, vagy sérülten kapom, vagy hiányosan és lehet reklamálni, meg futni a pénzem után. LOL!
Ha mész szembe az autópályán, attól még a forgalom nem fog megfordulni. Ellenben ha serülten kapod meg a készletet, ingyen cseréli a lego, nagyon korrekt ügyfélszolgálata van a cégnek
-
bordi10
senior tag
-
Llew
senior tag
Amíg nem lesz fórum mindenki legozzon.
Ja munkaidő van. A fenébe. -
flashpointer
őstag
-
Llew
senior tag
Nem tologatja, csak kirakja a polcra. Nézd meg a promóképeket, azok is igy tálalják.
De tényleg nem értelek. Te ugy olvasnád/olvasod a gyereknek ezt a mesét, hogy kihagyod a megmérgezős koporsós részt? -
Crus
addikt
Nagyon sok felnőttnek van gyermekkori emléke az akkor szeretett dolgokról. Ez a visszavásárolod magad a gyermekkorodba effekt. Elég jó üzlet, mert működik.
Nekem pl. a Hókefélke sose volt crush, de a Micimackó már kedves emlék, gyak. teljes áron meg is vettem anno.
Te is tudod, hogy sok családban apuka és a gyerkőc együttes, értékes időtöltése a Legózás. A Bambi és a Vuk sem egy hú de vidám sztori, de tanulságos és nem ördögtől való, ha a gyerkőc nem csak rózsaszín burokban nevelkedik. -
bordi10
senior tag
Értem, hogy 18+ (meg a Winnie-s set is, ami röhej) de nem tudom elképzelni, hogy egy felnőtt (ahol zéró gyerek van a családban) ezt megveszi magának 90k-ért és tologatja a törpéket jobbra-balra, meg szaladgál velük a ravatalhoz...no mindegy.
-
Crus
addikt
Nagy nehezen összeszedtem Sah-on életem első rendelését, a Rakétakilövő-állomás miatt. Aztán látom, hogy itt csak előre fizetés van. Be is zártam az ablakot, ez egy teljesen komolytalan bagázs. Ez olyan, mintha bemennék az Intersparba, de az ajtónál a pénztárosnak ki kéne fizetni, amit majd venni akarok.
A kereskedelem története sok ezer éves. Nem így működik. Így ugyanis nincs meg a bizalom, ami minden üzlet alapja. Rendelek valamit egy számomra full idegen helyről, aztán kapok talán valamit, vagy sérülten kapom, vagy hiányosan és lehet reklamálni, meg futni a pénzem után. LOL!
-
Vikthor
nagyúr
-
Crus
addikt
Pont leírtad, amit akartam: 18+-os készlet. Nyugodtan lehet ez benne. Egyébként hiába védi az ember a gyerekét mindentől, már pár évesen látni fog döglött madarat/macskát/bogarat és akkor nyilván kérdezni fog, vagy ne adja ég valamelyik nagyszülő "eltűnik".
-
Llew
senior tag
-
balint82
senior tag
-
bordi10
senior tag
-
petya86
tag
-
hami85
aktív tag
-
maross
nagyúr
lego.hu-n elindult (76k), kockan semmi
-
ripla
addikt
Rendelés leadva.
Figyeljetek oda, mert csak 02.16 - 02.18 között adják a mikro rakétakilövő állomást, a készlet erejéig! -
maross
nagyúr
alzan is 72 a concorde, es irtora meglepodnek, ha nem lenne egy tizessel olcsobb par honapos tavlatban.
kockaeknal nem lesz gwp? ott azert baratibb osszeszedni 70 ezer koruli osszeget. nem mintha irto nagy motivaciot ereznek a vasarlasra.
-
balint82
senior tag
Sajnos nem tudok olyan dolgot, amit megvennék s@h áron és hozzá megkapnám az space gwp szettet.
Nagyon max a CONCORDE, de abból is van már kicsivel 70 alatt marketen, és csak nagyon nyögvenyelősen jönne ki s matek. -
ripla
addikt
-
LÁZ
Topikgazda
-
ripla
addikt
-
Llew
senior tag
-
RapaNui1
aktív tag
-
Mozaart
aktív tag
Nagyon Koszi! Irto aranyos lett. Parom odaig van erte. Persze az arazasa is olyan varazslatos mint amennyire eredeti a szett. De az artol fuggetlenul nagyon el van talalva.
Engem mar a sarga cserepezéssel megvettek ami szalma..
valamiert nagyon bejon.. 
-
Llew
senior tag
7 törpe ház bemutató alatti szavazás a bricksetten:

