Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PociAti

    senior tag

    válasz oszy #9793 üzenetére

    Egyszerű a beüzemelése.
    - Az enyém 60%-os töltöttséggel érkezett, 10 km-t mentem vele, mire megjelent, hogy már tölteni kellene.
    - A keréknyomást csak kézzel ellenőriztem, simán használható volt. Ha kézzel rámarkolva nem nagyon tudod benyomni, akkor rövid távon használhatod, de célszerű minél előbb a testtömeghez ajánlott keréknyomást beállítani. #8802-es hozzászólásomban megtalálod a táblázatot. A gyári akkus pumpa helyett bármely pumpa megteszi, amin van nyomásmérő. Kb. 2.000 Ft-tól kapni ilyet.
    - Nem kell magyarra állítani, régiót viszont valamit ki kell választani. Utána viszont ne engedd a roller firmware-ét lefrissíteni! Egyes felhasználóknál letiltotta a tempomatot a frissítést követő új fw. Viszont a tempomat (cruise controll) az egyik legjobb tulajdonság amivel egy e-roller rendelkezhet! Csillagos ötös jár érte a Xiaomi fejlesztőinek!
    - Csak egyetlen apró hibát tapasztaltam, a hátsó sárvédő tartóját nem húzták meg elég erősen (vagy kihagyták a rugós alátétet). Szerszámot adnak hozzá, szerelése, prizma alatti csavarok meghúzása kb. 60 másodperc.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés