Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13693) Nerd válasza .tnm (#13691) üzenetére


Nerd
aktív tag

kosz!

" (a földhivatalt ki is hagytad a fenti meséből, pedig a bank nem is fog addig utalni, amíg nem látja/kapja meg a földhivatal által átvett adásvételit. "

Igen, mert tobb ugyvednel is lattam, hogy a foldhivatalt is intezik, igy en ezt ra is biznam.

" Foglaló fizetéséhez, nem kell ügyvéd, sima két tanús (elő)szerződés is jó "

ez nalam nem mukodik, ugyved nelkul en egy lakas aranak a 10%-kat nem vagyok hajlando atadni.

Mar eleve az ingatlanosok altal megirt "Vételi szándéknyilat" +banatpenz-tol is orditani tudnek. de lehet megint en vagyok az UFO...

ami osszezavar, hogy meg nem vettem lakast, igy nincs tapasztalatom. Ismerosoket, kollegakat meghallgatva az jott le hogy mindenki megbiz mindenkiben es siman atad, alair barmit az ugyved altal szerkesztett adas veteli elott. YOLO. Illetve internetes oldalak alltal leirtak is teljes zagyvasag, illetve nem teljesen egyeznek. Bankot is azert irtam hogy szerzodes kotes idejeben bemennek, mert gondolom nem baj ha idoben bemegyek, illetve ha akkor mar beszelek ugyintezovel, aki a legfrissebb papirokat elkuldi a mailcimemre (jovedelemigazolas stb...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.