Hát azért nem egy siker.
Ugyanez a középkori városközpontnál

-
sb
veterán
200€ a határ, 30€-ra írja a készletet. Ez most is 15%. (Német oldalon nézem, Ft határértéket még nem tudok)
https://www.lego.com/en-de/product/micro-rocket-launchpad-40712Ráadásul bár valóban kevesebb mostanában a gwp vagy magasabb az EUR limit, HUF-ra legalább 380 körül szokás átszámolni. A készleteket meg 420-on, ezt itt 400-on, de én tippelnék 12 helyett mondjuk 15k HUF értékre. Szóval úgy már 20% körül lehet (15/76).
Mondjuk amilyen lelkes voltam a gwp-re annyira reménytelen 80k körül értelmesen vásárolni s@h-on. Ráadásul cuki meg minden, de pár spec elemen felül (ami talán lesz még külön is) egy marék olcsó kicsi elemről van szó. Plusz némi matrica.
-
RapaNui1
aktív tag
Csábító ez az ajándék, de meg fogom várni a júliust hogy leszállítsák a bricklink készleteket és megkapjam a pontjaimat, akkor talán majd rendelek valamit ha lesz dupla VIP pont, 2-3 gwp és pontokért elérhető értékes ajándék, addig hanyagolom a sah-ot.
Egyébként én még mindig számítok április májusban egy hatalmas 30% körüli akcióra, mint tavaly és remélem a nagy készletek közül benne lesz a Természettudományi múzeum, a Gringotts bank, és az Orient expressz, míg a kisebbek közül a Viking falu, Középkori város és a Hamupipőke, Londoni telefonfülke, Düne készletek, de ha ezek közül csak a fele jön be már annak is örülnék.
Aztán ott van május 4-e. Remélem az új kicsi sw szetteket meg akkor be tudom húzni valami akcióban valahonnét, gondolok itt a 3 hajóra R2D2-ra es a Tantive diorámára.
Tavaly is elhamarkodottan megvettem mindent ami kijött márciusig utána meg április májusban csak kapkodtam a fejem az akciók és árak láttán.
Idén remélem nem követem el ugyanezt a hibát, gyűjtögetek addig és ha mégse jön be a számításom még mindig megvehetek mindent utána is.
Addig is nekiállok az Ecto-1 nek, a Középkori kovácsnak, meg talán a London busnak, majd meglátjuk, de ott van a Lombház meg jo pár szett még talonban.
Talán addig veszek még pár sor 25. szériás minifigurát.
-
petya86
tag
Korábban az ajándék az értékhatár kb 15%-át érte, néha 20-at.
Ez most 11%…200€ a határ, 30€-ra írja a készletet. Ez most is 15%. (Német oldalon nézem, Ft határértéket még nem tudok)
https://www.lego.com/en-de/product/micro-rocket-launchpad-40712 -
HUN_Sector
őstag
-
RapaNui1
aktív tag
Bakker ez is 90-ről indul. Nem semmi. Pár éve kezdtem el legózni és akkor még a 40-50 ezres kategória is soknak számított 60-70 ezerért már csúcskészleteket lehetett venni, most meg a 90 ezer az alap és 150-250 ezer a csúcs. Azért szerintem a fizetések ezalatt a 3-4 év alatt nem duplázódtak vagy triplázódtak meg, bár van az a réteg akinek biztosan

A gyerkőc volt Svédországban a Svéd űrügynökségnél versenyezni. Mondták neki hogy mit panaszkodik, hisz egy csomó lóvét adnak nekik. Kérdezte hogy kinek mert ők biza mindent saját zsebből finanszíroznak. Nagy volt a csodálkozás svéd oldalról, mert valaki leszámlázza a milliókat. Mondtam neki biztos legora megy, mert pörög a gazdaság de erősen.
Ma Siófokon jártam hát benéztem az ottani Tescoba. Volt 2 kis doboz kis kódos, de összeforgatva gondolom valaki mérleggel már kibogarászta így meg se kíséreltem elhozni belőle.
Bogláron továbbra sincs semmi.
-
Diesel38
tag
-
apholyon
aktív tag
-
ripla
addikt
-
LÁZ
Topikgazda
-
balint82
senior tag
Nem tudhatod, hogy ők megkapták e már, lásd nyíregyi dolgozók olyan figeket árultak ami még ki se jött. Itt volt fórumban is.

[link]
A készlet pedig csak március 1-gyel jön, de ő már megkapta a szettet.
01.19-én már árulta. Március 1 a megjelenés.Itt pedig ahogy olvastam már februárban megjelenhet, szóval nem kizárható.

Nah most lett hivatalos. 90e áron indul itthon.
-
balika21
tag
sziasztok,
segítene nekem valaki alza+-al Lego rendelésben?
-
Hintalow
senior tag
Hát D&D-ből azért lenne nehéz szerintem szetteket kihozni, mert a rajongókon kívül nem bírna nagy plusz hozzáadott értékkel egy Candlekeep vagy egy Yawning Portal, csak generic fantasy dolgok lennének.
Persze ha jól megcsinálnák, akkor bőven lenne rá igény, jól megy manapság a fantasy.
Új hozzászólás Aktív témák
-
78100 - 78001
96018 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 77901 77900 - 77801 77800 - 77701 77700 - 77601 77600 - 77501 77500 - 77401 77400 - 77301 77300 - 77201 77200 - 77101 77100 - 77001 77000 - 76901 76900 - 76801 76800 - 76701 76700 - 76601 76600 - 76501 76500 - 76401 76400 - 76301 76300 - 76201 76200 - 76101 76100 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Bittorrent topik
- Jogász topik
- Battlefield 6
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen monitort vegyek?
- Ingatlanos topic
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Biztos csak veletlen. (Jó nemcsak én keszitettem egboltot de talan az elso lehettem.
:heli:









